13. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Završeni plemenski saveti » 13. plemenski savet (Hanumi)
13. plemenski savet
troyaDate: Friday, 01 June 2018, 21:00:15 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Hanumi, dobrodošli na trinaesti plemenski savet u Virtual Survivor 7 - New Zealand. Jedan od vas će po završetku ovog plemenskog saveta biti izglasan i postaće trinaesta osoba koja napušta Virtual Survivor 7 - New Zealand. Rasprava na plemenskom savetu će trajati do sutra u 22:00 h, kada ću pročitati glasove.

Dolazi i članovi porote bennyo, TheGuardian i Mumina koja je izglasana na prošlom plemenskom savetu.

Svi morate odgovoriti na postavljena pitanja.

Glasanje se vrši tajnim putem i to tako što šaljete game hostu privatnu poruku sa imenom osobe za koju glasate.

Pored toga morate napisati i minimum jednu rečenicu komentara, odnosno objašnjenje svog glasa.

Ako neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, uradiće to uz glas.

Elio ima lični imunitet i za njega ne možete glasati danas.

A sada nekoliko pitanja:

Da li je prethodni plemenski bio blindside?

S obzirom da su sada se karte otvorene, igrati u istoj sezoni sa ljudima koje poznajes u RL, prednost ili mana?

Petre ti si na prethodnom plemenskom dobio 2 glasa, da li si očekivao to?

Elio ti si osvojio Imunitet, misliš li da bi bio ugrožen da nisi?
 
PetarDate: Friday, 01 June 2018, 21:09:23 | Message # 2
Oralni pobednik
Group: Publika
Messages: 186
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Prethodni PS nije bio blindside, a neće biti ni naredna dva (nadam se). Zabava počinje kad se otarasimo ETFovaca biggrin

Nikad nisam igrao ovakve igre s ljudima koje znam u pravom životu, pa ne bih mogao da odgovorim na to pitanje. Verovatno ne može da bude mana ako u taj krug ne primiš nekog sa strane ko može da izda čitav klan. Tu je pogrešila ova ekipica.

Očekivao sam 3, ali aleksamil nije glasao. :D


Soldier, keep on marching on
Head down tilll the work is done
Waiting on the morning sun
Soldier, keep on marching on
 
JocaJuve94Date: Friday, 01 June 2018, 22:30:10 | Message # 3
Paskal
Group: Publika
Messages: 457
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
Da li je prethodni plemenski bio blindside? malo jeste, malo nije

S obzirom da su sada se karte otvorene, igrati u istoj sezoni sa ljudima koje poznajes u RL, prednost ili mana? verovatno mana, treba odabrati koga da izbacis a to je neprijatno s ljudima koje znas
 
KillyDate: Friday, 01 June 2018, 22:52:51 | Message # 4
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
Da li je prethodni plemenski bio blindside? Jedino ako zapravo nije očekivala da se to desi. しかし、”Blindside"だったと思う。私は、ムミナが本当に知らなかったと思う  pitam se da li će iko naći ovaj tekst 

S obzirom da su sada se karte otvorene, igrati u istoj sezoni sa ljudima koje poznajes u RL, prednost ili mana? Zavisi od broja i da li ostali znaju. Definitivno je korisno ako vas je brojčano više i ostali ne znaju za to, ali ako saznaju međuvremenom onda može postati mana ako je ostalih brojčano više, što se i desilo na ovom vs-u.


お前はもう死んでいる
 
ChrisKellerDate: Saturday, 02 June 2018, 00:05:08 | Message # 5
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Da li je prethodni plemenski bio blindside? Neee, mada meni licno jeste cudno sto Maski / Juve / Acestas nisu hteli da prodaju ovo troje jer ce oni njih redom izbacivati, ali Boze moj, nas troje (aleksamil mumina ja) smo im predlozili optimalno i realno resenje, ali su se verovatno uplasili da cemo im nesto uraditi iza ledja dodatno xd...

S obzirom da su sada se karte otvorene, igrati u istoj sezoni sa ljudima koje poznajes u RL, prednost ili mana? Pa prednost, koliko sam nacuo znaju se Killy/Elio/Petar (+- jos neko je l, Ivana ranije isto valjdaaa) pa ce i biti u top 3, ne vidim sto je nas savez bio nesto bolji kada je u 5 bila jedna izdajica...
*
samo da prokomentarisem iznad - ETFovci, da jesmo, bogati pametni uspesni lepi jbg, mogu samo da nam zavide i da nas izbace u VS osobe koje nazalost nisu to :/
takodje ne vidim sta je cudno da ispostujes ljude koje poznajes u RL xd i opet da nekoga znam uzivo msm ne bih imao problem da mu verujem, e sad to sto su neki takvi kakvi su to nije do mene stvarno xd
pozzz za sve kiss


Can't stop, so shut your mouth
 
KillyDate: Saturday, 02 June 2018, 00:19:37 | Message # 6
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
Ne znam šta si pročuo, ali ja sam ih sve upoznao tek u ovoj igri biggrin

お前はもう死んでいる
 
PetarDate: Saturday, 02 June 2018, 00:19:59 | Message # 7
Oralni pobednik
Group: Publika
Messages: 186
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Zabraniti sirotinji učešće u VS. @troya

Soldier, keep on marching on
Head down tilll the work is done
Waiting on the morning sun
Soldier, keep on marching on
 
ChrisKellerDate: Saturday, 02 June 2018, 00:47:21 | Message # 8
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Ma bre sirotinja da ide do pobede <3

Can't stop, so shut your mouth
 
ElioDate: Saturday, 02 June 2018, 11:06:04 | Message # 9
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Da li je prethodni plemenski bio blindside? Mislim da je Mumina to i očekivala, tako i da nije toliko smile

S obzirom da su sada se karte otvorene, igrati u istoj sezoni sa ljudima koje poznajes u RL, prednost ili mana?
Mana, pogotovo ako zbog toga zapostaviš konekcije sa ostalim ljudima i osloniš se samo na RL

Elio ti si osvojio Imunitet, misliš li da bi bio ugrožen da nisi?
Ne bih.


Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
troyaDate: Saturday, 02 June 2018, 21:00:45 | Message # 10
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Diskusija je završena. Pokupiću glasove.
 
troyaDate: Saturday, 02 June 2018, 21:02:26 | Message # 11
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
U pravilima jasno stoji!

Kada se jednom pošalje PP(PM) sa imenom, NE MOŽE se menjati odluka. Ukoliko
neko ne glasa, to će se računati kao glas za tu osobu i ta osoba će biti
upozorena za naredni put. Ukoliko ista osoba ne glasa dva puta za redom ili tri puta ukupno, biće eliminisana iz igre.
 
troyaDate: Saturday, 02 June 2018, 21:04:43 | Message # 12
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Trinaesti takmičar koji napušta Virtual Survivor 7 - New Zealand i četvrti član Porote je...

aleksamil

Aleksa, pleme je odlučilo.

 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Završeni plemenski saveti » 13. plemenski savet (Hanumi)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: