10. emisija - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 10. emisija (ErinNavan)
10. emisija
troyaDate: Saturday, 17 November 2018, 22:17:08 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Deseti takmičar koji napušta VS 8: Cambodia je ErinNavan.

Kako ti se činila sezona?

Kako su ti se činila plemena?

Imaš li favorite?

Šta misliš, ko pobeđuje, a ko ispada sljedeći?

Šta misliš, zašto si izbačena?

Jesi li znala da ispadaš?

Kaješ li se zbog nečega u sezoni?

Ako neko iz publike želi postaviti neko pitanje, može to slobodno uraditi.
 
YoungWolfDate: Saturday, 17 November 2018, 22:19:42 | Message # 2
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Konacno  tongue Red je vise bio... biggrin
 
ErinNavanDate: Saturday, 17 November 2018, 22:35:58 | Message # 3
Kućna pomoćnica
Group: Publika
Messages: 1309
Awards: 8
Reputation: 24
Status: Offline
Kako ti se činila sezona?

Nisam nikad pre ni gledala ni učestvovala, tako da nemam sa čime da uporedim. OK, pretpostavljam.

Kako su ti se činila plemena?

Drugo mi je bilo najbolje.

Imaš li favorite?

Navijam za Emu.

Šta misliš, ko pobeđuje, a ko ispada sljedeći?

Navijam za Emu, pa ću se nadati da ona pobeđuje. Mada, opasna je igra i jaki su savezi, tako da... nadam se da neće ona.

Šta misliš, zašto si izbačena?

Ih, kako sam igrala, čudo je da sam i do ovde došla. Kao što rekoh... nisam nikad ni igrala ni pratila, tako da sam prosto donela neke pogrešne odluke, i zauzela neke pogrešne stavove, za nekog ko planira da stigne negde u ovoj igri.

Jesi li znala da ispadaš?

U smislu da me je neko upozorio? Ne.
U smislu da sam sama došla do tog zaključka? Da.
Ali to mi je bio već treći takav zaključak.
whistling 

Kaješ li se zbog nečega u sezoni?

Što sam noćas slala glas. A mogla sam da imam savršen rezultat.
wine 
Quote YoungWolf76254Konacno   Red je vise bio...
I ja kažem.


Koviljka za predsednika!
http://www.forum.epskafantastika.com/index.php


Message edited by ErinNavan - Saturday, 17 November 2018, 22:37:37
 
EthanMorascaDate: Sunday, 18 November 2018, 11:44:16 | Message # 4
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Pozdrav, Erin! biggrin

Da li možeš ukratko da mi objasniš sa kime si bila najbliža, odnosno sa kime si planirala/priželjkivala finale?

Ko je činio većinu u originalnom Challengers plemenu?

Da li su Roo i Kacha marionete? biggrin

Da li se osećaš izdano s nečije strane? Ne mora da bude bukvalno izdaja/prekršeno obećanje, već možda neprijatno iznenađenje zato što je nego glasao za tebe, odnosno neko iznevereno očekivanje.

Ko ti je od All-Star ekipe najviše legao kao osoba?

Da pitam ja umesto Troye (koji sigurno želi ovo da te pita biggrin ): da li bi igrala opet?


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
ErinNavanDate: Sunday, 18 November 2018, 22:29:18 | Message # 5
Kućna pomoćnica
Group: Publika
Messages: 1309
Awards: 8
Reputation: 24
Status: Offline
Već sam se zabrinula da me niko ništa neće pitati, sem YW.
Ali svakako znam da nisam bila naročito zanimljiv igrač.


Da li možeš ukratko da mi objasniš sa kime si bila najbliža, odnosno sa kime si planirala/priželjkivala finale?

Najviše sam ćaskala sa Sanjom, pa posle sa lilake.
Nikad nisam računala na finale, ali da jesam... huh... baš nije lako pitanje.
Sa Sanjom bi bilo OK čini mi se.
Džejkobs je s razlogom izostavljen s ove kratke liste. :p
 

Ko je činio većinu u originalnom Challengers plemenu?

Timski smo se malo presipali i rasipali, dok se nisu uspostavila, uslovno rečeno dva fronta, a po tome što je Just_Vlad brzo izleteo, jasno je koji je front bio slabiji.

Da li su Roo i Kacha marionete?

Mislim da Roo misli da nije, takav je tip, a mislim da bi lako mogli da budu. Bas nemam pojma šta bi Kacha mogla da misli na tu temu. Verovatno šta god da rade, doživljavaju to kao savez.

Da li se osećaš izdano s nečije strane? Ne mora da bude bukvalno
izdaja/prekršeno obećanje, već možda neprijatno iznenađenje zato što je
nego glasao za tebe, odnosno neko iznevereno očekivanje.

Kratko i jasno - Džejkobs. Kacha me bila malo izbacila iz takta u startu, ali to nije ništa kako sam se osećala nakon Džejkobsove višestruke igre.

Ko ti je od All-Star ekipe najviše legao kao osoba?

Ovo je tužno... bio je to Džejkobs.
wacko  wacko  wacko
Posle tragičnog preokreta lilake


Da pitam ja umesto Troye (koji sigurno želi ovo da te pita ): da li bi igrala opet?

Kad sam se priključila rekla sam sebi "samo ovaj krug". I ostala sam pri tome prilično dugo. Ali shvatam čar igre, pa ne mogu više da kažem 100% nikad. Možda... svašta može da se desi.
yahoo


Koviljka za predsednika!
http://www.forum.epskafantastika.com/index.php


Message edited by ErinNavan - Sunday, 18 November 2018, 22:32:15
 
tiksiDate: Tuesday, 20 November 2018, 08:44:40 | Message # 6
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Sta da kazem osim dosadno, kada se od prvog kruga zna ko ide do kraja, manje/vise. Mada je po meni ovo naredno ispadanje mozda kljucno za finalni ishod.

Kojim redom ce po tebi ostali da ispadaju i ko ce u finale?

Da li Maski zeli da u narednim krugovima ispadne TheGuardian i da li ce ako se to desi to tumaciti da nije mogla nista protiv toga jer su drugi tako hteli (posebno Jakov i Roo)? Pitane je situaciono zavisno od toga sta se sada dogodi.

Opisi igru preostalih ucesnika ponaosob.

Koja osecanja si sve imala u toku ucesca u ovoj sezoni?


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
ErinNavanDate: Tuesday, 20 November 2018, 16:25:43 | Message # 7
Kućna pomoćnica
Group: Publika
Messages: 1309
Awards: 8
Reputation: 24
Status: Offline
Sta da kazem osim dosadno, kada se od prvog kruga zna ko ide do kraja, manje/vise. Mada je po meni ovo naredno ispadanje mozda kljucno za finalni ishod.

Mi novi nismo znali. Neki su imali velike planove. Ali videla sam kad sam ispala da je dosta toga bilo predviđeno da se odvija baš onako kako se odvijalo.

Kojim redom ce po tebi ostali da ispadaju i ko ce u finale?

Prepostavke koje sam čula u više navrata su da su Maski i TheGuardina u supertajnom savezu, i da oni idu do finala, a da su ostali u savezima ili sa jednom ili sa drugim.
Što se ispadanja tiče moj osećaj je sledeći: Ema, Kacha, Roo, Džejkobs, ako je ovo za savez tačno.
Ako nije TheGuardian, Ema, Roo, Kacha.
Takođe mislim da je Ema materijal za finale i ako je sreća posluži volela bih da je vidim tamo protiv Rooa.


Da li Maski zeli da u narednim krugovima ispadne TheGuardian i da li ce ako se to desi to tumaciti da nije mogla nista protiv toga jer su drugi tako hteli (posebno Jakov i Roo)? Pitane je situaciono zavisno od toga sta se sada dogodi.

Problem je što nisam imala nikakav kontakt s TheGuardianom i skoro nikakav sa Maski.
Ipak, na osnovu kontakta koji jesam imala sa njom, ona svoje karte čvrsto drži pri sebi. Neki od nas smo mislili da bi bilo pametno da ispadne ranije, ali mislim sad da ide do kraja. A što se tiče TheGuardiana, pa to zavisi od toga da li stvarno postoji supertajni savez ili ne. Ako ne postoji, .


Opisi igru preostalih ucesnika ponaosob.

Roo - da počnem od njega, jer njega sam baš "oprala" u 2-3 navrata, a par puta i u chatu. Pokazao se kao sposoban igrač i sa mnogo više kičme, nego što mi se učinilo na prvu loptu. Krenuo je jako od starta, i iako i dalje ne volim stvaranje saveza sa svima, što je zapravo moj problem sa igrom, shvatila sam da je to samo karakteristika igre, a ne nužno i Matejeva karakteristika, tako da... ne povlačim šta sam rekla, jer je bilo rečeno na osnovu informacija koje sam imala, i na osnovu takvih informacija bih uvek isto reagovala, ali razumem igru bolje, i shvatam da je on prosto igra kako je igra i to vodi bliže finalu.

Kacha - s njom sam imala kontak samo u startu, posle baš i ne, zbog celog preokreta oko glasanja. Bila je prilično aktivna u igrama i timski je igrač, a čini mi se da je OK i kao osoba. Čekam da se igra završi, pa da se bolje upoznamo.

Ema - Ema je totalno cool lik, i ne čini mi se da je od onih koji igraju višestruku igru, tako da se bojim da će teško stići do kraja, ali je moj favorit.
v 

Džejkobs - koliko sam drvlje i kamenje na Rooa, to nije ništa kako se osećam po pitanju Džejkobsa. Nije mi jasno kakvu igru igra i koji mu je konačni cilj, ali verujem da i u ovakvim igrama postoji granica za količinu višestruke igre. Dotični gospodin je prešao, i to podosta. Želim mu da ga Maski ispali kao iz praćke.

gunsmilie  killed  priest 

Koja osecanja si sve imala u toku ucesca u ovoj sezoni?

Joj... sve je počelo nekom nonšalacijom, jer sam savim slučajno uletela u igru kada me je YW pitao da li bih. Pa ja ono kao u fazonu - ajd mogu.
Onda se nastavilo paranojom, jer je svako sa svakim pokušavao da stupi u savez, pa sam počela da paranoišem i van VSa.
Osećaj osujećenosti kad je Just_Vlad ispao.
Prilično nepoverenja i još paranoje nakon toga.

Drugo pleme mi je bilo super.
U suštini, nikad nisam mislila da bih mogla da dođem do finala, i bila sam spremna to take one for the team, no na moju veliku žalost, nije mi se pružila mogućnost da se igram g. Spoka. Ili možda i jeste, ali sam bila previše osvetoljubiva, pa nisam pravilno iskoristila priliku da odem pod svojim uslovima, kad je došlo do mešanja plemena.
Taj dan umesto da elegantno ispadnem, sam rešila da probam da preokrenem verovatnoću, pa sam od totalne svejednoće sa početka igre došla do nemoćnih suza. Bukvalno. Nisam naročito ponosna što me igra toliko potresla, ali jeste, i nema svrhe lagati.
Rezignacija. I na kraju totalna nonšalancija. Ova Erin bi možda bolje odigrala igru od one Erin koja je počela, mada znajući mene, možda bih pre ispala.
Ispala sam s osmehom, bez ogorčenja i stresa.
Jedino mi ostao Džejkobs na crnoj listi.

Ako gospođa Koviljka ovo čita, nek zna da mi je žao što je ispala zbog mene, verujem da bi se mnogo bolje pokazala. Dužna sam joj piće i čokoladnu tortu.
booze   :flowers:


Koviljka za predsednika!
http://www.forum.epskafantastika.com/index.php


Message edited by ErinNavan - Tuesday, 20 November 2018, 16:29:10
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 10. emisija (ErinNavan)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: