Publika - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Magacin » Publika (VS8)
Publika
SacDate: Sunday, 14 October 2018, 22:13:46 | Message # 1
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Počela je osma sezona Virtual Survivor. Tema je All Stars vs. Challangers, a lokacija je Kambodža (Cambodia). Dobili smo i plemena:

JARAI (ALL STARS)

lilake
TheGuardian
DonnieBrasco (Miko)
NikolaKhait
Maski
DeMarcus (Sarbel)
Džejkobs
anchy

BRAO (CHALLANGERS)

Sanja
Just_Vlad
b_u_g
Kacha
ErinNavan
RiO
Dario
Ema


Kako vam se dopadaju tema i lokacija sezone? Šta mislite o podeli plemena? Kako će se novajlije snaći? Hoće li zvezde ostati šložni?

Dobrodošli i nadam se da ćete uživati prateći dogodovštine 16 takmičara kroz ovu ludu igru.  wizard


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Monday, 15 October 2018, 21:10:18
 
YoungWolfDate: Sunday, 14 October 2018, 22:27:23 | Message # 2
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Bice interesantno videti oce li Maski imati metu na ledjima... Verujem da je mnogima u All Starsu ostalo u nervnom sistemu kako se provukla do finala. Ali i videti kako ce se novi postaviti prema starima... Mika i Sarbela ne znam, tako da ne znam kakav je njihov odnos sa ostalima, ali bice kul posmatrati ih.
 
KillyDate: Sunday, 14 October 2018, 22:28:16 | Message # 3
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
Za lokaciju ne znam, jer kamoli išta znam o kambodži. Što se tiče podele...bože ovo će biti rusvaj XD Nemam pojma za koga navijati. Tu je moj brat najpre koji je toliko iščekivao drugu šansu na VS-u i sigurno može da pobedi; ali tu je i Maski, meni omiljena osoba sa foruma koja je druga završila sa mnom na prošlom VS-u, ne mogu da i njoj ne poželim svu sreću da zapravo ovog puta pobedi jer je ona zapravo sposobna za to; a tu je i vlada, najpre jakovljev prijatelj ali me je upoznao s njim i njega stvarno gotivim.

お前はもう死んでいる

Message edited by Killy - Sunday, 14 October 2018, 22:30:00
 
ivana123Date: Sunday, 14 October 2018, 22:33:54 | Message # 4
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Zanimljiva lokacija (mada iskreno ništa ne znam o njoj), kao i sastav All Stars ekipe.  biggrin  Što se novajlija tiče, veliku većinu (naravno) ne znam, ali mislim da će se snaći, možda će zavisiti od nekoliko ovih početnih igara..

Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
troyaDate: Sunday, 14 October 2018, 22:45:14 | Message # 5
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Vreme je da vam predstavimo zvanični logo sezone!



Njega je radila Maski, tako da bih iskoristio ovu priliku da joj se zahvalim u ime VS tima.  heart
 
SacDate: Sunday, 14 October 2018, 23:15:48 | Message # 6
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Prelepo je. Nego jesi joj rekao koji od ovih cvetova ili glava je HI? biggrin

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
JocaJuve94Date: Sunday, 14 October 2018, 23:20:50 | Message # 7
Paskal
Group: Publika
Messages: 457
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
maski vec znaci zna za jedan HI :O
 
ElioDate: Monday, 15 October 2018, 01:18:11 | Message # 8
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Ajmo Maski i Anchy neki power couple! <333 na strani sam novajlija jer mi deluje kao da će veterani da ih razbucaju imajući u vidu pojedine all star takmičare, ali videćemo smile

Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
PejkoDate: Monday, 15 October 2018, 01:18:51 | Message # 9
Major general
Group: Publika
Messages: 441
Awards: 1
Reputation: 13
Status: Offline
Deluje ovo skroz ok,samo se nadam da ce novi igraci biti aktivni na igrama,i da ce Anchy imati dobru konkurenciju. :P

Message edited by Pejko - Monday, 15 October 2018, 01:19:31
 
LaraCroftDate: Monday, 15 October 2018, 07:50:45 | Message # 10
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Kraljevina Kambodza, veoma zanimljiva lokacija na nasoj planeti.
Angkor Tom i Angkor Vat su medju najznacajnijim arheoloskim nalazistima na svetu. Velicanstveni hramovi iz ranog Srednjeg veka, kada su po Evropi hriscani svoje obrede jos obavljali po pecinama, a islam jos nije ni postojao. Film "Lara Croft 1" sniman je upravo tamo.
Njihov gradjanski rat iz 70-ih godina proslog veka bio je najkrvaviji u svetskoj istoriji. Za 3 godine, ubijeno je 2,5 od 7 miliona stanovnika. 
I dalje je medju najsiromasnijim drzavama sveta.


Sto se tice podele plemena, rano mi je jos da komentarisem. Samo ne znam zasto je naziv za pleme Jarai - All Stars. Bez ljutnje, ali daleko su oni od prideva "all stars-a", to se zasluzuje. Oni, svi zajedno, nisu ostavili nikakav utisak u dosadasnjoj istoriji VS-a.

Nadam se da medju novim takmicarima ima kvaliteta i da ce biti redovni na igrama.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
tiksiDate: Monday, 15 October 2018, 08:35:50 | Message # 11
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Meni je show da Miko ucestvuje. Nadam se da ce se vratiti u onaj mod od pre 10 ak godina ili koliko xD Takodje me mnogo obradovalo sto Ililake ucestvuje, verujem da ce biti meta, nadam se da ce ok proci. Vise favorita medju starima.

Za pilice se nadam da nece proci kao u Liliju isto i da ce moci iole da se usprotive Milanu i ekipi. 

Ugl ocekujem da ce biti bas zanimljivo.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
EthanMorascaDate: Monday, 15 October 2018, 09:41:50 | Message # 12
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Samo ne znam zasto je naziv za pleme Jarai - All Stars. Bez ljutnje, ali daleko su oni od prideva "all stars-a", to se zasluzuje. Oni, svi zajedno, nisu ostavili nikakav utisak u dosadasnjoj istoriji VS-a.

Hahaha, kakav shade baca Lara. laugh


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
troyaDate: Monday, 15 October 2018, 10:28:41 | Message # 13
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
laro sastavi pravi all stars, miko je host biggrin
 
LaraCroftDate: Monday, 15 October 2018, 10:55:05 | Message # 14
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Hahaha, kakav shade baca Lara.
 
Quote troya ()
laro sastavi pravi all stars, miko je host
Koliko sam skromna, ni za sebe ne bih mogla da kazem da sam "all star", a moj znacaj i doprinos dosadasnjim VS-ima je neuporedivo veci od zbira svih "all starovaca" ove sezone.
Miko je ostavio neki trag, ali mnogo vise kao game host, manje kao takmicar.

#nistaprotivnikoga


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
SacDate: Monday, 15 October 2018, 12:34:39 | Message # 15
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Hahaha, kakav shade baca Lara.

lol  lol  lol


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Magacin » Publika (VS8)
Search: