Publika - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Magacin » Publika (VS8)
Publika
troyaDate: Monday, 15 October 2018, 12:57:33 | Message # 16
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Fun fuct biggrin Lazara je samo jedna poruka delila od ucesca. Dobio je pozivnicu ali njegova poruka koju je poslao natrag nikad nije stigla tako da sam nasao zamenu. Kaze da je pitao kako to sad funckionise i da bi najverovatnije igrao.

Facebook ga dotuko biggrin
 
SacDate: Monday, 15 October 2018, 13:00:21 | Message # 17
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Neka svrati da bude publika. Za dobra stara vremena. biggrin

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
stingemmmDate: Monday, 15 October 2018, 14:55:45 | Message # 18
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Ja mislim da su hostovi zajebali izbor povratnika. Jedine dve osobe koje su kvalitetan materijal za ovu sezonu su po mom mišljenju lilake i Sarbel. Mika ne znam, tako da ostavljam prostora i da ih je troje kvalitetnih. Nikola je uvek dobar za dramu i sa te strane je ok dodatak, ali je skoro učestvovao u dve sezone. Slično važi i za Anu, s tim što je ona još izlizanija. A na sve to lepo joj se namestilo da vuče preostala tri pasivna lika koja zna iz RL i oformi većinu. Smatram da su hostovi napravili istu grešku kao u prošloj sezoni ubacivši pet osoba koje se znaju u RL. I to ne samo to, nego su među njima tri po mom mišljenju vrlo monotona igrača, i ukoliko izgubimo zapravo zanimljive igrače zbog ovoga svakako treba kriviti hostove. Da se osvrnem na “dosadnu” trojku: Nije mi jasno kakav je Guardian all star materijal uopšte. Jakova obožavam, ali takođe all star lik nije. Maski je kao jeftina verzija Ane, sve je što je i Ana samo u mnogo otrcanijem pakovanju, ne vidim šta će obe u ovoj sezoni, pogotovo uz RL konekciju. Mnogo kreativniji izbor all star žene je mogao da bude(tiksi, Lara, Mumina, Polly). Ali ajde, ima zanimljivih likova i svakako ću pratiti makar zbog brata. Teško da će biti gore od prethodne dve sezone svakako + tu su novajlije za koje verujem da su lepo odabrane, samo da ne budu uništeni od strane veterana. Kao pleme navijam za nove, a od igrača za Nikolu, lilake i Sarbela. Srećno hostovima, valjda će im bar sezona proći bez onih skorašnjih idiotarija.

Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
stingemmmDate: Monday, 15 October 2018, 14:58:06 | Message # 19
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
LC kao i uvek pravo u centar heart

Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
LaraCroftDate: Monday, 15 October 2018, 16:16:02 | Message # 20
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote stingemmm ()
LC kao i uvek pravo u centar

Hvala, kućo i planino. Ja drugačije ne umem.

Quote stingemmm ()
Smatram da su hostovi napravili istu grešku kao u prošloj sezoni ubacivši pet osoba koje se znaju u RL.

Onda je sezona već bezveze.

BTW, samo da dodam da sam veče pred predstavljanje dobila poziv za učešće, ali sam morala da odbijem, uz zahvalnost za poziv.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
tiksiDate: Monday, 15 October 2018, 16:33:30 | Message # 21
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Meni se dopada sto su hostovi pokusali da izvuku iz naftalina neke ljude, za vecinu vrv nije islo, pa se onda probiralo po nama. Zanimljivo bi bilo čuti koja je bila prva ideja za AS ekipu i kako su se te ideje menjale kako su ljudi odbijali. Za Laru mislim da je trebala biti vise u vrhu i ranije pozvana u toku tog dana.

Slazem se za Sarbela i Lilake, Nikola je uvek senzacija, mozda Dzejkobs pokaze nesto novo, a zao mi sto ne igraju Mumina i Keler i mislim da bi bili bolji izbori sto se tice te RL ekipe odakle su se vrv ogranicavali pozivi.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
PollyDate: Monday, 15 October 2018, 17:53:56 | Message # 22
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Quote tiksi ()
Zanimljivo bi bilo čuti koja je bila prva ideja za AS ekipu i kako su se te ideje menjale kako su ljudi odbijali.

Ostavila bih to za Reunion kad svi budemo na okupu, mislim da će biti zanimljivije. I ne samo to, nego sve od prve ideje za sezonu pa preko ganjanja novih ljudi (imaš iskustva u tome pa znaš kako je, pogotovo sa ženama biggrin i onima koji su izgleda još uvijek na poslu, uspavljuju dijete, pijani su i tako...). U svakom slučaju, nije bilo lako, ali Troya je uglavnom sam odradio ogroman posao jer sam ja baš tih dana bila zauzeta.

Quote stingemmm ()
Mnogo kreativniji izbor all star žene je mogao da bude(tiksi, Lara, Mumina, Polly).

Hvala, Stingemmm, ali ne mogu se rastaviti na dva dijela.    
Što se ostaloga tiče (da ne citiram sad sve), nije uopće bilo lako naći 8 ljudi koji su već igrali, a da bi i sada htjeli (plus da nam se uklapaju u nekakve kriterije koje smo zadali) i na kraju je ispalo kako je ispalo. I htjeli smo i probali smo napraviti što bolji izbor.

Ne bih unaprijed sudila; jedna osoba može dvije sezone odigrati različito i upravo zato se nadam da će neki iznenaditi i učini ovu sezonu dodatno zanimljivom. A za nove ćemo, nadam se, već danas vidjeti koliko su zainteresirani, borbeni i snalažljivi. biggrin


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
LaraCroftDate: Monday, 15 October 2018, 19:13:20 | Message # 23
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote tiksi ()
Za Laru mislim da je trebala biti vise u vrhu i ranije pozvana u toku tog dana.

Mene su trebali da pozovu mesec dana ranije, da na vreme stvorim saveze - za TOP 8, za TOP 5, za izmedju ujedinjenja i TOP 7...  tongue 

Salim se, trenutno nemam vremena da se posvetim VS-u. Ja kad igram, igram svakim atomom snage.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
SacDate: Monday, 15 October 2018, 21:11:31 | Message # 24
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
A Šomi sigurno nije odustao, nego Troki navatao žensku da igra, pa ga izbacio. biggrin

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Monday, 15 October 2018, 21:19:45
 
troyaDate: Monday, 15 October 2018, 21:15:17 | Message # 25
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
laugh
 
SacDate: Monday, 15 October 2018, 21:21:22 | Message # 26
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Mislio sam da će Polly moći da te drži pod kontrolom, ali ne znam kako kad ni Anchy nije mogla... lol

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
ElioDate: Monday, 15 October 2018, 22:17:17 | Message # 27
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
All starsi izgubili biggrin idemo novajlijeeee!!! <333

Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
KillyDate: Monday, 15 October 2018, 22:20:53 | Message # 28
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
ćemo li mi videti kako se odigrala igra? biggrin

お前はもう死んでいる
 
PollyDate: Monday, 15 October 2018, 22:24:33 | Message # 29
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Ako budete dobri. biggrin

Sinners judging sinners for sinning differently.
 
KillyDate: Monday, 15 October 2018, 22:47:23 | Message # 30
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
Elio je upravu, Vladino ponašanje u VS-u za sada baš podseća na Petra xD

お前はもう死んでいる
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Magacin » Publika (VS8)
Search: