8. emisija - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 8. emisija (Sanja)
8. emisija
PollyDate: Sunday, 11 November 2018, 21:10:21 | Message # 1
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Osmi natjecatelj koji napušta VS 8: Cambodia je Sanja.

Kako ti se činila sezona?

Kako su ti se činila plemena?

Imaš li favorite?

Što misliš, tko pobjeđuje, a tko ispada sljedeći?

Što misliš, zašto si izbačena?

Jesi li si znala da ispadaš?

Kaješ li se zbog nečega u sezoni?

Ako netko iz publike želi postaviti neko pitanje, može to slobodno uraditi.


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
anchyDate: Monday, 12 November 2018, 11:37:39 | Message # 2
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Baš šteta, ali baš za očekivati, jbg. Ovi samo čiste nepogodne smile Reci nam ko je glasao sa njima - Jakov ili Erin? Mada mi je logčnije da je ona. 

Sad bar imaš vremena da smišljaš asocijacije  tongue  Okači neku za zagrevanje da se igramo biggrin


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
SanjaDate: Monday, 12 November 2018, 12:28:12 | Message # 3
Major general
Group: Publika
Messages: 280
Awards: 2
Reputation: 0
Status: Offline
Kako ti se činila sezona?
S obzirom da prvi put ucestvujem nije lose iako je bilo igraca koju su tu samo da su na broju, bar je tako delovalo. Samo da su bili malo vise aktivni bilo bi jos bolje.

Kako su ti se činila plemena?
U prvom plemenu koliko god da mi je delovalo ok shvatila sam da to moze mnogo bolje kada sam presla u drugo tj kada smo se izmesali. Generalno je bila dobra ekipa sve dok nismo kiksnuli greskom jednog od nas. Bili smo organizovaniji, svi zajedno smo se mnogo vise trudili i imali smo bolju komunikaciju.

Imaš li favorite?
Imam. Posle svega, to je definitivno Ema.

Što misliš, tko pobjeđuje, a tko ispada sljedeći?
Samo da nisu TheGuardian i Dzejkobs, a suprotno, za sledece izbacivanje volela bih da su oni i misljenja sam da ce i biti, prvo Gardianovo neosvajanje licnog imuniteta- mislim da ce praviti meni drustvo ovde biggrin

Što misliš, zašto si izbačena?
Hm, kada sam se malo vise aktivirala sto se tice tih nekih dogovora mislim da su poceli da me smatraju pretnjom. Neke stvari i odnose medju takmicarima nisam znala dok nisam ispala pa procitala ovde ko s kim, sta i kako. Mislim da mi je sada sve jasno. Druga stvar zbog koje sam mislila da to nije slucaj tj da se ovde iko poznaje je ta sto je u prijavi za VS8 pisalo da je jedini uslov za takmicenje taj da ga niko nije igrao ranije. Ne znam zasto je bilo drugacije ali ok.

Jesi li si znala da ispadaš?
Pre prvog glasanja ne. Racunala sam najvise da moze biti 4:4. Kada se desilo ponovno glasanje bilo je ocigledno da ce biti nekih 4:2 za mene.

Kaješ li se zbog nečega u sezoni?
Kajem se naravno. Prvo sto sam dozvolila sebi da ispadnem sa imunitetom smile ali on je bio u planu za nesto drugo samo sto sam verovala pogresnoj osobi, konkretno Jakovu, jer kao sto rekoh nisam znala za odnos Maski - Jakov a krenuli smo na nju. Iako nas je bukvalno ubedio da je glasao za nju, ipak se okrenuo protiv mene, sto nikako nije smeo sebi da dozvoli. Ali, smatram da je mnogo naivno odigrao ovaj potez i da ce ipak vrlo brzo ispasti, kao sto je trebao da bude slucaj u ova poslednja 2 kruga u kojima mislim da sam nekim delom doprinela da se stvari okrenu u njegovu korist . Mozda mi je zbog toga rekao da se posle dodeljenog glasa za mene oseca kao " usrano govno". confused hands


Message edited by Sanja - Monday, 12 November 2018, 15:24:58
 
SanjaDate: Monday, 12 November 2018, 12:42:52 | Message # 4
Major general
Group: Publika
Messages: 280
Awards: 2
Reputation: 0
Status: Offline
Jakov je glasao sa njima. Dragana je neko ko me 99% ne bi izdala.

Edit: asocijacija veceras oko ponoci biggrin


Message edited by Sanja - Monday, 12 November 2018, 14:40:37
 
troyaDate: Monday, 12 November 2018, 18:28:59 | Message # 5
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Sanja je neko ko je mogao ovu sezonu da okrene naglavacke, samo da je malo bolje procitala pravila zadnje igre ona bi osvojila drugi imunitet za redom, i uz svoj tajni imunitet i mozda jos koji imunitet u medjuvremenu moglo je tu svasta da bude. Da gori sezona. biggrin
 
SanjaDate: Monday, 12 November 2018, 18:42:23 | Message # 6
Major general
Group: Publika
Messages: 280
Awards: 2
Reputation: 0
Status: Offline
Trojice, ti bar znas da se na greskama uci lol
Gorece sledeca ako mi se pridruzis hands


Message edited by Sanja - Monday, 12 November 2018, 18:43:38
 
tiksiDate: Monday, 12 November 2018, 20:23:00 | Message # 7
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Iskreno ne znam zasto svaki put kad udjem ovde imam neki ljigavi osecaj oko svega ovoga. Mozda se i meni vise ne prate nesto ovi VSovi. Nadam se da ce se tipa Ema ili Kaca uzdici i napraviti nesto.

Ako se gleda objektivno neki stari su vrbovali stabilno neke nove, koji ih do sada nisu zeznuli, imaju sad uslove i da dele glasove, uz pomoc Jakova, koji ce vrv tu biti i kljucan igrac tipa za 3ce mesto. Tako da legitimno ok.

Pozz Sanja. Zasto ti je Ema favorit?


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Monday, 12 November 2018, 20:25:35
 
SanjaDate: Monday, 12 November 2018, 20:50:32 | Message # 8
Major general
Group: Publika
Messages: 280
Awards: 2
Reputation: 0
Status: Offline
Cao Tiksi smile ne znam koji zakljucak konkretno treba da izvucem iz prvog dela teksta, ali ono sto mogu da ti kazem je da ako se Ema ili Kaca uzdignu i naprave nesto to je sigurno da Jakov nema sanse da udje u top3. Nesiguran je, naivan i mislim da nema "kartu" kojom bi igrao na nesto vise. Verovatno je svestan i sam toga i mozda mi je bas zato par puta prodavao neki scenario zbog kojeg mi je trazio da mu poklonim imunitet.
Ema mi je favorit zato sto je od starta bila iskrena, prema meni licno uvek,i kad smo bile zajedno i protiv i posle ujedinjenja. Ima neki svoj princip igre kojim se vodi i to je ono sto mi je sjajno kod nje.
 
YoungWolfDate: Monday, 12 November 2018, 23:09:54 | Message # 9
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Komentarisao bih, ali izgleda sve sto ovde kazemo, dodje do takmicara pre nego stisnemo "Post reply". Tako da...

Meni je samo interesantno da je ovo drugi tajni imunitet, ako sam dobro shvatio, da je otisao u bestraga. Voleo bih da vidim neka iznenadjenja, ali kako sezona odmice...
 
LaraCroftDate: Tuesday, 13 November 2018, 09:03:07 | Message # 10
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote YoungWolf ()
Meni je samo interesantno da je ovo drugi tajni imunitet, ako sam dobro shvatio, da je otisao u bestraga

Kao da igra MarkoNG  whistling


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 8. emisija (Sanja)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: