1. plemenski savjet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Završeni plemenski saveti » 1. plemenski savjet (Jarai)
1. plemenski savjet
PollyDate: Tuesday, 16 October 2018, 21:00:57 | Message # 1
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Jarai, dobrodošli na prvi plemenski savjet u Virtual Survivor 8 – Cambodia. Netko od vas će po završetku ovog plemenskog savjeta biti izglasan i postat će prva osoba koja napušta Virtual Survivor 8 – Cambodia.

Rasprava na plemenskom savjetu trajat će do sutra u 22:00, kada ću pročitati glasove.

Glasanje se vrši tajnim putem i to tako da Game hostu šaljete privatnu poruku s imenom osobe za koju glasate.

Pored toga trebate napisati najmanje jednu rečenicu objašnjenja zašto glasate za tu osobu.

Ako netko ima Tajni imunitet i želi ga iskoristiti, može to uraditi uz glas.


Svi trebate odgovoriti na pitanja u nastavku.

Kako je protekla 1. igra?

Postoje li dogovori oko izbacivanja?

Kojim kriterijem ćete se služiti prilikom odlučivanja o tome tko ispada iz igre?

Mislite li da se netko posebno ističe kao najslabiji u plemenu?

Što mislite o protivničkom plemenu?

Koga smatrate najvećom prijetnjom?

Mislite li da već postoje Tajni imuniteti u igri?

DeMarcus, nije te bilo u VS svijetu 6 godina. Kako si se sada snašao?

DonnieBrasco, za razliku od preostalih suplemenika, nisi igrao VS u zadnjih godinu i pol dana. Kakav je osjećaj opet biti dio plemena?

Lilake, TheGuardian, NikolaKhait, Anchy, Maski i Džejkobse, vi ste se nedavno okušali u igri, neki jednom, neki već dva puta u kratkom roku. Što je to što vam se sviđa u ovoj igri zbog čega ste i ovaj put pristali igrati?


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
TheGuardianDate: Tuesday, 16 October 2018, 21:25:59 | Message # 2
Trojin šegrt
Group: Moderators
Messages: 1425
Awards: 4
Reputation: 17
Status: Offline
Kako je protekla 1. igra? Pa dobro smo se organizovali, al i su novi bili brzi za tren i to je to biggrin

Postoje li dogovori oko izbacivanja? Siguran sam da postoje biggrin

Kojim kriterijem ćete se služiti prilikom odlučivanja o tome tko ispada iz igre? Ne znam ni sam, videcu jos, neki osecaj.

Mislite li da se netko posebno ističe kao najslabiji u plemenu? Ne, nismo dzaba svi all stars biggrin

Što mislite o protivničkom plemenu? Brzi su, nema sta, za ostalo cemo da vidimo tek 

Koga smatrate najvećom prijetnjom? Pa novajlije, ne smemo da gubimo vise.

Mislite li da već postoje Tajni imuniteti u igri? Znamo da je Troya vec poslao svakom novom clanu po 1, i svakoj zenskoj osobi jos jedan dodatni biggrin

LilakeTheGuardianNikolaKhaitAnchyMaski i Džejkobse, vi ste se nedavno okušali u igri, neki jednom, neki već dva puta u kratkom roku. Što je to što vam se sviđa u ovoj igri zbog čega ste i ovaj put pristali igrati?  Uglavnom volim da igram drustvene igre, i igre bilo kakvog tipa, to je to, nema neki dublji razlog ili smisao
 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 16 October 2018, 22:32:29 | Message # 3
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Kako je protekla 1. igra?

-Mislim da smo super odigrali. Poprilicno sam bio iznenadjen kada sam video da su nasli pre nas sve tacno, svaka im cast.

Postoje li dogovori oko izbacivanja?

-Kad nisu postojali? biggrin :D

Kojim kriterijem ćete se služiti prilikom odlučivanja o tome tko ispada iz igre?

-U ovom trenutku je najbitnije da pleme ostane jako.

Mislite li da se netko posebno ističe kao najslabiji u plemenu?

-Mislim da ne. Rano je jos za takve zakljucke, a i svi imamo neki kvalitet, cim opet igramo.

Što mislite o protivničkom plemenu?

-Nikoga ne znam, ali svaka im cast na prvoj pobedi. Nadam se da ce im biti prva i poslednja biggrin

Koga smatrate najvećom prijetnjom?

-Isto kao pitanje za najslabiju osobu u plemenu, jednostavno je prerano za tako nesto.

Mislite li da već postoje Tajni imuniteti u igri?

-Znajuci Troyu, ne bi me cudilo da ima i vise od jednog biggrin

DonnieBrasco, za razliku od preostalih suplemenika, nisi igrao VS u zadnjih godinu i pol dana. Kakav je osjećaj opet biti dio plemena?

-Mnogo zanimljivo biggrin
 
NikolaKhaitDate: Wednesday, 17 October 2018, 00:15:41 | Message # 4
Masa with an S
Group: Publika
Messages: 371
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
Kako je protekla 1. igra? Ocigledno lose jer smo izgubili.

Postoje li dogovori oko izbacivanja? Postoji dogovor koji je Vodja osmislio, da se izbacim ja biggrin I naravno celo pleme to slepo slusa jer ipak sam ja najveci zlikovac i lazljivac a sad apsolutno nista nisam radio dok do mene nisu stigle price a sto je jos bitnije dokazi da su odmah krenuli da laju o meni kako sam opasan i ja sam naravno onda pokusao da se spasim kao sto bi svaka osoba valjda ucinila, ali dzabe. Ljudi ce radije uvek ici linijom manjeg otpora i izbaciti mene koji sam ovako nemocan mogao samo da im budem broj i pomognem da ne budu izbaceni jedan po jedan u narednih nekoliko ciklusa. Uostalom, zivi bili pa videli.

Kojim kriterijem ćete se služiti prilikom odlučivanja o tome tko ispada iz igre? Tesko pitanje. Najradije ne bih ni glasao jer stvarno nemam volje ni zelje, ali verovatno cu glasati da bih ispostovao Polly i Troyu. Moram jos da razmislim koja od ovih ovcica je najveca ovcica pa da on\ona zasluzi moj glas.

Mislite li da se netko posebno ističe kao najslabiji u plemenu? Ja pretpostavljam jer me prvog izbacuju, jel? Steta sto sam nasao onoliko oblasti u igri, verovatno je trebalo da totalno masim ili da se ne pojavim na igri da bi me svrstali u najjace.

Što mislite o protivničkom plemenu? Ne poznajem nikoga i vec sam ranije pricao kako mi je glupo da plemena komuniciraju medju sobom jer je to u pravom Survivoru nemoguce. Steta sto ovcice ne shvataju i dalje da postoje i rl poznanstva, cak i prijateljstva izmedju pojedinih clanova naseg i njihovog plemena i da nece biti svesni sta ce ih snaci kada dodje do swapa. Ali o tom potom, ima vremena da se misli o tome. Bitno je da sad svi jednoglasno, slozni izbacimo najveceg zlikovca Nikolu Khaita :O

Koga smatrate najvećom prijetnjom? smile

Mislite li da već postoje Tajni imuniteti u igri? Pretpostavljam

Lilake, TheGuardian, NikolaKhait, Anchy, Maski i Džejkobse, vi ste se nedavno okušali u igri, neki jednom, neki već dva puta u kratkom roku. Što je to što vam se sviđa u ovoj igri zbog čega ste i ovaj put pristali igrati?
Pristao sam da igram jer obozavam Survivor i bio sam ubedjen da cemo mi stari biti izmesani sa novim takmicarima, da sam znao da ce ovako biti, a pogotovo da sam video ucesnike, sigurno ne bih pristao. Ali zaista ne zalim i ovim putem stvarno jos jednom zelim da se zahvalim troyi i Polly sto su me pozvali, zelim vam da imate koliko-toliko uspesnu sezonu i da se lepo zabavite heart


Why do all good things come to an end?
 
lilakeDate: Wednesday, 17 October 2018, 00:43:25 | Message # 5
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Kako je protekla 1. igra? Loše za nas jer smo izgubili. smile

Postoje li dogovori oko izbacivanja? Naravno da postoje, kao all starsi želimo igrati jako od prve minute.

Kojim kriterijem ćete se služiti prilikom odlučivanja o tome tko ispada iz igre? Kriterij zaštite vlastitog boravka u igri.

Mislite li da se netko posebno ističe kao najslabiji u plemenu? Nitko!

Što mislite o protivničkom plemenu? Vidjela sam samo njihove opise, ne znam kako komuniciraju, ali su brzi kao munje smile

Koga smatrate najvećom prijetnjom? Hm.. smile

Mislite li da već postoje Tajni imuniteti u igri? Troja kaže neću niti potvrditi, niti zanijekati tu tvrdnju smile

Lilake, TheGuardian, NikolaKhait, Anchy, Maski i Džejkobse, vi ste se nedavno okušali u igri, neki jednom, neki već dva puta u kratkom roku. Što je to što vam se sviđa u ovoj igri zbog čega ste i ovaj put pristali igrati? Sviđa mi se komunikacija, tema sezone, imena plemena, očekujem zanimljive igre i još bolje zadatke za hii
 
lilakeDate: Wednesday, 17 October 2018, 00:46:02 | Message # 6
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Nikola, koga smatraš vođom?
 
anchyDate: Wednesday, 17 October 2018, 09:04:21 | Message # 7
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Quote Polly ()
Kako je protekla 1. igra?

Nisam očekivala da će nas novi pobediti i za to im svaka čast, baš mi je drago biggrin Žao mi je što nisam bila tu, ali iscimana sam da igram VS u nedelju, ponedeljak mi je bio isplaniran već smile

Quote Polly ()
Postoje li dogovori oko izbacivanja?

Naravno, previše dogovora, neki su se već pogubili u tome biggrin

Quote Polly ()
Kojim kriterijem ćete se služiti prilikom odlučivanja o tome tko ispada iz igre?

Glasaću za najveću pretnju laugh Bez zezanja, nemam pojma još, ali svakako to nije ni bitno, jer ovde ima ljudi koji baaaš ne znaju matematiku i misle da su 2 osobe koje se drže zajedno opasnije od 3 (+, računajući i drugo pleme) koje se drže zajedno biggrin Ovom prilikom ih pozivam na časove matematike, daću im i grupni popust, nije problem. smile Te koje ne znaju matematiku će svakako proći kao sad Nikola ili ja, samo izgleda ne znaju da gledaju dalje od ovog kruga, što je poprilično tužno sad Kakvi su to AS :/

Quote Polly ()
Mislite li da se netko posebno ističe kao najslabiji u plemenu?

Za igre ne znam, rano je još, za strategiju ih ima više.

Quote Polly ()
Što mislite o protivničkom plemenu?

Sve najbolje biggrin Manji su mi protivnici trenutno, nego ljudi iz mog plemena.


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
anchyDate: Wednesday, 17 October 2018, 09:04:53 | Message # 8
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Quote Polly ()
Koga smatrate najvećom prijetnjom?

One koji bi sa svima da igraju, a dobri su i sa nekima iz drugog plemena. Meni ne pada na pamet da se čujem sa ljudima iz drugog plemena dok smo podeljeni u plemena, ali ok, svako ima svoj način smile

Quote Polly ()
Mislite li da već postoje Tajni imuniteti u igri?

Ne mislim.

Quote Polly ()
Lilake, TheGuardian, NikolaKhait, Anchy, Maski i Džejkobse, vi ste se nedavno okušali u igri, neki jednom, neki već dva puta u kratkom roku. Što je to što vam se sviđa u ovoj igri zbog čega ste i ovaj put pristali igrati?

Sada mi se svidelo što igraju stari protiv novih, a i što sam iscimana na prepad lol Pa hajde da vidim kako to izgleda smile Očekivala sam odmah jako, kao što i jeste, plemenski je dosta zanimljiv iako mi se njegov ishod, naravno, ne sviđa biggrin


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
DeMarcusDate: Wednesday, 17 October 2018, 11:48:29 | Message # 9
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 71
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Kako je protekla 1. igra? Evo ne znam bogumi.

Postoje li dogovori oko izbacivanja? Oh yeah.

Kojim kriterijem ćete se služiti prilikom odlučivanja o tome tko ispada iz igre? Kriterijumom da sam nebitan u ovom plemenu i da moj glas nije bitan


Detox coming at you with the strong verse, I'mma speed it up. I have to shut it down first...
 
DeMarcusDate: Wednesday, 17 October 2018, 11:54:53 | Message # 10
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 71
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Mislite li da se netko posebno ističe kao najslabiji u plemenu? Lilake, definicija floatera koji samo ceka da mu kazu za kog da glasa

Što mislite o protivničkom plemenu? Ne znam ih. Bravo za igru

Koga smatrate najvećom prijetnjom? Dzejkobsa iz zilion razloga

Mislite li da već postoje Tajni imuniteti u igri? Postoje smile


Detox coming at you with the strong verse, I'mma speed it up. I have to shut it down first...

Message edited by DeMarcus - Wednesday, 17 October 2018, 12:02:36
 
DeMarcusDate: Wednesday, 17 October 2018, 11:57:14 | Message # 11
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 71
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
DeMarcus, nije te bilo u VS svijetu 6 godina. Kako si se sada snašao? Nisam se snasao. Izmedju Miss Floaters i Mike The Untrustful One-a, imao sam opciju od 6 ljudi koji se znaju IRL. Definicija sam outcasta u ovom plemenu

Detox coming at you with the strong verse, I'mma speed it up. I have to shut it down first...
 
DžejkobsDate: Wednesday, 17 October 2018, 14:36:23 | Message # 12
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Kako je protekla 1. igra? Smatram da smo se dobro organizovali ali eto oni su bili brži i svaka im čast na tome

Postoje li dogovori oko izbacivanja? I to previše. Ovo je mogao da bude lagan plemenski bez nekih svadja ili ne znam ti ja čega ali su neki ljudi odlučili da ovu sezonu igraju agresivno. 

Kojim kriterijem ćete se služiti prilikom odlučivanja o tome tko ispada iz igre? Izbaciti one koji umesto da unose mir u pleme unose haos i razdor iz ko zna kakvih razloga i lažnih ubedjenja. 

Mislite li da se netko posebno ističe kao najslabiji u plemenu? Svako je poseban na svoj način.

Što mislite o protivničkom plemenu? Brzi su i očigledno željni igre i ako mislim da je ovo tek samo početak.

Koga smatrate najvećom prijetnjom? Pa novajlije, a De Marcus što prosipa priče kako sam mu ja najveća pretnja nek se pogleda u ogledalo. To više govori o njemu nego li o meni. De Marcuse, nisam ja tebi nikakva pretnja a to što si sebi ubacio nešto u glavu to reši sam sa sobom. Jedini razlog zašto sam uopšte spomenuo tvoje ime na ovom plemenskom je što se nisi ni pojavio da igraš igru. Kapiram privatni razlozi itd ali svejedno smatrao sam da si najslabija karika i da previše unosiš razdor u plemenu i sve što si uradio od ponedeljka veče pa do sad mi samo govori koliko voliš da unosiš haos tamo gde haosa nema. 

Mislite li da već postoje Tajni imuniteti u igri? Siguran sam da postoje. 

LilakeTheGuardianNikolaKhaitAnchyMaski i Džejkobse, vi ste se nedavno okušali u igri, neki jednom, neki već dva puta u kratkom roku. Što je to što vam se sviđa u ovoj igri zbog čega ste i ovaj put pristali igrati? 

Imao sam veliku želju da igram zato što sam prošli put zbog privatnih razloga odustao. Nisam znao da ću igrati i očekivao sam da ću raditi nešto potpuno drugo a nikako igrati. Medjutim dobio sam poziv par sati pre podele i prihvatio sam ga.
 
DeMarcusDate: Wednesday, 17 October 2018, 15:34:50 | Message # 13
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 71
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Dzejkobse najbolje da ne uradim nista nakon sto mi dodje nekoliko ljudi i kaze da ispadam i da svima govoris moje ime. A to da sam najslabija karika nema nikakvih osnova, mozda jer znas da imam svoje ja i necu da pratim slepo xD

Detox coming at you with the strong verse, I'mma speed it up. I have to shut it down first...

Message edited by DeMarcus - Wednesday, 17 October 2018, 15:39:16
 
lilakeDate: Wednesday, 17 October 2018, 15:51:20 | Message # 14
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Slavomire nisam ti mislila odgovoriti, ali moram. Ja sam iznenadjena i uvredjena
https://youtu.be/-QnPIp8s96I
 
DeMarcusDate: Wednesday, 17 October 2018, 15:58:43 | Message # 15
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 71
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Sve po zasluzi Vanda, idi pogledaj svoj gameplay od ranije i u ovoj sezoni koliko si neubedljiva u komunikaciji sa clanovima plemena...

As Rachel says ❤️


Detox coming at you with the strong verse, I'mma speed it up. I have to shut it down first...
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Završeni plemenski saveti » 1. plemenski savjet (Jarai)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: