12. emisija - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 12. emisija (Mumina)
12. emisija
MuminaDate: Wednesday, 30 May 2018, 22:51:52 | Message # 16
Colonel
Group: Publika
Messages: 185
Awards: 0
Reputation: 5
Status: Offline
Quote ivana123 ()
Ali, isto to mogu da kažem i za ostatak citata, ne mora da znači..Posebno što vidim mnoštvo mogućnosti za dalje poteze, ali otom potom..
Naravno ne mora sve ispasti kako je neko isplanirao, mozda i neko neocekivan osvoji tajni imunitet itd, ali mislim da je poprilicno jasno ko se tu zna. I petar zna Killija. I tebe naravno, a pitanje da li jos nekoga... 

A logicno mi je da nakon sto ociste Kellera i AleksaMil, krecu sa Maski, petar je vidi kao pretnju od starta a solo je igrac jer ne poznaje nikoga iz RL.
 
Tic-TacDate: Wednesday, 30 May 2018, 22:53:29 | Message # 17
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Ispao je i moj omiljeni član ozloglašenog ETF klana. sad Što se tvoje igre tiče, svidelo mi se manipulisanje nakon prvog mešanja plemena, to je moj omiljeni aspekt igre, hihihi. Kao što se i najavljivalo, bila si pravi socijalni kameleon i mislim da bi bila jedan od favorita za pobedu da si sezonu igrala solo. Slažem se sa trojom da je možda trebalo da pratiš tok igre i pokušaš nešto sa papi, maski, ali čisto sumnjam da bi se iko u tvojoj situaciji na to zapravo i odlučio.

Quote Mumina ()
Ne mora da znaci, bio je dogovor kada stignemo do top 5 razdvajamo se i svako igra za sebe pa sta bude.

Svi znamo da ovo nije istina. Zapravo smo baš ti i ja pričali uživo kad smo išli na Avalon o ovome i tada si tvrdila da se zna da TheGuardian prvi leti. S tim što moguće da je to bila priča za mene, a da je plan bio da Elio izleti pre njega. Bilo kako bilo, plan je postojao, samo je pitanje koji od ta dva? Mislim da te ništa ne košta da nam to sada i otkriješ. biggrin Svakako se šuškalo da postoji tajna grupa od 3 osobe unutar tog klana.


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
papi_gm993Date: Wednesday, 30 May 2018, 22:53:40 | Message # 18
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Zbog cega si "osnovala" plavi savez ako si bila, na neki nacin, sigurna da ides do top 5 sa poznanicima iz RL? sad
Na osnovu tvog predloga smo izbacili Mazu prvog iz sezone. Da li si smatrala da nam je on najveca pretnja ili je samo neaktivnost bila izbor?
Jesi li vec na mesanju plemēna imala plan koga kad izbaciti, ili je to planirano usput?


Financially free means being able to change the world
 
MuminaDate: Wednesday, 30 May 2018, 22:54:40 | Message # 19
Colonel
Group: Publika
Messages: 185
Awards: 0
Reputation: 5
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Mnogi znaju da si mi bila favorit i baš mi je krivo što si ispala, mislim da si se odlično pokazala.
  Hvalaaaaa <3  hands  

Pa mogla sam svakako bolje da igram, da sam imala vremena definitivno bih se vise posvetila igrama.
Ali imajuci u vidu koliko sam slabo igrala, mislim da sam do super mesta dogurala  biggrin
 
MuminaDate: Wednesday, 30 May 2018, 22:57:56 | Message # 20
Colonel
Group: Publika
Messages: 185
Awards: 0
Reputation: 5
Status: Offline
Quote papi_gm993 ()
Zbog cega si "osnovala" plavi savez ako si bila, na neki nacin, sigurna da ides do top 5 sa poznanicima iz RL?
Pa nisam bila sigurna tada, odvojena sam od svojih bila, samo mu je tu Guardian, logicno da cu osnovati savez da me odrzi do ujedinjenja, a posle da idem sa svojima. 
Quote papi_gm993 ()
Na osnovu tvog predloga smo izbacili Mazu prvog iz sezone. Da li si smatrala da nam je on najveca pretnja ili je samo neaktivnost bila izbor?
Nisam ga smatrala pretnjom, bio je poprilicno random izbor jer je tada bio neaktivan i koliko se secam na prvoj igri se nije pojavio. A i to je bilo prvo izbacivanje, svakako nisam imala vise info o ostalima pa da imam izgradjeno misljenje ko mi je pretnja.
Quote papi_gm993 ()
Jesi li vec na mesanju plemēna imala plan koga kad izbaciti, ili je to planirano usput?
 Imali smo plan naravno, ali se ocigledno nije ispunio. Da jeste poprilicno bi organizovano isao redosled izbacivanja.
 
ivana123Date: Wednesday, 30 May 2018, 23:00:28 | Message # 21
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Quote Mumina ()
Naravno ne mora sve ispasti kako je neko isplanirao, mozda i neko neocekivan osvoji tajni imunitet itd, ali mislim da je poprilicno jasno ko se tu zna. I petar zna Killija. I tebe naravno, a pitanje da li jos nekoga... 

A logicno mi je da nakon sto ociste Kellera i AleksaMil, krecu sa Maski, petar je vidi kao pretnju od starta a solo je igrac jer ne poznaje nikoga iz RL.

Upravo to..Za ovo "poznavanje" ipak ne mogu da kažem da je ista situacija kada se sa nekim znaš privatno u odnosu na ovako virtuelno.. Za ostatak, videćemo.. biggrin


Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
MuminaDate: Wednesday, 30 May 2018, 23:04:32 | Message # 22
Colonel
Group: Publika
Messages: 185
Awards: 0
Reputation: 5
Status: Offline
Quote Tic-Tac ()
Ispao je i moj omiljeni član ozloglašenog ETF klana.
<3 sad 
Quote Tic-Tac ()
Kao što se i najavljivalo, bila si pravi socijalni kameleon i mislim da bi bila jedan od favorita za pobedu da si sezonu igrala solo

Drago mi je da sam ispunila neka ocekivanja i hvalaa biggrin svakako mislim da sam mogla mnogo mnogo bolje, ako budem ucestvovala u nekoj sledecoj, gledacu da je to kada imam vise vremena a onda ce biti i mnogo bolja igra  wink  

A za podgrupu od 3 osobe, nema je, imali smo samo jednu grupu na 5, jesam rekla uzivo da bi guardian leteo ali naravno ne treba se sve uzimati zdravo za gotovo  biggrin  Ali kada bi dosli do top 5, posto se Guardian pokazao kao najaktivniji igrac a dogovorili smo se da od tada svako za sebe, naravno da bi mi bio velika pretnja pa bih  gledala da ga i izbacim.
 
YoungWolfDate: Wednesday, 30 May 2018, 23:48:38 | Message # 23
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Zao mi je sto je Mumina ispala, ali ja zaista vise ne mogu da ispratim ko kome kako i na koji nacin dolazi... Svi ovi planovi oko toga ko je kako trebalo da glasa me podseca na ovo



Message edited by YoungWolf - Wednesday, 30 May 2018, 23:49:05
 
MuminaDate: Wednesday, 30 May 2018, 23:56:54 | Message # 24
Colonel
Group: Publika
Messages: 185
Awards: 0
Reputation: 5
Status: Offline
Quote YoungWolf ()
Zao mi je sto je Mumina ispala, ali ja zaista vise ne mogu da ispratim ko kome kako i na koji nacin dolazi... Svi ovi planovi oko toga ko je kako trebalo da glasa me podseca na ovo

I meni je zao hahaha, ali sada sam bas ocekivala  biggrin  Eventualno bi mozda Kellera pre mene, ali svakako sam bila svesna da mi je uskoro vreme, pokusala sam da navucem Maski opet na svoju stranu, ali mislim da je i dalje uznemirena oko onog mog preokreta koji se desio  whistling  Ali jednostavno nisam imala vise vremena da pravim alternativne planove, ispala sam bila iz toka igre
 
anchyDate: Thursday, 31 May 2018, 00:02:30 | Message # 25
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Muminiceee heart

Moj definitivni favorit pre početka igre, a kasnije i ne baš biggrin O razlozima za to bolje kasnije na Reunionu biggrin

Isto mislim da bi tvoja igra bila mnogo zanimljivija, a vrlo verovatno i da bi duže opstala, da si bila solo, pa da se nadam da ćeš i tako jednom da zaigraš smile


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
MuminaDate: Thursday, 31 May 2018, 02:20:40 | Message # 26
Colonel
Group: Publika
Messages: 185
Awards: 0
Reputation: 5
Status: Offline
Quote anchy ()
Muminiceee

Anchy heart 

Razumem naravno, nisam ni ja skroz zadovoljna igrom, da sam se posvetila kako treba bilo bi to mnogo bolje  biggrin  

Ali i ja se nadam uskoro u nekoj sledecoj sezoni da cu ti biti do kraja favorit  hooray
 
JasonDate: Thursday, 31 May 2018, 07:40:22 | Message # 27
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Kao sto sam i do sada bio iskren tako cu i sada . Mumina mi je bila antifavorit tako da sam zadovoljan rezultatima plemenskog  biggrin 

Mislim na Muminu kao igraca ovako je ne poznajem  biggrin
 
EthanMorascaDate: Thursday, 31 May 2018, 09:14:49 | Message # 28
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Bio i ostao težak smarač. tongue

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
tiksiDate: Thursday, 31 May 2018, 09:23:45 | Message # 29
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Evo sve da vas pozdravim <3 Mumina :3

Navijala sam nacelno za devojke i naravno papija i Milana, tako da su se sad bas suzili redovi, mada sam nasla svog novog favorita u smislu igre koju igra. Ugl ste sve iskomentarisali i nije neocekivan razvoj dogadjaja jer je vasa ekipa bila u situaciji da dosta rano u igri otkrije svoju poziciju, tako da sada mozda profirtiraju oni koji bi vrv ispali dosta ranije da je igra bila organska tongue Takodje, ne mogu da garantujem sta bih ja radila da igraju moji RL prijatelji, mada verujem da bismo mi isli na krv i na noz i da nasa blood vs water sezona i ne obecava u kontekstu nase zajednicke igre.

Jason anti survivor play gledalac tongue Mada mogu da se slozim sa stavom ovih cije sam postove procitala poput Ancinog i ja sam tokom sezone pocela da se priblizavam Jasonovom stavu.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Thursday, 31 May 2018, 09:26:44
 
troyaDate: Thursday, 31 May 2018, 09:36:07 | Message # 30
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Nista vi ne kapirate, Jason je ljut jer mu je izglasala zenu biggrin Kakav crni survivor play xd
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 12. emisija (Mumina)
Search: