1. plemenski savjet - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Završeni plemenski saveti » 1. plemenski savjet (Jarai)
1. plemenski savjet
lilakeDate: Wednesday, 17 October 2018, 16:11:01 | Message # 16
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Ma ti si samo ljubomoran, a i malo nezahvalan pošto smo te sačuvali i odlučili da te ipak nećemo izbaciti. A molim te da nam svima ovdje napišeš kako ti vidiš to moje floutanje pa da se na reunionu zajedno osvrnemo na ovu tematiku.
 
DeMarcusDate: Wednesday, 17 October 2018, 16:15:50 | Message # 17
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 71
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Obitavas u plemenu, nemas svoje poteze, igras kao da si pala sa kruske... Ne znas cak ni da komuniciras sa ljudima sa kojima ne planiras igrati, vec si onako najprovidnija.... Ti si onaj tip osobe koji prati dominantne i ne vidi dalje od nosa koliko zapravo samo glasas sa svojim savezom bez ikakve inicijative i individualnih kvaliteta koji bi te izdvojili kao eventualnog pobednika

Detox coming at you with the strong verse, I'mma speed it up. I have to shut it down first...
 
DeMarcusDate: Wednesday, 17 October 2018, 16:16:36 | Message # 18
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 71
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Nemam na sta biti ljubomoran, rekao sam pri ulasku da ne volim biljka osobe... biggrin

Detox coming at you with the strong verse, I'mma speed it up. I have to shut it down first...

Message edited by DeMarcus - Wednesday, 17 October 2018, 16:24:48
 
lilakeDate: Wednesday, 17 October 2018, 16:18:12 | Message # 19
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Jako teške riječi za nekoga tko je na početku uletio meni i pokušao me natjerati da glasam po njegovom.
 
DeMarcusDate: Wednesday, 17 October 2018, 16:20:43 | Message # 20
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 71
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Hahaha pa upravo to, ja pokusavam igrati ovu igru i prisao sam ti sa planom i mogla si izneti predlog i misljenje, a ti si se pravila luda. Prilepak si ljudima koje vec znas i nisi ni probala komunicirati sa mnom

Detox coming at you with the strong verse, I'mma speed it up. I have to shut it down first...

Message edited by DeMarcus - Wednesday, 17 October 2018, 16:22:27
 
lilakeDate: Wednesday, 17 October 2018, 16:24:54 | Message # 21
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Koga ja to znam zaboga, jakova kojeg sam IZDALA? Daj pls stari.
 
lilakeDate: Wednesday, 17 October 2018, 16:26:49 | Message # 22
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Pitaj Nikolu na koje riječi i kakvo ponašanje je izgubio prvo mjesto u Finskoj.
 
DeMarcusDate: Wednesday, 17 October 2018, 16:26:50 | Message # 23
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 71
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Lol, pa znas ljude sa kojima glasas danas na plemenskom. Imas svezije odnose i da, bas Jakova pratis jer nisi ni pokusala ista drugo.

Detox coming at you with the strong verse, I'mma speed it up. I have to shut it down first...
 
DeMarcusDate: Wednesday, 17 October 2018, 16:28:50 | Message # 24
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 71
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Zasto je to uopste bitno? Ovo je prvi plemenski, a ne final tribal lol.

Detox coming at you with the strong verse, I'mma speed it up. I have to shut it down first...
 
lilakeDate: Wednesday, 17 October 2018, 16:30:20 | Message # 25
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Zbog toga što kako se odnosiš prem ljudima itekako utječe na tvoj plasman, mada vjeruješ u suprotno.
 
DeMarcusDate: Wednesday, 17 October 2018, 16:34:06 | Message # 26
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 71
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Hahahahahahaha evo siguran sam da bih otisao daleko da ne pisem ovo. NOT

Detox coming at you with the strong verse, I'mma speed it up. I have to shut it down first...
 
DžejkobsDate: Wednesday, 17 October 2018, 17:20:15 | Message # 27
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
I šta? Ovo je vama skladno pleme? Kome je ovo uopšte potrebno da se unosi ovakav haos? Nisam ja rekao da ništa nisi trebao da uradiš. Ja sam samo predložio tebe zato što se nisi pojavio na igrama i mislio sam da je najbolje da se većinski dogovorimo ko ispada da ne bi smo pravili haos. Posle toga ništa nisam ni pričao dok ste svi vi ko zna kakve razgovore vodili medjusobno. Na kraju i da ispadnem ne bi me čudilo niti bi mi smetalo kada si od prvog plemenskog napravio haos. Da ti si ga sovjim upadicama i ko zna kakvim lažima i nagadjanjima napravio.

Takodje da lepo završimo tu priču ko koga zna. Mene je Vanda u sezoni 6 izdala tako da ako misliš da će da prati slepo nešto što joj ja kažem ili da ću ja to da pratim grdno se varaš da je to tek tako. Drugo nikakve saveze nisam pravio pre početka sezone a vala ni na početku dok niste počeli svakakve priče da širite o rl poznanstvima. Ajde pitaj koga kogd hoćeš koliko me nije bilo na forumu i da sam smanjio komunikaiju sa svima zbog svojih privatnih problema pa mi reci da imam bilo kakve snažne odnose i nekakvu ogromnu prednost. Da si lepo prišao kao čovek imali bi smo lepu komunikaciju ali ti si krenuo da igraš agresivno i to bez ikakve potrebe.


Message edited by Džejkobs - Wednesday, 17 October 2018, 17:23:36
 
anchyDate: Wednesday, 17 October 2018, 17:20:42 | Message # 28
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Vanda, osoba koja nema dobru zaleđinu se ne bi ponašala onako kako se ti ponašaš, a to je da Nikolu i mene koje si ranije blokirala na fejsu sad čak nisi mogla ni da dodaš, a kamoli nešto da prozboriš biggrin Mislim, sve je to ok, ali nemojmo se praviti previše. Svakako smo bili svesni da nema šanse da neki ljudi sarađuju sa nama, samo bi bilo kul da drugi koji nisu u toj priči otvore oči malo smile

Kad se bojiš - ne postojiš!
 
lilakeDate: Wednesday, 17 October 2018, 17:31:22 | Message # 29
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Blokirala sam vas jer ste od mene napravili budaletinu sa svojim lažima i manipulacijama i isto tako se ni vi niste javili meni, pa ne znam što sam sad tu prozvana za nekomunikaciju kad je s vaše strane isto mrtva linija.
 
anchyDate: Wednesday, 17 October 2018, 17:56:03 | Message # 30
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Pre svega, to je bila samo igra, ne znam o kakvoj budaletini pričaš.
Drugo, mislim da je stvarno kulturno da se ti javiš, kada si ti nas blokirala, naročito ako pričamo o nekom "miru u plemenu". A još je realnije da bi pokušala da "zakopaš ratne sekire" (mislim, totalno glup izraz, kakav rat kad je ono bila igra, ali ajde, vidim da i dalje ne možeš da pređeš preko toga) da nemaš nikog. To je bila samo moja poenta, da istaknem onima koji ne vide da imaš, a ti se raspravljaj sama sa sobom dalje ako želiš.


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Završeni plemenski saveti » 1. plemenski savjet (Jarai)
Search: