18. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Završeni plemenski saveti » 18. plemenski savet (Hanumi)
18. plemenski savet
troyaDate: Saturday, 16 June 2018, 21:00:15 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Hanumi, dobrodošli na osamnaesti plemenski savet u Virtual Survivor 7 - New Zealand. Jedan od vas će po završetku ovog plemenskog saveta biti izglasan i postaće osamnaesta osoba koja napušta Virtual Survivor 7 - New Zealand. Rasprava na plemenskom savetu će trajati do sutra u 22:00 h, kada ću pročitati glasove.

Dolazi i članovi porote bennyo, TheGuardian, Mumina, aleksamil, Petar, ChrisKeller i Acestas koji je izglasan na prošlom plemenskom savetu.

Svi morate odgovoriti na postavljena pitanja.

Glasanje se vrši tajnim putem i to tako što šaljete game hostu privatnu poruku sa imenom osobe za koju glasate.

Pored toga morate napisati i minimum jednu rečenicu komentara, odnosno objašnjenje svog glasa.

Maski je pobedila u poslednjoj igri i osvojila poslednji Imunitet. Na ovaj način, ona je obezbedila sebi mesto u finalu i stigla do samog kraja ove igre. Pošto je Maski bezbedna, Joca može da glasa jedino za Killy-a, a Killy može da glasa jedino za Jocu. Prema tome, njihovi glasovi se međusobno poništavaju i odlučujući će biti Maskin glas. Zato će jedina osoba koja večeras glasa biti Maski, koja će izglasati osamnaestu osobu iz VS 7: New Zealand i automatski izabrati svog protivnika u finalu. Izglasana osoba će postati 8. član Porote.

A sada nekoliko pitanja:

Maski, upravo si obezbedila sebi mesto u finalu. Kako se osećaš? Sa jedne strane ti je drago zato što si stigla do kraja, a sa druge strane imaš jako tešku odluku.

Na koji način ćeš doneti svoju odluku večeras? Ko je po tvom mišljenju veća pretnja za pobedu - JocaJuve94 ili Killy?

Joco, na koji način ćeš pokušati da ubediš Maski da baš tebe povede u finale? Koje su prednosti tebe kao protivnika u finalu?

Killy, isto pitanje i za tebe. Zbog čega bi Maski trebala da povede tebe u finale, a ne Jocu?
 
JocaJuve94Date: Saturday, 16 June 2018, 21:10:19 | Message # 2
Paskal
Group: Publika
Messages: 457
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
Joco, na koji način ćeš pokušati da ubediš Maski da baš tebe povede u finale? Koje su prednosti tebe kao protivnika u finalu?

A kao da je bitno koga ce povesti, msm da ce izabrati mene....iskreno na njenom mestu bih izabrao kilija, ipak je vegeterijanac sto znaci da na pustom novozelandkom nacionalnom parku ne ugrozava zalihe mesa :P msm da je cak ostalo onog Hangija biggrin

Moje prednosti su sto za mene u finalu apsolutno niko nece da glasa, dok za kilija mozda neko i bude glasao :D
 
KillyDate: Saturday, 16 June 2018, 21:11:30 | Message # 3
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
Ako počnem da pričam o tome zašto mislim da zaslužujem da dođem u finale morao bih da je guilt tripujem, ali to radije ne bih da joj radim. Jedino što mogu reći da bi mi svakako bilo drago da uđem u finale s njom, ali koga god da ona izabere, ja neću nimalo biti ljut. 
 多分ヨーツァでしょうと思う。


お前はもう死んでいる

Message edited by Killy - Saturday, 16 June 2018, 21:18:55
 
KillyDate: Saturday, 16 June 2018, 21:15:53 | Message # 4
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
Mene živo zanima šta porota misli o tome koga će Maski da povede biggrin

お前はもう死んでいる
 
TheGuardianDate: Saturday, 16 June 2018, 22:46:33 | Message # 5
Trojin šegrt
Group: Moderators
Messages: 1425
Awards: 4
Reputation: 17
Status: Offline
Porota ne zeli da utice da odabir Maski za sad biggrin
 
ChrisKellerDate: Saturday, 16 June 2018, 23:04:33 | Message # 6
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Evo ja cu da prokomentarisem xd

Mislim da ce povesti Juveta, koliko sam ja upucen (u komunikaciju top 3, znaci slabo), jer se duze i cesce cuju

Kao da ce ovo uticati na Maski xd

Ionako nisam jos 100% siguran kako cu glasati, videcemo tek sve, zanima me ko ce sta reci kada se nadje u finalu xd


Can't stop, so shut your mouth
 
MaskiDate: Sunday, 17 June 2018, 20:44:53 | Message # 7
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
Maski, upravo si obezbedila sebi mesto u finalu. Kako se osećaš? Sa jedne strane ti je drago zato što si stigla do kraja, a sa druge strane imaš jako tešku odluku.

pa super valjda, kul je biti u f2 ali i dalje mi se zeludac prevrce sto nije f3...
odluka je uzasna... ko me terao da resavam onu sifru mogla sam iskuliram pa neko od njih dvojce da se jede ovde...

Na koji način ćeš doneti svoju odluku večeras? Ko je po tvom mišljenju veća pretnja za pobedu - JocaJuve94 ili Killy?

imam svoje metode biggrin
a veca pretnja, pa ne znam obojca su tu negde, kad porota bude umesala svoje prste svasta ce isploviti na videlo biggrin

hangi sam prozdrala jos odavno (::
i ne radi guilt tripovanje fortuna je odlucila ipak biggrin


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
troyaDate: Sunday, 17 June 2018, 21:00:13 | Message # 8
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Diskusija je završena. Pokupiću glas.
 
troyaDate: Sunday, 17 June 2018, 21:02:06 | Message # 9
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Jednom kada pročitam glas, odluka će se smatrati konačnom. Osoba koja ga bude
dobila mora odmah da napustiti plemenski savet. Pročitaću glas...
 
troyaDate: Sunday, 17 June 2018, 21:04:33 | Message # 10
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Osamnaesti takmičar koji napušta Virtual Survivor 7 - New Zealand i osmi član Porote je...

JocaJuve94

Joco, Maski je odlučila.

 
troyaDate: Sunday, 17 June 2018, 21:06:41 | Message # 11
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Maski i Killy, vas dvoje ste uradili ono u čemu 18 drugih takmičara nije uspelo. Stigli ste do samog kraja. Međutim, sada je odluka na Poroti. Devetoro ljudi u čijem ste izglasavanju direktno ili indirektno učestvovali sada drži vašu sudbinu u svojim rukama.

Poslednji plemenski savet počinje sutra u 15:00.
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Završeni plemenski saveti » 18. plemenski savet (Hanumi)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: