11. emisija - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 11. emisija (Kacha)
11. emisija
YoungWolfDate: Thursday, 22 November 2018, 11:52:27 | Message # 16
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote anchy ()
P S. Ne znam što ste toliko kivni na Jakova, mnogi ovde glume žrtve u nekim trenucima ili u celoj partiji... Svako ima neku svoju taktiku. Vaše je da to prepoznate i adekvatno odgovorite na to

Mislim da je fora u tome sto je on imao moc da preokrene sezonu i izbaci Maski u jednom trenutku, a to nije uradio. Koliko sam ja shvatio, Jakov nikada nije imao neki ugrozen polozaj, imao je dosta moci na raspolaganju, ali svi pricaju kako je on pomalo melodramatican... A sustina je da je on imao moc ne samo da preokrene sezonu vec da bez problema izbaci Maski oko koje se stvorila mitomanija tokom ovog VS, i time ostavi Guardiana samog. Ali Jakov nije to uradio i onda je ta melodramaticnost pomalo iritantna drugima. Pretpostavljam da je tako...
 
KachaDate: Thursday, 22 November 2018, 12:06:04 | Message # 17
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Quote YoungWolf ()
Mislim da je fora u tome sto je on imao moc da preokrene sezonu i izbaci Maski u jednom trenutku, a to nije uradio. Koliko sam ja shvatio, Jakov nikada nije imao neki ugrozen polozaj, imao je dosta moci na raspolaganju, ali svi pricaju kako je on pomalo melodramatican... A sustina je da je on imao moc ne samo da preokrene sezonu vec da bez problema izbaci Maski oko koje se stvorila mitomanija tokom ovog VS, i time ostavi Guardiana samog. Ali Jakov nije to uradio i onda je ta melodramaticnost pomalo iritantna drugima. Pretpostavljam da je tako...


Istina. Jakov je bio u odličnoj poziciji, igrao obje strane, a vjerujem da su mu baš zbog te melodramatičnosti ljudi vjerovali. I on i guardian po meni imaju sličnu strategiju u smislu skupljanja ljudi koji im vjeruju, samo to dobiju na drugačiji način. Kolko shvaćam, maski ima sa svima dogovor za top3 koji bi očito ljudi poštivali do smrti hahah, tako da mislim da je ona sigurno u finalu.


"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
troyaDate: Thursday, 22 November 2018, 15:49:02 | Message # 18
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Kacha je neko ko, barem meni ima najzanimljiviju pricu i nadao sam se da ce doci daleko. Jedina je pravi fan survivora, i odgledala sve sezone, zakasnila par sati za prijavu i onda iznenada 1 sat pre igre odustaje lik i onda upada bukvalno na 1. igri. Kao da joj je bilo sudjeno da ucestvuje. Nakon toga je propustila 1. plemenski savet i bukvalno na dalje bila na svakom biggrin
 
KachaDate: Thursday, 22 November 2018, 16:16:51 | Message # 19
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Troya <3

Eto bilo mi je suđeno, ali previše sam emocija uključila u igru, početnička greška hahahah

https://youtu.be/nSNyp7mY_d4
Ovo sam ja hahaha, samo bez amanda dijela xD xD
Don't bring the ozzy hate, molim vas haahah


"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
anchyDate: Thursday, 22 November 2018, 18:28:39 | Message # 20
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Quote Kacha ()
ali ti si mi se iskreno zamjerila već prvim komentarom usmjerenim meni za vrijeme biranja plemena tijekom zamjene.


Vo imja oca, ne sme niko ništa da kaže, da se zeza i da pecne Guardiana. Nisam ništa ni izmislila, dodali ste se na početku igre, ali peckanje je bilo upereno njemu, jer je dodao sve ljude i na to sam i drugima skretala pažnju. Kako može išta biti upereno protiv tebe, kada sa tobom nisam progovorila?

Quote Kacha ()
imala si odlične poteze, koji bi me oduševili , samo da nisu bili usmjereni prema meni hahah


Na šta misliš? Nisam ništa uradila protiv tebe do svog poslednjeg dana u igri, kada opet nisam ništa izmislila, samo prenela ono što si ti rekla. Ti si ta koja je glasala za mene i ranije. smile

Što se melodramatike tiče, i ti si imala taj momenat smile


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
KachaDate: Thursday, 22 November 2018, 18:38:37 | Message # 21
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Pa time si automatski stavila metu i na mene, ne samo na njega.

Na zadnji dan i mislim, moj trenutak melodramatike je bio iskren i bio je jedan, a ne 658 njih, i zato sam se taj dan premišljala. Nakon ss-a nisam se više premišljala. Naravno, nisi njime ništa izmislila, ali si pokazala kolko si jak igrač i kolko si opasna. Osim toga, bilo mi je iznimno licemjerno da dok se ljutite zbog dodavanja na fejs, jer toga nema na pravom survivoru, šaljete ss-ove i utječete na igru nakon ispadanja što je valjda u pravom survivoru svakodnevnica ili? Haha


"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott


Message edited by Kacha - Thursday, 22 November 2018, 18:53:03
 
anchyDate: Thursday, 22 November 2018, 19:30:32 | Message # 22
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Niko se nije ljutio, svašta smile Rekla sam da je samo meni to bzv, kao što tebi ovo može da bude bzv i to je ok smile

Pa vidiš, i meni je licemerno da neko kuka da ga izbacimo, a ima saveze i vrlo dobro znam da neće odustati smile Pritom me taj neko spopada da sam protiv njega, a zapravo je obrnuto.

O stavljanju mete nekim peckanjem neću ni da komentarišem. wacko


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
KachaDate: Thursday, 22 November 2018, 19:54:16 | Message # 23
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
U tom trenutku, nisam bila spremna odustat, ali sam bila 100% spremna ne glasat za tebe jer si ubila u toj igri. Kad gledam survivor, ubije me kad netko rasturi challenge, ali mu mrvica fali do imuniteta i onda baš taj put ispadne, i tako mi je bilo i ovdje. Nisam u tom trenutku htjela glasat za tebe, i ne, nisam htjela ispast, ali sam bila 100% spremna glasat za sebe (odnosno ne glasat). Nakon ss-a, nisam više imala tu dilemu, jer je to prevladalo. Možeš mi i ne moraš vjerovat, rekla sam ti to i tad, a sad mi tek ništa ne znači lagat o tome, ali kako god želiš. 

Peckanje je bio glup potez, jednako kao što je bilo glupo moje vjerovanje guardianu, po meni hahah.. Ti to možda tako nisi vidjela, ali eto, to je možda prevagnulo u odluci dal ću se priklonit slavomiru i tebi (jer s njim sam stvarno htjela radit). Tebi je to možda glupo, ali ovdje je igralo 16 ljudi, svaki sa svojim kriterijima što je glupo ili nije  biggrin


"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
tiksiDate: Thursday, 22 November 2018, 20:22:08 | Message # 24
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Pozz kacha kiss

Zasto si konkretnije razocarana u Guardijana, meni deluje da je on izgubio samo tvojim ispadanjem, mada realno ne pratim ovo. Kakav je njegov polozaj u igri? Da li te se odrekao zbog Maski i sta se tu uopste desava, ko je blizi Maski, a ko njemu?

Sta je to sve laz od pocetka? Ko ti je sta obecavao?

Sto se tice Dzejkobsa, da li sve ovo radi za drugo mesto? Deluje kao idealan pick za finale za Maski i kao da sve radi bas za to drugo mesto.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
anchyDate: Thursday, 22 November 2018, 20:26:09 | Message # 25
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Ama ti si glasala za mene i na plemenskom pre toga, o čemu pričamo biggrin Opet, čak i da uzmemo u obzir tu malo verovatnu situaciju u kojoj ti ne glasaš, meni ništa nije značilo da jedna osoba ne glasa za mene. To što sam im rekla šta si rekla Slavomiru je moj poslednji pokušaj da ostanem u igri (čak ni to, kontala sam da ćete opet svi da glasate za mene, nego eto čisto da vam unesem malu pometnju pre nego što ispadnem), posle dosta pokušaja sa tobom i Room (i mojih i Slavomirovih). Definitvno mi nisi bila meta i sve vreme sam htela da se razbije savez Guardian/Maski.

Quote Kacha ()
Peckanje je bio glup potez

Da, najbolje je da samo ćutim i da se ne zezam smile Ali slažemo se da je verovanje Guardianu bio glup potez, tačnije, ne samo verovanje njemu, nego ne sagledavanje drugih stvari, pre svega činjenica.


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
KachaDate: Thursday, 22 November 2018, 20:46:49 | Message # 26
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Quote tiksi ()
Pozz kacha Zasto si konkretnije razocarana u Guardijana, meni deluje da je on izgubio samo tvojim ispadanjem, mada realno ne pratim ovo. Kakav je njegov polozaj u igri? Da li te se odrekao zbog Maski i sta se tu uopste desava, ko je blizi Maski, a ko njemu?

Sta je to sve laz od pocetka? Ko ti je sta obecavao?

Sto se tice Dzejkobsa, da li sve ovo radi za drugo mesto? Deluje kao idealan pick za finale za Maski i kao da sve radi bas za to drugo mesto.

U guardiana sam najviše razočana jer sam imala dojam da s njim imam najbolji odnos. Na kraju i je izgubio mojim ispadanjem, puno više nego da sam ostala, ali eto on nije htio izdat maski, pa će sad ona dobit priliku da izda njega.. Razočaralo me što sam mu, unatoč svim silnim upozorenjima (uključujući anino) ipak vjerovala, nekako smo kliknuli, a ispada da me cijelo vrijeme samo "uzgajao" za glasanje haha... iako mu apsolutno ničim nisam pokazala da mi ne može vjerovat, opet je tek pred doslovno dva dana postao iskren vezano za maski, i tada mi je bilo jasno i sve od prije..
Njegov položaj u igri je trenutno zeznut, maski će morat birat između njega i jakova, ali je odigrao vrhunski. Za mene malo too much (više nego bi ja bila voljna), ali s aspekta fana igre, vrhunski. Točno je znao u riječ kome šta i kad priča da bi maksimalno iskoristio svih nas. Izbačena sam realno što sam bila preblizu njemu, maski se prepala da bi mene prije izabrao (a nebi), a džejkobs i roo, da bi ja odabrala njega umjesto njih (iako su oni u top3 mislili povest maski).
Znači maski ima savez od početka s jakovom (koji je u to uveo roo-a, koji ga vjerno slijedi) i sa guardianom (koji joj u potpunosti vjeruje). 
Jakov je i meni u jednom trenutku obećavao finale (davno još), ali već je to mjesto u stvari bilo popunjeno  biggrin 
E sad, da li jakov ovo radi za drugo mjesto, ja bi rekla ne, nikako. Jakov je pokazao jako puno, bio je ključan u valjda svim glasanjima nakon ujedinjenja (pa i u ovom u kojem je odbio glasat za maski), i po meni pokazao je puno više od nje, koja je s njima oboje napravila savez na početku svega i od tada se (barem po mom dojmu) šlepala za njima sve do ovog glasanja. Po meni, i guardian i jakov s njom u finalu pobjeđuju, ako se gledaju kriteriji tko je najviše pokazao. Ako se gledaju kriteriji odnosa, opet njima dajem prednost jer iako su više izdali više su i odnosa razvili (moj dojam, možda je i krivi).


"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
KachaDate: Thursday, 22 November 2018, 20:50:50 | Message # 27
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Quote anchy ()
Ama ti si glasala za mene i na plemenskom pre toga, o čemu pričamo Opet, čak i da uzmemo u obzir tu malo verovatnu situaciju u kojoj ti ne glasaš, meni ništa nije značilo da jedna osoba ne glasa za mene. To što sam im rekla šta si rekla Slavomiru je moj poslednji pokušaj da ostanem u igri (čak ni to, kontala sam da ćete opet svi da glasate za mene, nego eto čisto da vam unesem malu pometnju pre nego što ispadnem), posle dosta pokušaja sa tobom i Room (i mojih i Slavomirovih). Definitvno mi nisi bila meta i sve vreme sam htela da se razbije savez Guardian/Maski.Quote Kacha ()
Peckanje je bio glup potez

Da, najbolje je da samo ćutim i da se ne zezam Ali slažemo se da je verovanje Guardianu bio glup potez, tačnije, ne samo verovanje njemu, nego ne sagledavanje drugih stvari, pre svega činjenica.


Pa tko je rekao da nisam glasala za tebe prije? Rekla sam samo da nakon te konkretne igre nisam htjela glasat za tebe. I ni ne kažem da bi te to spasilo, niti da sam te htjela spasit nego da sam imala osobnu dilemu vezanu za taj glas.
I kao što sam već rekla, taj ss je bio briljantan potez, da meni guardian nije dovoljno vjerovao (jer maski sigurno nije) i da nismo već imali plan za dalje (ujedinjenje), možda bi izbacili mene ili bi bila prisiljena flipat da me ne izbace, s te strane savršeno odigrano, samo eto nije bila takva situacija.

I nije najbolje da samo šutiš, nego moraš to sagledat iz mog kuta, praktički prvi susret s vama, kapiten, biram pleme, izaberem njega, jer ga jedinog uopće znam, i ti, o kojoj ne znam ništa, podbodeš. Ja sam birala, ne on, tako da je to bilo podbadanje mog izbora, bez obzira što možda nisi tako mislila. Automatski mi se upalili alarmi hahaha i pomislila sam: ova je zajebana, nismo ni krenuli već proziva.

A za dio s guardianom, pogledaj video šta sam gore linkala, nemam opravdanja hahaha, trenutak slabosti


"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott


Message edited by Kacha - Thursday, 22 November 2018, 20:55:37
 
anchyDate: Thursday, 22 November 2018, 21:57:44 | Message # 28
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Upravo sam to i rekla, ne smem da se zezam (prozovem, wow, stavila sam smajlija :D) Kakvi crni alarmi, videla si da me niko ne bira za pleme.

Nisam ni rekla da si rekla da nisi (ne znam ni zašto tako okrećeš), nego u smislu već si ti bila protiv mene, a ja "postala" protiv tebe tek tad na kraju. Nije taj moj potez bio neki briljantan, nego jedina još logična stvar koja je mogla da se odradi.


Kad se bojiš - ne postojiš!

Message edited by anchy - Thursday, 22 November 2018, 22:06:55
 
KachaDate: Thursday, 22 November 2018, 22:10:59 | Message # 29
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Quote anchy ()
Upravo sam to i rekla, ne smem da se zezam (prozovem, wow, stavila sam smajlija :D) Kakvi crni alarmi, videla si da me niko ne bira za pleme. Nisam ni rekla da nisi rekla (ne znam ni zašto tako okrećeš), nego u smislu već si ti bila protiv mene, a ja "postala" protiv tebe tek tad na kraju. Nije taj moj potez bio neki briljantan, nego jedina još logična stvar koja je mogla da se odradi.


Pa to je izrazito opasno, osoba koja nema šta izgubit, spremna je na sve, nije vezana za nikoga, možeš uništit svačiju igru. 

I ja se niti u jednom trenu nisam ljutila ili ne znam šta, zato što si ti to poslala, ali mi nije bilo jasno zašto si očekivala da ću nakon toga potrčati za tobom. Jednostavno tad si mi se u igri pokazala još opasnijom i to je to. 

Ja protiv tebe ovako osobno nemam ništa, niti te poznajem dovoljno da bi imala, U igri su mi se te neke stvari zamjerile, kao šta se tebi zamjerila moja povezanost s guardianom i nespremnost na suradnju, ili slavomiru to što nisam odmah na prvu pristala na sve njegove planove. Ne znam točno što očekuješ da ti kažem, ili se samo želiš natezat  biggrin 

Moja strategija se tebi nije sviđala, tvoja strategija (u smislu tih podbadanja, zbog čega si koliko sam skužila i bila izolirana u Jarai) se meni nije sviđala i to je to  biggrin


"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
anchyDate: Thursday, 22 November 2018, 22:21:16 | Message # 30
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Ajoj, bože, pa stvarno presmešno lol Nisam očekivala ništa, naročito ne da "potrčiš" za mnom hahahah Već sam to i napisala...

Ja sam tebe samo pitala za tvoj plan, jer mi je i tad delovao (a i sad) da ti je samo bio da se držiš Guardiana i Rooa, bez sagledavanja šire slike. Dakle, zanimalo me je da li si imala nešto više, pa da ti čestitam na tome smile

I pogrešno si shvatila, nisam zbog toga bila isključena u Jaraiju smile


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 11. emisija (Kacha)
Search: