Emisija 4 - Sac,TheGuardian,Roo i ivana123 - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Emisija 4 - Sac,TheGuardian,Roo i ivana123
Emisija 4 - Sac,TheGuardian,Roo i ivana123
JasonDate: Tuesday, 05 March 2019, 22:11:11 | Message # 16
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Koja od tri osobe je ona koja je najmanje slična vama
A Chris Keller
B Nikola Khait
C stingemmm

*Ivana123 - b (Po mom nekom utisku, čini mi se da je Nikola, mada, šta znam, možda i grešim)

Sac - - stingemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
The Guardian - Hahaha, pa nijedna osoba nije, ako moze pod D – sve iznad biggrin , ovo je bukvalno na eci peci peci, pa neka bude odgovor pod A.
Roo - Pa bila je u istoj sezoni survivora sa Kellerom, ajmo reći onda da ga vjv bolje zna od ostalih koji su ponuđeni, a i čine mi se ovako kao dosta drukčije osobe, tako da moguće da će njega odabrat - A
A - Neke različitosti treba svim srcem prihvatiti, i biti zahvalan na njima.

 
JasonDate: Tuesday, 05 March 2019, 22:18:11 | Message # 17
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Čega se nikada ne biste odrekli
A Seks
B Alkohol
C Prijatelji

*Roo - Alkohola se mogu sutra ostavit kad bi to čvrsto odlučio, između preostalih dvoje kao da biram između “keve” i “ćaleta” xD, teško je za izabrat, kad su oboje nešto što mislim da jednostavno mora bit sastavom (sretnog) života, ali nekako se nmg odreći prijatelja, mislim da oni donose ipak više sreće kroz život ako su pravi prijatelji, tako da eto, neka bude C

Sac - Prijatelji, najlakša 3 poena kad. ^__^
The Guardian - Alkohol odmah odbacujem, znaci odgovor pod A I C su u pitanju, nekako se u celu ovu pricu uklapa da ce reci odgovor pod C.
Ivana123 - c (Mislim (ili se barem nadam) da nije b, a između preostala dva, neka bude c)

A - Moji su drugovi biseri rasuti....
alkohola se svi odriču jutro posle tako da najbolje seks i prijatelje iskombinuje.


 
tiksiDate: Tuesday, 05 March 2019, 22:18:19 | Message # 18
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Djavo licno!  tongue happy -->



Evo da znate da prepoznate sledeci put kad se pojavi xD 



Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
JasonDate: Tuesday, 05 March 2019, 22:19:41 | Message # 19
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Da li ste nešto ilegalno preneli preko granice ?
A DA
B NE

*Sac - B NE Ja nisam ništa, mada je družina na ekskurziji prenela travu u Madjarsku, a iz Madjarske doneli punu torbu ukradenih čokoladi sa benziske pumpe.

The Guardian - Zavisi sta je gde ilegalno xD hahaha, a ne verujem, I da jeste NE BI TREBALO DA PRIZNA. Znaci odgovor je NE.
Ivana123 - b (nadam se da nije, mada ko zna..xd)
Roo - NE – pa ne vjerujem da je to napravio

A - Samo Koviljku i lose fore.


 
JasonDate: Tuesday, 05 March 2019, 22:21:38 | Message # 20
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Seks na jedno veče sa bivšom devojkom :
A DA
B NE

*The Guardian - Da ne filozofiram previse opet, nije dzaba nesto bivse, tako da se nadam da su svi stavili kao odgovor NE.

Sac - Da, zato što je tako u mogućnosti.
Ivana123 - b
Roo - Opet ova (ubitačna) kombinacija seksa i Garda, ne daš mu mira Leo, on nije seksualni objekt već ljudsko biće! Hm, ne znam šta on misli o tome, ali kao muška jedinka sigurno bi mu zagolicala mašta kao što bi svima nama i bilo bi teško odolit kad bi došla takva prilika, osim ako je mrzi baš iz dna duše xD, uh pa ajde stavit ću A
A - Zvuči ko pravi fuckboy taj gardijan, zacudila bi se kad bi rekao ne.


 
JasonDate: Tuesday, 05 March 2019, 22:22:45 | Message # 21
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Da li ste ikada špijunirali svog emotivnog partnera ?
A DA
B NE

*Ivana123 - b (smatram da bi svako trebalo da ima svoju privatnost, ali i kada bi došlo do takve situacije, radije sam za to da eventualne sumnje razrešim direktnim razgovorom, nego da radim iza leđa)


Sac - Da, pa zato se i registrovala na VS forum, čula da Leo upao u nekošeno.
The Guardian - Pitanje je sta znaci spijunirati, unajmiti privatnog detektiva ili kopati po drustvenim mrezama xD
Ali ne deluje mi Ivana kao takva osoba, tako da cu staviti kao odgovor NE.
Roo - NE – dobra je Ivana, ne bi ona to radial

A - Mene jeste, iako nismo partneri (jos <3), opasna je ona kad hoce.


 
JasonDate: Tuesday, 05 March 2019, 22:24:13 | Message # 22
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Da li ste ikada istraživali nečiji mobilni telefon do te mere da ste videli slike koje niste smeli da vidite ?
A DA
B NE

*Roo - NE – nisam preveliki fan petljanja u tuđa posla i takvog narušavanja privatnosti, nikad ne bi petljao tako po tuđem mobitelu, jedino bi posudio tuđi mobitel za poziv lol

Sac - NE – Mislim da nije, I know I did. biggrin
The Guardian - Ako je verovati informacija koje su mi sapnule pticice sa grane Roo nije takav tip osobe, tako da cu reci NE.
Ivana123 - b (opet, nadam se da nije, mada sve je moguće)

A - Ne znam za njega ali ja jesam...
PTSD je prava stvar!!!
ali to je jedna tajna koju nikad necu podeliti. Znate da me volite XOXO, Advokat.


 
JasonDate: Tuesday, 05 March 2019, 22:24:37 | Message # 23
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
JOHN KRAMER (lik iz filma SAW)

Roo– Troya, nez, survivor me je valjda podsjetio da ga spojim sad s ovim likom xD
Sac – Onaj čije se ime ne sme izgovoriti
Ivana123 - Mumina (Što ovaj pojam nisi ostavio za Ogae forum, tamo bi imala poveliki spisak, ovde gotovo nemam nijedno ime na pameti koje bi me asociralo na ovog lika (da ne govorim o tome da sam morala da guglam da vidim o kome se radi))..Neka bude ovako, zbog Survivor NZ jedino)
TheGuardian - Morao sam da guglam posto nisam znao coveka, a prva slika mi je sa nekom kapuljacom preko glave, a takvu neku slicnu je imao Sac na fejsu, tako da je to moj odgovor
 
JasonDate: Tuesday, 05 March 2019, 22:25:23 | Message # 24
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
TUŽNI KLOVN

Roo– NikolaKhait, njega stalno kao da nešto muči i frustrira, postovi mu imaju nekako depresivan vajb, možda mi se čini samo, nez
Sac – Nikma
Ivana123 - Džejkobs
TheGuardian - Dzejkobs, trudi se da pomogne svima I oraspolozi ljude,a verujem da to sve uzima svoj danak.
 
JasonDate: Tuesday, 05 March 2019, 22:25:37 | Message # 25
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
EPIDEMIJA

Roo - tiksi, često spominjana u svakakvim kontekstima, kao da se svi zarazili s njom xD
Sac – Šta se širiš k’o epidemija?
Ivana123 - ChrisKeller (sa njim uvek imamo epidemiju drame, mada u poslednje vreme i malo manje)
TheGuardian - Aleksamil, I dalje su mi u secanju urezane njegove price o povracanju I ostalim temama
 
JasonDate: Tuesday, 05 March 2019, 22:25:50 | Message # 26
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
PLAZMA

Roo- Maski , ako je u pitanju keks onaj, sve što ima veze s hranom povezujem s njom xD
Sac – keks
Ivana123 - Jason
TheGuardian - Moze da se vezuje kao plazma tv ili plazma keks, ja cu reci Kacha jer je slatka bas kao I plazma keks, hahahaha… …napusticu sam forum xD
 
JasonDate: Tuesday, 05 March 2019, 22:26:02 | Message # 27
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline

MRAK

Roo– LaraCroft, misteriozna kao mrak xD
Sac – Zora
Ivana123 - JocaJuve94
TheGuardian - Maski – zato sto ne verujem da sam video osobu kad je napolju bilo sunce, hahahah biggrin
 
JasonDate: Tuesday, 05 March 2019, 22:26:36 | Message # 28
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Lutate izgubljeni u pustinji ceo dan i konačno opazite naselje u daljini. Međutim, ubrzo zatim primećujete i oazu, koja je nešto bliža. Gde ste odlučili da idete i zašto?

Roo - Pa ako sam u stanju blizu dehidracije i moguće smrti, otići ću tamo gdje mi je bliža voda, a to je oaza, poslije kad se napijem vode, osvježim i dođem k sebi, mogu otići put naselja, tko zna dal bi uopće stigao živ do naselja ako prije toga ne posjetim oazu, možda bi “taman” mrtav pao pred ulaz u naselje jbg xD

Sac – Svratio bih u oazu da se okrepim, pa bih potom otišao u naselje, da vidim šta ima.

Ivana123 - Zanimljivo pitanje. Jesam avanturista po prirodi, ali u ovoj situaciji biram ipak naselje. Bolje se još malo potruditi (kada si stigao toliko daleko u potrazi) znajući da su velike šanse da ćeš dobiti pomoć, nego ići linijom manjeg otpora (u oazu) i rizikovati da pogoršaš situaciju.

TheGuardian - Pa cim lutam znaci da sam u nekom losem stanju, postoji sansa da su I oaza I naselje fatamorgane, ali ako se uzme I to u obzir sigurno cu imati vise potreba, ne samo da se dokopam vode. Tako da bih u tom slucaju uvek izabrao naselje, upoznao se sa narodom tamo I postao pocasni clan naselja!
 
JasonDate: Tuesday, 05 March 2019, 22:27:22 | Message # 29
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Kako zamišljate vašu pravu ljubav i šta bi ta osoba trebala da poseduje ?

Roo - Prava ljubav bi bila osoba koja bi me prije svega u potpunosti prihvatila i voljela takvog kakav jesam, pružala mi podršku kad god mi je potrebno , imala razumjevanja i strpljenja. Dobar smisao za humor mi je isto bitan, tako da bi i to trebala posjedovat ta osoba, teško da bi s nekim mogao na dugo, a da nema dobar smisao za humor, lakše zavolim osobu koja je sklona zajebanciji i koja je zanimljiva xD, uz sve to još da mogu s njom pričat o svemu i da mi nije problem povjerit joj se šta god da je u pitanju, eto to je to uglavnom… koja bajka xD

Sac – <3

Ivana123 - Duhovit, zabavan, inteligentan, da imamo zajednička interesovanja i teme za razgovor..U suštini, mnogo više je bitniji karakter i kakav je neko kao osoba od nečijeg izgleda.

TheGuardian - Pa zamisljam da to odmah onako klikne od prvog pogleda, bez nekog cimanja I naprezanja oko tog. A od osobina, cim je prava ljubav, fizicke osobine padaju u drugi plan. Trealo bi da ima dobar smisao za humor, slican mom, da imamo zajednicka interesovanja, ali opet I par razlicitih da ne visimo jedno drugom 24/7 nad glavom, dobra komunikacija, znaci bez onog cuvenog “nije mi nista” I da ne duzim previse, to su neke okvirne crte. Tako da devojke ako se prepoznajete u ovome, znate kako da kontaktirate xD
 
JasonDate: Tuesday, 05 March 2019, 22:28:11 | Message # 30
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Koja je vaša najveća pobeda a koji najveći poraz u životu ?

Roo - Pa najveća pobjeda bi bila vjerojatno to da sam “preživio” depresiju i suicidalne misli koje sam imao u jednom dijelu mog života, a najveći poraz što sam uopće i bio u takvom stanju

Sac – Zini da ti kažem.

Ivana123 - Najveća pobeda definitivno diploma fakulteta (iako znamo da u ovoj našoj zemlji često ne vredi preterano), obrnutu situaciju, hvala bogu nisam doživela, te nemam ništa da izdvojim po tom pitanju, a da mi je bitno..

TheGuardian - Pa najveca “pobeda”, odnosno pobede su to sto uvek stanem na noge kad god me zivot tuce, mozda treba malo vise vremena nekad, ali najbitnije je ponovo statin a noge I gurati jace nego ikad.
“it doesn't matter how slow you go as long as you don't stop”.
A najveci poraz, pa sta znam, ne verujem da sam ih imao nesto, to nazalost tek predstoji.
Dosta ozbiljnosti, NAJVECI PORAZ JE TO STO SAM IZGUBIO FINALE VS-a PORED DVE ZENE!
 
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Emisija 4 - Sac,TheGuardian,Roo i ivana123
Search: