14. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 1 - Seychelles: Male vs Female » Završeni plemenski saveti » 14. plemenski savet (Takamaka)
14. plemenski savet
troyaDate: Thursday, 24 February 2011, 00:11:40 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Takamaka, dobrodošli na četrnaesti plemenski savet u Virtual Survivor: Seychelles. Jedan od vas će po završetku ovog plemenskog saveta biti izglasan i postaće četrnaesta osoba koja napušta VS: Seychelles. Rasprava na plemenskom savetu će trajati do sutra u 18:00 h, kada ću pročitati glasove.

Dolaze i članovi porote urke, Miko, LaraCroft, AleXandar, Magdalena i Cruella koja je izglasana na prošlom plemenskom savetu.

EthanMorasca je pobedio u poslednjoj igri i osvojio poslednji imunitet. Na ovaj način, on je obezbedio sebi mesto u finalu i stigao do samog kraja ove igre. Pošto je Ethan bezbedan, TroanGirl može da glasa jedino za Bibu, a Biba može da glasa jedino za TroanGirl. Prema tome, njihovi glasovi se međusobno poništavaju i odlučujući će biti Ethanov glas. Zato će jedina osoba koja večeras glasa biti EthanMorasca, koji će izglasati četrnaestu osobu iz VS: Seychelles i automatski izabrati svog protivnika u finalu. Izglasana osoba će postati poslednji, 7. član Porote.

A sada nekoliko pitanja:

EthaneMorasca, upravo si obezbedio sebi mesto u finalu. Kako se osećaš? Sa jedne strane ti je drago zato što si stigao do kraja, a sa druge strane imaš jako tešku odluku.

Na koji način ćeš doneti svoju odluku večeras? Ko je po tvom mišljenju veća pretnja za pobedu - Biba91 ili TroanGirl?

TroanGirl, na koji način ćeš pokušati da ubediš Ethana da baš tebe povede u finale? Koje su prednosti tebe kao protivnika u finalu?

Biba91, isto pitanje i za tebe. Zbog čega bi Ethan trebao da povede tebe u finale, a ne TroanGirl?

 
biba91Date: Thursday, 24 February 2011, 00:20:26 | Message # 2
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 681
Awards: 17
Reputation: 42
Status: Offline
Neču pisat roman zašto baš mene....kao znate nekoliko plemenca sam napisala da neču biti više dekoracija i uspelo mi je doči do ovdje....ako čem i u finale to je odluka Ethana.....ponosna sam na sebe da sam održala reč koju sam dala i nisam je pogazila.....Ethan je zmagovalec ovoga VS samnom u finalu ili sa Mery......je brz super igrač..na kratko nije samo turbo nego je turbo dizl.....evo toliko od mene

Added (24 February 2011, 0:20 Am)
---------------------------------------------
aha zaboravila turbo dizl heroj

 
troyaDate: Thursday, 24 February 2011, 00:23:00 | Message # 3
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ovim putem obaveštavam i takmičare i porotu da finale počinje sutra u 20:00!
 
EthanMorascaDate: Thursday, 24 February 2011, 10:21:01 | Message # 4
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Hvala, Bibo, drago mi je što tako misliš. smile

_________________________________________________

EthaneMorasca, upravo si obezbedio sebi mesto u finalu. Kako se osećaš? Sa jedne strane ti je drago zato što si stigao do kraja, a sa druge strane imaš jako tešku odluku.
Drago mi je što sam ovim poslednjim imunitetom obezbedio mesto u finalu. Nije mi drago što ću morati da odlučim da li u finale vodim Bibu ili Merry, ali takva je igra. Znam da njih dve to znaju i da će razumeti moju odluku kakva god ona bila.

Na koji način ćeš doneti svoju odluku večeras? Ko je po tvom mišljenju veća pretnja za pobedu - Biba91 ili TroanGirl?
Mislim da i protiv jedne i protiv druge imam podjednake šanse. Tako da to neće uticati na moju odluku.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
TroanGirlDate: Thursday, 24 February 2011, 17:22:31 | Message # 5
1. glas Virtualije
Group: Game host
Messages: 1553
Awards: 77
Reputation: 201
Status: Offline
TroanGirl, na koji način ćeš pokušati da ubediš Ethana da baš tebe povede u finale? Koje su prednosti tebe kao protivnika u finalu?
Cestitke Ethanu za FINAL..i bibi za top3. smile
Ethana necu nikako da ubedjivam da me povede u finale...Ostavicu to na njega ,neka on odluci sta misli da je najkorektnije...ja ili biba,za mene sasvim nebitno.
Mislim da je ethan zasluzio da udje u finalu...biba je takodje dobra (vestica)... biggrin
Ja sam svoju rec ispostovala do kraja i stigla dokle sam sad smile
 
troyaDate: Thursday, 24 February 2011, 18:00:09 | Message # 6
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Diskusija je završena. Pokupiću glas.
 
troyaDate: Thursday, 24 February 2011, 18:01:24 | Message # 7
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Jednom kada pročitam glas, odluka će se smatrati konačnom. Osoba koja bude dobila glas mora odmah da napusti plemenski savet. Pročitaću glas...
 
troyaDate: Thursday, 24 February 2011, 18:03:04 | Message # 8
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
7. član Porote i četrnaesti takmičar koji napušta Virtual Survivor: Seychelles je...

biba91

Bibo, pleme je odlučilo.

 
troyaDate: Thursday, 24 February 2011, 18:04:56 | Message # 9
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ethane i TroanGirl, vas dvoje ste uradili ono u čemu 14 drugih takmičara nije uspelo. Stigli ste do samog kraja. Međutim, sada je odluka na Poroti. Sedmoro ljudi u čijem ste izglasavanju direktno ili indirektno učestvovali sada drži vašu sudbinu u svojim rukama.
Uskoro počinje Poslednji plemenski savet.
 
Forum » Virtual Survivor 1 - Seychelles: Male vs Female » Završeni plemenski saveti » 14. plemenski savet (Takamaka)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: