Emisija 3 - Chris Keller,tiksi,aleksamil i stingemmm - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Emisija 3 - Chris Keller,tiksi,aleksamil i stingemmm
Emisija 3 - Chris Keller,tiksi,aleksamil i stingemmm
JasonDate: Friday, 15 February 2019, 21:20:45 | Message # 1
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
SUTRA 19 H

 
ChrisKellerDate: Saturday, 16 February 2019, 01:30:23 | Message # 2
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
kad bi se gadjali tramvajima xd

Can't stop, so shut your mouth
 
JasonDate: Saturday, 16 February 2019, 18:56:05 | Message # 3
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Posto jedan takmicar nije poslao odgovore odlaze se do sutra  biggrin
 
tiksiDate: Saturday, 16 February 2019, 19:32:36 | Message # 4
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Mrdja za advokata ovde ili ne priznajem

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
stingemmmDate: Saturday, 16 February 2019, 20:30:34 | Message # 5
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Ne kradi mi ideje tiksi da bi se dodvorila publici, Mrđa kao advokat je moja želja sa kojom se tiksi složila #večerastartsbeforevečera #teamstingi #teambalega

Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.


Message edited by stingemmm - Saturday, 16 February 2019, 20:33:03
 
YoungWolfDate: Sunday, 17 February 2019, 11:14:52 | Message # 6
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Ne dobijate advokata kakvog ocete, nego kakvog zasluzite  #karmaisabitch
 
SacDate: Sunday, 17 February 2019, 12:47:46 | Message # 7
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
lol

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
ErinNavanDate: Sunday, 17 February 2019, 13:58:03 | Message # 8
Kućna pomoćnica
Group: Publika
Messages: 1309
Awards: 8
Reputation: 24
Status: Offline
Quote YoungWolf ()
Ne dobijate advokata kakvog ocete, nego kakvog zasluzite #karmaisabitch

yahoo  zorro


Koviljka za predsednika!
http://www.forum.epskafantastika.com/index.php
 
tiksiDate: Sunday, 17 February 2019, 16:37:50 | Message # 9
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Pa i ja zelim Lavicu odavno, niko ne kaze da je polazna ideja moja

Hajde Leo, ako je neko zasluzuje onda smo to mi


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
JasonDate: Sunday, 17 February 2019, 19:14:53 | Message # 10
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline


Za pocetak jedan poen. Trebalo je to "manipulativnije".

Na skali 1-10 ocenite koliko su u proseku ostale tri osobe za stolom dobri manipulatori ?

*tiksi – Jedan voli da vidi sebe kao manipulatora, drugom se jbe, a treci bi da bude manipulator, ali i da je bezuslovno iskren. Balega manipulacija zivotom za 10 gde mu se cini mi se jbe za sve (ali dacu 5 zbog nagađanja), Luka – 9 (mislim da je ovaj manipulator zapravo poprilicno iskren i da dosta gleda druge za jednog manipulatora, ali opet ono 10.00 pf pa to nemanupulativna osoba polu-zdrava razuma ne moze), Keller -7/8 (dobar u igrama, ovako ne moze ni CV da izmanipulise). SEDAM (7).

Stingemmm - Napomena za hosta: Zovem se stingemmm 
Hm, ne znam koliko poznaje aleksumila i to će dosta uticati na odgovor s obzirom na to da je realna ocena za njega čista jedinica, bukvalno ne postoji manje manipulativna osoba. Pošto verujem da se vodila time da je on neki prosek jer ga ne zna, a da je Keleru i meni dala nešto veće ocene od proseka(ne prevelike naravno jer nismo ni za poređenje sa jednom jedinom manipulativnom krticom tiksi iz njene egocentrične perspektive, a verovatno je poredila sa sobom), neka prosečna ocena za nas trojicu bude šest.
aleksamil - 7
Chris Keller - hmmm pa recimo da bi tiksi rekla nznm npr lb 9, ja 8, balega 1 to je prosecno 6 recimooo mada onako, ali to je neka moja procena njenog misljenja xd
A - U ovom drustvu, svi su dokazano dobri manipulatori. Tiksi je ipak za stepenik iznad ostalih takmicara.


 
tiksiDate: Sunday, 17 February 2019, 19:17:22 | Message # 11
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Tako je Balegice, sveznajuci <3 <3 <3

Quote Jason ()
iz njene egocentrične perspektive


Sreco !!


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
ChrisKellerDate: Sunday, 17 February 2019, 19:18:20 | Message # 12
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
DO POBEDE BALEGO<3

balega stv 0 manipulator

ja nikad nisam zeleo niti sam manipulator happy (a kad zelim da budem (avalon) onda sam najbolji, sorry)

hvala na napadu tiksi, sve se vraca, sve se placa ;P


Can't stop, so shut your mouth
 
JasonDate: Sunday, 17 February 2019, 19:18:49 | Message # 13
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Nisu teska pitanja teski su odgovori. Jos jedan poen.

Na skali 1-10 ocenite to koliko ste “zla luda kučka”?

*stingemmm - Ova pitanja su teška jer moram da vodim računa i o tome šta ostatak večere smatra da ja mislim o sebi, jer nam je veoma bitno da ostvarimo što veći skor i vidimo što više nas iz ‘finala pre finala’ u realnom finalu. Pošto verujem da će na osnovu nekih klišea koje ja volim da potenciram iz sprdnje da pomisle da ću dati sebi visoku ocenu, neka bude osam. U realnosti od ove tri reči sam isključivo kučka, ali u ovakvoj sintagmi bi i mogla da ide osmica svakako, jer baš volim da budem kučka, pogotovo prema ameba osobama, tj. tuđim kučićima.

Tiksi – Oho ovo je ono kako Luka voli sebe da vidi. Zla, luda kucka, ni po sebe, ni po druge ne valja, zla, luda kucka ili je vole ili mrze je , zla, mala, luda kucka…Performans, kučkica za desetku, zbog ostalog ocena- osam.
Aleksamil - 10
Chris Keller - pa sad zavisi kako se odgovara, ako je sprdnja onda 10, a ovako nznm 6 tipa, neka odg bude 10 xd
A - Misljenja sam da niko na forumu nije zao, odavno bi ga ostali odbacili. Ludaka ima koliko hoces, kucki nekoliko.

 
JasonDate: Sunday, 17 February 2019, 19:20:30 | Message # 14
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline

Nema poena ovog puta. Koliko li su ostalih troje simpaticni ?

Na skali 1-10 ocenite to koliko mislite da ste simpatični ostalim forumašima?

*aleksamil - 4

Tiksi – Bole njega brige kolko je nama simpatičan. Evo ni ja ne znam koliko je meni simpatičan. Ne znam ni ko je to, mislim samo figurativno, videh ga jednom na kraju nekog stola. Sedam, jer ga vidim kad seedaam (za sto).
Stingemmm - Ovo pitanje je bukvalno nagađanje koliko vajld karta smatra da je ona, kao vajld karta foruma, simpatična ljudima koji o njoj ne znaju ništa. Dva nivoa vajldkartluka su previše i za jednog stingemmma moram da priznam. Vodiću se onom logikom da se minus i minus poništavaju, tj. da će dva nivoa vajldkartluka dati najdosadniji mogući odgovor, tako da ću reći pet.
Chris Keller - auuuu 10 neka bude, mada moze i do 1 xD
A - Ovde ce da budu ocene oko 5 do 6.


 
JasonDate: Sunday, 17 February 2019, 19:23:08 | Message # 15
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline

Bili su blizu ali samo jedan poen. Mozda i nisu toliko inteligentni ?

Na skali 1-10 ocenite to koliko su u proseku inteligentne ostale tri osobe za stolom.

*Chris Keller - hmmm pa neka bude LB 9, Tiksi 8, Balega 4 – 21/3 = 7 xd

Tiksi – Jedna sluša narodnjake (neka je 7, jer niko inteligentan i emancipovan ne slusa narodnjake), drugi po potrebi (neka je 8/9), Balega je Balega (neka je 5). Sedam i ovde.
Stingemmm - Leiću dragi, mogao si manje da se ponavljaš, nagađati kako je Keler ocenio tuđu inteligenciju je identično nagađanju kako je tiksi ocenila tuđu manipulativnost. A takva nagađanja su baš dosadna jer njihov ego toliko vrišti iz njih da je jasno da nikada ne bi nikoga ni približno uporedili sa sobom. Pitaj mene bolje da ocenim njihove nivoe (ne)samosvesti, tu ćeš bar dobiti dramu kad je već odgovor očigledan. A što se tiče pitanja, za aleksumila smatra da je ispod proseka, 3 ili 4, za mene da sam iznad proseka, koliko to može da se bude a da ostane dovoljno prostora do njega, 8 recimo, i za tiksi takođe da je iznad proseka, ali verovatno ispod mene, neka sedmica ili šestica. Sve u svemu, prosek mu dođe opet neka šestica, mada se dvoumim da stavim i sedam jer će želeti da ispadne “objektivan” i “velikodušan”.
Aleksamil - 6
A - Sta je inteligencija? Sposobnost snalazenja u odredjenim situacijama. Ima primera da su profesori sa prestiznih fakulteta resavali test inteligencije i ostvarivali ispodprosecne rezultate.

 
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Emisija 3 - Chris Keller,tiksi,aleksamil i stingemmm
  • Page 1 of 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Search: