11. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 1 - Seychelles: Male vs Female » Završeni plemenski saveti » 11. plemenski savet (Takamaka)
11. plemenski savet
troyaDate: Sunday, 20 February 2011, 22:00:18 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Takamaka, dobrodošli na jedanaesti plemenski savet u Virtual Survivor: Seychelles. Jedan od vas će po završetku ovog plemenskog saveta biti izglasan i postaće jedanaesta osoba koja napušta VS: Seychelles. Rasprava na plemenskom savetu će trajati do sutra u 21:00 h, kada ću pročitati glasove.

Dolaze i članovi porote urke, Miko i LaraCroft koja je izglasana na prošlom plemenskom savetu.

Svi morate odgovoriti na postavljena pitanja. Glasanje se vrši tajnim putem i to tako što šaljete game hostu privatnu poruku sa imenom osobe za koju glasate. Pored toga morate napisati i minimum jednu rečenicu komentara, odnosno objašnjenje svog glasa.

Magdalena ima lični imunitet. Ukoliko želi da ga ustupi nekome, saopštiće to u svojoj prvoj poruci na ovom plemenskom savetu.

A sada nekoliko pitanja:

Pitanja za devojke:
1. Da li postoji jedna devojka koja je ugroženija od drugih?
2. Da li se plašite da neka od vas ima dogovor sa jednim ili možda oba muškaraca?
3. Da li mislite da ovoj plemenski može da vam poremeti planove tj. da ovo može biti zaokret u igri?
4. Po vama, koja devojka je najveći taktičar, a koja najsposobnija u igrama? (možete i sebe staviti)

Pitanja za Alexa i Ethana:
1. Bilo je 8 muškaraca na početku sezone, u ujedinjenje vas je ušlo 5, a ostali ste samo vas dvojica. Kolika je vaša lična odgovornost sto je to tako ispalo? Da možete da vratite vreme u nazad da li biste nešto promenili?
2. Da li ste na neki nacin pokušali da se 'povezete' sa nekom od devojaka i tako obezbedite sebi top 5 (ako jeste, na kakav ste odgovor naišli?) ili ste jednostavno stvari prepustili izboru devojaka?
3. Da li vaš dalji opstanak zavisi isključivo od osvajanja ličnih imuniteta ili se nadate potencijalnoj podeli medju devojkama, pa tu tražite svoju šansu?

 
biba91Date: Sunday, 20 February 2011, 22:09:17 | Message # 2
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 681
Awards: 17
Reputation: 42
Status: Offline
1. Da li postoji jedna devojka koja je ugroženija od drugih?
NE
2. Da li se plašite da neka od vas ima dogovor sa jednim ili mozda oba muškaraca?
ZAŠTO DA SE PLAŠIM...OVO JE IGRA...
3. Da li mislite da ovoj plemenski može da vam poremeti planove tj. da ovo može biti zaokret u igri?
JA NEMAM NIKAKVIH PLANOVA.....
4. Po vama, koja devojka je najveći taktičar, a koja najsposobnija u igrama? (možete i sebe staviti)
BIBA MAGDALENA CRUELA MERY......
 
TroanGirlDate: Sunday, 20 February 2011, 22:13:30 | Message # 3
1. glas Virtualije
Group: Game host
Messages: 1553
Awards: 77
Reputation: 201
Status: Offline
1. Da li postoji jedna devojka koja je ugroženija od drugih?
Ne postoji.

2. Da li se plašite da neka od vas ima dogovor sa jednim ili mozda oba muškaraca?
Mislim da nema.

3. Da li mislite da ovoj plemenski može da vam poremeti planove tj. da ovo može biti zaokret u igri?
Nemam nekakve planove,zato se ne brinem sta ce se desiti.

4. Po vama, koja devojka je najveći taktičar, a koja najsposobnija u igrama? (možete i sebe staviti)
Najsposobnija Magdalena,dokazala to vise puta. Najveci takticar- ne znam.

Message edited by TroanGirl - Sunday, 20 February 2011, 22:14:06
 
LaraCroftDate: Sunday, 20 February 2011, 22:15:01 | Message # 4
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
pozdrav i od mene za fantasticnu sestorku uz cestitke Magdi na osvojenom licnom imunitetu, videla sam igru, bila je Magda bas brza, meni je trebalo mnogo duze da je resim...

PITANJE ZA 4 DEVOJKE: da li ste i dalje jedinstvene u planu da ostanete same na kraju ovog VS, bez muskaraca ?

PITANJE ZA ETHANA: da li si mislio da ce tvoje otvaranje privatnih soba na MSN tokom proslog plemenskog saveta ostati neotkriveno za takmicare koje nisi zvao u te sobe i da li sada smatras da si pogresio sto si to radio, jer tim potezom nista konkretno nisi dobio ?

PITANJE ZA ALEXA: da li smatras da je mene bolje imati za virtuelnog prijatelja ili neprijatelja u VS svetu ?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
TroanGirlDate: Sunday, 20 February 2011, 22:32:46 | Message # 5
1. glas Virtualije
Group: Game host
Messages: 1553
Awards: 77
Reputation: 201
Status: Offline
PITANJE ZA 4 DEVOJKE: da li ste i dalje jedinstvene u planu da ostanete same na kraju ovog VS, bez muskaraca ? Lara,znas moj odgovor,kao i svi.
Dala sam rec koju necu pogaziti.
 
EthanMorascaDate: Sunday, 20 February 2011, 22:33:34 | Message # 6
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
da li si mislio da ce tvoje otvaranje privatnih soba na MSN tokom proslog plemenskog saveta ostati neotkriveno za takmicare koje nisi zvao u te sobe i da li sada smatras da si pogresio sto si to radio, jer tim potezom nista konkretno nisi dobio ?

Laro, svi mi četujemo na MSN-u. Tamo postoji opcija grupnog četovanja ili četovanja između dve osobe. Ne vidim ništa loše u tome da četujem sa nekim u 4 oka. Naravno da nisam pogrešio i ne znam zašto ti to uopšte smatraš potezom. Nije ti bio problem kada si sa mnom otvarala privatne prozore i pričala mi kako si ti Vanja Radović, a ja Dario Ćirić, kako se devojke dogovaraju da me izbace, a u stvari si ti to predložila i kojekakve druge gluposti.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
LaraCroftDate: Sunday, 20 February 2011, 22:47:54 | Message # 7
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
Nije ti bio problem kada si sa mnom otvarala privatne prozore i pričala mi kako si ti Vanja Radović, a ja Dario Ćirić, kako se devojke dogovaraju da me izbace, a u stvari si ti to predložila i kojekakve druge gluposti.

otvarao si ti prozore samnom, a ne ja sa tobom, ali nebitno...
to je bilo kada si me molio da ostanes poslednji muskarac u VS jer si bio svestan da ce ostati samo devojke na kraju...
naravno da sam ja predlozila devojkama da glasamo tako da ti moras da iskoristis tajni imunitet, pa bio mi ja cilj da ga potrosis i to su devojke znale da te ja navodim na to...
to je tacno da sam rekla da si kao Dario Ciric, pa sve te smatramo najopasnijim takmicarem i cilj je bio da sto pre ispadnes


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Sunday, 20 February 2011, 22:50:01
 
EthanMorascaDate: Sunday, 20 February 2011, 22:53:43 | Message # 8
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Ništa ja tebe nikada nisam molio. I nisi me navela ni na šta, nikada ti nisam verovao, nisam lud. Da sam na tvom mestu, bilo bi me sramota načina na koji sam igrao igru, profesorko Aronaks. Lepo je što misliš da si heroj, ali nisi. Daleko si od toga. Završili smo, nemam nameru da ti hranim sujetu daljim odgovorima.

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
CruellaDate: Sunday, 20 February 2011, 23:42:19 | Message # 9
Lieutenant colonel
Group: Publika
Messages: 137
Awards: 5
Reputation: 10
Status: Offline
1. Da li postoji jedna devojka koja je ugroženija od drugih?
...ne
2. Da li se plašite da neka od vas ima dogovor sa jednim ili možda oba muškaraca?
...ne...jedino ako promene pol biggrin :D
3. Da li mislite da ovoj plemenski može da vam poremeti planove tj. da ovo može biti zaokret u igri?
...ovaj ne moze da poremeti nista
4. Po vama, koja devojka je najveći taktičar, a koja najsposobnija u igrama? (možete i sebe staviti)
...Magda

PITANJE ZA 4 DEVOJKE: da li ste i dalje jedinstvene u planu da ostanete same na kraju ovog VS, bez muskaraca ?
...da

 
DonnieBrascoDate: Monday, 21 February 2011, 01:42:24 | Message # 10
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
1. Omiljeni pevac i pevacica ?
2. Troya je GH za koju ocenu od 1 do 10 i zasto ?
3. Najgadniji takmicar ?
4. Da li vam odgovaraju termini za igre i zasto ?
5. Da mozete sad nekoga proglasiti pobednikom sem sebe ko bi to bio (1 osoba)
 
MagdalenaDate: Monday, 21 February 2011, 02:46:43 | Message # 11
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Da li postoji jedna devojka koja je ugroženija od drugih?

Ne bih rekla da je jedna od nas ugrozenija od ostalih.

Da li se plašite da neka od vas ima dogovor sa jednim ili možda oba muškaraca?

Ne. Kao sto rece Biba ipak je ovo samo igra smile

Da li mislite da ovoj plemenski može da vam poremeti planove tj. da ovo može biti zaokret u igri?

Ne. Sledeci bi vec mogao da bude zanimljiviji.

Po vama, koja devojka je najveći taktičar, a koja najsposobnija u igrama? (možete i sebe staviti)

Ne znam ko bi mogao da bude najveci takticar. Ja sam najsposobnija u igrama.

PITANJE ZA 4 DEVOJKE: da li ste i dalje jedinstvene u planu da ostanete same na kraju ovog VS, bez muskaraca ?

Zar mislis da posle onakve pretnje neko ima hrabrosti da kaze ne? biggrin

Omiljeni pevac i pevacica ?

Djordje Balasevic

Troya je GH za koju ocenu od 1 do 10 i zasto ?

10. Nemam nijedan razlog za manju ocenu.

Da li vam odgovaraju termini za igre i zasto ?

Da. Sto se tice mene moze i kasnije ali mislim da je ovo neko optimalno vreme.

Da mozete sad nekoga proglasiti pobednikom sem sebe ko bi to bio (1 osoba)

Cruella

 
AleXandarDate: Monday, 21 February 2011, 10:23:51 | Message # 12
Bringer Of Rain
Group: Publika
Messages: 393
Awards: 9
Reputation: 90
Status: Offline
Quote (Magdalena)
Zar mislis da posle onakve pretnje neko ima hrabrosti da kaze ne?

wacko
 
urkeDate: Monday, 21 February 2011, 13:37:59 | Message # 13
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Pitanje za Ethana: Zasto bi djevojke trebale da sacuvaju tebe, a ne Alexa?

Pitanje za Alexa: Zasto bi djevojke trebale da sacuvaju tebe, a ne Ethana?

 
CruellaDate: Monday, 21 February 2011, 13:39:46 | Message # 14
Lieutenant colonel
Group: Publika
Messages: 137
Awards: 5
Reputation: 10
Status: Offline
ahahahhahahaha Miko kakva pitanja ahahahha
1. Omiljeni pevac i pevacica ?
...nemam omiljenih...slusam sve sem narodnjaka
2. Troya je GH za koju ocenu od 1 do 10 i zasto ?
...10...posto sam igrala samo kod Mike koji je kasnio sa igrama,odlagao ih...troja nema tih problema biggrin
3. Najgadniji takmicar ?
...ne znam...mislim da niko nije toliko gadan biggrin :D
4. Da li vam odgovaraju termini za igre i zasto ?
...valjalo bi da su malo kasnije...posto sad imam obaveze oko dresure pasa pa zato kasnim ili ne stizem u 9 biggrin
5. Da mozete sad nekoga proglasiti pobednikom sem sebe ko bi to bio (1 osoba)
...Magda...
 
EthanMorascaDate: Monday, 21 February 2011, 14:08:14 | Message # 15
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Hahaha, Miko! laugh Hajde da odgovorim...

1. Lady Gaga i Chris Martin iz grupe Coldplay
2. Dajem mu ocenu 9. Ima ponavljanja u nekim igrama (ne kažem da nisam i ja to radio), što može da bude malo dosadno. Bio sam GH i znam koliko je teško imati inovativne i zanimljive igre, tako da je ova devetka k'o desetka. laugh
3. Ovo ću da iskuliram, pošto je malo bezobzirno pitanje.
4. Uglavnom mi odgovaraju.
5. Alexandar

Urke, jako nezgodno pitanje. Ne znam zašto bi trebale da sačuvaju mene, a ne Alexa. Jako je teško da govorim o tome zato što sam sa Alexom od samog početka i ne mogu da sada pričam gluposti o njemu samo da bih ostao. Ne mogu i neću.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Forum » Virtual Survivor 1 - Seychelles: Male vs Female » Završeni plemenski saveti » 11. plemenski savet (Takamaka)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: