13. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 1 - Seychelles: Male vs Female » Završeni plemenski saveti » 13. plemenski savet (Takamaka)
13. plemenski savet
troyaDate: Wednesday, 23 February 2011, 00:05:51 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Takamaka, dobrodošli na trinaesti plemenski savet u Virtual Survivor: Seychelles. Jedan od vas će po završetku ovog plemenskog saveta biti izglasan i postaće trinaesta osoba koja napušta VS: Seychelles. Rasprava na plemenskom savetu će trajati do sutra u 21:00 h, kada ću pročitati glasove.

Dolaze i članovi porote urke, Miko, LaraCroft, AleXandar i Magdalena koja je izglasana na prošlom plemenskom savetu.

Svi morate odgovoriti na postavljena pitanja. Glasanje se vrši tajnim putem i to tako što šaljete game hostu privatnu poruku sa imenom osobe za koju glasate. Pored toga morate napisati i minimum jednu rečenicu komentara, odnosno objašnjenje svog glasa.

EthanMorasca ima lični imunitet. Ukoliko želi da ga ustupi nekome, saopštiće to u svojoj prvoj poruci na ovom plemenskom savetu.

A sada nekoliko pitanja:

Šta mislite, ko je najmanja pretnja za pobedu? Da li biste voleli tu osobu u finalu pored sebe?

Posle ovog izbacivanja ostala je još samo jedna igra za imunitet i izbacivanje, nakon čega će dva takmičara ući u finale. Da li vas blizina finala brine što se tiče glasova Porote i eventualne pobede?

Kakav je sada kriterijum za glasanje? Da li je to poverenje? Ili se čak i poverenje urušava kada znate da nekog ne možete da pobedite u finalu?

Na sledećem plemenskom savetu glasaće samo osoba koja ima imunitet. Da li se uzdate u to da imunitet osvojite ili da vas neko povede u finale? Koliko će ovo uticati na večerašnje glasanje?

Zašto večeras NE treba glasati za vas?

 
CruellaDate: Wednesday, 23 February 2011, 00:35:47 | Message # 2
Lieutenant colonel
Group: Publika
Messages: 137
Awards: 5
Reputation: 10
Status: Offline
Šta mislite, ko je najmanja pretnja za pobedu? Da li biste voleli tu osobu u finalu pored sebe?
...biba...

Posle ovog izbacivanja ostala je još samo jedna igra za imunitet i izbacivanje, nakon čega će dva takmičara ući u finale. Da li vas blizina finala brine što se tiče glasova Porote i eventualne pobede?
...ne

Kakav je sada kriterijum za glasanje? Da li je to poverenje? Ili se čak i poverenje urušava kada znate da nekog ne možete da pobedite u finalu?
...glasacu za najslabijeg igraca

Na sledećem plemenskom savetu glasaće samo osoba koja ima imunitet. Da li se uzdate u to da imunitet osvojite ili da vas neko povede u finale? Koliko će ovo uticati na večerašnje glasanje?
...ne uzdam se ni u jedno od navedenog i nece uticati na vecerasnje glasanje biggrin

Zašto večeras NE treba glasati za vas?
...zato sto sam okrutna ahahah kakvo pitanje biggrin :D

 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 23 February 2011, 12:32:41 | Message # 3
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Pa da postavim koje pitanjce...

1. Pas ili Macka ? ( sta bi vise voljeli imati odnosno koju zivotinju vise volite )
2. TV ili Racunar ( Lap-Top ) ?
3. Ko od sadasnjih top 5 ne zasluzuje pobedu (1.ime)
4. Sta mislite zbog cega je Magdalena izglasana ? ( ako odgovorite zbog dila , navedite zasto bas ona )
5. Ako bude jos sezona , da li cete ponovo igrati kod troye i zasto ?

 
biba91Date: Wednesday, 23 February 2011, 13:01:12 | Message # 4
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 681
Awards: 17
Reputation: 42
Status: Offline
Šta mislite, ko je najmanja pretnja za pobedu? Da li biste voleli tu osobu u finalu pored sebe?
Mery

Posle ovog izbacivanja ostala je još samo jedna igra za imunitet i izbacivanje, nakon čega će dva takmičara ući u finale. Da li vas blizina finala brine što se tiče glasova Porote i eventualne pobede?
ne

Kakav je sada kriterijum za glasanje? Da li je to poverenje? Ili se čak i poverenje urušava kada znate da nekog ne možete da pobedite u finalu?
kod mene je poverenje kriterijum....

Na sledećem plemenskom savetu glasaće samo osoba koja ima imunitet. Da li se uzdate u to da imunitet osvojite ili da vas neko povede u finale? Koliko će ovo uticati na večerašnje glasanje?
nema uticaja na današnje glasanje

Zašto večeras NE treba glasati za vas?
Jer mi se čini, da je red da Biba91 opet dodje u finale... biggrin

Miko pitanja
1. Pas ili Macka ? ( sta bi vise voljeli imati odnosno koju zivotinju vise volite )
riba biggrin a i pas je ok

2. TV ili Racunar ( Lap-Top ) ?
laptop

3. Ko od sadasnjih top 5 ne zasluzuje pobedu (1.ime)
Svi zaslužujemo.....
4. Sta mislite zbog cega je Magdalena izglasana ? ( ako odgovorite zbog dila , navedite zasto bas ona )
Za jednog sam trebala glasat i to je bila Magdalena.....

5. Ako bude jos sezona , da li cete ponovo igrati kod troye i zasto ?
Da. Zato jer se mi dopada točnost u igrama, dobre igre pa makar se koja duplira....za ovaj mu dajem čistu 10

 
CruellaDate: Wednesday, 23 February 2011, 13:01:36 | Message # 5
Lieutenant colonel
Group: Publika
Messages: 137
Awards: 5
Reputation: 10
Status: Offline
1. Pas ili Macka ? ( sta bi vise voljeli imati odnosno koju zivotinju vise volite )
...pas...imala 2 sad ostao jedan...ceka se jos jedan da stigne
2. TV ili Racunar ( Lap-Top ) ?
..tv
3. Ko od sadasnjih top 5 ne zasluzuje pobedu (1.ime)
...svi iz top 5 zasluzuju pobedu...
4. Sta mislite zbog cega je Magdalena izglasana ? ( ako odgovorite zbog dila , navedite zasto bas ona )
...zato sto je posle ethana najjaci igrac
5. Ako bude jos sezona , da li cete ponovo igrati kod troye i zasto ?
...2 sezone vs-a su mi dovoljne i previse...pravim pauzu duzi vr period...mozda kasnije jos jednu sezonu al ne skoro biggrin :D
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 23 February 2011, 13:05:15 | Message # 6
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Molim Bibu i Cruellu da mi odgovore na 3.pitanje , to je moja replika za ovaj put kao i sve ostale

da ti kazem Bibocka , po mom misljenju ako ces iskreno samo ethan zasluzuje top 4... Ti,Merry i Cruella se uopste niste dokazale u igrama koje su zahtevale trud,razmisljanje itd... Magdalena i Lara su cure koje su bile jedine u stanju odnosno zasluzno bi dosle do ovde. Vas 3 ste cistom i pukom srecom dosle do ovde ... Pre svega za to je zasluzan ethan , da nije sjebao onu igru pre ujedinjenja mi bi usli u vecini 6:4 i razbili bi vas tako da nemojte da lupate da ste svi zasluzili top 4 smile Nisam iskoristio 2.repliku na plemenskom kad je Lara izbacena tako da sada je koristim :)

Message edited by Miko - Wednesday, 23 February 2011, 13:38:44
 
biba91Date: Wednesday, 23 February 2011, 13:12:03 | Message # 7
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 681
Awards: 17
Reputation: 42
Status: Offline
Pa Miko nema takvog...svi zaslužujemo finale......pitanje ti je jasno i moj odgovor ti je jasan.....
I još nešto Miko mi smo top 4....... cool biggrin
 
CruellaDate: Wednesday, 23 February 2011, 13:48:36 | Message # 8
Lieutenant colonel
Group: Publika
Messages: 137
Awards: 5
Reputation: 10
Status: Offline
...moj odg ostaje isti...
 
urkeDate: Wednesday, 23 February 2011, 13:58:27 | Message # 9
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
1. za Cruellu: Da li tvoj nadimak Cruella pristaje jos nekom takmicaru?

2. za sve: Pomozite... Objasnite mi kako se izracunava relativna molekulska masa od Ca(OH)2!

3. za Ethana: Koliko je tvoje samopouzdanje od 1 do 10?

4. za Merry: Ko je bolji takmicar, ti ili biba?

5. za Bibu: Da li me volis :D

Message edited by urke - Wednesday, 23 February 2011, 13:58:58
 
CruellaDate: Wednesday, 23 February 2011, 14:42:57 | Message # 10
Lieutenant colonel
Group: Publika
Messages: 137
Awards: 5
Reputation: 10
Status: Offline
1. za Cruellu: Da li tvoj nadimak Cruella pristaje jos nekom takmicaru?
...ne samo meni
2. za sve: Pomozite... Objasnite mi kako se izracunava relativna molekulska masa od Ca(OH)2!
...da da 13 +3 je 18 pingvina biggrin :D
 
LaraCroftDate: Wednesday, 23 February 2011, 14:54:02 | Message # 11
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
pozdrav takmicarima, na ovom plemenskom nemam sta da ih pitam...

I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
MagdalenaDate: Wednesday, 23 February 2011, 15:57:11 | Message # 12
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Ja imam jedno pitanje:

Koliko slova ima tačan odgovor na ovo pitanje?

 
CruellaDate: Wednesday, 23 February 2011, 16:31:57 | Message # 13
Lieutenant colonel
Group: Publika
Messages: 137
Awards: 5
Reputation: 10
Status: Offline
Ja imam jedno pitanje:
Koliko slova ima tačan odgovor na ovo pitanje?
...7 :))
 
biba91Date: Wednesday, 23 February 2011, 17:17:26 | Message # 14
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 681
Awards: 17
Reputation: 42
Status: Offline
da ti kazem Bibocka , po mom misljenju ako ces iskreno samo ethan zasluzuje top 4... Ti,Merry i Cruella se uopste niste dokazale u igrama koje su zahtevale trud,razmisljanje itd... Magdalena i Lara su cure koje su bile jedine u stanju odnosno zasluzno bi dosle do ovde. Vas 3 ste cistom i pukom srecom dosle do ovde ... Pre svega za to je zasluzan ethan , da nije sjebao onu igru pre ujedinjenja mi bi usli u vecini 6:4 i razbili bi vas tako da nemojte da lupate da ste svi zasluzili top 4 Nisam iskoristio 2.repliku na plemenskom kad je Lara izbacena tako da sada je koristim smile

Miko jesti si u VV ali ko ti daje pravo, da kažeš da nas tri ne zasližujemo da budemo u finalu...kako zanš ko i koliko se je ko dokazao u igrama.....ne nismo došle u top 4 pukom srečom....ko je kazao da Lara odustaje ...sama je otišla...Magda je bila izglasana....Samo nešto, da ti kažem za sva dosadašnja sranja su krivi dilovi u VS samo sad je bilo drukčije..naš dil je bio da dodjemo do top 5 i to nam je uspelo Kažeš da je bila Lara izglasana....u ovom VS je ona odustala.....Miko niste imali šanse da nas razbijete evo ali smo vas razbile me djevojke TURBO VEŠTICE biggrin

Added (23 February 2011, 5:05 PM)
---------------------------------------------
za Bibu: Da li me volis biggrin

Ja sam širokog srca biggrin sve volim biggrin biggrin pa naravno i tebe biggrin biggrin

Added (23 February 2011, 5:07 PM)
---------------------------------------------
Ja imam jedno pitanje:
Koliko slova ima tačan odgovor na ovo pitanje?
Evo trudim se i razmišljam i moj tačan odgovor je 5 ( preverjeno na googlu) biggrin

Added (23 February 2011, 5:17 PM)
---------------------------------------------
za sve: Pomozite... Objasnite mi kako se izracunava relativna molekulska masa od Ca(OH)2
pitaj...... znaš koga biggrin ali pazi kad ti računaš, da ne udahneš Ca(OH)2 biggrin

 
EthanMorascaDate: Wednesday, 23 February 2011, 18:48:10 | Message # 15
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Šta mislite, ko je najmanja pretnja za pobedu? Da li biste voleli tu osobu u finalu pored sebe?
Biba. Trenutno mi to nije merilo za glasanje.

Posle ovog izbacivanja ostala je još samo jedna igra za imunitet i izbacivanje, nakon čega će dva takmičara ući u finale. Da li vas blizina finala brine što se tiče glasova Porote i eventualne pobede?
Pa slagao bih kada bih rekao da ne razmišljam o tome...

Kakav je sada kriterijum za glasanje? Da li je to poverenje? Ili se čak i poverenje urušava kada znate da nekog ne možete da pobedite u finalu?
Kriterijum za glasanje je kompleksan. Ima poverenja, zahvalnosti i obećanja.

Na sledećem plemenskom savetu glasaće samo osoba koja ima imunitet. Da li se uzdate u to da imunitet osvojite ili da vas neko povede u finale? Koliko će ovo uticati na večerašnje glasanje?
I jedno i drugo je apsolutno legitimno i za mene isto. Ali bih ipak malo više voleo da sam osvojim imunitet i izaberem drugog finalistu.

__________________________________________________

Mikina pitanja:

1. Pas ili Macka ? ( sta bi vise voljeli imati odnosno koju zivotinju vise volite )
Pas.

2. TV ili Racunar ( Lap-Top ) ?
Kompjuter.

3. Ko od sadasnjih top 4 ne zasluzuje pobedu (1.ime)
Svako je zaslužuje, Final 4 je ipak Final 4. Niko nije mogao stići do ovde samo uz pomoć sreće. Ne mogu da kažem jedno ime.

4. Sta mislite zbog cega je Magdalena izglasana ? ( ako odgovorite zbog dila , navedite zasto bas ona )
Zato što je izuzetno jaka u igrama. Ja sam, pored toga, glasao za nju i zato što je htela da me izbaci u Final 6.

5. Ako bude jos sezona , da li cete ponovo igrati kod troye i zasto ?
Troya se izuzetno dobro pokazao. Nije bilo grešaka, sve je bilo na svom mestu. Ako bude pravio opet nekada u budućnosti, verovatno ću učestvovati.

__________________________________________

Urketova pitanja:

1. za sve: Pomozite... Objasnite mi kako se izracunava relativna molekulska masa od Ca(OH)2!
Mislim da ima neke veze sa atomskim brojem atoma i molekula. Uzmeš atomski broj kalcijuma i sabereš ga sa duplim atomskim brojem molekula OH. Atomski broj molekula OH dobiješ kada sabereš atomske brojeve jednog atoma kiseonika i jednog atoma vodonika. Valjda je tako. laugh Nisam imao hemiju od 8. razreda. laugh

2. za Ethana: Koliko je tvoje samopouzdanje od 1 do 10?
Ja uvek verujem u sebe. Nekada manje, a nekada više. Trenutno ću ga oceniti ocenom 7.

_____________________________________________________

Magdalenino pitanje:

Koliko slova ima tačan odgovor na ovo pitanje?
Tri. biggrin


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Forum » Virtual Survivor 1 - Seychelles: Male vs Female » Završeni plemenski saveti » 13. plemenski savet (Takamaka)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: