3. emisija - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 3. emisija (Splash)
3. emisija
anchyDate: Thursday, 03 May 2018, 14:19:21 | Message # 16
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Quote tiksi ()

I ako mozes predstavi nam se u nekoliko recenica


Za ovo bi mogao i da zasedne u Vruću stolicu, odavno nismo imali nekog biggrin


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
SplashDate: Thursday, 03 May 2018, 14:21:13 | Message # 17
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 63
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Ne znam da li stoji Petar, ali ako bih morao da biram, rekao bih da je on taj.
Iskreno zato sto nam se odmah predstavio kao neka dobrica, pominjao i njegov horoskop i slicno, medjutim ne padam ja na to :)) Pa mi je odmah bilo sumnjivo, pricao je kako nikad ne izdaje nekoga i tako dalje... Zato ne znam sta da mislim... Ali tu je cini mi se i Elio isto pricao.

Ne mislim nista o tom konceptu, meni je bolji koncept da svako da svoj maksimum bez ikakvih saveza i na kraju kad se odlucuje da neko gleda u detalje kad predlaze da se izbaci neko.

Moze, za USA Survivor... Sto da ne, iskustva mi treba smile

Aleskandar Stankovic, 96 godiste iz Beograda... Studiram graficki dizajn na Beogradskoj politehnici... Ucesnik nekih kvizova, kao sto je Slagalica, Potera, Naslovna strana, Totalni obrt, i nadam se jos mnogih drugih :))) Nadam se da je dovoljno biggrin
 
SplashDate: Thursday, 03 May 2018, 14:22:36 | Message # 18
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 63
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Pa nadimak Splash je kao od gitariste Slasha, posto mi je on omiljeni, pa sam dodao P da ima 2 znacenja i svidelo mi se biggrin Pokusavao sam da stavim nesto, bilo sta, ali ne znam kako, ne snalazim se bas toliko, nesto kao da zeza..
 
tiksiDate: Thursday, 03 May 2018, 14:25:31 | Message # 19
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Kakav mu je to horoskop? :P

Licno isto mislim da ljudi koji potenciraju kod sebe takve stvari, kao sto je cestitost, obicno nisu takvi.

Hvala, rascerupacemo te na Vrucoj stolici, ako budes zainteresovan. Kako si prolazio na kvizovima?


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
DžejkobsDate: Thursday, 03 May 2018, 14:26:55 | Message # 20
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Činiš se kao interesantan igraš i žao mi je što si ispao ovako rano ali izgleda da su razmišljali da je bolje sada izbaciti jačeg igrača nego kasnije kad su igre još bitnije nego sad. Doduše.. Bitna su oba dela. I socijalni aspekat i igre tako da izgleda da su se tamo neki povezali brzo i već sklapaju saveze.

Nadam se da ćeš igrati opet sa nama jer verujem da imaš mnogo toga da ponudiš u igri.
 
troyaDate: Thursday, 03 May 2018, 14:28:44 | Message # 21
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote Splash ()
Ne mislim nista o tom konceptu, meni je bolji koncept da svako da svoj maksimum bez ikakvih saveza i na kraju kad se odlucuje da neko gleda u detalje kad predlaze da se izbaci neko.


NiNa i DuX aplauduraju iz sve snage, suze im na oci idu biggrin

Jason sprema piknik laugh

Quote Splash ()
Studiram graficki dizajn na Beogradskoj politehnici


U al cu da te iskoristim za neke tabele smile

Quote Splash ()
Ucesnik nekih kvizova, kao sto je Slagalica, Potera, Naslovna strana, Totalni obrt, i nadam se jos mnogih drugih


Mislis li da si zbog ovoga imao veliki metu na ledjima?

Quote Splash ()
Pokusavao sam da stavim nesto, bilo sta, ali ne znam kako, ne snalazim se bas toliko, nesto kao da zeza..


Avatar moze maximum da bude 140x140, a mozda si pogresio i one securiti kodove.

Uglavnom, ako se ne snadjes, mogu ja da ti zamenim, samo kazi koji zelis.
 
DžejkobsDate: Thursday, 03 May 2018, 14:34:24 | Message # 22
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Quote Splash ()
Ne mislim nista o tom konceptu, meni je bolji koncept da svako da svoj maksimum bez ikakvih saveza i na kraju kad se odlucuje da neko gleda u detalje kad predlaze da se izbaci neko.
Moram ovo da prokomentarišem. To jeste najbolji koncept u smislu najčestitiji i najpošteniji ali ova igra se ne igra tako. Bar iz mog iskustva a i gledajući američki survivor mogu reći da moraš uvek imati otvorene oči i paziti na sve. Kao što sam gore napisao bitne su igre ali socijalni deo je dosta bitniji i ima puno primera koji to pokazuju...


Message edited by Džejkobs - Thursday, 03 May 2018, 14:38:44
 
anchyDate: Thursday, 03 May 2018, 14:37:11 | Message # 23
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Hoće Splash u Vruću stolicu, tako da pitanja nevezana za sezonu sačuvajte za tamo smile

Kad se bojiš - ne postojiš!
 
tiksiDate: Thursday, 03 May 2018, 14:40:32 | Message # 24
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Super ne znam nikoga ko je isao u te kvizove, niti ih pratim, sem Lare sto je isla u Milionera (a ni to nisam pratila :P)

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
SplashDate: Thursday, 03 May 2018, 14:42:29 | Message # 25
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 63
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Evo prvo Tiksi da odgovorim... Ne secam se da li je bese rekao da je rak, kao mi smo rakovi emotivci, volimo privrzenost... U glavnom, nedostajalo mi je iskustva, nisam ni znao sta me ceka smile Na slagalici sam osvojio 3. mesto, na Poteri sam u zavrsnoj igri ispao (Stigao nas je Djuric), Na naslovnoj strani u 1/4 finalu ispao i u totalnom obrtu imao 1 pobedu i 2 poraza, jer sam ucestvovao razlicito 2 puta biggrin Promenljiv ishod bas smile

Hvala Dzejkobse na lepim recima, ponovicu opet, nedostajalo mi je malo iskustva, znacu za ubuduce smile I ja se nadam novoj sezoni smile

Troya, ne znam koliko mogu da ti ponudim to, jer sam prva godina, a polako pocinjem i da odustajem, tako da, videcemo biggrin
Mozda i jesam, ali ja nisam pricao da sam bio na kvizovima, bar koliko se secam biggrin Mozda su mi cackali po profilu, pre 3-4 profilne mi je stajala sa Slagalice, pa mozda... Hvalio sam se za pab kvizove, gde se pronasao i JocaJuve94, jer i on ide na iste, pa smo malo diskutovali o tome biggrin

Snaci cu se za avatar, nije to nuklearna fizika :))
 
SplashDate: Thursday, 03 May 2018, 14:49:52 | Message # 26
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 63
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Za sve vas jedna pesma od mene: Joe Cocker & Jennifer Warnes - Up where we belong, to se sad slusa, pa da podelim sa vama smile
 
PollyDate: Thursday, 03 May 2018, 14:55:15 | Message # 27
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Prvo da se obradujem za ovo:
Quote anchy ()
Hoće Splash u Vruću stolicu
clap 

Splash  bye 
Žao mi je što si ispao, ali drago mi je što ti se sviđa igra i što ćeš ostati družiti se s nama.
Manje-više si već rekao sve što me je o VS-u zanimalo, prerano si ispao pa i ne možemo dobiti neki detaljniji uvid u to što se događa. No, evo ipak jedno pitanje: za koga bi već sada od ljudi iz svog plemena (bar onih koje si uspio malo bolje upoznati) mogao reći da su kvalitetni, zanimljivi i da bi se s njima mogao družiti i izvan VS-a? Znači, bez obzira na to jesu možda glasali da ispadneš, jesu bili dobri u igrama...


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
SplashDate: Thursday, 03 May 2018, 15:03:26 | Message # 28
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 63
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Polly, to bi verovatno bio JocaJuve94, imamo tema za razgovor, obojica idemo na isti pab kviz smile
 
LaraCroftDate: Thursday, 03 May 2018, 20:58:13 | Message # 29
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote tiksi ()
Super ne znam nikoga ko je isao u te kvizove, niti ih pratim, sem Lare sto je isla u Milionera (a ni to nisam pratila :P)

Bila je Lara u jos par kvizova, ali nebitno sad.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
tiksiDate: Friday, 04 May 2018, 09:06:03 | Message # 30
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Bila je Lara u jos par kvizova, ali nebitno sad.

Jel si imala tremu, Laro?


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 3. emisija (Splash)
Search: