6. plemenski savjet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Završeni plemenski saveti » 6. plemenski savjet (Brao)
6. plemenski savjet
PollyDate: Friday, 02 November 2018, 22:00:26 | Message # 1
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Brao, dobrodošli na šesti plemenski savjet u Virtual Survivor 8 – Cambodia. Netko od vas će po završetku ovog plemenskog savjeta biti izglasan i postat će šesta osoba koja napušta Virtual Survivor 8 – Cambodia.

Rasprava na plemenskom savjetu trajat će do sutra u 22:00, kada ću pročitati glasove.

Glasanje se vrši tajnim putem i to tako da Game hostu šaljete privatnu poruku s imenom osobe za koju glasate.

Pored toga trebate napisati najmanje jednu rečenicu objašnjenja zašto glasate za tu osobu.

Ako netko ima Tajni imunitet i želi ga iskoristiti, može to uraditi uz glas.

TheGuardian ima imunitet i za njega ne možete glasati na ovom plemenskom savjetu.


Svi trebate odgovoriti na pitanja u nastavku.

Što se događalo za vrijeme 7. igre?

Igru za imunitet izgubili ste već treći put zaredom od miješanja. Ima li tome kraja?

Koliko je nagrada utjecala na ishod igre za imunitet? Mislite li da ste dobro odabrali kada ste TheGuardiana poslali na Exile Island? Mislite li da biste pobijedili da je on igrao?

Postoji li netko tko se ovoga puta ne osjeća ugroženim?

Kakva je atmosfera u plemenu nakon izbacivanja DeMarcusa?

TheGuardian, ti si ovoga puta siguran zahvaljujući osvojenoj nagradi. Da ju nisi osvojio, bi li se sada osjećao ugroženim?


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
anchyDate: Saturday, 03 November 2018, 10:31:56 | Message # 2
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Quote Polly ()
Što se događalo za vrijeme 7. igre?

Ništa specijalno, ovi drugi su baš bili brzi, a i kod nas, svima osim meni i nije bilo bitno da se pobedi, pošto su već znali koga izbacuju ako izgubimo, tako da se sigurno svesno ili podsvesno nisu ni trudili.
Quote Polly ()
Igru za imunitet izgubili ste već treći put zaredom od miješanja. Ima li tome kraja?

Kontam da sad ide ujedinjenje, pa da će zato biti kraj, a ako ne, izgubiće opet i slatko ću se smejati biggrin Iz više razloga-prvo, što je veća verovatnoća da bi sa mnom pobedili nego sa nekim ko ostaje u igri posle ovog glasanja, a drugo, što će konačno u ovoj harmoničnoj četvorci neko morati da ispadne smile
Quote Polly ()
Koliko je nagrada utjecala na ishod igre za imunitet? Mislite li da ste dobro odabrali kada ste TheGuardiana poslali na Exile Island? Mislite li da biste pobijedili da je on igrao?

Ne znam, ovi su baš razbili, Guardian bi bio dobar, ali da li bismo samo on i ja mogli da ih stignemo, ne verujem baš... Kod njih je ipak 4 osobe odjednom pisalo rešenja. Ja nisam naravno učestvovala ni u kakvoj odluci, u plemenskom četu se on sam predložio, i svi ćutali, tako da ili su na posebnom četu se to dogovarali, ili prosto ljudi neće velikom Guardianu da se zameraju, koji će ih izbaciti prvom prilikom. Evo i sada pozivam velikog Guardiana da okači ovde dokaz da sam ja od početka za Kaću, pošto meni privatno na ovo ne može da odgovori, pa možda javno može smile Jadno je, Vuki, koliko te boli TAR, pa si se zakačio za mene i izmišljaš budalaštine heart


Kad se bojiš - ne postojiš!

Message edited by anchy - Saturday, 03 November 2018, 10:44:53
 
anchyDate: Saturday, 03 November 2018, 10:43:22 | Message # 3
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Quote Polly ()
Postoji li netko tko se ovoga puta ne osjeća ugroženim?

Svi osim mene, dok bi, kad bi se još jednom desila ova situacija, ugroženi bili svi četvoro. Sve ok, igra se krug za krug, svo četvoro su kao svesni da u ujedinjenju neće zajedno igrati, ali zato izbacuju osobu koja bi mogla da im u tim klanjima pomogne biggrin Da, vrlo logično.

Quote Polly ()
Kakva je atmosfera u plemenu nakon izbacivanja DeMarcusa?

Ista skroz, čim su na prošlom delili na DeMarcusa i mene, eto ja sam im ostala za čistku, kao što sam i bila verovatno kada je Nikola ispao. Kao što rekoh i pri mešanju plemena, Guardianu se baš isplatilo to dodavanje drugih na početku igre još (što je baš bljak), slepo mu veruju, baš me i zanima koju tačno glupu priču im prodaje za mene. Vuki, moraš do pobede, baš si se potrudio u ovoj sezoni heart


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
TheGuardianDate: Saturday, 03 November 2018, 11:09:45 | Message # 4
Trojin šegrt
Group: Moderators
Messages: 1425
Awards: 4
Reputation: 17
Status: Offline
Što se događalo za vrijeme 7. igre? Nemam pojma, ja sam blejao biggrin

Igru za imunitet izgubili ste već treći put zaredom od miješanja. Ima li tome kraja? Ko zna...ko zna

Koliko je nagrada utjecala na ishod igre za imunitet? Mislite li da ste dobro odabrali kada ste TheGuardiana poslali na Exile Island? Mislite li da biste pobijedili da je on igrao? Nemam pojma, ja pitao ljude, niko nije nista govorio i poslao sam sebe na kraju da odmorim malo.

Postoji li netko tko se ovoga puta ne osjeća ugroženim? Ja, ali samo zbog imuniteta xD

Kakva je atmosfera u plemenu nakon izbacivanja DeMarcusa? Ista

TheGuardian, ti si ovoga puta siguran zahvaljujući osvojenoj nagradi. Da ju nisi osvojio, bi li se sada osjećao ugroženim? Ne verujem, al nikad se ne zna
 
KachaDate: Saturday, 03 November 2018, 13:15:23 | Message # 5
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Što se događalo za vrijeme 7. igre?
Meni je nestao net, i onda sam pokušavala preko mobitela balansirat tih 100 tabova, dok nisam na pauzi napravila hotspot, ali tada je već bilo gotovo. Izgubila 5 godina života od živciranja, skoro odustala od igre, i tako... ali neki očito misle da mi se nije dalo, ili da se nisam trudila..

Igru za imunitet izgubili ste već treći put zaredom od miješanja. Ima li tome kraja?
Nema kraja, kletva nije prekinuta. 

Koliko je nagrada utjecala na ishod igre za imunitet? Mislite li da ste dobro odabrali kada ste TheGuardiana poslali na Exile Island? Mislite li da biste pobijedili da je on igrao?
Ne možeš protiv kletve, tako da ne. A činjenica da smo osvojili kada se igralo za nagradu samo još više psihički ubija kad izgubimo imunitet... 

Postoji li netko tko se ovoga puta ne osjeća ugroženim?
Guardian, ipak ima imunitet haha.. 

Kakva je atmosfera u plemenu nakon izbacivanja DeMarcusa?
Luda i nezaboravna. Svašta se događa, baš svašta. Jedva čekam da se atmosfera promjeni.


"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
RooDate: Saturday, 03 November 2018, 13:32:39 | Message # 6
Colonel
Group: Publika
Messages: 166
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Što se događalo za vrijeme 7. igre?
Oni su bili jednostavno bolji i to je to , meni osobno nije sjela igra

Igru za imunitet izgubili ste već treći put zaredom od miješanja. Ima li tome kraja?
Bit će kraj kad dođe ujedinjenje čini se lol, puno nesreće smo imali u prethodnim igrama , a ovu zadnju igru su nas razbili skroz.

Koliko je nagrada utjecala na ishod igre za imunitet? Mislite li da ste dobro odabrali kada ste TheGuardiana poslali na Exile Island? Mislite li da biste pobijedili da je on igrao?
Mislim da ne bi.

Postoji li netko tko se ovoga puta ne osjeća ugroženim?
Postoji.

Kakva je atmosfera u plemenu nakon izbacivanja DeMarcusa?
Ima svega i svačega lol.
 
anchyDate: Saturday, 03 November 2018, 13:53:32 | Message # 7
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Quote Kacha ()
skoro odustala od igre


Nemoj tako heart lol


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
PollyDate: Saturday, 03 November 2018, 22:00:21 | Message # 8
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Rasprava je završena, pokupit ću glasove.

Sinners judging sinners for sinning differently.
 
PollyDate: Saturday, 03 November 2018, 22:02:25 | Message # 9
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Ukoliko netko ima Tajni imunitet i želi ga iskoristiti, poslao je to u svom glasu.

Sinners judging sinners for sinning differently.
 
PollyDate: Saturday, 03 November 2018, 22:04:19 | Message # 10
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Nitko nije iskoristio Tajni imunitet.

Sinners judging sinners for sinning differently.
 
PollyDate: Saturday, 03 November 2018, 22:05:34 | Message # 11
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Kada pročitam glasove, odluka će se smatrati konačnom.
Osoba koja bude dobila najveći broj glasova mora odmah napustiti plemenski savjet.
Pročitat ću glasove.


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
PollyDate: Saturday, 03 November 2018, 22:06:34 | Message # 12
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Prvi glas...

Sinners judging sinners for sinning differently.
 
PollyDate: Saturday, 03 November 2018, 22:07:13 | Message # 13
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
anchy


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
PollyDate: Saturday, 03 November 2018, 22:08:33 | Message # 14
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Kacha

1 glas anchy, 1 glas Kacha


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
PollyDate: Saturday, 03 November 2018, 22:10:05 | Message # 15
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
anchy

2 glasa anchy, 1 glas Kacha


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Završeni plemenski saveti » 6. plemenski savjet (Brao)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: