17. emisija - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 17. emisija (Elio)
17. emisija
ElioDate: Friday, 15 June 2018, 23:38:42 | Message # 16
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Pa Kili je sam rekao da si ga savetovao koji potez da odigra u šahu smile meni ovde nije cilj da ikoga od vas napadam i krivim, samo želim da pojasnim da je ovoga bilo i ranije i da su i ranije učestvovali i rođena braća i prijatelji iz rla i ljudi koji su bili u vezi..kako ikada dokazati ko je u toj situaciji bio za kompjuterom kada se igrala igra. Ova Trojina odluka ne pije vodu na toliko nivoa i tvrdim da je uropastio sopstvenu sezonu.

Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
TheGuardianDate: Friday, 15 June 2018, 23:39:59 | Message # 17
Trojin šegrt
Group: Moderators
Messages: 1425
Awards: 4
Reputation: 17
Status: Offline
Nije u redu da prozivas Dzejkobsa sa sugerisanje oko saha, da ti je to toliko smetalo sto odmah tad nisi rekao da to ne radi, nego sad cekas da to koristis kao neki argument. I na kraju ja te sugestije nisam ni slusao posto sam igrao igru kao predstavnik tadasnje Paparoe i nije bilo vremena za takve stvari.
 
ivana123Date: Friday, 15 June 2018, 23:41:12 | Message # 18
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Quote ChrisKeller ()
Quote ivana123 ()nedozvoljenim sredstvima

nedozvoljenim sredstvima? pomaganje oko igre nije doping, a ovo nije olimpijada


Zna se tačno na šta mislim..


Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
DžejkobsDate: Friday, 15 June 2018, 23:42:19 | Message # 19
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Pa izvini ali ovo sve sto radis ispada kao da napadas. Kao sto sam vec rekao meni nije problem da budem transparentan ali ne vidim poentu jer vaš odgovor će uvek biti - ne možeš da dokažeš da mu nisi pomagao. 

A takodje nije on mali može i sam a i verujem da hoće reći sve što treba. Sam je igrao sezonu sam je vukao sve poteze koje je vukao ja mu za to nisam potreban. A takodje niti jedan imunitet nije osvojio a opet je dosta bolji od mene u igrama tako da mu moja pomoć ne bi ni bila pomoć već odmaganje :).
 
ChrisKellerDate: Friday, 15 June 2018, 23:43:15 | Message # 20
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote ivana123 ()
Zna se tačno na šta mislim..

booze 

ma znam, samo kazem, nekako mi je prejaka rec za sve to, ovo je virtuelni survajvor gde je neko pomogao nekome oko neke igre xd


Can't stop, so shut your mouth
 
Tic-TacDate: Friday, 15 June 2018, 23:44:38 | Message # 21
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Quote troya ()
Pa u cemu mu je pomagao? Koliko znam ni jedan Imunitet nije osvojio.

Znači "varanje" se oprašta nesposobnijima?

Pritom, diskvalifikacija je usledila sada kada postoje jasni dokazi da nisam igrao igru, a koje sam i pokazao svima koji su mi ih tražili. A u igrama u kojima si imao nedvosmislene dokaze da je neko nekome pomagao nisi pravio problem. Još si se tada i sprdao na račun toga i komentarisao da ti je žao što si host pa ne možeš i ti Maski da pomažeš u igrama (mogu poslati SS toga svakome ko zatraži). Ali, izgleda da si uspeo na drugi način. Meni ne pije vodu način i tajming ove tvoje odluke, baš kada znaš da je ona ugrožena. Možda grešim, ali mislim da ipak svesno ili nesvesno pokušavaš da usmeriš čitavu igru u smeru koji bi ti voleo.


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
ivana123Date: Friday, 15 June 2018, 23:46:10 | Message # 22
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Quote ChrisKeller ()
ma znam, samo kazem, nekako mi je prejaka rec za sve to, ovo je virtuelni survajvor gde je neko pomogao nekome oko neke igre xd

Poslednja dešavanja su ostavila dosta "upečatljiv" utisak, pa sam u momentu upotrebila konstrukciju koja mi je prva pala na pamet.  biggrin


Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
DžejkobsDate: Friday, 15 June 2018, 23:47:45 | Message # 23
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Tic, zašto svaki put kad napišeš post (vezano za ovu sad temu) moraš da ideš na lične uvrede? Ovo te pitam kao neko ko te niti jedanput nije uvredio niti pomislio da ti uputi uvredu, ni tebi niti bilo kome ovde.

Message edited by Džejkobs - Friday, 15 June 2018, 23:48:31
 
ChrisKellerDate: Friday, 15 June 2018, 23:50:31 | Message # 24
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote ivana123 ()
Poslednja dešavanja su ostavila dosta "upečatljiv" utisak, pa sam u momentu upotrebila konstrukciju koja mi je prva pala na pamet.
 <333
Quote Tic-Tac ()
nesposobnijima?
postoji razlika izmedju nesposobnih u odnosu na sposobne i osoba koje su na forumu prvi put (niti su gledale survajvor, niti ranije sezone vsa) u odnosu na nekoga ko tu visi godinama i igra igre ++ 2 novajlije vs bar 2 iskusna igraca, + 1 neiskusnog biggrin


Can't stop, so shut your mouth
 
ChrisKellerDate: Friday, 15 June 2018, 23:51:21 | Message # 25
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote Džejkobs ()
Tic, zašto svaki put kad napišeš post (vezano za ovu sad temu) moraš da ideš na lične uvrede? Ovo te pitam kao neko ko te niti jedanput nije uvredio niti pomislio da ti uputi uvredu, ni tebi niti bilo kome ovde
bravo, dzejkobse! pozdrav za familiju wink


Can't stop, so shut your mouth
 
troyaDate: Friday, 15 June 2018, 23:52:09 | Message # 26
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Kao sto sam vec rekao, duze vreme su kruzile price da igras umesto njega, i ti sam par puta priznavao da si igrao umesto njega ali uvek kasno, kad nema sta da se oduzme jel da?

Onog trenutka kad je moglo, imunitet je oduzet.

To za Maski je bilo sprdnja, kad sam ti rekao da nije fer da igras protiv novajlija i da ne vidim poentu, i sebe stavio u celoj prici kao primer nekog ko moze da ti parira kao VS veteranu.

Isto tako, za vreme igre sa pitanjima u sezoni sam se nasalio sa takmicarima da sam dosao da igram umesto Acestasa, ne vidim zasto GH ne sme da se sali sa ljudima, koliko znam takmicarima ta fora nije smetala.
 
Tic-TacDate: Friday, 15 June 2018, 23:52:49 | Message # 27
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Quote Džejkobs ()
Tic, zašto svaki put kad napišeš post (vezano za ovu sad temu) moraš da ideš na lične uvrede?

Izvini ako sam te nečim uvredio, nije mi bila namera.


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
Tic-TacDate: Friday, 15 June 2018, 23:57:05 | Message # 28
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
OK, pogrešnu sam reč upotrebio. Samo sam hteo reći da mi nije jasno zašto se selektivno donose sankcije.

Moje mišljenje je da kao host imaš pravo da budeš pristrasan, ali čini mi se da je ovo ipak otišlo korak dalje. I u ivaninom povratku si odao informaciju koju kao host ne bi smeo da odaješ, a koja je opet mogla pomoći tvojim favoritima.


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
ChrisKellerDate: Friday, 15 June 2018, 23:57:38 | Message # 29
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote Tic-Tac ()
I u ivaninom povratku si odao informaciju koju kao host ne bi smeo da odaješ, a koja je opet mogla pomoći tvojim favoritima.
 tu sam tvoj team<333


Can't stop, so shut your mouth
 
ElioDate: Friday, 15 June 2018, 23:59:00 | Message # 30
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Ma kružile su priče da i ti nameštaš tajne imunitete. Boli me uvo šta kruži..nisi ti imao sad nikakve dokaze osim što sam te navodno slagao da sam od kuće igrao kada si mi već ispisao one silne budalaštine, neću ti sigurno reći da sam igrao sa drugog laptopa (ali sam) u drugom stanu jer nisam verovao da ces ici dotle da uporedjujes ip adrese. I da, Dzejkobse, izvini ako si shvatio ovo kao napad. Takođe i etfovci, pogotovo Keler, jer ne zelim nikakvu zlu krv izmedju nas. biggrin Vas sam pomenuo jer za vas znam, al nije da vas nesto osudjujem, briga me ovo je sve igra xD ne bih vise da komentarisem ovaj troyin nebulozan potez , nek se sam pere od ove sezone jer je napravio milion gresaka počev od izbora učesnika, a onda i mešanja i uticanja na tok igre. Toliko od mene jednom za svagda

Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 17. emisija (Elio)
Search: