17. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Završeni plemenski saveti » 17. plemenski savet (Hanumi)
17. plemenski savet
troyaDate: Thursday, 14 June 2018, 21:00:10 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Hanumi, dobrodošli na sedamnaesti plemenski savet u Virtual Survivor 7 - New Zealand. Jedan od vas će po završetku ovog plemenskog saveta biti izglasan i postaće sedamnaesta osoba koja napušta Virtual Survivor 7 - New Zealand. Rasprava na plemenskom savetu će trajati do sutra u 22:00 h, kada ću pročitati glasove.

Dolazi i članovi porote bennyo, TheGuardian, Mumina, aleksamil, Petar, ChrisKeller i Acestas koji je izglasan na prošlom plemenskom savetu.

Svi morate odgovoriti na postavljena pitanja.

Glasanje se vrši tajnim putem i to tako što šaljete game hostu privatnu poruku sa imenom osobe za koju glasate.

Pored toga morate napisati i minimum jednu rečenicu komentara, odnosno objašnjenje svog glasa.

Ako neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, uradiće to uz glas.

A sada nekoliko pitanja:

Da li je prošli plemenski bio blindside?

Sada znamo da je final2, razočarani ili srećni?

Koliko odluka da je f2 odlučuje vaše večerašnje glasanje?
 
ElioDate: Thursday, 14 June 2018, 22:37:30 | Message # 2
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Evo i javno ovde. Odustajem od igre, nema potrebe za glasanjem i oduglovačenjem. Gasite odmah baklju! Pozdrav svima smile

Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
JocaJuve94Date: Thursday, 14 June 2018, 22:54:58 | Message # 3
Paskal
Group: Publika
Messages: 457
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
Da li je prošli plemenski bio blindside? jok

Sada znamo da je final2, razočarani ili srećni? razocaran

Koliko odluka da je f2 odlučuje vaše večerašnje glasanje? nikakva

Elio, ne izigravaj zrtvu...pomiri se s odlukom i nemoj da bojkotujes sada kad je skoro sve gotovo...
 
KillyDate: Thursday, 14 June 2018, 23:07:57 | Message # 4
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
Da li je prošli plemenski bio blindside? Bio je, nije acestas očekivao da će ispasti.

Sada znamo da je final2, razočarani ili srećni? Razočaran, teško mi je da biram između maski i joce

Koliko odluka da je f2 odlučuje vaše večerašnje glasanje? Na današnje ne utiče.

Elio, žao mi je što je ispalo kako je ispalo. Iskreno se nadam da nisi stvarno varao a i da jesi opraštam ti, ipak je ovo samo igra. Nadam se da ćemo se jednog dana upoznati RL i da ćemo moći da ostavimo VS iza nas.


お前はもう死んでいる
 
KillyDate: Thursday, 14 June 2018, 23:22:58 | Message # 5
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
Poroto, kad ste već tu. Šta mislite o skorašnjem dešavanju s Eliom?

お前はもう死んでいる
 
TheGuardianDate: Thursday, 14 June 2018, 23:25:57 | Message # 6
Trojin šegrt
Group: Moderators
Messages: 1425
Awards: 4
Reputation: 17
Status: Offline
Deluje.....interesantno :O
 
PetarDate: Friday, 15 June 2018, 12:11:08 | Message # 7
Oralni pobednik
Group: Publika
Messages: 186
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Šta mislim o tome sam rekao u publici, pa će Elio da pročita kad ispadne zvanično. Razočarenje sezone, a možda i više od toga.

Čestitke na finalu svima, i još jednom čestitke maski na pobedi.

E da, da se javno zahvalim Eliju što me blokirao na svim mrežama, nedužnog, valjda ga sramota svojih poteza i ne sme da se suoči s ljudima biggrin Posle svega, jako zreo, da ne kažem pičkast potez.


Soldier, keep on marching on
Head down tilll the work is done
Waiting on the morning sun
Soldier, keep on marching on


Message edited by Petar - Friday, 15 June 2018, 12:16:13
 
troyaDate: Friday, 15 June 2018, 13:06:03 | Message # 8
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote Elio ()
Evo i javno ovde. Odustajem od igre, nema potrebe za glasanjem i oduglovačenjem. Gasite odmah baklju! Pozdrav svima

Da se ispoštuje procedura Survivora. Elio ima do 19:00 da se predomisli, ako ne, tada će plemenski savet biti završen a on izbačen bez čitanja glasova.
 
anchyDate: Friday, 15 June 2018, 13:20:52 | Message # 9
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Hm, skapirala sam da sam samo publici rekla svoje mišljenje u vezi sa ovim, a vama samo objavila da izlazim iz priče, a ne i zbog čega. Pošto vidim da se ovde upotrebljavaju reči "izigravanje žrtve" i "varanje". Dakle, oduzet je Imunitet igraču, a ne može se potvrditi da nije igrao sam, a čak i da može, to nije zabranjeno i dešavalo se ranije u VS-u bez posledica. Mišljenja sam da pravila igre ne treba menjati kako se nekom ćefne u toku njenog trajanja. Opširnije možemo u Reunionu.

Kad se bojiš - ne postojiš!
 
MaskiDate: Friday, 15 June 2018, 13:28:05 | Message # 10
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
Da li je prošli plemenski bio blindside?

nazalost da, jeste da ace nije bio aktivan ali mi je i dalje bezveze nekako jer
sam malo pricala sa njim ali jbg igra je igra i bio bi smor da neko
neaktivan predje u f3/f2 a elio & co jelte nikako da prestane da
osvaja imunitete biggrin

Sada znamo da je final2, razočarani ili srećni?

smor je, ali i dalje nije strasno, meni barem jer mi je izgubio car vs, ovaj
haos mi je ubio svaku zelju za igrom nisam ocekivala da ce ljudi
ovoliko bidi zeljni za pobedom...
pre ovoga bi se osecala super i da sam ispala kao 3ci tocak u f2 jer sam mislila da smo svi na istom nivou
novajlije pa onda samo ko je bolji, ali pokazalo se da stari igraci
jednostavno ne mogu docekati svoj vs (::
a ni ovim sto su ispali izgleda nije bilo dosta igre biggrin

Koliko odluka da je f2 odlučuje vaše večerašnje glasanje?

nimalo (:

mozda sam ja samo jako naivna bila sto sam ocekivala da ce ljudi zeleti da pokazu svoje umece i da im to bude dovoljno ^^

i Elio bleja sto kaze Kili je uvek ok ali sta god da budemo igrali u
astalu zavuci rukave molim te da znam da ne krijes taca u njima (:

planirala sam da rant ostavim za drugu stranu vsa... al ne ide mi /:


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
MaskiDate: Friday, 15 June 2018, 13:40:04 | Message # 11
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
pa ja i mislim da elio izigrava zrtvu, donekle (:
ne po ovome nego i ranije jako je elokventan decko i zna sta da kaze to mu je veliki plus u vsu ali sam i na svojoj kozi tokom igre osetila njegovo izvrtanje situacije tako da vec unapred moram biti skeprticna kad on tvrdi nesto (:

kontam da ste vi djidali ranije ali mislim da je vise poenta u tome sto mu nije neko pomogao jedamput vec je igrao umesto njega i pomagao/igrao vise puta, meni to kao novo igracu koji smatra da je poenta u tome da se ja dokazem a ne da budem proksi iskreno unistava kompletnu igru...

 a i kolko kontam nije ranije izbacen jer je bio upozoren pa onda nije bio uhvacen na vreme pa su on i tac priznali zaboga i sad jele opet je bilo neceg nejasnog...
Sto se mene tice cela ideja varanja u ovako necemo sto nema nikakvu materijalnu nagradu niti se treba shvatati kao ista drugo nego igra je besmisleno... ok kontam pomoc ponekad sta znam ali da neko igra namesto tebe i jos kaze... sta onda ja da radim kao neko ko nema pomoc? moze neki imunitet gratis? biggrin da se izlednaci polje il da napravim casting ko bi od veterana bio najbolja maski pa da igra za mene?

ovo shvatam jako licno ako vam nije vec jasno, ne ulazim u to dal je troja uradio sta treba ili ancino pranje ruku od svega, ali iz mog ugla nije ok i sta vise drago mi je...
cak i da se iskljucim iz svega racunam ovako...
ako je cak i samo 2 imuniteta osvojio uz pomoc nekog to znaci da je 2 kruga vec predugo ziv, to sto mu je sad skinut imunitet nista ne znaci jer bi vec bio izglasan...

kad je izbacen tj kaznjen je po meni apsolutno sve jedno samo je sa ovako kasnom kaznom poziveo duze ja ne znam sto mu je to problem cak mu je i pruzena sansa da prestane da vara...

ali ko sto reko mozda sam samo previse naivna...


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
PetarDate: Friday, 15 June 2018, 13:48:57 | Message # 12
Oralni pobednik
Group: Publika
Messages: 186
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Ako nije kriv, zašto smo svi blokirani? Od čega beži?

Soldier, keep on marching on
Head down tilll the work is done
Waiting on the morning sun
Soldier, keep on marching on
 
JocaJuve94Date: Friday, 15 June 2018, 13:59:18 | Message # 13
Paskal
Group: Publika
Messages: 457
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
Prvo da pohvalim troyu koji je upecao lepo Elia, Ip je dovoljno dobar dokaz...zaista ne kapiram poentu da neko igra igru za tebe, cela poenta ovoga je taj prelepi osecaj adrenalina dok resavas nesto i trudis se da budes brzi od ostalih....
ne znam da l petre ti znas taj osecaj s obzirom na tvoje (ne)igranje...al bar nisi bio u stilu da dajes nekom da igra za tebe a verujem da si mogao da nadjes bolje igrace od nas ovde da igraju za tebe i pobedjuju...
iskreno nisam ni slutio da tako nesto neko moze da uradi posto jelte nisam video poentu, al ocigledno su ljudi za tu pobedu reseni da urade sve...
 
TheGuardianDate: Friday, 15 June 2018, 13:59:30 | Message # 14
Trojin šegrt
Group: Moderators
Messages: 1425
Awards: 4
Reputation: 17
Status: Offline
Prvi put da se slozim sa Petrom
 
PetarDate: Friday, 15 June 2018, 14:03:12 | Message # 15
Oralni pobednik
Group: Publika
Messages: 186
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Naravno da sam mogao da nađem nekog da igra za mene, ali mi je stvarno pucala patka da to radim, da izvine deca.

Soldier, keep on marching on
Head down tilll the work is done
Waiting on the morning sun
Soldier, keep on marching on
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Završeni plemenski saveti » 17. plemenski savet (Hanumi)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: