9. emisija - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 9. emisija (ivana123)
9. emisija
troyaDate: Saturday, 19 May 2018, 21:18:09 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Deveti takmičar koji napušta VS 7: New Zealand je ivana123.

Kako ti se činila sezona?

Kako su ti se činila plemena?

Imaš li favorite?

Šta misliš, ko pobeđuje, a ko ispada sledeći?

Šta misliš, zašto si izbačena?

Da li si znala da ispadaš?

Da li se kaješ zbog nečega u sezoni?

Ako neko iz publike želi da postavi neko pitanje može slobodno to da uradi.
 
DžejkobsDate: Saturday, 19 May 2018, 21:25:24 | Message # 2
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Šok...

Maski ako dodje do finala sa ovakvom igrom i prezivaljavanjem, mora da pobedi  biggrin
 
ivana123Date: Saturday, 19 May 2018, 21:31:01 | Message # 3
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Pozzz svima.. biggrin

Kako ti se činila sezona?

Sve je bilo super, generalno sam zadovoljna sezonom..

Kako su ti se činila plemena?

Malo više mi se dopao sastav prvobitnog zelenog plemena, mada sam generalno zadovoljna ekipom koja se okupila, barem ovima koji su bili aktivni..

Imaš li favorite?

Imam, mada ne bih poimence

Šta misliš, ko pobeđuje, a ko ispada sledeći?

Iskreno, nemam ideju uopšte ni o jednom, ni o drugom..Vreme će pokazati..

Šta misliš, zašto si izbačena?

Nemam ideju, verovatno im se nisam "uklapala" u koncepciju i dalje planove..Svakako im je bilo bitnije da obezbede jedan siguran glas više pri svom savezu u ujedinjenju.

Da li si znala da ispadaš?

Ne.

Da li se kaješ zbog nečega u sezoni?

Možda što se nisam bolje pokazala u igrama (a znam da mogu mnogo bolje) i što prošli put nisam glasala za aleksumil (realno je trebalo davno da ide out, al jbg..).. wink


Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te


Message edited by ivana123 - Saturday, 19 May 2018, 22:03:15
 
YoungWolfDate: Saturday, 19 May 2018, 21:41:03 | Message # 4
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Jesus, Mary and Joseph... Santa Madre Gvadalupe Virhensita... Svih mi bogova Olimpa...

Vi ste deco, skroz naskroz, posandrcali.

Pojma nemam sta se ovde desilo, a iskreno bojim se i da pitam. Verujem da ivana nije zasluzila da ispadne veceras i bas mi je krivo...  cry 

Ivana, bilo je zadovoljstvo igrati sa tobom... Zao mi je sto je odanost prema meni nadvladala proslog puta... U zelji da pobedimo jedni drugi, ostavili smo pleme bez jakih igraca.
 
ivana123Date: Saturday, 19 May 2018, 21:50:20 | Message # 5
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Nema frke.. biggrin 
Igraćemo se svakako još, biće prilika.. biggrin


Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
DžejkobsDate: Saturday, 19 May 2018, 21:56:40 | Message # 6
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Ivana da li bi htela malo više detalja da nam prospeš ovde haha ? biggrin  Sve nas živo zanima šta se sad dešava pred ujedinjenje baš.
 
ivana123Date: Saturday, 19 May 2018, 22:02:31 | Message # 7
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Može malo konkretnije..Bilo je svega i svačega, ne znam odakle bih krenula..

Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
DžejkobsDate: Saturday, 19 May 2018, 22:05:26 | Message # 8
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Pa jer znaš možda zašto bi se troje koje su do sada izgledai kao da glasaju sa tobom odjedanput okrenuli da glasaju protiv tebe? S kim si bila u savezu i šta misliš iz tvoje perspektive ko je s kim u savezu i šta misliš kako će sad izgledati ujedinjenje?
 
ivana123Date: Saturday, 19 May 2018, 22:16:42 | Message # 9
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Što se tiče prvog pitanja ne bih znala odgovor, verovatno je Chrisu i Mumini više odgovaralo (što je legitimno, ali svakako bez veze) da čuvaju neaktivnog člana (ja sa njim za čitavo trajanje igre nisam progovorila skoro ni reči, mada se nije ni pojavljivao) sa kojim se lično poznaju, pod obećanjem da ćega voditi do TOP5, nego da ostave u igri nekoga koga su upoznali pre dve nedelje i bio im je pretnja makar u socijalnoj igri (sobzirom da u ostalom delu nisam dala maksimum, nadam se da će se u nekoj narednoj to promeniti). Ne znam šta bi drugo bilo, sobzirom da nijednom rečju nije nagovešten ovakav ishod..Ali, dobro, šta da se radi, život svakako ide dalje.  biggrin Što se ujedinjenja tiče, nadam se da će preostali igrači "starog" zelenog plemena (- ova dvojica) sabiti redove i pokušati da se drže zajedno, uz da eventualno probaju Maski da pridobiju na svoju stranu jer mislim da bi to bila dobitna situacija za sve njih..

Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
EthanMorascaDate: Saturday, 19 May 2018, 22:38:32 | Message # 10
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Wow, i ja sam u šoku. biggrin

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
troyaDate: Saturday, 19 May 2018, 22:40:45 | Message # 11
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Kada si saznala da se ovo troje zna licno?
 
ivana123Date: Saturday, 19 May 2018, 22:49:57 | Message # 12
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Naslućivala sam već u početku, ali mi je postalo jasno pred savet kada je ispao YoungWolf.. smile

Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
tiksiDate: Sunday, 20 May 2018, 07:25:46 | Message # 13
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
blink  em je 8, em nedelja ujutru 

Iskreno, nije mi bas najjasnija ovde situacija jer vidim da je 5 ljudi glasalo za cak 4 osobe, da je protracen HII (kojeg je Maski ipak uspela da se domogne, ne znam da li joj je neko dao taj HII) i da je ivana ispala sa 2 glasa.

Kako stoje stvari ko zna da li i Mumina i Chris stoje iza ova 2 glasa (verovatno je tako), mada opet kako su mogli sigurni da budu da bilo koje drugo dvoje npr ne glasa kojim slucajm za Chrisa npr (sem ako neko od Chrisa/Alekse nije glasao).

Moguce da su ovo uradili zbog potencijalnog HII kod Maski, koja im manje vise ne smeta toliko koliko da kojim slucajem ispadnu sami ovako rano, uz nameru da se oslabe i originalni zeleni. Mada, ko zna.

Ivana za koga si ti glasala?

Spomenuh te u emisiji kada je ispao papi. Da li si u tom trenutku znala da ce Mumina sa vama da glasa i sta si mislila o tome? Koja je bila argumentacija cele te price? Nekako mi je delovalo da i ti mozes u toj kombinaciji veoma lako da izvisis, pogotovo sto si predstavnik originalnih zelenih, a vreme je i oni malo da se slabe.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
ivana123Date: Sunday, 20 May 2018, 09:52:56 | Message # 14
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Znam, totalno zamešateljstvo.. biggrin
Maski verujem da je imala taj HII od pre jučerašnjeg dana (sad ne znam da li ga joj je neko ustupio ili ga se sama domogla, svakako je moguće i jedno i drugo), mada do kraja nisam bila sigurna da li ga ima, iako je juče pokušala da me ubedi da ga ustvari i nema i poverovah joj u jednom trenutku (što sam na kraju formulisala i u glasu).

Saznala sam na kraju raspored glasanja (iako uzimam opet sa rezervom, mada verujem da sad, kada im se plan ostvario nema razloga za laganje, a svakako će se sve videti na reunionu, što i sami rekoše). Mumina i aleksamil su glasali za mene, ja za aleksumil i preostalo dvoje su razmenili po glas..Mada verujem da jesu podeljeni glasovi zbog tajnog, čak i da su bili 100% sigurni da ga ima, mada je priča za zajednički razgovor bila kao da ne znaju sa sigurnošću. Ko će ga znati..

Da, znala sam..Kao što rekoh gore, ona je igrala na dve strane, možda čak i od trenutka kada smo saznali sastave plemena nakon mešanja, ali definitivno su odlučili da obelodane pred savet kada je ispao YoungWolf, iako mislim da ostalo dvoje predstavnika originalnih "plavih" nije nijednog trenutka posumnjalo. Već je i tada, po njenom bilo planirano da ispadne papi, ali je većina glasala pre nego što je ona i uspela da se uključi u dogovaranje oko toga ko ispada, tako da je i tu napravljena greška, mada su im, u isto vreme drugi "odradili" dobar posao jer bi se stvari dosta drugačije odvijale u nastavku..Ne sećam se da je bilo kakve posebne argumentacije bilo tada, pred papijevo ispadanje, jedino to da se kao osvetimo za izbacivanje Vuka, mada više verujem da je ono klasično u pitanju bilo, morao je biti sklonjen pre ujedinjenja jer je dobar u igrama. Što se poslednje rečenice tiče, u to vreme mi se nije činilo da će lično poznanstvo igrati baš toliko veliku ulogu da bi člana koji se uopšte nije isticao ni u čemu (jedina pitanja su mu bila za koga se glasa) vodili toliko daleko, ali šta da se radi..Pretpostavljam da je drugačija percepcija kad samo pratiš sa strane, nego kad igraš (posebno ako ti je, uz to još i premijerna sezona). Ali, ostaje za nauk, pa videćemo za neki naredni.. biggrin


Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te


Message edited by ivana123 - Sunday, 20 May 2018, 10:50:32
 
tiksiDate: Sunday, 20 May 2018, 10:22:05 | Message # 15
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote ivana123 ()
Mumina i aleksamil su glasali za mene, ja za aleksumil i preostalo dvoje su razmenili po glas..Mada verujem da jesu podeljeni glasovi zbog tajnog, čak i da su bili 100% sigurni da ga ima, mada je priča za zajednički razgovor bila kao da ne znaju sa sigurnošću. Ko će ga znati..

Ne znam ali je opet ispalo tako da je Chris bezveze glasao za Maski, kada su vec imali nameru tu da izbace tebe, jer ste npr ti i Maksi mogle da glasate za aleksu, pa da tu dodje do duela.

Quote ivana123 ()
Pretpostavljam da je drugačija percepcija kad samo pratiš sa strane, nego kad igraš

Tacno znam na sta mislis, iskustveno :P Sumnjas na te stvari i ili nemas neke mogucnosti da bilo sta uradis ili mislis da bi sve to bilo glupo xD

Da li si razmisljala da podrzis Papija i Maski kada si vec saznala te neke detalje?


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 9. emisija (ivana123)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: