Emisija 2 - Erin Navan,DuX,Killy i NikolaKhait - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Emisija 2 - Erin Navan,DuX,Killy i NikolaKhait
Emisija 2 - Erin Navan,DuX,Killy i NikolaKhait
JasonDate: Friday, 08 February 2019, 10:00:40 | Message # 1
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Erin Navan
DuX
Killy
NikolaKhait

 
YoungWolfDate: Friday, 08 February 2019, 10:36:58 | Message # 2
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
 
JasonDate: Friday, 08 February 2019, 11:52:28 | Message # 3
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
biggrin
 
JasonDate: Tuesday, 12 February 2019, 17:48:15 | Message # 4
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
19.30 h

 
JasonDate: Tuesday, 12 February 2019, 19:33:54 | Message # 5
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Za pocetak velika greska ni blizu tacnog odgovora. Ispade da je Nikola ustvari Sveti Nikola . Bez poena.

Na skali 1-10 ocenite vašu spremnost da vodite ljubav sa osobom koju ste upoznali preko društvenih mreža?

*NikolaKhait - Pretpostavljam da mislis na osobu koju prvi put vidim uzivo a upoznali smo se preko interneta. Odgovor: 1. Cak i da se poljubim ne mogu sa osobom koju vidim prvi put u zivotu. Znam da to nije popularan stav medju ljudima, a pogotovo ne medju forumasima od kojih vecina nije ispunjena u tom smislu, pa bi se dohvatili sa kim stignu. Nemam nista protiv toga ali ja nisam u tom fazonu. Vodjenje ljubavi, kao sto i sam naziv govori -> radnja koja zahteva ljubav izmedju izvrisalaca iste, dakle devojka koju volim, sto svakako ne moze biti neka koju vidim prvi put u zivotu.

DuX - 10 - Ne znam koju ce ocenu staviti, ali kapiram da mu nije bitan sam nacin upoznavanja, nego koliko mu se svidja osoba. Kada se vide uzivo, i ako mu se svidja i napreduje odnos do tog *vodjenja ljubavi* ne verujem da ce reci “cek, cek, ne mogu, pa mi smo se preko drustvenih mreza upoznali”.
ErinNavan – 10 (računam da su društvene mreže postale podjednako prihvaljitvo “mesto” upoznavanja, kao i bilo koje drugo)
Killy - 7 (Pa ono, možda bi čovek razmislio. Upoznavanje online nije više ništa novo)
A – Kako se najbolje vodi ljubav?
- U shopping = Hajde, ljubavi, vodim te u shopping


 
JasonDate: Tuesday, 12 February 2019, 19:35:20 | Message # 6
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Ponovo bez poena. Nije se bas videlo uzivo da ga ne nerviraju . Ili nam se ucinilo ?

Na skali 1-10 ocenite to koliko vas u proseku nerviraju forumaši sa kojima igrate Avalon ?

*DuX - 3 - Ne nerviraju me, osim kada lose igraju biggrin Trojka, jer je lep broj.

NikolaKhait - 2. Da sam ja dobio ovo pitanje odgovor bi mozda i bila neka veca ocena, jer se od mene ocekuje da kazem sve sto, na primer, Dusan Zdravkovic ne bi smeo u zivotu  Mozda ce eventualno biti odgovor tipa ’10 jer nemaju pojma Avalon hehe’, ali neka ostane 2 ipak.
ErinNavan– 6
Killy - 5 (Ne izgleda mi na nekog ko se previše nervira)
A - Mene recimo nervira Dux kad uzme batak, a ne cevap ili pljeskavicu… Mora on da bude sav poseban




Message edited by Jason - Tuesday, 12 February 2019, 19:40:45
 
JasonDate: Tuesday, 12 February 2019, 19:38:29 | Message # 7
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
I treci put bez poena. Na istom ste forumu ne na cetiri razlicita. Mislim da vecinu zanima sta bi uradila da odvuce nekog mislim kad vec nije 1 nego 2.

Na skali 1-10 ocenite vašu spremnost da pomoću laži odvučete neku osobu u krevet?

*ErinNavan– 2 (rekla bih 0, ali verovatno postoje neke krajnje situacije, pa onda – neva’ say neva’)

NikolaKhait – 1 Ne znam osobu, jos manje znam da li laze i koristi li to u ovakve svrhe, tako da mogu samo da nagadjam.
DuX - 6 - Cim je pristala da igra survivor, kapiram da bi bila spremna da malo izvrne i neke istine da bi bila sa kime zeli smile
Killy - 1 (Ne znam je, samo se nadam da to ne bi uradila XD)
A - Zamisli da ti je prevod nicka sa finskog “Veliki Cvor”: Erin Navan Finish = veliki cvor svrsio (u paklu se finski pise sa jednim n buahahahhaha)… A da, kako to mislis - Erin nekog odvuce u krevet?






Message edited by Jason - Tuesday, 12 February 2019, 19:41:04
 
ErinNavanDate: Tuesday, 12 February 2019, 19:40:39 | Message # 8
Kućna pomoćnica
Group: Publika
Messages: 1309
Awards: 8
Reputation: 24
Status: Offline
QQ

Koviljka za predsednika!
http://www.forum.epskafantastika.com/index.php
 
JasonDate: Tuesday, 12 February 2019, 19:47:12 | Message # 9
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Po prvi put poeni veceras i to cak dva. Happy family im donosi poene .

Na skali 1-10 ocenite to koliko vam je drago što imate toliko braće i sestara?

*Killy - 10 (Ma koliko god bi me neki nervirali, ne bih ih menjao ni za šta na svetu. Stvarno su uvek tu za mene, često ni ne znam kako da im se zahvalim)

NikolaKhait -10 - Mislim da ih sve voli i da mu je drago sto ih ima 
DuX - 10 - meni bi bilo drago da imam toliko brace i sestara, iz ovog ugla ne mogu da vidim koje su tu sve lose strane :)

ErinNavan– 8 (ne znam koliko ih ima, ali nas je 4 i meni je to super, a Killy mi se čini kao da bi I njemu to bilo skroz ok, ipak ne 10, jer mu je Džejkobs brat. tongue )
A - Ja ga volim na svoj nacin, on ga voli na svoj nacin… Sweet summer child happy
Kakvo ocenjivanje, nismo u skoli? Advokat sprema tuzbu!




Message edited by Jason - Tuesday, 12 February 2019, 19:47:36
 
JasonDate: Tuesday, 12 February 2019, 19:58:32 | Message # 10
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Jedan poen i na ovom odgovoru. Skromno kao sto su i oni. Niko ne bi da pobedi .

Ko od preostala tri takmičara sa ove večere se najviše nada da će izaći sa ove večere kao pobednik ?

*NikolaKhait - Dux, jer realno i ima najvece sanse za pobedu. Pobedio je u prosloj sezoni na svojoj veceri i od ponudjenih ima najvise podrzavalaca na forumu biggrin

DuX - Erin - Ne znam koliko se stvarno nada, ovo je samo zato sto postoje te neke predrasude da na veceri uvek zene pobedjuju biggrin
ErinNavan– Nikola kaže: “Erin, nešto mi je sumnjiva još od prvog vagona.”
Killy - DuX (Stavio bih NikolaKhait, ali on nije među ponuđenima)
A - Koliko god da se nadaju, Kahit, Dux i Killy ce bar izaci sa vecere


 
JasonDate: Tuesday, 12 February 2019, 20:00:24 | Message # 11
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Killy im donosi dva poena. Ko bi se tome nadao. I kakve su ovo prozivke ?

Ko od preostala tri takmičara sa ove večere ima najveću moć samokontrole?

*DuX - Killy - jel bese on ne drka? Nema vece samokontrole od toga :D

NikolaKhait - Killy. Pa sigurno Killy, ovo je bar lako.
ErinNavan– NikolaKaith
Killy - Killy (Dosta ljudi me ponekad tako i opišu. Mada ja smatram da sam samo pokušaj samokontrole XD)
A - Ma Dux ima najvecu samokontrolu wink
Def DuxovMozak():
return ‘udah-izdah’
return ‘right and left leg on the ground’
return ‘the third one calm down (we are inside)‘

 
JasonDate: Tuesday, 12 February 2019, 20:02:19 | Message # 12
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Lepo su isprozivali jedan drugog u krug ali to je samo jedan poen.

Koga od preostala tri takmičara sa ove večere ne bi pozvali na kafu?

*ErinNavan– jao meni, ja sam, uslovno rečeno, druželjubiva… ajmo ne zovemo DuXa

NikolaKhait - DuX. Nisam upucen u njen odnos sa Killyjem, cini mi se da se gotive. Ili ga wolf gotivi a ona se druzi sa njim, pa hajde da kazemo da nije Killy. Izmedju Duxa i mene je nagadjanje, nova je na forumu i ne poznaje ni jednog ni drugog, ali ako je citala malo forum mogla je da zakljuci da sam ja zanimljiviji, tako da se nadam da bi se sa mnom pre druzila 
DuX - Ilija - Nisam previse ispratio onu sezonu, ali ako sam ukapirao Erin je tu nesto bila previse razocarana u Dzejkobsa, pa mozda i Killya povezuje sa tim.
Killy - NikolaKhait
A - Ne bi ona nikoga na kafu, samo na neki svedski sto… Ako te pozove, reci joj da ne znas da kuvas




Message edited by Jason - Tuesday, 12 February 2019, 20:02:39
 
JasonDate: Tuesday, 12 February 2019, 20:04:26 | Message # 13
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Da je tiksi za stolom imali bi verovatno i tri poena ovako samo dva.

Koga od preostala tri takmičara sa ove večere možete da zamislite kako pleše u striptiz klubu?

*Killy - Dux (Jer Nikolu ne mogu uopšte da zamislim, a Erin radije ne bih da zamišljam u toj poziciji xd)

NikolaKhait - DuX. Verovatno ce reci da iskreno ne bi mogao da zamisli nikog ali posto mora neko, neka taj neko bude Dux.
DuX - DuX - Mislim da me jednom okarakterisao kao zgodnog, pa eto, mozda moze i u toj ulozi da me zamisli xD

ErinNavan– NikolaKaith (o ne znam zašto, mora neko)
A - Pa kad ucis japanski jezik da bi mogao da razumes sve iz Hentai snimaka, mozes svakog da zamislis u striptiz klubu wink

 
JasonDate: Tuesday, 12 February 2019, 20:10:08 | Message # 14
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Sac pamti pa vrati! Dva poena

Za koju osobu sa foruma bi najviše odgovarala dijagnoza : „šizofrenija“?

*NikolaKhait - 2 osobe su mi odmah pale na pamet, mada su one skoro iste pa mi je mnogo tesko da se odlucim koju da napisem. Stoga cu dati jedan popularniji odgovor: Sac. Vise puta me je napadao bez razloga, divljao i pisao nepovezane stvari kad god nije mogao argumentovano da brani neki svoj ludacki stav.

DuX - Sac - Cini mi se da on ima i najvise profila na ovom forumu :)
ErinNavan- Koviljka
Killy - Sac (Možda, ne znam stvarno XD Sac mi je samo „najizgubljenija“ osoba na forumu)
A - Kahitu sve dajte, samo ne bube i grasak!!! Bube, grasak!!! Bube, grasak!!! Bube, grasak!!!

 
JasonDate: Tuesday, 12 February 2019, 20:12:16 | Message # 15
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Ponovo dva poena. Mozda je to recept za pobedu u ovoj emisiji ako je odgovor stvarno Maski.

Za koju osobu sa foruma bi ova situacija najviše odgovarala : „Imate jako čudan akcenat,odakle dolazite ? Iz kafane. “

*DuX- Apsolutno bih sebe stavio ovde jer em sto imam cudan akcenat, em apsolutno zvuci kao nesto sto bih rekao i sto stvarno moze da se desi biggrin Ali posto mi Jason ne daje i pominje neke ugovore gde pise da ne moze, onda neka bude Maski, drugarica iz kafane :D

NikolaKhait - Meski? Recimo 
ErinNavan– ChrisKeller (ne znam, lupam)
Killy - Maski (Kad krene da priča na onom njenom maskovskom jedva je iko može razumeti XD)
A - Maskovski jezik je retko razumljiv… Mada i Papi sa njegovim stand up comedy forama ume da lupi ovakve gluposti

 
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Emisija 2 - Erin Navan,DuX,Killy i NikolaKhait
Search: