17. plemenski savet - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Završeni plemenski saveti » 17. plemenski savet (Hanumi)
17. plemenski savet
JocaJuve94Date: Friday, 15 June 2018, 14:06:37 | Message # 16
Paskal
Group: Publika
Messages: 457
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
i iz tog razloga imas postovanje sa moje stane...
 
anchyDate: Friday, 15 June 2018, 14:15:41 | Message # 17
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Maski, od čega Anči pere ruke?

Petre, ne znam zašto, to je pitanje za njega i odraz je nekih njegovih reakcija, ali nema veze sa mojim objašnjenjem zbog čega sam protiv ovoga.

Apsolutno sam protiv nečijeg konstantnog pomaganja i takođe ne vidim poentu toga, ali uglavnom, igra je baš takva da je to dozvoljeno (nažalost) i potpuno je nedokazivo za ovu igru za koju mu je oduzet Imunitet. Kao što nikad usred (ili čak kad se završi) pojedinačne igre ne bih menjala pravila, tako ne bih ni ovde.


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
JocaJuve94Date: Friday, 15 June 2018, 14:24:28 | Message # 18
Paskal
Group: Publika
Messages: 457
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
kako je nedokazivo?

Ip adresa komentara pre igre je sa jednog racunara
IP adresa za vreme igre je sa drugog racunara
IP adresa posle igre je sa istog racunara pre igre
IP adresa za vreme igre se poklapa sa IP adresom igraca koji je optuzen da mu je pomagao

osim ako nije skoknuo do njega da odigra partiju, pa se onda vratio kuci, ne vidim kako je to moguce....
a da se to desi geografski bi morali da stanuju na 5-6 min udaljenosti...

a rekao je troyi da je igrao od kuce....a posle optuzbe je navodno igrao kod tog lika...tako da ocito negde laze...hmmm zanimljivo msm da laze u ovom drugom iskazu...
 
MaskiDate: Friday, 15 June 2018, 14:32:28 | Message # 19
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
ma od igre mozda sam se pogresno izrazila ali jesi izasla iz svega da?
to sa m htela samo reci...

e sad ja bi volela da se ispisu lepo pravila tipa da pise varanje je dozvoljeno...
kada ste nas zvali u ovu igru mogli ste nam reci sta da ocekujemo da ce se varati da cemo se boriti i protiv starih forumasa iako je ovo vs za nove ljude...

moze sve ostati isto naravno ali onda nemojte zvati nove ljude molim vas, jer dok vi spletkarite u pozadini i svi se znate i vama je ok da se igrate na toliko nivoa nama je ovo prvi put da se borimo za pobedu, mozda je tic zaboravio koliko je uzbudljivo da pobedis po prvi put u necemu i dokazes se, ali samom tim sto je umesao prste je meni ogadio ovo...
vama je mozda sve jedno jer ste se izigrali donekle pa koga briga ajmo sao da dominiramo...
meni je samo jadno...

bukvalno da ste dosli i rekli paa da jeste vs za nove ali moze realno bilo ko da ti pomae igra za tebe radi sta hoce jer jeste da se igra vas 20 ali bi i ostatak foruma malo da mesa prste jbg nije nam dosta bilo onda ok bila bi spremna...

ovako samo ne kontam poentu, al kontam da ja pricam jedno a ti drugo tebi tehnicki deo nije ok tj sitnice kako je tacno kaznjen i kada a meni je problem sam akt tj omalovazavanje svih nas koji se trudimo (:


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
PetarDate: Friday, 15 June 2018, 14:38:25 | Message # 20
Oralni pobednik
Group: Publika
Messages: 186
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Bravo, maski! Amin od reči do reči.

Soldier, keep on marching on
Head down tilll the work is done
Waiting on the morning sun
Soldier, keep on marching on
 
MaskiDate: Friday, 15 June 2018, 14:43:15 | Message # 21
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
al dobro ako je vec do tehnickih stvari za sledeci vs zovem ortaka ishakujemo accountove svih ucesnika i ja pobedjujem svaki put jer ono brate ne pise u pravilima da se ne moze hakovati tudji acc (::

postoje granice jednostavno ako ne u ovim pravilima nesrecnim onda barem u postovanju drugih ljudi i njihovog truda da igraju ovu igru koja je trebala biti zabava u mom zivotu a ne da me pljuju ljudi jer se osecaju napadnuto pa moraju srkenuti paznju sa njihovih gresaka...

zato i pricam ovoliko jer jedno je da lazu in game i da me blate ali ovo sad sto rade je toliko nisko da boli dusa sto postoje takvi ljudi...
i to zbog vsa aloooo...

ne mogu da verujem da su ljudi u ovoj igri najzad izvukli iskrenu emociju iz mene... -.-


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
MaskiDate: Friday, 15 June 2018, 14:44:09 | Message # 22
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
danas je cudan dan Petre biggrin
sad ce i sneg da padne kad smo se slozili ^^


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
PetarDate: Friday, 15 June 2018, 14:44:39 | Message # 23
Oralni pobednik
Group: Publika
Messages: 186
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Ma naravno, ja ispadoh mala maca s provokacijama biggrin

Soldier, keep on marching on
Head down tilll the work is done
Waiting on the morning sun
Soldier, keep on marching on
 
TheGuardianDate: Friday, 15 June 2018, 14:52:09 | Message # 24
Trojin šegrt
Group: Moderators
Messages: 1425
Awards: 4
Reputation: 17
Status: Offline
Dosla maca na vratanca :O
 
MaskiDate: Friday, 15 June 2018, 14:59:06 | Message # 25
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
realno ti barem pljujes na sve strane i to ili trol ili igra pa cak i sam verovao u te baljezgaije biggrin
ovo sto oni rade je nesto sasvim drugo...

al dobro de sta ja tu mogu sem da se smejem (::


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
PetarDate: Friday, 15 June 2018, 15:10:24 | Message # 26
Oralni pobednik
Group: Publika
Messages: 186
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Eto, bar sam opravdao što sam se samoprozvao Oralnim pobednikom.

Soldier, keep on marching on
Head down tilll the work is done
Waiting on the morning sun
Soldier, keep on marching on
 
anchyDate: Friday, 15 June 2018, 15:14:06 | Message # 27
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Da, Joco, zapravo stanuju blizu. Ne pričam ja stvari napamet i da bih oprala ruke od nečega, jer nemam od čega.
Detaljno ću u Reunionu, jer sad još ne mogu sve da kažem.


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
MaskiDate: Friday, 15 June 2018, 15:20:39 | Message # 28
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
pa reko ti da me ne shvatis kao da sam rekla da peres ruke i rekla sam da sam se vrv pogresno izrazila zasto se i dalje hvatas onda za to? (:
izvini ako si stvarno shvatila tako ali sam racunala da je jedno objasnjenje dovoljno...

toliko dugih stvari sam rekla i mislila ih ali jbg ovo je bitnije sto sam se izletela i izvinula 2 puta,...

ali ko sto ti rece vrv ces o svemu tome u reunionu pricati...


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
anchyDate: Friday, 15 June 2018, 15:32:06 | Message # 29
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Ok, ovo sam ponovila, jer kažeš da je nama super da spletkarimo i igramo se tako, a pošto je troya to "sprečio" (na totalno pogrešan način, što je moja poenta), onda mi deluje da se odnosi na mene.

Kad se bojiš - ne postojiš!
 
KillyDate: Friday, 15 June 2018, 15:45:41 | Message # 30
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
Ja sam iskreno hteo Eliu da pružam šansu da igra opet tako što bi dali dva glasa za njega i dva za mene pa ko izgubi leti. Koliko je meni rečeno, on je odbio, dakle sad je stvarno sam kriv. Možete me smatrati gnjidom i kretenom zbog moje izdaje ako vam se prohte, ali bar ljudima pružam fer šansu u igrama. 
Čak iako je stvarno prošlu igru igrao sam bez ikakve pomoći, činjenica je da su mu ljudi već MNOGO puta pomagali i tako uticali na igru čak iako nisu učesnici. Aj da je jednom to uradio, ali nekoliko puta i to je sam priznao.
Koliko sam ja razumeo, i u ranijim sezonama Troya nikada nije imao dokaza za varanje, ili bi prekasno došao do dokaza pa nije mogao ništa da uradi, ali sada smatra da je našao dokaze i reagovao je. To što ranije nije bilo izbacivanja zbog varanja ne znači da to treba da se toleriše, i red je da se zapravo reaguje na ovakve stvari.
Maski je lepo rekla gore, gde piše da SME da se vara? Gde piše da NE SMEM da hakujem tuđe računare? Gde piše da NE SMEM da se ušunjam u kuću ili stan hostova da bi našao sva rešenja tajnih i da vidim kakvih igara ima? Gde piše da tuđi net NE SMEM da sabotiram? Zapravo i znam to poslednje da radim, ali ne bih hteo toliko nisko da padnem samo zbog igre. Valjda imate na umu šta je fer a šta ne. Valjda se podrazumeva da UČESNIK igre igra, a ne neko drugi.


お前はもう死んでいる
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Završeni plemenski saveti » 17. plemenski savet (Hanumi)
Search: