5. emisija - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 5. emisija (DeMarcus)
5. emisija
SacDate: Thursday, 01 November 2018, 19:10:23 | Message # 31
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
I ja sam hteo da pitam za muzička takmičenja, tada sam bio verna publika i glasač, a pesmu one devojke što je završla druga(čini mi se) sam čak slao ovde na ESC. I dalje sam ponosan na to zadnje mesto. biggrin Prelepo peva i prelepa pesma.  heart

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
DeMarcusDate: Thursday, 01 November 2018, 20:03:10 | Message # 32
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 71
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Tara Wills?  smile  Divna devojka, pozitivno opsednuta Srbijom i Madjarskom, ostvarila je svoj san i upisala je fakultet za slabovide u Budimpesti... Devojka cak iz Paname... Svaka joj cast na hrabrosti.

Detox coming at you with the strong verse, I'mma speed it up. I have to shut it down first...
 
LaraCroftDate: Thursday, 01 November 2018, 21:37:09 | Message # 33
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Meni je jedan muski glas bio najbolji, secam se da sam mu vise puta davala max bodova, sad ne mogu da se setim da li je on i pobedio

I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
DeMarcusDate: Thursday, 01 November 2018, 23:11:49 | Message # 34
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 71
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Daniel - Believe again

Detox coming at you with the strong verse, I'mma speed it up. I have to shut it down first...
 
LaraCroftDate: Friday, 02 November 2018, 08:18:18 | Message # 35
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Da, on.

Ima i mog komentara medju ostalima.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
tiksiDate: Friday, 02 November 2018, 10:49:10 | Message # 36
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote DeMarcus ()
Daniel - Believe again

angel2  heart  yes


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Friday, 02 November 2018, 10:51:01
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 5. emisija (DeMarcus)
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search: