9. emisija - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 9. emisija (ivana123)
9. emisija
ivana123Date: Sunday, 20 May 2018, 11:02:40 | Message # 16
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Quote tiksi ()
Ne znam ali je opet ispalo tako da je Chris bezveze glasao za Maski, kada su vec imali nameru tu da izbace tebe, jer ste npr ti i Maksi mogle da glasate za aleksu, pa da tu dođe do duela.

Nije mi dosad palo na pamet, ali moguće je i to..Mada mislim da bi se svakako pridružio Mumini u drugom krugu glasanja, tako da bi ishod ostao isti.

Quote tiksi ()
Tacno znam na sta mislis, iskustveno :P Sumnjas na te stvari i ili nemas neke mogucnosti da bilo sta uradis ili mislis da bi sve to bilo glupo xD

Da li si razmisljala da podrzis Papija i Maski kada si vec saznala te neke detalje?


Otprilike to, samo što sam ja kasno promenila mišljenje, kada je sve već bilo rešeno.

Tada ne, a posle je, kao što i sami vidimo bilo već kasno..Mada je, iz ovog ugla možda napravljena greška već kod jedinog izbacivanja originalnog zelenog plemena kada je izbačen Splash, ali je bilo rano još za neke dublje analize, iako, kao što rekoh jesam već tada naslućivala da se ovo troje znaju.


Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
troyaDate: Sunday, 20 May 2018, 11:08:40 | Message # 17
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Za Tiksi, duel je i teoretki nemoguc kad glasaju 5 osoba, 3 u drugom krugu biggrin

Ivana, kazes da si znala i pre Wolfa, zasto jos tada nisi preuzela neke korake da se spasis, prosli plemenski je bio idealan, onaj na kome je ispao Papi. Zasto mislis da je bila dobra ideja da ides u dil sa ljudima koji se poznaju u RL?
 
ivana123Date: Sunday, 20 May 2018, 11:30:40 | Message # 18
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Nisam znala sa sigurnošću, samo sam naslućivala..A meni to nije isto.. smile 

Što se drugog pitanja tiče, prvi deal je napravljen odmah to veče kad su izmešana plemena i nekako mi se činilo OK da se držimo zajedno nas četvoro koji smo zamenili pleme. Mada bih, da mogu da vratim vreme i sa ovime što znam definitivno predložila (ili barem pokušala to) papiju i Maski dogovor protiv njih troje, a vrlo verovatno bih i Wolfa uključila u sve to.


Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
YoungWolfDate: Sunday, 20 May 2018, 12:35:42 | Message # 19
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Meni je mozda percepiciju kao igracu zamaglio onaj dvostruki glas, koji su The Guardian i Papi menjali ko vavilonsku kurvu izmedju sebe. Time se stvorio utisak, koji je bio tacan, da su Maski i Papi, a sa njima u pocetku i Mumina, off the table sto se saveza tice. Time smo morali da se drzimo starog plemena, sto iskreno, i meni je odgovoralo... Jer nikog nisam znao. 

Onda su krenule igre. Smatrao sam da doprinosom pobedama mogu sebi glavu da sacuvam. Istina je da smo igru, na kojoj sam ja ispao, ja i Papi zavrsili za 15 minuta, a onda pola sata cekali Kellera. Tu je Ivana napravila gresku, zbog cega je Papi posumnjao da se pleme sabotira. Naravno, Kelerovo neslaganje slagalice za sat vremena je takodje tu bilo simptomaticno... Ne znam da li je neko tada sabotirao, ja prvi nisam, jer sam zavrsio za 15 min, i cak bio ljut sto nismo uspeli da dobijemo tu igru. 

Sledeci put je bio cilj da se izgubi, jer sam verovao da ce potrositi i fupli glas i imunitet na mene, pa je osveta bila moja. Slozili su se da Papi ispadne, i tako je i bilo. 

Voleo bih da su se devojke ujedinile, jer smatram da bi mogle biti sjajne protivnice The Guardianu i zelenima. Sta se desavalo i kako je Ivana izbacena, ne znam... Bas me je iznenadilo. Jer, sa izuzetkom Maski, verujem da je Ivana to najmanje zasluzila... Od onih koji su ostali.
 
PollyDate: Sunday, 20 May 2018, 13:02:20 | Message # 20
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
I ode prva žena... sad

Ivana, što ti se najviše svidjelo u ovom VS-u (neka konktretna igra, druženje, nešto treće...)?
Znam da je malo teže razmišljati o tome "što bi bilo, kad bi bilo", ali s obzirom da si mijenjala pleme, što misliš, kako bi se snašla u ujedinjenju? Jesu li se posebno povezala s nekim iz zelenog plemena?


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
troyaDate: Sunday, 20 May 2018, 13:12:10 | Message # 21
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote YoungWolf ()
Onda su krenule igre. Smatrao sam da doprinosom pobedama mogu sebi glavu da sacuvam. Istina je da smo igru, na kojoj sam ja ispao, ja i Papi zavrsili za 15 minuta, a onda pola sata cekali Kellera. Tu je Ivana napravila gresku, zbog cega je Papi posumnjao da se pleme sabotira. Naravno, Kelerovo neslaganje slagalice za sat vremena je takodje tu bilo simptomaticno... Ne znam da li je neko tada sabotirao, ja prvi nisam, jer sam zavrsio za 15 min, i cak bio ljut sto nismo uspeli da dobijemo tu igru.

Zasto nisi i sam krenuo da slazes Kellerovu puzlu? biggrin

Quote YoungWolf ()
Meni je mozda percepiciju kao igracu zamaglio onaj dvostruki glas, koji su The Guardian i Papi menjali ko vavilonsku kurvu izmedju sebe. Time se stvorio utisak, koji je bio tacan, da su Maski i Papi, a sa njima u pocetku i Mumina, off the table sto se saveza tice.

Ovo moze Papi da pojasni, cilj svega toga biggrin
 
tiksiDate: Sunday, 20 May 2018, 13:53:58 | Message # 22
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Da, da troya zab sam na ponovljeno glasanje.

Meni je u ovoj sezoni najfascinantnije sto se cela radnja desava u jednom plemenu.Mislim nekakav Acestas, Petar, Joca i ne znam ko jos igra, nemam ni utisak da ovo igraju,  dok se ovde pokrsise i polomise, silni tajni imuniteti, dupli glasovi, izdaje. Bice zanimljivo i kada se svi ti ljudi ukljuce u sve ovo.



Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
YoungWolfDate: Sunday, 20 May 2018, 14:06:06 | Message # 23
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote troya ()
Zasto nisi i sam krenuo da slazes Kellerovu puzlu?

Zato sto sam krenuo da slazem Ivaninu biggrin

Onda je Ivana u medjuvremenu zavrsila svoju i poslala sliku. Onda sam ja ugasio Ivaninu, samo da bismo otjrili da je Ivana poslala "osecenu" sliku koja nam je bila neupitrebljiba.
 
ivana123Date: Sunday, 20 May 2018, 18:42:06 | Message # 24
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
To je bila nenamerna greška, nikoga nisam imala nameru da sabotiram. Sad da li mi ostali veruju, iskreno ne znam, ali je stvarno tako. Jesam ostvarila kontakt sa društvom koje je ostalo u originalnom plemenu, ali što se mene tiče, tada je počeo novi segment igre, tako da sam svakako davala koliko god mogu da se izbegnu plemenski (mada nam to i nije baš uspevalo). Sledeću igru (chinese checkers) sam iskreno tada prvi put i igrala u bilo kakvom obliku, mada nisam mislila da je moguća takva kombinacija da jedan igrač igra sa dva seta figura. Da sam znala za to, sigurno ne bih pristala da igram (i usput bih uštedela troyi malo živciranja), mada pretpostavljam da bi onda papi bio dodatno "potkrepljen" u svojoj teoriji da pokušavamo namerno da gubimo. Za šah sam objasnila već u temi ankete za 9. plemenski.

tiksi, nije baš da su sticajem okolnosti i imali neku preteranu priliku da igraju, ali slažem se, svakako će biti zanimljivo pratiti dalja dešavanja.  smile 

Quote Polly ()
Ivana, što ti se najviše svidjelo u ovom VS-u (neka konktretna igra, druženje, nešto treće...)?Znam da je malo teže razmišljati o tome "što bi bilo, kad bi bilo", ali s obzirom da si mijenjala pleme, što misliš, kako bi se snašla u ujedinjenju? Jesu li se posebno povezala s nekim iz zelenog plemena?


Prva igra za nagradu, osmosmerke i druženje definitivno..
Verujem da bih uspela da se snađem, sobzirom da sam ostvarila kontakt sa nekoliko članova plemena, a svakako bih ponudila i Maski dalju saradnju..


Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
papi_gm993Date: Sunday, 20 May 2018, 20:42:03 | Message # 25
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
troya,
Sto se tice duplog glasa i slanja i vracanja, cilj je bio da se sacuva staro plavo pleme i da se posumnja samo na mali savez izmedju TheGuardiana i mene (da nema tu vise osoba)
Primarni cilj je bio da se izbaci Petar iz zelenih, a u Kahurangiju da se izjednaci broj starih zelenih i plavih
Medjutim, ispadanjem nikolezlatica i Bende86 zbog neaktivnosti svi planovi su propali


Financially free means being able to change the world
 
papi_gm993Date: Sunday, 20 May 2018, 20:44:00 | Message # 26
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Iv, jesi li bila na neki nacin "naterana" da biras izmedju dva saveza (u smislu da ces ispasti ako ne izaberes) ili si pratila sa strane sta se desava i samo se pridruzila "jacima"?

Financially free means being able to change the world
 
ivana123Date: Sunday, 20 May 2018, 21:22:01 | Message # 27
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Kao što sam rekla gore već, nas četvoro koji smo promenili pleme je odlučilo da se drži zajedno (sobzirom da nam je u tom trenutku svima tako odgovaralo), Muminu je kasnije pridodao Chris, tada sam shvatila da se znaju, ali iz ovog ugla posmatranja mogu da kažem samo da nisam mogla (ili htela) da verujem da će to poznanstvo igrati veću ulogu od učinka u igrama i komunikaciji sa ostalima. Verovatno je trebalo da vas četvoro okupim već na početku i predočim to, dok sam imala još samo sumnju, ali jbg..Možda me je malo "uspavalo" i to što smo Chris i ja imali dogovor (koji je sa poslednjim dešavanjima naravno "pukao") sa još tri učesnika koja su ostala u zelenom plemenu. Tako da nisam bila naterana ni na šta, već mi je takva postavka, u neku ruku i odgovarala..

Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
troyaDate: Monday, 21 May 2018, 10:11:16 | Message # 28
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ti si ispala u najgorem mogucem trenutku, sekund pre ujedinjenja i porote smile
 
ivana123Date: Monday, 21 May 2018, 11:14:57 | Message # 29
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Šta da se radi, nije da mi nije krivo, ali gotovo sad.. wink

Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
papi_gm993Date: Wednesday, 23 May 2018, 01:40:29 | Message # 30
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
ivana123, koliko si bila ukljucena u Paparoa-i pre mesanja plemena? Da li si ucestvovala u nekim dogovorima tamo ili su savezi osnovani tek posle mesanja plemena?

Financially free means being able to change the world
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 9. emisija (ivana123)
Search: