Emisija 4 - Sac,TheGuardian,Roo i ivana123 - Page 4 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Emisija 4 - Sac,TheGuardian,Roo i ivana123
Emisija 4 - Sac,TheGuardian,Roo i ivana123
tiksiDate: Thursday, 07 March 2019, 07:45:22 | Message # 46
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Gde se ja bre cepim yw i bilo kome Deee (ako se na to misli) xD Ako mislis da sam te negde prozvala (ili zelis tako da izgleda da bi kao nastala neka rasprava)- to nije tacno.

Stavise, bas sam na pozitivnu stranu za ucesnike 3. vecere (ukljucujuci i tebe), govoreci po meni da su to ljudi sa nerigidnim egom jer su spremni da jedu kojekakve bulsitarije ovde kontinuirano, da bi se kao nesto dogadjalo i prokljucala tu kao neka krv. Doduse smara vise.

Npr, ovo pitanje ko je osoba koja lazno govori volim te dok vodi ljubav, mislim tu vecina kolko toliko iskusnih ljudi zna da su to u 95% slucajeva muskarci, jer te vole dok to traje, jos ako te zapravo stvarno ne vole tako se pravdaju pred sobom da i nisu bas toliko bedni xd Bitno da sam se i tu nasla u 2 odgovora. Ili ovo da se vise ne krijem da sam djavo licno jer sam stavila ovaj avatar (koji je stavljen sarkasticno, kao ajde kako ste krenuli tovarite me, to je vas problem, ako ne razumete sta svojom pojavom hocu da kazem i tako citam svasta iz emisije u emisiju i nema vise potrebe ni da ucestvujem na bilo koji nacin, jer me i ovako ima dovoljno. Najlakse bi mi bilo da ovde nosim cvetice, ali za to nemam potrebe jer znam dobro u realnosti koliko sam na jednoj strani, a koliko na drugoj.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Thursday, 07 March 2019, 07:46:31
 
KachaDate: Thursday, 07 March 2019, 09:32:25 | Message # 47
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Gard, Roo  heart 

Ako Leo uvaži, moj prijedlog je da iduća sezona đavolje budu samo učesnici treće večere, da sami sebi postavljalju pitanja, i da mi umjesto glasova samo komentiramo kolko su zabavni i lOOdi  bangin 

Ionako smo mi ostali toliko nezanimljivi i dosadni... Ne znam samo što se ljute onda kad ih se spominje, pa valjda je logično da se neće nas dosadne spominjat  biggrin 

stingemmm, i dalje čekam onu večeru  sad  heart 

biggrin


"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
stingemmmDate: Thursday, 07 March 2019, 12:17:32 | Message # 48
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Ja sam skroz za tu ideju ali samo ako si nam ti advokat heart Tj. još bolja kombinacija zajedno Lavica, YW, Masketina, Ru i ti, ta jedna večera bi mogla da ima milion sezona u toj postavi.
I ne znam ni ko se naljutio, igramo se samo i što kaže tiksi pokušavamo da proključamo tu krv koja fali. Zato ste me iznenadili pozitivno i Ru i ti jer se igrate od početka ovog rijalitija, za razliku od nekih ljudi iz prethodne sezone. Ove sezone srećom nemamo te ljutibabe koje sve shvataju lično i bukvalno, ali je jelte cena toga što zaista jeste mnogo dosadnih i predvidivih takmičara ali bože moj, zato i postoji proces eliminacije. Goreće finale u svakom slučaju heart
A što se tiče večere, ne bi bio red da nas vide pre finala ĐV pa da nam se prikenjaju kako šurujemo sa glasovima i slično, osmišljavam ja taj događaj da bude na nivou taman kad budemo proslavljali kraj tog finala i verovatno tvoju pobedu. Biće vredno čekanja uveravam te, samo strpljivo heart


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
SacDate: Thursday, 07 March 2019, 16:46:17 | Message # 49
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Stingi, pa ti si najdosadniji i najpredvidiviji medju nama!  heart 

Tiksi, zar nisi ti ponosno i svecano najavila da si zavrsila s ovim? Zasto je taj avatar i dalje tu?  huh


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
tiksiDate: Thursday, 07 March 2019, 16:46:53 | Message # 50
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote Kacha ()
Ionako smo mi ostali toliko nezanimljivi i dosadni... Ne znam samo što se ljute onda kad ih se spominje, pa valjda je logično da se neće nas dosadne spominjat


Nisam rekla da ste mi vi nezanimljivi, bas naprotiv, medju vama (neucisnicima trece) ima pojedinaca koji su mi trenutno najinteresantniji ovde jer live nemam priliku da imam kontakt toliko sa takvim ljudima. Kazem da je dosadno, kada se ja po defaultu svaki put defaultno spominjem, npr, na pitanja koja imaju seksualnu konotaciju, a ti si npr. zapravo odgovor, ali to pojedini ni u ludilu ne bi spomenuli. Jer ne znaju tvoju reakciju i kriju se iza mene, mojih patalona i avatara, a takvo ponasanje je meni dosadno.

Za ovo drugo sam se izjasnila. #samoneMrtvilo

@Sac zato sto Djavo licno prati u korak one koji su mu podlozni xD

Jel treba da zalupim vrata kad budem izlazila? Valjda znas da si me nebrojano puta do sada terao i da ti nije polazilo za rukom, zao mi je.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Thursday, 07 March 2019, 16:49:41
 
LaraCroftDate: Thursday, 07 March 2019, 19:41:18 | Message # 51
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Da se ne naljuti Jason (cenim njegovo angazovanje u ovome), ali ja ovoj igri ne vidim smisao.
U finale idu i pobedjuju oni koji u realnom zivotu znaju vise forumasa, koji uce i studiraju zajedno i slicno, lepo se dogovore ko ce kome da pokloni maksimum poena (ja tebi u ovom krugu, ti meni u onom u kojem ja budem igrao/la)


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
KachaDate: Thursday, 07 March 2019, 22:58:46 | Message # 52
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Quote stingemmm ()
A što se tiče večere, ne bi bio red da nas vide pre finala ĐV pa da nam se prikenjaju kako šurujemo sa glasovima i slično, osmišljavam ja taj događaj da bude na nivou taman kad budemo proslavljali kraj tog finala i verovatno tvoju pobedu. Biće vredno čekanja uveravam te, samo strpljivo


pazi, očekivanja su visoka  tongue 

Quote tiksi ()
Kazem da je dosadno, kada se ja po defaultu svaki put defaultno spominjem, npr, na pitanja koja imaju seksualnu konotaciju, a ti si npr. zapravo odgovor, ali to pojedini ni u ludilu ne bi spomenuli. Jer ne znaju tvoju reakciju i kriju se iza mene, mojih patalona i avatara, a takvo ponasanje je meni dosadno.

 
paaa, ne znam, ja bi rekla da si im stvarno asocijacija na te pojmove, takav mi je barem dojam  biggrin 

Quote LaraCroft ()
U finale idu i pobedjuju oni koji u realnom zivotu znaju vise forumasa, koji uce i studiraju zajedno i slicno, lepo se dogovore ko ce kome da pokloni maksimum poena (ja tebi u ovom krugu, ti meni u onom u kojem ja budem igrao/la)


ne bi se baš složila, bar s dijelom o finalu... mislim da najmanje ljudi znam uživo od svih učesnika (još erin možda jednako ili manje), s nikim ne učim i ne studiram, a eto me nekim čudom u finalu haha...


"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
YoungWolfDate: Friday, 08 March 2019, 11:06:07 | Message # 53
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline



FORUMSKA DRAMA

Ima član na forumu
Ime mu je Keleraba
Al' ga zovu drugačije
naša kraljičina drama

Kad mu dadu pohvalu
On bi hteo packu
Kad mu pruže ruku
On zatraži svađu

Kad ga neko spomene
Plače i zapeva
"Jao, jaoj čepljenje"
Pucaju mu creva...

Pa ga zato ne zovu
Po imenu Keller, Chris
Jer je ugodan ko'
hepatitis.



 
ChrisKellerDate: Friday, 08 March 2019, 14:03:22 | Message # 54
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
<3

Can't stop, so shut your mouth
 
SacDate: Friday, 08 March 2019, 20:08:07 | Message # 55
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
lol

YW, promasio si profesiju :P

Piksika, taman posla, ae salji pesmu za ESC ^^


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
JasonDate: Friday, 08 March 2019, 20:50:02 | Message # 56
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
 
JasonDate: Friday, 08 March 2019, 20:50:17 | Message # 57
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
 
JasonDate: Friday, 08 March 2019, 20:50:32 | Message # 58
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
 
JasonDate: Friday, 08 March 2019, 20:50:53 | Message # 59
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
 
JasonDate: Friday, 08 March 2019, 20:51:08 | Message # 60
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
 
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Emisija 4 - Sac,TheGuardian,Roo i ivana123
Search: