10. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 1 - Seychelles: Male vs Female » Završeni plemenski saveti » 10. plemenski savet (Takamaka)
10. plemenski savet
troyaDate: Thursday, 17 February 2011, 22:21:34 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Takamaka, dobrodošli na deseti plemenski savet u Virtual Survivor: Seychelles. Jedan od vas će po završetku ovog plemenskog saveta biti izglasan i postaće deseta osoba koja napušta VS: Seychelles. Rasprava na plemenskom savetu će trajati do sutra u 21:00 h, kada ću pročitati glasove.

Dolaze i članovi porote urke i Miko, koji je izglasan na prošlom plemenskom savetu.

Svi morate odgovoriti na postavljena pitanja. Glasanje se vrši tajnim putem i to tako što šaljete game hostu privatnu poruku sa imenom osobe za koju glasate. Pored toga morate napisati i minimum jednu rečenicu komentara, odnosno objašnjenje svog glasa.

EthanMorasca ima lični imunitet. Ukoliko želi da ga ustupi nekome, saopštiće to u svojoj prvoj poruci na ovom plemenskom savetu.

Magdalena ima dupli glas i ona će 2 puta glasati danas.

Ako neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, uradiće to uz glas.

Ako neko od vas ima Tajni Lični Imunitet i želi da ga iskoristi, uradiće to u svom prvom postu na ovom plemenskom savetu.

A sada nekoliko pitanja:

Pitanja za devojke:
1. Da li postoji jedna devojka koja je ugroženija od drugih?
2. Da li se plašite da neka od vas ima dogovor sa jednim ili mozda oba muškaraca?
3. Da li mislite da ovoj plemenski može da vam poremeti planove tj. da ovo može biti zaokret u igri?
4. Po vama, koja devojka je najveći taktičar, a koja najsposobnija u igrama? (možete i sebe staviti)

Pitanja za Alexa i Ethana:
1. Bilo je 8 muškaraca na početku sezone, u ujedinjenje vas je ušlo 5, a ostali ste samo vas dvojica. Kolika je vaša lična odgovornost sto je to tako ispalo? Da možete da vratite vreme u nazad da li biste nešto promenili?
2. Da li ste na neki nacin pokušali da se 'povezete' sa nekom od devojaka i tako obezbedite sebi top 6 (ako jeste, na kakav ste odgovor naišli?) ili ste jednostavno stvari prepustili izboru devojaka?
3. Da li vas dalji opstanak zavisi isključivo od osvajanja ličnih imuniteta ili se nadate potencijalnoj podeli medju devojkama, pa tu tražite svoju šansu?

Pitanja za sve:
1. Koliko vaši dobri odnosi van igre (privatni) sa nekim od saplemenika mogu da vam otežaju glasanje? I kako to što ćete mozda uskoro morati da glasate za osobu s kojom ste u dilu, utiče na vas?

 
DonnieBrascoDate: Thursday, 17 February 2011, 22:32:12 | Message # 2
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Cure

1. Recimo , ako se drzite ex Booby dila da izbacite sve muskarce , Ethan ima Licni , verovatno cete glasati za Alexa , ako Alex ima HI ili ga dobije od nekoga, da li cete prepustiti odluku muskima da izbace jednu od vas ili cete medjusobno podeliti glasove i sebe sacuvati
2. Da li cete se prikloniti nekom muskarcu prilikom ovog glasanja i zasto ?
3. Ko vam je najveca pretnja od cura i zasto ?

Muskarci

4. Ko vam je najveca pretnja od cura i zasto ?

Merry

5. TroanGirl - Zasto si mi dala crni glas ?

Message edited by Miko - Thursday, 17 February 2011, 22:32:44
 
biba91Date: Thursday, 17 February 2011, 22:44:41 | Message # 3
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 681
Awards: 17
Reputation: 42
Status: Offline
Pitanja za devojke:
1. Da li postoji jedna devojka koja je ugroženija od drugih?
ZASAD NE
2. Da li se plašite da neka od vas ima dogovor sa jednim ili mozda oba muškaraca?
AKO IMA JAJA NE POSTOJI
3. Da li mislite da ovoj plemenski može da vam poremeti planove tj. da ovo može biti zaokret u igri?
PA SVAKI PLEMENSKI MOŽE PREOKRENUTI SVE.....A OVAJ POŠTO NAS JE MALO....PUSTIMO SE IZNENADITI
4. Po vama, koja devojka je najveći taktičar, a koja najsposobnija u igrama? (možete i sebe staviti)
PA KAD MOŽEM ONDA DA STAVIM BIBA 91

Pitanja za sve:
1. Koliko vaši dobri odnosi van igre (privatni) sa nekim od saplemenika mogu da vam otežaju glasanje? I kako to što ćete mozda uskoro morati da glasate za osobu s kojom ste u dilu, utiče na vas?
MA SVAKO ZNA DA JEDNOM DODJE NA RED DA JE IZGLASAN...OSIM AKO NE USVOJI LIČNI...AKO MISLIŠ AKO NAM UTIČE NA ZDRAVJE...NE SASVIM MI JE OK

 
urkeDate: Thursday, 17 February 2011, 22:58:45 | Message # 4
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Pitanja za sve:

Koju osobu ne biste voljeli da vidite u finalu? ( trazim ime)

Koga ne biste mogli pobijediti u finalu? ( trazim ime )

Pitanje za Magdalenu: Da li svim djevojkama vjerujes podjednako?

 
LaraCroftDate: Thursday, 17 February 2011, 23:19:13 | Message # 5
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (troya)
1. Da li postoji jedna devojka koja je ugroženija od drugih?

mislim da smo sve podjednako ugrozene na ovom plemenskom, ako Alex ima tajni imunitet i iskoristi ga...
Quote (troya)
2. Da li se plašite da neka od vas ima dogovor sa jednim ili mozda oba muškaraca?

ja nemam takav dogovor i ne plasim se ako neka ima takav dogovor... ako postoji takva, onda ona treba da se plasi, jer postoji glasanje na kraju ovog VS a bice jos drugih VS, zar ne ? samo da ovo niko ne shvati kao pretnju...
Quote (troya)
3. Da li mislite da ovoj plemenski može da vam poremeti planove tj. da ovo može biti zaokret u igri?

moze da nam poremeti planove ako Alex ima tajni, onda ispada jedna od nas i nista od plana - 5 devojaka u TOP 5 sad
Quote (troya)
4. Po vama, koja devojka je najveći taktičar, a koja najsposobnija u igrama?

za taktiku smo se dogovarale podjednako, medju nama ne postoji MASTERMIND... najsposobnija - Magdalena
Quote (troya)
1. Koliko vaši dobri odnosi van igre (privatni) sa nekim od saplemenika mogu da vam otežaju glasanje? I kako to što ćete mozda uskoro morati da glasate za osobu s kojom ste u dilu, utiče na vas?

privatno nikome ne idem na slavu, niti koga poznajem licno, broj telefona ni bilo sta slicno, tako da mi je svejedno...
posto se VS blizi kraju, logicno je da cemo uskoro nas 5 morati da glasamo medjusobno jedna za drugu...

Added (17 February 2011, 11:13 PM)
---------------------------------------------

Quote (Miko)
1. Recimo , ako se drzite ex Booby dila da izbacite sve muskarce , Ethan ima Licni , verovatno cete glasati za Alexa , ako Alex ima HI ili ga dobije od nekoga, da li cete prepustiti odluku muskima da izbace jednu od vas ili cete medjusobno podeliti glasove i sebe sacuvati

glasacu za Alexa, pa makar ja ispala u toj varijanti... ja ne izdajem svoje...
Quote (Miko)
2. Da li cete se prikloniti nekom muskarcu prilikom ovog glasanja i zasto ?

ne, ni da smo u pravom SURVIVORU...
Quote (Miko)
3. Ko vam je najveca pretnja od cura i zasto ?

za sada ni jedna, to cu ti reci u TOP 5 ako sve dodjemo do tamo...

Added (17 February 2011, 11:19 PM)
---------------------------------------------
izvinjavam se, tek sada sam videla Urketova pitanjca

Quote (urke)
Koju osobu ne biste voljeli da vidite u finalu? ( trazim ime)

2 osobe - Ethana i Alexa, iskreno...
Quote (urke)
Koga ne biste mogli pobijediti u finalu? ( trazim ime )

ako mislis na TOP 2 gde bi ostali clanovi POROTE glasali za mene ili tu osobu...
hmm...
ajde neka bude Cruella
tongue


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
EthanMorascaDate: Thursday, 17 February 2011, 23:19:31 | Message # 6
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Za sada ću samo da kažem da Alexu dajem svoj skriveni imunitet (HII), koji sam našao juče.

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
biba91Date: Thursday, 17 February 2011, 23:20:22 | Message # 7
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 681
Awards: 17
Reputation: 42
Status: Offline
Cure
1. Recimo , ako se drzite ex Booby dila da izbacite sve muskarce , Ethan ima Licni , verovatno cete glasati za Alexa , ako Alex ima HI ili ga dobije od nekoga, da li cete prepustiti odluku muskima da izbace jednu od vas ili cete medjusobno podeliti glasove i sebe sacuvati
SVE JE U VAZDUHU...VIDET ČEMO.....
2. Da li cete se prikloniti nekom muskarcu prilikom ovog glasanja i zasto ?
NIKOME NIJE TREBA DA SE KLANJA....MOŽDA ČE SE MUŠKARCI PRIKLONITI
3. Ko vam je najveca pretnja od cura i zasto ?
NEMA PRETNJE...NAJVEČA PRETNJA SAM JA
 
troyaDate: Thursday, 17 February 2011, 23:22:06 | Message # 8
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Alexandar dobio si tajni, reci mi odmah, da li ga zadržavaš, koristiš na ovom plemenskom ili odbijaš?
 
LaraCroftDate: Thursday, 17 February 2011, 23:22:43 | Message # 9
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
Za sada ću samo da kažem da Alexu dajem svoj skriveni imunitet (HII), koji sam našao juče.

onda sva ova pitanja i odgovori do sada, padaju u vodu...
dzaba smo krecili...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
AleXandarDate: Thursday, 17 February 2011, 23:23:49 | Message # 10
Bringer Of Rain
Group: Publika
Messages: 393
Awards: 9
Reputation: 90
Status: Offline
Koristim
 
troyaDate: Thursday, 17 February 2011, 23:24:34 | Message # 11
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ok
 
biba91Date: Thursday, 17 February 2011, 23:33:26 | Message # 12
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 681
Awards: 17
Reputation: 42
Status: Offline
Pitanja za sve:
Koju osobu ne biste voljeli da vidite u finalu? ( trazim ime)
Ethana
Koga ne biste mogli pobijediti u finalu? ( trazim ime )
Ehana
 
LaraCroftDate: Friday, 18 February 2011, 00:01:21 | Message # 13
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
ovde se zavrsava moje putovanje...
kao profesor Pjer Aronaks na kraju 20.000 MILJA POD MOREM izrazavam odusevljenje kapetanom, saputnicima i mestima koje smo zajedno obisli...

nisam ispunila glavni cilj, da dovedem 4 devojke i sebe do TOP 5... jedna mora da potone nocas u hladnoj vodi okeana, neka to budem ja...
drugi cilj je ispunjen, decki su potrosili i poslednji HI koji imaju i na sledecem plemenskom savetu, jedan od njih sigurno leti napolje...

neka potonem ja u korist ostale 4 devojke koje nemaju potrebe da ulaze u smrtonosni deal sa deckima...

odustajem i ostajem clan POROTE...
samo vas gledam...

zauvek vasa, Lajka iz svemira... tongue


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
DonnieBrascoDate: Friday, 18 February 2011, 00:03:41 | Message # 14
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Lajka ... laugh
 
troyaDate: Friday, 18 February 2011, 00:09:17 | Message # 15
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
LaraCroft je odustala. U drugim okolnostima bi Lara dobila vreme da razmisli ali mi je ona rekla na MSN da to ne želi. Tako da ja neću oduzimati vreme ni sebi a ni vama.

Tajni lični je bačen.

Tajni imunitet je iskoristio AleXandar na ovom plemenskom savetu.

3. član Porote i deseti takmičar koji napušta Virtual Survivor: Seychelles je...

LaraCroft

Laro, sama si odlučila.

 
Forum » Virtual Survivor 1 - Seychelles: Male vs Female » Završeni plemenski saveti » 10. plemenski savet (Takamaka)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: