7. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 1 - Seychelles: Male vs Female » Završeni plemenski saveti » 7. plemenski savet (Takamaka)
7. plemenski savet
troyaDate: Tuesday, 08 February 2011, 22:15:50 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Takamaka, dobrodošli na sedmi plemenski savet u Virtual Survivor: Seychelles i prvi u ujedinjenju. Jedan od vas će po završetku ovog plemenskog saveta biti izglasan i postaće sedma osoba koja napušta VS: Seychelles. Rasprava na plemenskom savetu će trajati do sutra u 21:00 h, kada ću pročitati glasove.

Svi morate odgovoriti na postavljena pitanja. Glasanje se vrši tajnim putem i to tako što šaljete game hostu privatnu poruku sa imenom osobe za koju glasate. Pored toga morate napisati i minimum jednu rečenicu komentara, odnosno objašnjenje svog glasa.

AleXandar ima lični imunitet. Ukoliko želi da ga ustupi nekome, saopštiće to u svojoj prvoj poruci na ovom plemenskom savetu.

Ako neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, uradiće to uz glas.

Ako neko od vas ima Tajni Lični Imunitet ili Lični imunitet i želi da ga iskoristi, uradiće to u svom prvom postu na ovom plemenskom savetu.

Proceduru oko Duplog i Crnog svi znate.

A sada nekoliko pitanja:

Opiši sebe kao takmičara vs-a. Da li si inicijator ili čekaš da ti se neko obrati? objasni svoj odgovor- da li smatraš da je to dobra osobina ili ne.
Da li misliš da su jaki takmičari u borbama nešto ugroženiji od ostalih u plemenu i kakva je tvoja strategija po tom pitanju?
Da li se plašiš da će te neko izdati od ljudi sa kojima trenutno imaš dil?
Kako ocenjujete takmičare koji su ušli u ujedinjenje? Da li postoji neko ko po vama to nije zaslužio?
Da li još uvek ima podela na plemena ili ste se ujedinili?
Vidim da ste i danas igrali grupno, koliko je to pametno, kada samo jedan osvaja imunitet?

Pitanje za devojke:Postoji li muška osoba u koju imate više poverenja nego u neku žensku?
Pitanje za momke:Postoji li ženska osoba u koju imate više poverenja nego u neku mušku?

 
biba91Date: Tuesday, 08 February 2011, 22:59:06 | Message # 2
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 681
Awards: 17
Reputation: 42
Status: Offline
Quote (troya)
Opiši sebe kao takmičara vs-a. Da li si inicijator ili čekaš da ti se neko obrati? objasni svoj odgovor- da li smatraš da je to dobra osobina ili ne.

Odigrala sam dosada nekoliko VS, borim se svim srcem i dolazim na sve igre....a brzina nije moja jaka strana biggrin logika i traženje ide bolje biggrin Svi bi trebali jednom drugom da se obratimo....i nebi trebalo raditi dilove....Ja sa svima komuniciram i sa nikom nisam u svadji biggrin Moja osobina je da držim datu reč.
Quote (troya)
Da li misliš da su jaki takmičari u borbama nešto ugroženiji od ostalih u plemenu i kakva je tvoja strategija po tom pitanju?

Jaki takmičari nisu ugroženi u igrama jer mogu usvojiti lične.....strategija...pa treba je usvojiti igre
Quote (troya)
Da li se plašiš da će te neko izdati od ljudi sa kojima trenutno imaš dil?

Pa zašto bi se plašila toga...ne ne plašim se, vjerujem onima ko vjeruje meni...
Quote (troya)
Kako ocenjujete takmičare koji su ušli u ujedinjenje? Da li postoji neko ko po vama to nije zaslužio?

Sami dobri takmičari....zašto nebi svi zaslužili.....ko nije zaslužio več je izpao....pa makar mi je nekih žao da su izpali...

Added (08 February 2011, 10:59 PM)
---------------------------------------------

Quote (troya)
Da li još uvek ima podela na plemena ili ste se ujedinili?

Isto je kao prije......osim da smo sad svi u jednom krevetu smile
Quote (troya)
Vidim da ste i danas igrali grupno, koliko je to pametno, kada samo jedan osvaja imunitet?

Bolje je grupno nego solo biggrin
Quote (troya)
Pitanje za devojke:Postoji li muška osoba u koju imate više poverenja nego u neku žensku?

Nepostoji biggrin smile mada više volim muškarce biggrin
 
AleXandarDate: Tuesday, 08 February 2011, 23:06:35 | Message # 3
Bringer Of Rain
Group: Publika
Messages: 393
Awards: 9
Reputation: 90
Status: Offline
Crni dajem Laricroft
Imunitet dajem Miki
Koristim imunitet sa aukcije
 
troyaDate: Tuesday, 08 February 2011, 23:08:25 | Message # 4
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
AleXandar i Miko imaju imunitet i za njih se ne može glasati!

LaraCroft ima Crni glas i ona neće glasati na ovom plemenskom.

 
LaraCroftDate: Tuesday, 08 February 2011, 23:10:58 | Message # 5
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (troya)
LaraCroft ima Crni glas i ona neće glasati na ovom plemenskom

OK, kvota za to je bila 1,10...
a jel imam pravo da odgovaram na pitanja na ovom plemenskom ?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Tuesday, 08 February 2011, 23:11:48 | Message # 6
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
OK, kvota za to je bila 1,10...
a jel imam pravo da odgovaram na pitanja na ovom plemenskom ?

Trebaš da odgovaraš.
 
LaraCroftDate: Wednesday, 09 February 2011, 00:05:00 | Message # 7
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (troya)
Opiši sebe kao takmičara vs-a. Da li si inicijator ili čekaš da ti se neko obrati? objasni svoj odgovor- da li smatraš da je to dobra osobina ili ne.

prosecna sam takmicarka po kvalitetu, mada bih vise volela drugi da me opisu, ako ne sada, onda u REUNIONU koji si obecao... kao i Biba, ne volim igre na brzinu, smatram da su u tom slucaju decki u prednosti, sto je prirodno (trce 100 m za 9,50 sekundi a zene za 11,00)... jesam inicijator, ali ne na temu unistavanja drugih takmicara... i dalje smatram sebe HEROJEM i mislim da je to dobra osobina, ali u VS uglavnom pobedjuje VILLAIN...
Quote (troya)
Da li misliš da su jaki takmičari u borbama nešto ugroženiji od ostalih u plemenu i kakva je tvoja strategija po tom pitanju?

uvek bih u ujedinjenju glasala protiv jakih takmicara, logicno... setite se kako je pametna vecina u SURVIVOR SRBIJA 1 izbacila Darija, pa Rosica...
Quote (troya)
Da li se plašiš da će te neko izdati od ljudi sa kojima trenutno imaš dil?

ne plasim se... vazno je da ja nikoga ne izdam, zar ne ?
Quote (troya)
Kako ocenjujete takmičare koji su ušli u ujedinjenje? Da li postoji neko ko po vama to nije zaslužio?

ne znam za musko pleme koliko su se pojedincno trudili pre ujedinjenja, ali od nas iz BOOBY plemena, sve smo ucestvovale u pobedama i porazima i drago mi je sto smo u ovako velikom broju usle u ujedinjenje...
Quote (troya)
Da li još uvek ima podela na plemena ili ste se ujedinili?

ocigledno jos postoji podela, videlo se to po redosledu upisivanja sifri u poslednjoj igri...
Quote (troya)
Vidim da ste i danas igrali grupno, koliko je to pametno, kada samo jedan osvaja imunitet?

ne bih komentarisala igru zbog ociglednog postojanja programa za superbrzo resavanje... ovim ne zelim da osporim pobedu CERF-a, legitimna je... (EXITUS ACTA PROBAT)
Quote (troya)
Pitanje za devojke:Postoji li muška osoba u koju imate više poverenja nego u neku žensku?

u ovom trenutku - ne


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Wednesday, 09 February 2011, 00:09:10 | Message # 8
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
ne plasim se... vazno je da ja nikoga ne izdam, zar ne ?

Ne, ako te neko proda, i ti gubiš. Sav trud do tada pada u vodu.

 
LaraCroftDate: Wednesday, 09 February 2011, 00:18:16 | Message # 9
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (troya)
Ne, ako te neko proda, i ti gubiš.

ne...
ja ne gubim nista...

gubi samo taj ko izda...

uvek...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 09 February 2011, 00:38:54 | Message # 10
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
U nekim situacijama sam inicijator, a u nekima čekam da vidim šta neko drugi ima da mi predloži. Mislim da je većina takmičara takva. Mislim da je dobra osobina biti inicijator.

Mislim da to ima uticaja, ali ništa posebno. Realno, koliko god da je neko dobar u igrama, ne može da osvoji 8 imuniteta zaredom.

Ne bojim se toga, svima verujem.

Mislim da su svi 100% zaslužili da uđu u ujedinjenje.

Naravno da postoji podela. Kada ste sa nekim u plemenu od početka, normalno je da vam je bliži od nekoga protiv koga ste se do juče borili.

Ja nisam igrao grupno. smile A i da jesam, ne bih mnogo pomogao, pošto sam za sudoku duduk. laugh

Ne postoji. smile


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 09 February 2011, 00:45:12 | Message # 11
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (troya)
Opiši sebe kao takmičara vs-a. Da li si inicijator ili čekaš da ti se neko obrati? objasni svoj odgovor- da li smatraš da je to dobra osobina ili ne.
Da li misliš da su jaki takmičari u borbama nešto ugroženiji od ostalih u plemenu i kakva je tvoja strategija po tom pitanju?
Da li se plašiš da će te neko izdati od ljudi sa kojima trenutno imaš dil?
Kako ocenjujete takmičare koji su ušli u ujedinjenje? Da li postoji neko ko po vama to nije zaslužio?
Da li još uvek ima podela na plemena ili ste se ujedinili?
Vidim da ste i danas igrali grupno, koliko je to pametno, kada samo jedan osvaja imunitet?

Pitanje za devojke:Postoji li muška osoba u koju imate više poverenja nego u neku žensku?
Pitanje za momke:Postoji li ženska osoba u koju imate više poverenja nego u neku mušku?

1. Pazi , uvek je bolje kada ti se neko obrati jer onda mozes biti i inicijator prema drugome.
Iskreno vise volim kada se ja obracam i kada sam ja inicijator ali naravno dobro je i kada ti se neko drugi obrati , tako da ja spadam u neku kategoriju izmedju oboje, a vise volim da sam inicijator.
2. Mislim da donekle jesu , ali ponovo to ne igra veliku ulogu i ako taktizirate prema tome da izbacujete najjace i ostanete sa najslabijim , sta vam daje garanciju da ti slabi nisu dobri taktizatori , ima osoba koje rasturaju u igrama za imunitet , ali ponovo ima i osoba koji su duduci za igre ali ponovo su odlicni stratezi i daleko doguraju , po meni vaznija osobina je biti dobar strateg
3. Pazi, ja mislim da malo ko ima dil sad recimo za final 2,3,4 , ne kazem da nemaju , imaju sigurno neke osobe , ali ja mislim da je ponovo prerano o tome pricati , o final 2,3,4 treba pricati kada u igri ostane 6-7 osoba , jer do tada se svasta moze izdesavati , tako da trenutno mislim da me niko nece izdati , a kasnije ...
4. Svako ko dodje u ujedinjenje to je zasluzio , neko igra dobro igre , neko je dobar strateg a to sam vec rekao pa da ne ponavljam , svako je zasluzio da udje u ujedinjenje , jer da nije zasluzio sigurno ne bi bio ovde.
5. Ne znam gde vidis da smo igrali grupno , u svojim mislima ili ??? Nisam pratio cure sta rade , ja sam igrao sam ali sam brzo odustao cim sam vidio da neki resavaju zadnji sudoku a ja ni drugi nisam resio tongue
6. Ne

 
troyaDate: Wednesday, 09 February 2011, 01:35:36 | Message # 12
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Pitanja za AleXandra:

Zašto baš LaraCroft?
Zašto baš Miko?

 
CruellaDate: Wednesday, 09 February 2011, 02:48:32 | Message # 13
Lieutenant colonel
Group: Publika
Messages: 137
Awards: 5
Reputation: 10
Status: Offline
Opiši sebe kao takmičara vs-a. Da li si inicijator ili čekaš da ti se neko obrati? objasni svoj odgovor- da li smatraš da je to dobra osobina ili ne.
...slazem se sa ethanom...uglavnom sam inicijator ali je ok nekad i sacekati da cujem neki predlog..mislim da je to dobra osobina...

Da li misliš da su jaki takmičari u borbama nešto ugroženiji od ostalih u plemenu i kakva je tvoja strategija po tom pitanju?
...naravno da su jaki takmicari ugrozeniji...vecina gleda da izbaci jace od sebe da bi imala sansu...ja ne funkcionisem tako...meni je glupo da pobedim "debila",ako vec igram onda igram sa jakima...

Da li se plašiš da će te neko izdati od ljudi sa kojima trenutno imaš dil?
...ne

Kako ocenjujete takmičare koji su ušli u ujedinjenje? Da li postoji neko ko po vama to nije zaslužio?
...dobra je ekipa...jaka...svi su zasluzili

Da li još uvek ima podela na plemena ili ste se ujedinili?
...ujedinili nam se kreveti biggrin :D
a naravno da su devojke vs momci :P

Vidim da ste i danas igrali grupno, koliko je to pametno, kada samo jedan osvaja imunitet?
...pomoc prijatelja biggrin :D

Pitanje za devojke:Postoji li muška osoba u koju imate više poverenja nego u neku žensku?
...ne...ali imam poverenja u jednu musku osobu

 
LaraCroftDate: Wednesday, 09 February 2011, 08:54:23 | Message # 14
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (troya)
Da li još uvek ima podela na plemena ili ste se ujedinili?

videlo se jos na aukciji (prema tome ko je kome poklanjao novac) da i dalje postoji podela na plemena, to sam zaboravila da napisem u prethodnom postu...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
AleXandarDate: Wednesday, 09 February 2011, 10:05:48 | Message # 15
Bringer Of Rain
Group: Publika
Messages: 393
Awards: 9
Reputation: 90
Status: Offline
Quote (troya)
Opiši sebe kao takmičara vs-a. Da li si inicijator ili čekaš da ti se neko obrati? objasni svoj odgovor- da li smatraš da je to dobra osobina ili ne.
Da li misliš da su jaki takmičari u borbama nešto ugroženiji od ostalih u plemenu i kakva je tvoja strategija po tom pitanju?
Da li se plašiš da će te neko izdati od ljudi sa kojima trenutno imaš dil?
Kako ocenjujete takmičare koji su ušli u ujedinjenje? Da li postoji neko ko po vama to nije zaslužio?
Da li još uvek ima podela na plemena ili ste se ujedinili?
Vidim da ste i danas igrali grupno, koliko je to pametno, kada samo jedan osvaja imunitet?

Pitanje za devojke:Postoji li muška osoba u koju imate više poverenja nego u neku žensku?
Pitanje za momke:Postoji li ženska osoba u koju imate više poverenja nego u neku mušku?

Ponekad sam inicijator ali vise volim kad mi se neko obrati. Zavisi od situacije ali mislim da je bolje da cekas da ti se obrate.

2. Mislim da jesu ugrozeniji, ali kao sto je ethan rekao, niko nemoze da osvoji 8 imuniteta zaredom.
3. Ne plasim se
4. Svi su zasluzili cim su usli u ujedinenje
5. Jos uvek ima podela
6. Ne postoji

Added (09 February 2011, 10:05 Am)
---------------------------------------------

Quote (troya)
Zašto baš LaraCroft?
Zašto baš Miko?

Pa svakako bi ja dao nekome iz suprotnog plemena, tako da izbor ne igra neku veliku ulogu.
Miki sam dao zato sto je super i ne zelim da ispadne
 
Forum » Virtual Survivor 1 - Seychelles: Male vs Female » Završeni plemenski saveti » 7. plemenski savet (Takamaka)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: