Videovision 4 - Page 10 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Videovision » Videovision 4 (Spice omiljenih nam filmova i serija...)
Videovision 4
ChrisKellerDate: Tuesday, 04 September 2018, 22:17:06 | Message # 136
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote YoungWolf ()
Stani malo, tebe je sramota jer su ljudi glasali za jedan mejnstrim a ne za drugi? O...K...

pa onakooo, postoje 2 mainstreama, jedan se izbegava jer je mainstream, drugi se podrzava jer se tripuje dobar ukus xd

ali da, moze i tako da se protumaci xD


Can't stop, so shut your mouth
 
ElioDate: Tuesday, 04 September 2018, 22:22:57 | Message # 137
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Ne slazem se Wolf jer mi Seranovi i GOT ili Rubi i GOT nisu ista katergorija. Jedno je kad posaljes te neke stare stvari koje su pre deceniju, a Rubi i malo jace bile mejnstrim. Ja se uvek obradujem kad cujem da je neko izvukao neku pesmu iz naftalina, koja je obelezila moje detinjstvo..a GOT kao seriju preobozavam, ali je ta spica mozda najpopularnija ikada i previse je poznata i izlizana, a pritom je i ogroman favorit..a ja ne volim favorite smile

Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
tiksiDate: Tuesday, 04 September 2018, 22:25:58 | Message # 138
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Ne znam meni Dexter bio bolji (a i dala sam 12), da vidimo i ovde malo svezije krvi, GoT vec prepominjan i ovde i uopsteno.

Bukvalno kucam i vidim ovo sto Elio pise, to je to. Mada cestitam pobedu, svaki pobednik je zasluzeni pobednik.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
YoungWolfDate: Tuesday, 04 September 2018, 22:26:53 | Message # 139
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote ChrisKeller ()
pa onakooo, postoje 2 mainstreama, jedan se izbegava jer je mainstream, drugi se podrzava jer se tripuje dobar ukus xdali da, moze i tako da se protumaci xD

1. Seranovi su jedna od najboljih porodicnih drama/komedija u Evropi sa fenomenalnom postavkom glumaca i izuzetno kompaktnom pricom.

2. Ne znam koliko se secas tih godina, ali Seranovi su bili popularni koliko i GoT na Balkanu. I to nije bila serija koju su gledale domacice, vec serija o kojoj si slobodno mogao da pricas sa bilo kime.

3. Mejnstrim je mejnstrim. Bili to Seranovi ili GoT, ljudi ih vole ili ne vole...
 
YoungWolfDate: Tuesday, 04 September 2018, 22:31:58 | Message # 140
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote Elio ()
Ne slazem se Wolf jer mi Seranovi i GOT ili Rubi i GOT nisu ista katergorija. Jedno je kad posaljes te neke stare stvari koje su pre deceniju, a Rubi i malo jace bile mejnstrim. Ja se uvek obradujem kad cujem da je neko izvukao neku pesmu iz naftalina, koja je obelezila moje detinjstvo..a GOT kao seriju preobozavam, ali je ta spica mozda najpopularnija ikada i previse je poznata i izlizana, a pritom je i ogroman favorit..a ja ne volim favorite

I to je vase apsolutno pravo...Isto kao sto je pravo onih koji su glasali bilo za GOT, ili bilo koji video koji je bolje prosao od Rubi i Seranova. Ovde su ljudi slali video snimke koji su estetski daleko kvalitetniji i od Rubi i od Seranova, pa su prosli kako su prosli. Ovo je stvar ukusa i ne mozemo ga nametati.
 
KillyDate: Tuesday, 04 September 2018, 22:39:42 | Message # 141
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
Gledao sam i ja Seranove, definitivno me malo nostalgija uhvatila kada sam čuo špicu ali po meni imalo je objektivno boljih uvodnih špica.

お前はもう死んでいる
 
tiksiDate: Tuesday, 04 September 2018, 22:59:22 | Message # 142
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Nisam gledala ni Seranove ni GoT, vecinu takodje ne, Dextera par epizoda i kada sam glasala oslonila sam se na ovaj intro klip, a ne na neka svoja narocita secanja.

Ideja iza Dexterovog klipa me oduvek fascinirala jer docarava i tematiku serije i koketira negde na ivici obe realnosti koje zivi glavni akter. Jednostavna je i strasna, bas top.

Seranovi klip bezveze. GoT ima takodje dobar klip, sistem i karike i kako se stvari menjaju i bas odgovara (valjda) tematici serije, ali previse smo pricali o tome na forumu i sad je previse to aktuelno. Rubi odlicna, tipican duh latino serije, strast, lepota, toplota, Spanija.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
YoungWolfDate: Tuesday, 04 September 2018, 23:17:03 | Message # 143
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote tiksi ()
Rubi odlicna, tipican duh latino serije, strast, lepota, toplota, Spanija.

A kakve veze Rubi ima sa Spanijom?
 
anchyDate: Tuesday, 04 September 2018, 23:23:03 | Message # 144
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Zavisi kako ko glasa ovde. Obe serije su dobre, ali npr ja ne glasam za serije, nego za interesantnost špice. Ne vidim ništa interesantno u špici za Seranove, obična špica za porodičnu seriju, dok je za GOT super odrađena animacija gradova.

Kad se bojiš - ne postojiš!
 
YoungWolfDate: Tuesday, 04 September 2018, 23:29:57 | Message # 145
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Meni je samo zao sto ne govorimo o sjajnim spicama koje su ljudi slali ovde koje nisu poznate ni kao GoT ni kao Seranovi. Masters of Sex, The Affair, Lie To Me, Medici... Sve redom spice koje su fenomenalno odradjene.

Da ne govorim koliko mi je zao sto Maski nije glasala.
 
ChrisKellerDate: Tuesday, 04 September 2018, 23:30:09 | Message # 146
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote YoungWolf ()
3. Mejnstrim je mejnstrim. Bili to Seranovi ili GoT, ljudi ih vole ili ne vole...
ljudi ih vole, zato su mejnstrim
Quote Killy ()
ali po meni imalo je objektivno boljih uvodnih špica.
subjektivno objektivno = subjektivno xd

naravno da svako moze da glasa kako hoce, ali svako moze i da kaze da mu se ekstremno ne dopada pobednik biggrin


Can't stop, so shut your mouth
 
ElioDate: Wednesday, 05 September 2018, 00:27:15 | Message # 147
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote YoungWolf ()
A kakve veze Rubi ima sa Spanijom?

Izrazito glup komentar jer se zna na šta je mislila.


Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
Tic-TacDate: Wednesday, 05 September 2018, 02:51:13 | Message # 148
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
I publika je 0 dala GOTu jer ne volimo te predvidive izbore koji se svode na to ko brže pošalje. Sledeći put moram Lupusu da dam neki poenčić da bi mi regularno uračunao poene. Da je sad uračunao i Dexter bi pobedio. sad

Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
YoungWolfDate: Wednesday, 05 September 2018, 07:52:49 | Message # 149
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Tic...



Ah, i da... 

 
anchyDate: Wednesday, 05 September 2018, 09:03:32 | Message # 150
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Publika je činila jednog čoveka biggrin
Meni se baš svidela špica za Medici (tačnije, tačan je trač, jesam sa Guardianom i zato sam mu dala poene love ), baš ću pogledati o čemu se radi.


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
Forum » Generalna diskusija » Videovision » Videovision 4 (Spice omiljenih nam filmova i serija...)
Search: