2. emisija - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 2. emisija (Just_Vlad)
2. emisija
SacDate: Sunday, 21 October 2018, 11:57:01 | Message # 16
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Otkud znas da te nije izadla? biggrin

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
EthanMorascaDate: Sunday, 21 October 2018, 12:51:51 | Message # 17
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Ovo je bio baš jak blindside i izrazito uzbudljiv plemenski savet. Dugo se nije desilo da neko ispadne sa HII u džepu. Drago mi je što vidim da su novajlije krenule ozbiljno da igraju. biggrin

Vlad, pitanje za tebe glasi: da li postoji šansa da se u novajlijama oformi neki all girl alliance? Ili se možda već oformio?

Da li možda znaš da li Dario nije glasao (pa je dobio glas protiv sebe) ili je neko glasao za njega?


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
ElioDate: Sunday, 21 October 2018, 13:05:21 | Message # 18
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote Just_Vlad ()

Uhmmm predstavnik sam od samog početka bio ja

Očigledno nisi bio u vrhu budući da pričaš sad ovde sa nama smile pročitao sam i tvoj plemenski i definitivno je trebalo malo da spustiš loptu i ne ističeš se toliko, ali šta je tu je, nadam se ti je ovo bilo jedno lepo iskustvo smile

Moje jedino pitanje za sad je da li si nekome rekao da imaš tajni imunitet?


Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
KillyDate: Sunday, 21 October 2018, 16:17:33 | Message # 19
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
Zbog čega si Rooa pokušao da izbaciš?

お前はもう死んでいる
 
Pillager_VladDate: Sunday, 21 October 2018, 17:19:51 | Message # 20
Kapetan broda
Group: Publika
Messages: 253
Awards: 0
Reputation: 4
Status: Offline
Quote Sac ()
Otkud znas da te nije izadla?


99% sam siguran da nije biggrin

Quote EthanMorasca ()
Vlad, pitanje za tebe glasi: da li postoji šansa da se u novajlijama oformi neki all girl alliance? Ili se možda već oformio?


Šanse su veće da se podele u dve manje ekipe po dve devojke. Msm da se to već i dešava

Quote EthanMorasca ()
Da li možda znaš da li Dario nije glasao (pa je dobio glas protiv sebe) ili je neko glasao za njega?


Opet, 99% sam siguran da je neko glasao za njega, a mislim i da znam ko je taj neko.

Quote Elio ()
Moje jedino pitanje za sad je da li si nekome rekao da imaš tajni imunitet?


Jedna osoba. Sa kojom sam bio u savezu od samog početka i verujem joj 99% u pitanju je Sanja.

Quote Killy ()
Zbog čega si Rooa pokušao da izbaciš?


Nije mi se svideo način na koji igra i laže sve oko sebe, dao sam sebi cilj da želim takvu osobu da izbacim odmah u startu. Bilo je zaista ili on ili ja.
 
KillyDate: Sunday, 21 October 2018, 19:07:19 | Message # 21
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
Quote Just_Vlad ()
Nije mi se svideo način na koji igra i laže sve oko sebe, dao sam sebi cilj da želim takvu osobu da izbacim odmah u startu. Bilo je zaista ili on ili ja.
Da li je saznao od Kache da želiš da ga izbaciš ili od nekog drugog? Izuzev od tvog saveza, si ikome rekao da ga želiš izbaciti?


お前はもう死んでいる
 
KillyDate: Sunday, 21 October 2018, 19:07:32 | Message # 22
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
mistake

お前はもう死んでいる

Message edited by Killy - Sunday, 21 October 2018, 19:08:05
 
Pillager_VladDate: Sunday, 21 October 2018, 21:31:31 | Message # 23
Kapetan broda
Group: Publika
Messages: 253
Awards: 0
Reputation: 4
Status: Offline
Quote Killy ()
Da li je saznao od Kache da želiš da ga izbaciš ili od nekog drugog? Izuzev od tvog saveza, si ikome rekao da ga želiš izbaciti?


Da, najverovatnije će biti da je od Katche, jedino je ona sve vreme zvučala potpuno nesigurno, kao da se oseća loše što je u savezu koji je protiv osobe koja joj se prva obratila... Tako da je vrv i to igralo ulogu pa je odlučila da ipak izda mene, a ne njega.
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 2. emisija (Just_Vlad)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: