Ko ispada na 17 Plemenskom Savetu? - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Magacin » Ko ispada na 17 Plemenskom Savetu?
Ko ispada na 17 Plemenskom Savetu?
Ko ispada na 17 Plemenskom Savetu?
1. Killy [ 0 ] [0.00%]
2. Maski [ 1 ] [8.33%]
3. JocaJuve94 [ 1 ] [8.33%]
4. Elio [ 10 ] [83.33%]
Answers total: 12
troyaDate: Thursday, 14 June 2018, 18:39:31 | Message # 16
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote Tic-Tac ()
Možda je to dokaz na nekoj tvojoj planeti majmuna. Šta treba da ti kaže nakon što mu napišeš da je zbog te sumnje diskvalifikovan?

Istinu ako nije kriv.
 
Tic-TacDate: Thursday, 14 June 2018, 18:41:48 | Message # 17
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Quote troya ()
Istinu ako nije kriv.

Istina ti nije odgovarala i jasno je svima da je nikada ne bi ni prihvatio. Kao što si je i sam odbio kada sam ti ponudio dokaze koje stvarno pukom srećom imam.


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
troyaDate: Thursday, 14 June 2018, 18:44:30 | Message # 18
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote Tic-Tac ()
Istina ti nije odgovarala i jasno je svima da je nikada ne bi ni prihvatio.

Kako to mozes da tvrdis, kad istinu od vas dvojice nisam ni dobio.

Quote Tic-Tac ()
Kao što si je i sam odbio kada sam ti ponudio dokaze koje stvarno pukom srećom imam.

Pukom srece nakon njegovih lazi nikakvi vasi "dokazi" nisu validni, i lazni chatovi.
 
Lavica88Date: Thursday, 14 June 2018, 18:49:18 | Message # 19
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote troya ()
Jeste ako mi je Luka(Elio) pre mog spominjanja IP adrese sam rekao da je igrao od svoje kuce. Dakle lagao me je.


Ni to nista ne dokazuje. Vidis da je covjek isao kod Tica jer je njegov net tad bio slab.

Bezveze si ga izbacio.


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~

Message edited by Lavica88 - Thursday, 14 June 2018, 18:50:16
 
Tic-TacDate: Thursday, 14 June 2018, 18:50:42 | Message # 20
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Hvala strašnom sudu na konačnoj odluci o validnosti dokaza. Četovi koje spominješ su se odigrali i mnogo pre ove situacije, kao i pre same igre, što se vrlo lako može proveriti ukoliko se pogleda vreme kada su se odvili.

Završio sam sa ovim ispiranjem mozga. Mislim da si sada i sam svestan kakvu si glupost napravio, ali si previše tvrdoglav da bi to i priznao..


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
YoungWolfDate: Thursday, 14 June 2018, 18:55:03 | Message # 21
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Iskreno govoreci, malo mi je to slabasna logika. Ne bih se slozio da je u redu ovo raditi posebno sada, ovako kasno u takmicenju, jer ako se nismo proveravali sve ovo vreme, nije OK ni sada. Sem ako ne mozes da dokazes da apsolutno nije bilo varanja pre, i ako si potpuno siguran da ga je ovde bilo. 

Troya, stavio si Elia u zaista nezgodnu poziciju i ako bude izbacen, to nije niko sem tebe uradio.
 
ivana123Date: Thursday, 14 June 2018, 19:01:59 | Message # 22
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Jeste "nategnuto" raditi ovo u ovako odmakloj fazi igre, ali mi se nešto čini da bi se čitava frka izbegla samo da je priznao da nije igrao sa svog kompjutera i da je objasnio lepo situaciju.

Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
Tic-TacDate: Thursday, 14 June 2018, 19:16:22 | Message # 23
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Pokušaji da se situacija lepo objasni nisu urodili plodom jer je hostu više odgovarala neistina kako bi igru mogao da usmeri ka ishodu koji mu se više dopada. Zato je i sačekao ovaj podmakli momenat u igri kada je njegov favorit bio ugrožen da konstruiše ovu situaciju. Žao mi je što sada više ni pobeda na kraju neće biti slatka kao što bi bila da je osvojena bez asistencije od strane hosta.

Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
ivana123Date: Thursday, 14 June 2018, 19:19:08 | Message # 24
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
U to se već ne mešam (i "problem" je hosta ako ga ima), ali sama potreba da se laže kada za to i nema potrebe, sama po sebi navodi da nije baš sve čisto. Moje mišljenje barem.  smile

Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
PetarDate: Thursday, 14 June 2018, 19:24:09 | Message # 25
Oralni pobednik
Group: Publika
Messages: 186
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Odlična odluka organizatora , na stranom sajtu igranje od kuće drugih članova sajta je strogo zabranjeno i dobija se čak i ban zbog toga, tako da mi se taj sistem dopada i podržavam ovu odluku. happy

Nadam se da ispada Elio, jer trenutno najmanje zaslužuje finale od preostalih takmičara.


Soldier, keep on marching on
Head down tilll the work is done
Waiting on the morning sun
Soldier, keep on marching on
 
papi_gm993Date: Thursday, 14 June 2018, 20:18:33 | Message # 26
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
RL Survivor: "Posto mi je velika vlaga, vrucina, puno komaraca, blata i sporiji sam na ostrvu za igre, hajde da ja odigram protiv ostalih na nekom drugom ostrvu"

Financially free means being able to change the world
 
LaraCroftDate: Thursday, 14 June 2018, 20:19:54 | Message # 27
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Ne stajem ni na ciju stranu, neobicna mi je ova situacija.

Ne znam da li negde pise da je zabranjeno ici u goste kod drugih forumasa (a koji ne ucestvuju u ovom VS) i igrati sa njihovih IP adresa?

Da li je Tic - Tac igrao ili Elio, kako to da saznamo?

Za Troyu - Elio ne moze da dokaze da je on licno igrao. Tic ne moze da dokaze da je ucio.

Ima ona pravna zavrzlama da niko nije kriv dok se ne dokaze suprotno, ali isto tako i da niko od osumnjicenih nije nevin dok njegova odbrana to i ne dokaze...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
anchyDate: Thursday, 14 June 2018, 21:32:43 | Message # 28
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Ja bih samo i zvanično rekla ovde da više neću hostovati (bar ovaj i ovakav) VS. Takmičari su obavešteni još danas kada je troya rekao da će objaviti svoju odluku. 

To ne znači da stajem na nečiju stranu, to samo znači da se ne može dokazati da Elio nije igrao sam i pritom je suludo o tome i razmišljati i mlatiti se oko toga kada već u pravilima ne stoji da je to zabranjeno, ne stoji koje su sankcije i kada se već nije to ranije proveravalo (a pritom se i ne može proveriti) i prosto ne želim da budem deo sezone kod koje se pravila menjaju u sred njenog trajanja.


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
PetarDate: Thursday, 14 June 2018, 23:04:48 | Message # 29
Oralni pobednik
Group: Publika
Messages: 186
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Je l' doping opravdan ako se ne dokaže? Ili bilo koji drugi zločin? Sad sam malo otišao u krajnost s ovim "zločin", ali kapirate poentu. Mnogo mrzim nepravdu i varanje. Mnogo.

Soldier, keep on marching on
Head down tilll the work is done
Waiting on the morning sun
Soldier, keep on marching on
 
Lavica88Date: Thursday, 14 June 2018, 23:46:14 | Message # 30
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Poenta je da se ne zna je l' bilo dopinga ili ne, a ne je l' opravdan.

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Magacin » Ko ispada na 17 Plemenskom Savetu?
Search: