3. emisija - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 3. emisija (Splash)
3. emisija
anchyDate: Wednesday, 02 May 2018, 21:21:35 | Message # 1
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Treći takmičar koji napušta VS 7: New Zealand je Splash.

Kako ti se činila sezona?

Kako su ti se činila plemena?

Imaš li favorite?

Šta misliš, ko pobeđuje, a ko ispada sledeći?

Šta misliš, zašto si izbačen?

Da li si znao da ispadaš?

Da li se kaješ zbog nečega u sezoni?

Ako neko iz publike želi da postavi neko pitanje može slobodno to da uradi.


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
DžejkobsDate: Wednesday, 02 May 2018, 21:23:11 | Message # 2
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Na neki način je ovo za mene blindside iskreno. Bar sam ja lično u šoku da je neko ko se činio aktivan na igrama izbačen tako rano.

Ko ti je najjača a ko najslabija karika u tvom plemenu? Kako ti se svidela igra i ceo ovaj forum i da li bi igrao opet neku sezonu?  smile
 
SacDate: Wednesday, 02 May 2018, 22:15:26 | Message # 3
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
I mene bas zanima sta se desilo.  surprised

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
tiksiDate: Wednesday, 02 May 2018, 22:43:42 | Message # 4
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Ja se nisam iznenadila, jer sam ocekivala neko iznenadjenje.

Pozdrav Splash smile

Opisi, ako mozes, desavanja u tvom plemenu.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
DuXDate: Wednesday, 02 May 2018, 23:50:12 | Message # 5
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Čuo sam da je bio neaktivan sad
 
SplashDate: Thursday, 03 May 2018, 13:31:00 | Message # 6
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 63
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Pozdrav svima! Plemena su bila okej, ravnomerne jacine, favorit mi je Ivana iz mog bivseg plemena... Ispada neko iz Kahurangija, ne znam ko. smile 
Mislim da sam izbacen zato sto sam se previse istakao, previse sam im pomogao, a to nisam trebao smile Kad je bila igra sa skockom od 3 resenja sam 2 nasao ja, ali to pripisujem ekipi, a ne sebi. Naravno da nisam znao da ispadam, govorili su svi da nemaju pojma ni o kakvom savezu, a na kraju ispadne da imaju savez, to samo govori o njima, napustio sam grupu odmah posle toga i pozeleo im sve najbolje smile Na kraju krajeva ovo je samo igra. Ocekuj neocekivano smile DuX, nisam bio neaktivan, u prve 3 igre sam dao svoj max, ali sam za poslednju igru rekao da ne mogu mnogo da im pomognem jer nisam bas dobro razumeo igru, jer je tako bila objasnjena... Ne znam sta da mislim.. Mislim da je bolje da su glasali za nekog ko ne igra, nego za mene, ali sta je tu je, kao sto rekoh vec nekome, mislim da taj sto nije ni igrao nista, ce na kraju da osvoji VS: New Zealand smile Najjacih karika nema, a sad su mi dokazali da i najslabijih nema, tako da, ko god iz mog plemena sledeci ispadne, nece mi biti iznenadjenje, eto toliko :)))
 
DuXDate: Thursday, 03 May 2018, 13:39:38 | Message # 7
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Šalim se ja malo smile

Quote Splash ()
a na kraju ispadne da imaju savez
Na šta mislis, ko je tu sa kim u savezu?

Ako si bio aktivan i dosta pomagao plemenu na igrama, koliko onda misliš da je pametno za ostale ovako rano napraviti potez i izbaciti jačeg igrača? Sada je veća verovatnoća da izgube na još nekoj igri, i opet budu primorani da izbace nekog.
 
SplashDate: Thursday, 03 May 2018, 13:48:58 | Message # 8
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 63
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Ja stvarno ne znam ko je sa kim u savezu, to kad sam davao intervju pred izbacivanje rekao sam iskreno. Ne znam, ne smatram ja sebe jakim igracem, ali sam pomagao i to im je smetalo smile Sad imaju 2 igraca manje, mene i onog lika sto i ne ulazi :))
 
SplashDate: Thursday, 03 May 2018, 13:49:54 | Message # 9
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 63
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
No, nema veze, igra je sjajna, bice mi cast ako budem pozvan u sledecu sezonu da igram smile
 
anchyDate: Thursday, 03 May 2018, 13:56:29 | Message # 10
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Žao mi je što si ovako brzo ispao, bilo bi mi lepše da gledam nekoga ko je jači u igrama, pa bi borbe bile zanimljivije. Koja ti se najviše, a koja najmanje, igra do sad svidela i zašto?

Što se socijalnog dela igre tiče, čini se kao da si tu zakazao, jesi li se povezao sa nekim iz plemena ili ne, sa kim ako jesi, a zašto ne ako nisi? smile

Nadam se da ti se igra generalno svidela i da ćeš učestvovati još neki put smile

Edit: Na ovo poslednje si već odgovorio, sad vidim. Ekstra, drago mi je biggrin


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
SplashDate: Thursday, 03 May 2018, 14:00:46 | Message # 11
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 63
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Svidela mi se najvise igra trazenja ostrva, tu sam licno pomogao za 3, jer je interesantna, ocekivao sam da ce igre biti na tu foru, ne uvek sa takvim trazenjem, a najmanje mi se svidela poslednja igra, jer je tako objasnjena, da sam u mojoj glavi video sledece: Up moze da ide down, ali down ako ide up onda ne moze down, jer down moze da ide dijagonalno, a kad krene up, ide down, gde up ne moze preskakati, i sve mi se to u glavi vrtelo... Sto se tice socijalnog dela, svi su tvrdili na cetu da nema saveza i smatrao sam da je najvaznije da nase pleme ode dalje u mesanje... Mislim da smo mogli svaku borbu za imunitet da osvojimo time... Tako da, mi smo se svi druzili lepo na cetu, i smejali... Nisam imao potrebe da pravim savez sa nekim, niti da se udruzujem, tamo ostadose samo lazovi biggrin
I ja se nadam, Anchy, da cu biti pozvan biggrin
 
tiksiDate: Thursday, 03 May 2018, 14:02:36 | Message # 12
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
I meni je zao, posto si ocigledno imao zelju da igras.

Na skali od 1 do 10 u kojoj meri si se šokirao kada si video da izlazi tvoje ime među glasovima?

Šta ti se dopalo kod ove igre? Da li bi i sam bio spreman da izdaješ neke ljude da bi se dokopao bolje pozicije u igri?

Zašto navijaš za Ivanu?

Da li se neko ističe kao vođa plemena?

Da li se neko ističe kao osoba koja je najviše povezana sa ostalim ljudima?

Kakva je kominikacija sa Acestasom, s obzirom da on ne zna srpski?

Da li se kaješ zbog nečega?


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
SplashDate: Thursday, 03 May 2018, 14:06:04 | Message # 13
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 63
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Na skali od 1 do 10, bio sam sokiran devetkom...

Dopalo mi se sto se za igre koristi mozak, a ne gugl, toliko... Mada bi se vise snasao u igri znanja, a ne vestine, no, ni vestina mi nije nepoznata strana. smile
Jedino ako bi bio u savezu sa nekim... Ovako, pokusavao bih da budem sto realniji u donosenju mog suda o nekome kao izbacenom.

Navijam za Ivanu, jer mislim da je ona najpostenija tamo, i zato sto se potajno nadam da nije glasala za mene, iako to ne mogu da znam :))

Da, cinilo mi se da se Petar dosta istice da je najvazniji clan klana iako to nije, svi smo podjednako vazni.

Takodje mislim da je to Petar, tako mi deluje, da se uvlaci svima, kako bi sto dalje preziveo :))

Kakva komunikacija sa Acestasom? Covek se nije pojavio ni jednom kad je zadatak bio, stalno sam bio tu kad se resavalo nesto, njega se iskreno ne secam smile

Ne kajem se ni zbog cega, nemam potrebe da se kajem smile


Message edited by Splash - Thursday, 03 May 2018, 14:09:25
 
tiksiDate: Thursday, 03 May 2018, 14:12:28 | Message # 14
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Zanimljivo, znaci Petar.

Da li mislis da on stoji iza tvog izbacivanja? 

Zasto mislis da drugi njega ne vide kao pretnju, ovo je ipak pre svega drustvena igra, a tebe su videli? Kakav mu uspeh prognoziras u sezoni?

Ocigledno tvoje pleme misli da je dosta jace od drugog plemena, ili imaju kao cilj da se uskoro otarase jos nekih ljudi, pa im mozda u tu ruku nisi ni trebao. Sta mislis o konceptu poigravanja sa odnosima sa drugim ljudima radi ostvarenja licnih interesa, ovde bar u igri? Da li je to tebi zabavno?

Da li imas zelju da sada pogledas neki USA survivor?

I ako mozes predstavi nam se u nekoliko recenica smile


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
troyaDate: Thursday, 03 May 2018, 14:12:49 | Message # 15
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
I ja sam mislio da ces dogurati daleko dalje od ovoga. biggrin

Otkud nick Splash? Ironicno da je na kraju od tebe ostala samo mrlja xD

I bio bi red da stavis neki avatar, evo ti predlog.

Attachments: 8591799.jpg (6.7 Kb)
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 3. emisija (Splash)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: