Videovision 4 - Page 11 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Videovision » Videovision 4 (Spice omiljenih nam filmova i serija...)
Videovision 4
KillyDate: Wednesday, 05 September 2018, 09:08:09 | Message # 151
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
Quote ChrisKeller ()
subjektivno objektivno = subjektivno xd
Da sam hteo subjektivno da glasam, dao bih simpsonovima 12


お前はもう死んでいる
 
PollyDate: Wednesday, 05 September 2018, 09:12:21 | Message # 152
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Kakvo glasanje...  wacko 

Wolf, čestitam! biggrin
Ipak mi se više sviđa Dexter intro.

Hvala svima koji su glasali za The Affair intro i bravo za biserčiće koji su glasali za serije, umjesto za uvodne špice.  laugh


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
tiksiDate: Wednesday, 05 September 2018, 09:23:36 | Message # 153
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote YoungWolf ()
A kakve veze Rubi ima sa Spanijom?

crvena, stil zivota, latino <3 A ja volim Spaniju, bas smile

Quote anchy ()
Medici

Nisam dala poene, previse mi je nekako hladna spica i ne izaziva nikakvo posebno osecanje u meni, iako je stilski i estetski ok. Osim toga dosta me podseca i na GoT spicu (pogotovo pri kraju one gradjevine i amblemi), pa je ni u smislu kreativnosti nisam vrednovala.

Da spomenem i SW spicu, koja je kod mene dobro prosla jer sam nekada bila veliki fan Star Warsa, a osim toga citala sam koliko je tesko u to vreme bilo napraviti ovu spicu i bas je tada bila inovativna. Smanjila sam poene jer mi je ova spica prvo sto mi pada na pamet, kad pomislim na ovu temu.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Wednesday, 05 September 2018, 09:26:34
 
YoungWolfDate: Wednesday, 05 September 2018, 09:31:23 | Message # 154
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
1. Pre svega, hocu da se svima zahvalim na ucescu. Posebni prvo Polly, koja je uvek bila izvor inspiracije, posebno sinoc za strane spice. Lilake koja je takodje bila rado vidjen gost,  Sacu koji je dodao spice koje ja nisam na revijalnim vecerima. Naravno, i svima vama ostalima.

2. Izvinjavam se zbog nastalih gresaka, posebno Eliu i Troyi. Nadam se da se nece ponoviti.

3. Pobednika publike je ovog puta birao Tic, i to je bio Elio. Svi oni koji ne ucestvuju, bice publika i birace pobednika publike. Nadamo se da ce u sledecem krugu biti vise od jednog glasa.

************************************************************************************************

E, sada neki licni dojam...

1. Joca, koji je poslao Star Wars spicu, je odradio masivni cheat code. Muzika Dzona Vilijamsaje jednostavno predobra. Naravno, kaznjen je mnogim krompiricima zbog nepostojanja video elementa, sto shvatam.

2. Moram reci da je ovde bilo previse sjajnih video snimaka da bi bilo ko olako odabrao favorita. Tako imamo situaciju da imamo  18 glasanja, a da 1./2. mesto imaju oko 80 poena. Podeljeni smo bas bili. I ja i Anchy smo imali dobar broj krompirica. Ja 5, Anchy 6.

3. Vredi li o ukusima raspravljati? Ne bas... Mozemo reci sta mislimo, ali nema potrebe da vredjamo jedni druge. Da, mejnstrim je pobedio, ali svako ko mene malo bolje zna, zna i zasto je GoT spica izabrana. 

4. Moj izbor za pobednika bi bili video snimci "Masters of Sex" i "The Affair" koji su prosli mnogo losije nego sto sam ja mislio. "Medici" je, pak, prosao mnogo bolje.

To bi, pak, bilo to...
 
SacDate: Wednesday, 05 September 2018, 11:13:04 | Message # 155
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Evo i mog skromnog doprinosa za poslednje vece:

Pasion:



Death Note:



Sva ta ravnica:



Pridji blize:



Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
Tic-TacDate: Wednesday, 05 September 2018, 15:02:16 | Message # 156
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Quote YoungWolf ()
Mozemo reci sta mislimo, ali nema potrebe da vredjamo jedni druge.

Ono kad sam sebe pokopaš, a u prethodnom postu uputiš uvredu samo jer sam izneo činjenicu da bi sa mojim glasom Dexter delio prvo mesto.

Svakako se slažem da je bolje da se ne vređamo, posebno što ne možemo biti ravnopravni u toj igri jer postoji ogroman nesklad u količini materijala za vređanje između dve strane.


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
YoungWolfDate: Wednesday, 05 September 2018, 15:40:23 | Message # 157
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote Tic-Tac ()
Ono kad sam sebe pokopaš, a u prethodnom postu uputiš uvredu samo jer sam izneo činjenicu da bi sa mojim glasom Dexter delio prvo mesto.

Tic, nisi ucestvovao, glasao si. Cim si poslao svoje glasove, odluceno je, pardon, JA sam odlucio da to bude zasebna kategorija. Mozda bih izgubio i da je Maski glasala. Mozda bih izgubio da je Anchy mom videu dala 5 a ne 10 poena 10 minuta pre roka. Dosta je tu mozda... Ovo nije namerno uradjeno, tako sta god ti zeleo da insinuiras, ili kakav god "foul play" mislis da se desio, nije. Jednostavno, neki od nas imaju pametnija posla nego da se bave namestanjem forumskih takmicenja. 

Quote Tic-Tac ()
Svakako se slažem da je bolje da se ne vređamo, posebno što ne možemo biti ravnopravni u toj igri jer postoji ogroman nesklad u količini materijala za vređanje između dve strane.

Slobodan si da podelis bilo kakav materijal za vredjanje (nemoj da delis, sve to odjednom) koji se mene tice. Ja se pak sluzim onom "nije bitno sta ko laje, vec ko sta laje", a ono cemu sam imao prilike da svedocim i procitam a da je tvojih ruku delo, ne bi islo nikome na cast. Pa cak ni tebi. A iskreno, precenjujes svoju moc da me uvredis, tako da... Vidi sam sta hoces.

Sto se mene tice, mozete da nastaviti da mlatite praznu slamu. Mi smo vec otvorili Videovision 5 te je stoga ova prica za mene i mnoge ovde zavrsena.

*****************************************************************************

I da, Sac, hvala ti na podrsci tokom celog ovog Videovisiona... Raditi ovo za tebe i jos poneke je bilo pravo zadovoljstvo.
 
Tic-TacDate: Wednesday, 05 September 2018, 16:02:53 | Message # 158
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
… If I was you, I'd wanna be me too <3

Opusti se Vučjaku, vidimo se na sledećem Videovižnu!!!! !  ! ! <3 <3 <3


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
Tic-TacDate: Wednesday, 05 September 2018, 16:05:52 | Message # 159
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Quote YoungWolf ()
neki od nas imaju pametnija posla

lol  lol  love


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
Forum » Generalna diskusija » Videovision » Videovision 4 (Spice omiljenih nam filmova i serija...)
Search: