Ko ispada na 17 Plemenskom Savetu? - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Magacin » Ko ispada na 17 Plemenskom Savetu?
Ko ispada na 17 Plemenskom Savetu?
Ko ispada na 17 Plemenskom Savetu?
1. Killy [ 0 ] [0.00%]
2. Maski [ 1 ] [8.33%]
3. JocaJuve94 [ 1 ] [8.33%]
4. Elio [ 10 ] [83.33%]
Answers total: 12
PetarDate: Friday, 15 June 2018, 00:01:10 | Message # 31
Oralni pobednik
Group: Publika
Messages: 186
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Stop dopingu u VS biggrin

Soldier, keep on marching on
Head down tilll the work is done
Waiting on the morning sun
Soldier, keep on marching on
 
MarkoNGDate: Friday, 15 June 2018, 07:12:25 | Message # 32
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Na strani Elia sam, ali razumem odluku Troye.
Vise puta sam tokom skolovanja sezonu igrao iz igraonice, iz skole, preko telefona dok sam na skolskoj mrezi. Cak i sa dva razlicita internet provajdera u mojoj kuci (period prelaska sa antenskog neta na ADSL).

Drugi IP nije dokaz koji opravdava Troyinu kaznu.

Ali sam takodje i za to da je Troyina odluka konacna i kao takva nepotrebno je dalje polemisati. Kao i u fudbalu kada se postigne gol iz ofsajda, ako sudija donese odluku da ga uvazi, na kraju meca prigovori ne uticu na ponistavanje tog gola. Kao i u obrnutom slucaju kada se ne prizna regularan gol.  

Elio, nadam se da ces ovo citati posle reuniona, a ne pre njega.
 
LaraCroftDate: Friday, 15 June 2018, 07:45:05 | Message # 33
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Sad sam videla u cemu je poenta sukoba izmedju Troye i Elija.
Bila je igra sa pitanjima o prethodnim igrama u ovom VS i Troya je preostalim takmicarima sakrio te teme, ali ne i nama forumasima koji smo u Publici, medju kojima je i Tic-Tac.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Friday, 15 June 2018, 07:45:35
 
Lavica88Date: Friday, 15 June 2018, 08:09:24 | Message # 34
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Lara Troyin spijun vazda bila.

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
anchyDate: Friday, 15 June 2018, 08:42:32 | Message # 35
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Laro, uopšte nije u pitanju ta igra smile

Marko, razumem i ja troyu, ali sa odlukom se ne mogu složiti iz već pomenutih razloga. Ne opravdavam doping, da se razumemo, samo nije to tema. Da li treba polemisati? Zašto da ne, ovde smo da komentarišemo i možda nađemo način da se ovakve stvari ne bi dešavale.


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
NikolaKhaitDate: Friday, 15 June 2018, 09:07:01 | Message # 36
Masa with an S
Group: Publika
Messages: 371
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Sad sam videla u cemu je poenta sukoba izmedju Troye i Elija.
Bila je igra sa pitanjima o prethodnim igrama u ovom VS i Troya je preostalim takmicarima sakrio te teme, ali ne i nama forumasima koji smo u Publici, medju kojima je i Tic-Tac.


heart


Why do all good things come to an end?
 
PetarDate: Friday, 15 June 2018, 12:09:49 | Message # 37
Oralni pobednik
Group: Publika
Messages: 186
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Špijuni iz publike sad

Soldier, keep on marching on
Head down tilll the work is done
Waiting on the morning sun
Soldier, keep on marching on
 
Tic-TacDate: Friday, 15 June 2018, 13:32:15 | Message # 38
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Sad sam videla u cemu je poenta sukoba izmedju Troye i Elija.
Bila je igra sa pitanjima o prethodnim igrama u ovom VS i Troya je preostalim takmicarima sakrio te teme, ali ne i nama forumasima koji smo u Publici, medju kojima je i Tic-Tac.


Svakako ni tokom ove igre nisam bio prisutan. A ako je stvarno napravljen taj propust i nije zaključano i za publiku, to je isključivo greška samih hostova. Uostalom, čak i da sam igrao svaku igru tokom sezone umesto Elia, to je nemoguće proveriti, nigde se me vodi kao nešto što je zabranjeno, niti je igde navedeno koje su sankcije.

Da se ne lažemo, sankcije sada postoje samo jer je Troya od samog početka imao svog favorita i pomera granice da bi ga doveo do kraja. Obesmisliće na taj način tom takmičaru pobedu, kao i čitavu sezonu i to je sve što će se ovim potezom postići. Iskreno, i meni samom je dotični takmičar bio favorit, ali ne mogu da poštujem tu pobedu ako je ona odlučena još na startu sezone od strane hosta.


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
ivana123Date: Friday, 15 June 2018, 13:35:54 | Message # 39
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Svima je bio sakriven deo sa završenim igrama..

Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
PetarDate: Friday, 15 June 2018, 13:51:39 | Message # 40
Oralni pobednik
Group: Publika
Messages: 186
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Ma baš je organizator na početku igre odlučio pobednika, je l' si ti realan? Meni je realnije da si mu ti igrao igre, nego da je troya odlučio da maski treba da pobedi. Ovo je strašno šta radite i vređa zdrav razum. Pritom, ja da znam da sam nevin u ovoj priči, ne bih poblokirao sve osobe koje sam upoznao u VS, a pogotovo ne osobu koja je ispala, a sa kojom sam kao sarađivao od početka. Nešto se tu ne uklapa.

Soldier, keep on marching on
Head down tilll the work is done
Waiting on the morning sun
Soldier, keep on marching on
 
troyaDate: Friday, 15 June 2018, 13:54:41 | Message # 41
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Samo da potvrdim Ivaninu tvrdnju da je forum bio zakljucan za sve.
 
DžejkobsDate: Friday, 15 June 2018, 14:31:25 | Message # 42
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Totalna je glupost da je host imao favorita od samog početka. Jer je on terao ljude da joj daju imunitete?

Msm da si ovo samo lupio i da sam ne veruješ u to što pričaš a takodje obezvredjuješ i nju kao igrača i sve ostale takmičare koji su ostali u igri.
 
LaraCroftDate: Friday, 15 June 2018, 15:34:43 | Message # 43
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote troya ()
Samo da potvrdim Ivaninu tvrdnju da je forum bio zakljucan za sve.

OK, onda se izvinjavam Tic-Tacu i Eliu, mislila sam da je u tome "kvaka" problema koji je nastao.

Niti sam ih branila, niti sam ih osudjivala, a ponajmanje sam ja Troyin ili bilo ciji "spijun".

Od novih takmicara, ne poznajem nikoga, ne samo da nikoga nisam dovela na ovaj forum.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
PetarDate: Friday, 15 June 2018, 16:00:47 | Message # 44
Oralni pobednik
Group: Publika
Messages: 186
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Napokon neko ko ne poznaje nikog. dry

Soldier, keep on marching on
Head down tilll the work is done
Waiting on the morning sun
Soldier, keep on marching on
 
LaraCroftDate: Friday, 15 June 2018, 17:00:18 | Message # 45
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Petar ()
Napokon neko ko ne poznaje nikog.

Da i zato vise tesko da cu da igram neki VS. Vec u VS China mislim da je bilo po plemenima poznanstava u RL, ne racunam bracu Stingemma i Nikolu Khaita koji nista nisu pomogli jedan drugom, cak su i odmogli.
Sada ovo postaje forum studenata koji zajedno spremaju ispite, kao i njihovih asistenata sa predavanja...

Evo, na primer, nista protiv drage i cenjene Tiksi, ali koliko je ona novih takmicara "dovukla" ovamo?

Zar da u nekom sledecem VS-u igram u istom plemenu sa svima njima? Koje su mi sanse da prezivim prvi Plemenski?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Magacin » Ko ispada na 17 Plemenskom Savetu?
Search: