12. emisija - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 12. emisija (Mumina)
12. emisija
troyaDate: Wednesday, 30 May 2018, 21:20:14 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Dvanaesti takmičar koji napušta VS 7: New Zealand je Mumina.

Kako ti se činila sezona?

Kako su ti se činila plemena?

Imaš li favorite?

Šta misliš, ko pobeđuje, a ko ispada sledeći?

Šta misliš, zašto si izbačena?

Da li si znala da ispadaš?

Da li se kaješ zbog nečega u sezoni?

Ako neko iz publike želi da postavi neko pitanje može slobodno to da uradi.
 
MuminaDate: Wednesday, 30 May 2018, 21:33:00 | Message # 2
Colonel
Group: Publika
Messages: 185
Awards: 0
Reputation: 5
Status: Offline
Kako ti se činila sezona?

Mislim da je bila dobra sezona, takodje dosta drame  biggrin  jedino sto zalim je sto nisam imala vise vremena da se zaista posvetim igrama onako kako sam htela

Kako su ti se činila plemena?

Hmm pa u startu, mislila sam da su oba plemena otprilike slicna sto se tice jacine, kasnije se naravno ispostavilo da paparoa ima mnogo vise aktivnih igraca i da su bolje organizovani

Imaš li favorite? 

Pa moji favoriti naravno nece pobediti, jer su sledeci za izbacivanje... 

Šta misliš, ko pobeđuje, a ko ispada sledeći?

Sledeci oni koji su bili sa mnom, tj Keller ili AleksaMil, Keller verovatnije jer je veca pretnja pa ce gledati da ga sto pre izbace.  A ko pobedjuje, Petar najverovatnije, Maski jeste jak igrac i sve, ali Petar ce naci nacin da joj nekako zabode noz u ledja, mislim da ispada odmah nakon AleksaMil i Kellera.

Šta misliš, zašto si izbačena?  

Pa prosto, Elio je izdao pakt u kome sam bila, Maski i Juve nisu hteli da idu sa nama u pakt i to je to, posle je bilo jasno, bila bih vise iznenadjena da nisam ispala veceras, a i u poslednje vreme nisam stigla da igram tako da, logicno. 

Da li si znala da ispadaš? Da apsolutno, kao sto rekoh, bila bih u šoku da nisam

Da li se kaješ zbog nečega u sezoni? 

Pa da, samo to sto sam rekla, sto nisam imala vremena da se posvetim igrama i budem ozbiljna pretnja
 
NikolaKhaitDate: Wednesday, 30 May 2018, 21:35:35 | Message # 3
Masa with an S
Group: Publika
Messages: 371
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
sad Isiii, nadam se da cemo zaigrati zajedno u nekoj sledecoj sezoni <3

Why do all good things come to an end?
 
MuminaDate: Wednesday, 30 May 2018, 21:37:22 | Message # 4
Colonel
Group: Publika
Messages: 185
Awards: 0
Reputation: 5
Status: Offline
Quote NikolaKhait ()
Isiii, nadam se da cemo zaigrati zajedno u nekoj sledecoj sezoni <3

I ja se nadam iskreno, onda idemo do pobede! <3
 
troyaDate: Wednesday, 30 May 2018, 21:38:20 | Message # 5
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Poznavanje ljudi iz RL u istoj sezoni, prednost ili mana?

Mislis li da si napravila gresku kada si odabrala savez iz RL pre plavog plemena i pracenja toka igre?
 
MuminaDate: Wednesday, 30 May 2018, 21:50:09 | Message # 6
Colonel
Group: Publika
Messages: 185
Awards: 0
Reputation: 5
Status: Offline
Quote troya ()
Poznavanje ljudi iz RL u istoj sezoni, prednost ili mana?

Moze biti i jedno i drugo, zavisi kako se odigra, doduse iz tog pakta jednu osobu nisam znala dovoljno dobro u RL, Elia, i to je i dovelo do pada, inace da se to nije desilo, mislim da bi i dalje vodili pricu  biggrin  Ali svakako moze biti i jedno i drugo, kada te provale  lose je postanes glavna meta, nas su doduse provalili ne toliko zbog nasih postupaka koliko zbog prenosenja informacija iz publike (khm khm suzdrzacu se od navodjenja imena  smile  ). 

Quote troya ()
Mislis li da si napravila gresku kada si odabrala savez iz RL pre plavog plemena i pracenja toka igre?

Nisam, jedina greska je bila sto je trebalo da budem pazljivija sa Eliom jer njega sam tek skorije upoznala, ostali iz pakta su prijatelji koje bolje znam i ne bi izdali sigurno. Ali jeste i greska sto nisam vise igrala, kao sto sam rekla, nisam imala vremena i to je jedina stvar oko koje se kajem.
 
troyaDate: Wednesday, 30 May 2018, 21:53:25 | Message # 7
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote Mumina ()
Nisam, jedina greska je bila

Ja se kao VS veteran ne bih slozio sa tobom. Posto vas je sudbina tj. podela plemena razdvojila, trebala si igrati sa kartama koje imas, ipak je ovo igra. Da si recimo ostala sa plavima(papi, maski) imala bi mnogo vece sanse da kasnije u ujedinjenju nadjes jos nekoga za saradnju. Dok ja licno ne vidim realnu situaciju u kojoj bi bilo ko usao u ozbiljniji dogovor sa 4 osobe koje se znaju u RL.
 
MuminaDate: Wednesday, 30 May 2018, 21:57:47 | Message # 8
Colonel
Group: Publika
Messages: 185
Awards: 0
Reputation: 5
Status: Offline
Quote troya ()
sa 4 osobe koje se znaju u RL.
*sa 5 osoba koje se znaju in RL (brojcano jaki) . Jeidno sto je 5 bio klimav jer ga od skoro znamo. Sve je bilo dobro namesteno i ne mislim da bi izgubili da Elio nije izdao. Jer on nam je bio izvor informacija za Petra, koji mu veruje najvise od starta, Elio je mozda jedina osoba kojoj Petar veruje. Ali odlucio je da izda nas za Petra, i dalje mislim da je jedina greska sto se toga tice sto nisam obratila paznju na njega. Potez koji je napravio nije imao logike jer bi sa nama isao do top 5 sigurno, uz manipulaciju Petra. I naravno, neaktivnost druga greska.
 
ivana123Date: Wednesday, 30 May 2018, 21:59:51 | Message # 9
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Samo ne vidim zašto bi on ostao i dalje u tom savezu, kad je svima realno jasno da bi najviše bio 5. u najboljem slučaju?  smile Ovako barem ima šansu koliko-toliko da se domogne i višeg plasmana.

Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te


Message edited by ivana123 - Wednesday, 30 May 2018, 22:00:54
 
DžejkobsDate: Wednesday, 30 May 2018, 22:04:51 | Message # 10
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Sezona bi za vas svakako drugacije izgledala da ste pokusali u potpunosti da sakrijete vas savez ako ste vec planirali top 5. Nekako mi se cini da ste previse lezerno odigrali sve ovo a mozda mi se samo i cini..

Uglavnom, Mumina, da mozes da se vratis na pocetak sezone sa znanjem kojim imas sad o celoj sezoni, sta bi promenila u svojoj igri?  smile
 
ivana123Date: Wednesday, 30 May 2018, 22:14:42 | Message # 11
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
I još jedna stvar, kad već pominjemo "curenje" informacija iz publike..Kako je moguće to da su neki iz publike znali da ti igraš na dve stolice, pre nego što smo uopšte to saznali sa sigurnošću YoungWolf i ja (ja sam imala neke sumnje od početka, jedino nisam znala za TheGuardiana i da je Elio sa vama (tako reći i on je igrao na dve stolice od početka))? Takvu informaciju smo imali i ne znam o čemu dalje pričamo, kada se krivi publika..

Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
MuminaDate: Wednesday, 30 May 2018, 22:16:44 | Message # 12
Colonel
Group: Publika
Messages: 185
Awards: 0
Reputation: 5
Status: Offline
Quote ivana123 ()
Samo ne vidim zašto bi on ostao i dalje u tom savezu, kad je svima realno jasno da bi najviše bio 5. u najboljem slučaju?
Ne mora da znaci, bio je dogovor kada stignemo do top 5 razdvajamo se i svako igra za sebe pa sta bude. A sa petrom ne vidim da ce dogurati do nekog viseg mesta, imajuci u vidu da se i petar zna sa nekim osobama iz real life, zar ne ivana? smile  Posle Maski, klimavo se on drzi.
Quote Džejkobs ()
Sezona bi za vas svakako drugacije izgledala da ste pokusali u potpunosti da sakrijete vas savez ako ste vec planirali top 5. Nekako mi se cini da ste previse lezerno odigrali sve ovo a mozda mi se samo i cini..
Pa slazem se, trebalo je bolje da se prikrijemo i jesmo lezerno igrali ja bar, bila sam skoro neaktivna. Ali ponavljam, ne mogu zaustaviti prenos informacija iz publike direktno, Petar je znao za nas u samom startu gotovo. Ali i dalje, necu navesti osobe koje to rade, neka se pronadju same. 
Quote Džejkobs ()
Uglavnom, Mumina, da mozes da se vratis na pocetak sezone sa znanjem kojim imas sad o celoj sezoni, sta bi promenila u svojoj igri?
  Pa definitivno manje bih verovala Eliu, da sam znala da ce to da uradi, drugacije bi se ovo odigralo za njega i on bi sada napustao igru, ali jbg nisam u poslednje vreme nisam toliko razmisljala o svemu. Da jesam, imala bih plan B, tj zblizila bih se bolje sa nekim van pakta.
 
ivana123Date: Wednesday, 30 May 2018, 22:23:17 | Message # 13
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Quote Mumina ()
Ne mora da znaci, bio je dogovor kada stignemo do top 5 razdvajamo se i svako igra za sebe pa sta bude. A sa petrom ne vidim da ce dogurati do nekog viseg mesta, imajuci u vidu da se i petar zna sa nekim osobama iz real life, zar ne ivana?
 

Da, kako da ne..Ali, ajd verovaću ti, ako tako kažeš.. biggrin  Ali, isto to mogu da kažem i za ostatak citata, ne mora da znači..Posebno što vidim mnoštvo mogućnosti za dalje poteze, ali otom potom.. tongue  Petar i ja smo se znali sa drugog foruma (ne i privatno, tako da nije ista situacija kao vaša) i sa tim su upoznati i hostovi, ni za šta drugo nemam ideju o čemu pričaš..


Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
DuXDate: Wednesday, 30 May 2018, 22:40:12 | Message # 14
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
sad :( sad

Zašto ne mogu da napišem tri tužna smajlija? :)


Message edited by DuX - Wednesday, 30 May 2018, 22:41:43
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 30 May 2018, 22:49:45 | Message # 15
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
A Muminaaaa. sad heart

Mnogi znaju da si mi bila favorit i baš mi je krivo što si ispala, mislim da si se odlično pokazala. notworthy


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 12. emisija (Mumina)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: