17. emisija - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 17. emisija (Elio)
17. emisija
troyaDate: Friday, 15 June 2018, 18:45:48 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Sedamnaesti takmičar koji napušta VS 7: New Zealand je Elio.

Kako ti se činila sezona?

Kako su ti se činila plemena?

Imaš li favorite?

Šta misliš, ko pobeđuje, a ko ispada sledeći?

Da li se kaješ zbog nečega u sezoni?

Ako neko iz publike želi da postavi neko pitanje može slobodno to da uradi.
 
ChrisKellerDate: Friday, 15 June 2018, 19:51:34 | Message # 2
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
priest

Can't stop, so shut your mouth
 
ivana123Date: Friday, 15 June 2018, 19:54:03 | Message # 3
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Jedno pitanje samo:Čemu sve ovo? Zar je pobeda u običnoj igri toliko bitna da bi se posegnulo za nedozvoljenim sredstvima i posle se vaditi na to da nigde u pravilima ne piše striktno da je varanje zabranjeno?  wacko

Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
YoungWolfDate: Friday, 15 June 2018, 21:45:10 | Message # 4
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Mislim da bi ovde trebalo da ispitujemo vise hosta koji je Elia izbacio nego njega samog.

Zao mi je, ali kao sto sam rekao, Elio nije izglasan, Troya ga je sam izbacio. Postenije bi bilo da je diskvalifikovan.

Eliu svaka cast... Ne znam da li je varao ili ne, ali je stvarno bio sjajan igrac. Umecem u igrama je dosao dovde i time ima moje postovanje.

Ako je varao, neka mu je na cast. Toliko o tome.
 
troyaDate: Friday, 15 June 2018, 21:48:11 | Message # 5
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote YoungWolf ()
Ako je varao, neka mu je na cast. Toliko o tome.

Vec je dokazano da je varao. Imam cak i njegovo priznanje za neke od ranijih challenga-a.
 
YoungWolfDate: Friday, 15 June 2018, 22:03:19 | Message # 6
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote troya ()
Vec je dokazano da je varao. Imam cak i njegovo priznanje za neke od ranijih challenga-a.

Onda neka je diskvalifikovan ili izbacen. Ja verujem u ono "nevin dok se ne dokaze suprotno". Igrao sam u VS jer sam bio pozvan i nisam varao u igrama (sem ako koriscenje Googla za ostrva i jezera ne potpada u to). Moja je greska bila sto sam usao u pricu koja ni na pocetku nije bila fer za sve igrace. Elio ima Tic-Taca, ovamo se 4 zna iz RL i savez su stvorili i pre plemena... Za moj ukus previse neispravnosti. Ja sam isto napravio par gresaka, ali kada je papi (izvini druze) ispao, prestao sam.

Tuzno mi je da mislim da ima ljudi koji na ovome varaju, a izgleda da ih ima. Meni je to isto kao kad igram Slagalicu na fejsu pa ljudi koriste Ludaru... Koliko ti je nisko samopouzdanje da moras tome da prenebegnes.

Sada kada sam u posedu svih informacija, Troyo, izvini, bio sam ostar...

Sto se Elia tice... Kao sto rekoh, neka mu je na cast. Sve i da nije protiv pravila.
 
Lavica88Date: Friday, 15 June 2018, 22:34:36 | Message # 7
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Dokaze na vidjelo.

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
troyaDate: Friday, 15 June 2018, 22:43:36 | Message # 8
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote Lavica88 ()
Dokaze na vidjelo.

https://i42.servimg.com/u/f42/13/15/40/54/alio10.jpg

Ako hoces, mogu ti poslati i IP adrese sa zadnje igre.
 
Lavica88Date: Friday, 15 June 2018, 23:23:16 | Message # 9
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Ne treba. Nista od ovog nije validni dokaz. Koliko ispratih, neciji brat igra VS. Pa zar stvarno mislite da mu rodjeni brat nije pomogao u igrama? Dodjite sebi, jbt, okrecu vas ko pijune po sahovskoj tabli!

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
troyaDate: Friday, 15 June 2018, 23:26:06 | Message # 10
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote Lavica88 ()
Pa zar stvarno mislite da mu rodjeni brat nije pomogao u igrama?

Pa u cemu mu je pomagao? biggrin Koliko znam ni jedan Imunitet nije osvojio.
 
ElioDate: Friday, 15 June 2018, 23:27:19 | Message # 11
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Nisam hteo da se mešam, al dopizdelo mi jer ne prestaješ. Troyo, prestani da glumiš boga na ovom forumu i deliš neku selektivnu pravdu kako ti se ćefne. Hoćeš da govorimo o tome da znam da je Kiliju pomagao brat u šahu pre ujedinjenja, hoćeš da govorimo i o tome da je i Chris imao pomoć u klizećoj puzli, hoćeš da govorimo da znam da ti nabrojim još 5 takmičara minimumum iz prethodnih sezona, kojima su u nekom delu igre pomagali ljudi. Hoćeš da pričamo i o tome da si ti za sve ovo navodno znao još u top 10, ali da si odlučio da sada u ovom delu igre me bukvalno diskvalifikuješ pošto nikog od saveznika nemam u igri. Dakle, dvostruki standardi. Zločin je zločin, trebao si odmah da reaguješ ako si mislio da neko "vara". A možemo i da pričamo o tome da si dozvolio da te kao hosta povedu emocije i da se nasilno umešaš i usereš sezonu. Dakle, i da sam toliko varao koliko ti ovde lažno predstavljaš, molim te ne otvaraj Pandorinu kutiju jer svakavih govana je na ovom forumu bilo da izvineš. Ova tvoja odluka je sramna i zapravo si samo sam sebe kompromitovao.

Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
DžejkobsDate: Friday, 15 June 2018, 23:29:56 | Message # 12
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Ja sam taj rodjeni brat. Zivim 250 kilometara daleko od svog rodjenog brata koji igra igru. Necu ovde da se bavim glupostima i da dokazujem nesto da li sam mu i kad sam mu pomagao. NIKADA ALI NIKADA nisam ni takao njegov profil ili njegov kompjuter i igrao igru za njega. Da li sam ga savetovao? Jesam. Da li me je slusao? Mislim da nije. Jer polovinu stvari koje je uradio ja nemam uvid u to niti mi je potrebno da imam. Ovo je samo igra a ne takmicenje koje najpametniji i hajde da okupimo 10 ljudi pa da dominiramo svi zajedno.

Naravno ovo su sve prazne reči za vas jer ja ne mogu da dokažem da mu nisam pomagao jer tako? Pa hvala Bogu ima ko zna istinu i ko u tu istinu veruje. Ja se nikad ne stidim da kažem tačno sve kako jeste i transparetno. Nekad sam brbljiv nekad se izletim nekad preterano reagujem ali jednu stvar nikada ne dopuštam - da se baca sumnja na kredibilitet mojih bližnjih.
 
DžejkobsDate: Friday, 15 June 2018, 23:35:17 | Message # 13
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Quote Elio ()
Hoćeš da govorimo o tome da znam da je Kiliju pomagao brat u šahu pre ujedinjenja,

Uf jako mi pomaganje. Sugerio sam mu preko fejsa koji potez da odigra i to u vecini slučajeva nije ni upalilo jer uopšte nije bilo vremena za pomaganje pa sam odustao od toga i na kraju ste sami završili igru. Ja mu niti u jednoj igri u ujedinjenju nisam pomogao, prvo nisam bio tu drugo sad i kad jesam tu opet mu nisam pomogao jer mi je on iskljucivo rekao da ne zeli pomoc.
 
ChrisKellerDate: Friday, 15 June 2018, 23:37:25 | Message # 14
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote Elio ()
hoćeš da govorimo i o tome da je i Chris imao pomoć u klizećoj puzli

svaka pomoc meni je bila reakcija jer sam znao da se tebi pomaze smile a i to je bilo sprdnja, na kraju nismo ni resavali tu puzlu ili sta god, nego smo ostavili posle par minuta smile (a troya zna za sve moje "pomoci" od drugih xd) + nisam osvojio nijedan imunitet jbg, da sam osvojio 5, a od toga bar 3 zahvaljujuci nekom drugom, trebalo bi da se reaguje xd
ovde bas ne moze da se kaze zlocin je zlocin, jer kad meni neko drugi pomogne oko neke igre i ne osvojim imunitet, NEMA NIKAKVIH POSLEDICA, a kada se osvoji, onda ne mozes da ispadnes i to je ogromna razlika
Quote YoungWolf ()
Elio ima Tic-Taca, ovamo se 4 zna iz RL i savez su stvorili i pre plemena...

nznm kako je varanje da se prijavimo nas vise koji se znamo ??? eto zbog toga smo i ispali, to nije ni v od varanja, sacuvaj Boze xd a i znalo nas se 5 IZ RL, ukljucujuci Elia, koji je i najvise dobio na tome, a nas 4 smo na tome izgubili, cak i da gledamo to kao "varanje", eto obilo nam se o glavu, nismo nista dobro dobili od toga, wtf vise xd svi konstantno pricaju 4 se zna iz RL, ne, 5 se zna iz RL :)
Quote ivana123 ()
nedozvoljenim sredstvima

nedozvoljenim sredstvima? pomaganje oko igre nije doping, a ovo nije olimpijada
Quote troya ()
Koliko znam ni jedan Imunitet nije osvojio.

interizam! <3


Can't stop, so shut your mouth
 
troyaDate: Friday, 15 June 2018, 23:38:25 | Message # 15
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote Elio ()
Nisam hteo da se mešam, al dopizdelo mi jer ne prestaješ. Troyo, prestani da glumiš boga na ovom forumu i deliš neku selektivnu pravdu kako ti se ćefne. Hoćeš da govorimo o tome da znam da je Kiliju pomagao brat u šahu pre ujedinjenja, hoćeš da govorimo i o tome da je i Chris imao pomoć u klizećoj puzli, hoćeš da govorimo da znam da ti nabrojim još 5 takmičara minimumum iz prethodnih sezona, kojima su u nekom delu igre pomagali ljudi. Hoćeš da pričamo i o tome da si ti za sve ovo navodno znao još u top 10, ali da si odlučio da sada u ovom delu igre me bukvalno diskvalifikuješ pošto nikog od saveznika nemam u igri. Dakle, dvostruki standardi. Zločin je zločin, trebao si odmah da reaguješ ako si mislio da neko "vara". A možemo i da pričamo o tome da si dozvolio da te kao hosta povedu emocije i da se nasilno umešaš i usereš sezonu. Dakle, i da sam toliko varao koliko ti ovde lažno predstavljaš, molim te ne otvaraj Pandorinu kutiju jer svakavih govana je na ovom forumu bilo da izvineš. Ova tvoja odluka je sramna i zapravo si samo sam sebe kompromitovao.

Mozes da nabrajas koliko hoces, kao sto sam rekao vi ste mi sami priznavali da ste varali ali tek ciklus nakon igre, pa onda nisam imao sta da ti oduzimam. Dakle kad si uhvacen na vreme, oduzet ti je imunitet. Ja ne mogu da ti oduzmem imunitet za poligon, ako ti i zivan priznate da je on igrao, ali 3 igre nakon toga. Ista situacija i za
kruzice koje ti je igrao urke, ali koje si mi priznao tek nedelju dana kasnije. Zato sam i proveravao tvoj IP i uhvatio te u lazi. Jer nemas granice. I planirao si da igra do kraja umesto tebe. Ako si se vec prijavio za sezonu igraj sam.

Dakle varanja je bilo, to sto neki misle da treba da se napomene da je varanje zabranjeno me ne zanima.
Svaka normalna osoba zna da je to zabranjeno.

U nekim od ranijih sezona je urke menjao skor na nekoj igri, i oduzet mu je imunitet, bez pogovora i njega niti ostalih ucesnika. Tako da ne vidim sta je ovde cudno ako si uhvacen i ako je taj imunitet ponisten.
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 17. emisija (Elio)
  • Page 1 of 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Search: