13. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Završeni plemenski saveti » 13. plemenski savet (Neang Seda)
13. plemenski savet
troyaDate: Sunday, 25 November 2018, 22:00:21 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Neang Seda, dobrodošli na trinaesti plemenski savet u Virtual Survivor 8 - Cambodia. Jedan od vas će po završetku ovog plemenskog saveta biti izglasan i postaće trinaesta osoba koja napušta Virtual Survivor 8 - Cambodia. Rasprava na plemenskom savetu će trajati do sutra u 22:00 h, kada ću pročitati glasove.

Dolaze i članovi Porote – DonnieBrasco, Sanja, Lilake, ErinNavan, Kacha i Roo koji je izglasan na prošlom plemenskom savetu. Oni vam mogu postaviti pitanja na koja također trebate odgovoriti.

Glasanje se vrši tajnim putem i to tako što šaljete game hostu privatnu poruku sa imenom osobe za koju glasate.

Pored toga morate napisati i minimum jednu rečenicu komentara, odnosno objašnjenje svog glasa.

Ako neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, uradiće to uz glas.

Ema ima Imunitet i za nju ne možete glasati večeras.

A sada nekoliko pitanja:

Ema osvojila si Imunitet, misliš li da bi bila ugrožena da nisi?

Ema kakav je osećaj biti 1. finalista?

TheGuardian posle toliko imuniteta i ti si ugrožen, pretpostavljam da se ne osećaš sigurno, ali misliš li da imaš šanse za finale?

Maski da li si razočarana jer jedino ti od preostalih takmičara nisi osvojila Imunitet do sada?

Džejkobse ko je najveća pretnja za pobedu?

Sada kada znate da nakon ovog plemenskog saveta nema više izbacivanja, koji je glavni kriterijum za glasanje? Eliminisanje najveće pretnje za pobedu ili odanost?

Da li je prošli plemenski bio blindside?

Opet za sve, koliko Emin imunitet menja vašu strategiju večeras?
 
TheGuardianDate: Sunday, 25 November 2018, 22:04:24 | Message # 2
Trojin šegrt
Group: Moderators
Messages: 1425
Awards: 4
Reputation: 17
Status: Offline
TheGuardian posle toliko imuniteta i ti si ugrožen, pretpostavljam da se ne osećaš sigurno, ali misliš li da imaš šanse za finale? A red je bio, nisam mogao da drzim vise sve imunitete biggrin Sta znam, sto bi rekli sportisti, nada uvek postoji, ne osecam se sigurno, ne osecam se nesigurno, na pripravnosti sam biggrin

Sada kada znate da nakon ovog plemenskog saveta nema više izbacivanja, koji je glavni kriterijum za glasanje? Eliminisanje najveće pretnje za pobedu ili odanost? Pa neki miks toga, vagacu opcije i videti biggrin

Da li je prošli plemenski bio blindside? Za mene ne, za neke da biggrin

Opet za sve, koliko Emin imunitet menja vašu strategiju večeras? Pa ne menja previse, oduvala me ema u iks oksu xD ZELIM DA ZABORAVIM NA TO!
 
DžejkobsDate: Monday, 26 November 2018, 12:31:48 | Message # 3
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Džejkobse ko je najveća pretnja za pobedu?

Mislim da je svima jasno da je Ema najverovatnije pobednik i da se tu nista ne moze uraditi osim cestitati :). 

Sada kada znate da nakon ovog plemenskog saveta nema više izbacivanja, koji je glavni kriterijum za glasanje? Eliminisanje najveće pretnje za pobedu ili odanost?

Ne znam kako drugi razmisljaju i ne zanima me iskreno. Ja sam bio odan pa sam na kraju i preveslan tako da vise ne razmisljam kako sam pre razmisljao sigurno.

Da li je prošli plemenski bio blindside?

Pa jeste. Ali ne znaci da sam sad nesto besan ili preterano razocaran. Desilo se, idemo dalje :). 

Opet za sve, koliko Emin imunitet menja vašu strategiju večeras?

Ne menja previse. Ako hoces u finale i da budes siguran da ides tamo uzmi imunitet :). Ja to nisam uspeo i samim tim nemam vise nikakvu strategiju.
 
SanjaDate: Monday, 26 November 2018, 17:19:47 | Message # 4
Major general
Group: Publika
Messages: 280
Awards: 2
Reputation: 0
Status: Offline
Quote Džejkobs ()
Ja sam bio odan pa sam na kraju i preveslan


Hello Dzejkobse, simbolu odanosti.

Mozes li nam reci sta se desilo, kome si bio odan i ko te "preveslao" ?

Da li si ti nekoga tokom igre, kao sto kazes, preveslao a bio ti je odan ?

Ako jesi, mozes li nam nabrojati koga ?

Bice valjda prostora da ispises sve. (:
 
DžejkobsDate: Monday, 26 November 2018, 17:54:33 | Message # 5
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Očekivao sam ova pitanja zbog načina na koji sam preformulisao svoje odgovore.

1. Sve što sam radio u igri radio sam za dve osobe.
2. Većina stvari koje sam radio jesu gluma. Sve isključivo da dobijem informacije koje su mi bile potrebne. Da li je to pogrešno? Na nekom ljudskom nivou da slažem se da je pogrešno ali u igri sam radio ono što sam morao. Ako budeš iskren gotov si u većini slučajeva. Takodje sve zavisi kako ko igra ovu igru. Pri kraju sad i mogu da razmatram šta sam sve loše uradio i šta je moglo bolje ali tokom igre nekada te i emocije ponesu. U tvom slučaju ako baš to eksplicitno tražiš sam se baš ogrešio ali opet radio sam ono što sam sebi zadao. Sad da nabrojim koga sam sve preveslao? U ujedinjenju verovatno svakoga ko je ispao sem Roa. A na kraju sam i samog sebe preveslao.
3. Za više detalja sačekaj da ispadnem i tad možeš da me pitaš šta god želiš i ako budeš zahtevala neke velike romane svakog detalja u igri pa dobićeš ih.

Takodje. Kad kažem da sam odan, ja nikada nikome eksplicitno nisam obećavao saveze. Baš zato što nisam mogao da ih ispunim. Jedan jedini savez koji sam obećao njega sam se od njegovog početka držao i on mi je bio najveća greška koju sam napravio u igri.
 
ErinNavanDate: Monday, 26 November 2018, 18:03:03 | Message # 6
Kućna pomoćnica
Group: Publika
Messages: 1309
Awards: 8
Reputation: 24
Status: Offline
Quote Džejkobs ()
Jedan jedini savez koji sam obećao njega sam se od njegovog početka držao i on mi je bio najveća greška koju sam napravio u igri.

Neko iz publike te nazvao melodramatičnim. (zapravo više nekih)
Da li si stvarno melodramatičan?
Pošto ovo realno zvuči vrlo md-čno.


Koviljka za predsednika!
http://www.forum.epskafantastika.com/index.php
 
DžejkobsDate: Monday, 26 November 2018, 18:05:38 | Message # 7
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Moguće da tako zvučim nekad da :). Real life i virtuelni svet su dve različite stvari. Ne smatram da sam takav u privatnom životu. Imao sam svoje momente ali to je sve u prošlosti. Sad sam više hladan rekao bih.
 
SanjaDate: Monday, 26 November 2018, 18:12:59 | Message # 8
Major general
Group: Publika
Messages: 280
Awards: 2
Reputation: 0
Status: Offline
Quote Džejkobs ()
U ujedinjenju verovatno svakoga ko je ispao sem Roa.


Da li mozda zbog toga mislis da ce te ipak ostaviti u top3, jer bi neko od preostalih dvoje finalista lakse pobedio ako smatraju da je porota toliko kivna na tebe da ipak nece glasati da ti pobedis? (:
 
MaskiDate: Monday, 26 November 2018, 18:17:40 | Message # 9
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
Maski da li si razočarana jer jedino ti od preostalih takmičara nisi osvojila Imunitet do sada?

pa i nisam nesto (:
bilo je mnogo bitnije gard da osvaja nego ja a i cesto nisam kuci bila tako da nemam za cime zaliti ^^

Sada kada znate da nakon ovog plemenskog saveta nema više izbacivanja, koji
je glavni kriterijum za glasanje? Eliminisanje najveće pretnje za pobedu
ili odanost?

odanost...

Da li je prošli plemenski bio blindside?

da.

Opet za sve, koliko Emin imunitet menja vašu strategiju večeras?

nimalo (:


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
ErinNavanDate: Monday, 26 November 2018, 18:31:37 | Message # 10
Kućna pomoćnica
Group: Publika
Messages: 1309
Awards: 8
Reputation: 24
Status: Offline
Quote Maski ()
bilo je mnogo bitnije gard da osvaja nego ja

Zašto je bilo mnogo bitnije?
Takođe, da li impliciraš da nisi dala sve od sebe u igrama? I ako je tako, zašto?


Koviljka za predsednika!
http://www.forum.epskafantastika.com/index.php
 
DžejkobsDate: Monday, 26 November 2018, 18:31:43 | Message # 11
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Da li mozda zbog toga mislis da ce te ipak ostaviti u top3, jer bi neko od preostalih dvoje finalista lakse pobedio ako smatraju da je porota toliko kivna na tebe da ipak nece glasati da ti pobedis? (:

Ne postoji ni najmanja šansa da će se ovako nešto dogoditi :).
 
RooDate: Monday, 26 November 2018, 18:32:41 | Message # 12
Colonel
Group: Publika
Messages: 166
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Quote Sanja ()
Hello Dzejkobse, simbolu odanosti.
Iako je ovo bio teški sarkazam, ustvari je istina lol. Samo je stvar perspektive, upravo zato što ga duže znam od tebe sam znao i kakva je osoba i da me ne bi izdao nikad ako je samnom osnovao prvi savez, a isto tako on zna da neću ni ja izdat, zato smo dobro i funkcionirali kroz većinu ove igre... a izigranih će uvijek biti u ovoj igri...
 
ErinNavanDate: Monday, 26 November 2018, 18:32:45 | Message # 13
Kućna pomoćnica
Group: Publika
Messages: 1309
Awards: 8
Reputation: 24
Status: Offline
Quote Džejkobs ()
Ne postoji ni najmanja šansa da će se ovako nešto dogoditi :).

Znači, računaš da se večeras pridružuješ poroti?


Koviljka za predsednika!
http://www.forum.epskafantastika.com/index.php
 
DžejkobsDate: Monday, 26 November 2018, 18:35:29 | Message # 14
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Da budem i za kraj melodramatičan. Kocka je bačena fortuna je svoje izabrala smile

Message edited by Džejkobs - Monday, 26 November 2018, 18:35:56
 
EmaDate: Monday, 26 November 2018, 18:35:53 | Message # 15
Emigmatika
Group: Publika
Messages: 51
Awards: 2
Reputation: 0
Status: Offline
1. Mislim da bih prosla u finale da nisam uzela imunitet, ali otkud znam, zaista nisam sigurna. U svakom slučaju, drago mi je sto sam ga osvojila naravno smile

2. Necu glasati za osobu koja predstavlja uslovno receno pretnju.Glasacu za osobu za koju smatram da je najmanje od preostalih zaslužila finale..

2. Za mene je ishod proslog glasanja bio ocekivan..
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Završeni plemenski saveti » 13. plemenski savet (Neang Seda)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: