11. emisija - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 11. emisija (Kacha)
11. emisija
KachaDate: Thursday, 22 November 2018, 22:31:23 | Message # 31
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Evo samo za tebe, s obzirom da to želiš čut: Nisam imala nikakav plan, igrala sam ko muha bez glave i samo se držala roo-a i guardiana (a poslije i jakova) xD xD xD

Ne, sad stvarno, imala sam puno utjecaja na sve odluke mog tadašnjeg saveza, od samog starta, ali samim time što se nisam priklonila tebi ispada da sam trčala za njima. Da sam se htjela držat guardiana i sad na kraju maski i ništa pametno ne napravit, vjerojatno bi došla do finala, ali nisam htjela doć kao kofer. To je to, možda bi dalje došla s tobom i slavomirom, možda ne, ali sigurno bi se puno više svađali u međuvremenu hahah


"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
anchyDate: Friday, 23 November 2018, 01:13:22 | Message # 32
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Očigledno baš nema poente pričati... Moje i prvo pitanje je bilo to, ti si otišla u nedogled, sada opet mene uvlačiš...

Kad se bojiš - ne postojiš!
 
KachaDate: Friday, 23 November 2018, 07:32:51 | Message # 33
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Ti si i na prvo pitanje dobila odgovor, ali ti nijedan odgovor nije dobar dok nije ono što želiš čut. Imala sam plan, mislim da je u teoriji bio dobar, i da se radilo o ljudima koji se ne znaju od prije, da bi dobro prošao. Ovako teško, kad su svi s maski bili ko prst i nokat i prije nego smo počeli igrat.
Uletila sam sat vremena prije prve igre, mislila sam da svi već imaju saveze da neću imat nikakve šanse, napravila sam saveze, razvila odnose, došla do top6, u globalu sam zadovoljna. Da, na kraju sam zeznula jer su me ponjele emocije i frustriranost, ali nije mi žao što je tako ispalo. Već preko mjesec dana mi je svaka večer vs, nijedan dan odmora nisam imala, i drago mi je da ću se bar odmorit haha

Možda nakon što igra završi, roo kaže koliko sam mu konstantno micala metu s leđa, uvjeravala ljude da nije tako loš ko što misle, možda jakov kaže kolko sam mu pomogla oko svih odluka i kolko su neke stvari bile moja zasluga (recimo da je vanda i dalje vjerovala njemu nakon blindsidea donniea), možda guardian kaže da bi vjerojatno postao meta puno prije nego sad da nisu jakov i roo zbog mene igrali s njim... Vjerovatno neće na kraju reć ništa od toga, jer je sve to bio dio njihovog plana od početka i sve su sami napravili, ali istina nije baš skroz takva.

I sorry šta pišem u nedogled, idući put reći da oćeš.samo natuknice xD


"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
lilakeDate: Friday, 23 November 2018, 17:15:53 | Message # 34
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Bok Kaća, nisi ti ništa zeznula nego je jednostavno bio takav plan. Njih troje očito imaju dogovor od ranije i nema ti tu puno prostora za manevar. Tj bilo je, ali sada više nema. Ja sam isto nasjela na prijateljsku foru, jakov se već godinu dana trudi da mi bude blizak pa evo kud me to dovelo, ali barem sam naučila da na internetska prijateljstva treba gledati sa žlicurinom soli, ne samo zrnom te da svoju empatiju nikako ne valja rasipati okolo. smile
E da, pls objasni kako si ti to odgovorna za moje povjerenje prema jakovu, građeno kroz godinu dana?


Message edited by lilake - Friday, 23 November 2018, 17:21:13
 
KachaDate: Friday, 23 November 2018, 17:39:58 | Message # 35
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Naravno da nisam odgovorna za taj dio građen godinu dana smile nego prilikom izbacivanja donniea predložila sam da ostane na vašoj strani kako bi zadržao povjerenje, da ako bude potrebe za revote onda flipa, ali ako ne, onda ovako. Prva ideja je bila 6 na donniea, a mislim da nam je ovo donijelo veliku prednost na idućem glasanju.

Inače, žao mi je da nisam s tobom više komunicirala i surađivala, htjela sam, imala sam neku volju da se preokrene malo igra, ali sam imala skroz paranoju oko ss-ova i procijenila da mi je sigurnije bit u sigurnosti svog saveza, što očito nije bio pametan potez. Uglavnom, da igram opet, puno toga bi promijenila haha


"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
KachaDate: Friday, 23 November 2018, 17:41:40 | Message # 36
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
I da imala sam neku secret želju za savezom fanova pravog survivora, ali valjda čekala da ga netko drugi pokrene hahaha

I vezano za prvi dio tvog komentara, nemam šta dodat smile navodno sam imala šanse za biti dio tog saveza, ali sam previše "švrljala" okolo pa mi nije bilo za vjerovati, ili u prijevodu, pričala sam s ostalim ljudima, što se njima koji su pričali sa svima nije svidjelo hahaha


"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott


Message edited by Kacha - Friday, 23 November 2018, 17:44:48
 
ErinNavanDate: Friday, 23 November 2018, 18:39:51 | Message # 37
Kućna pomoćnica
Group: Publika
Messages: 1309
Awards: 8
Reputation: 24
Status: Offline
Quote Kacha ()
navodno sam imala šanse za biti dio tog saveza, ali sam previše "švrljala" okolo pa mi nije bilo za vjerovati, ili u prijevodu, pričala sam s ostalim ljudima, što se njima koji su pričali sa svima nije svidjelo hahaha
wacko   wacko   wacko


Koviljka za predsednika!
http://www.forum.epskafantastika.com/index.php
 
lilakeDate: Friday, 23 November 2018, 19:56:41 | Message # 38
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Hahahahah, a dobro, meni je barem rekao da neće biti u savezu sa mnom. Zašto ste rasuli tri glasa na emu kad je bilo očito da ima legacy?
 
ErinNavanDate: Friday, 23 November 2018, 20:15:53 | Message # 39
Kućna pomoćnica
Group: Publika
Messages: 1309
Awards: 8
Reputation: 24
Status: Offline
Quote lilake ()
Hahahahah, a dobro, meni je barem rekao da neće biti u savezu sa mnom. Zašto ste rasuli tri glasa na emu kad je bilo očito da ima legacy?
Nadali su se da će je blindsidovat?


Koviljka za predsednika!
http://www.forum.epskafantastika.com/index.php
 
lilakeDate: Friday, 23 November 2018, 20:27:20 | Message # 40
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Nema šanse, pa nije blesava da ga ne iskoristi. cool
 
KachaDate: Friday, 23 November 2018, 20:28:37 | Message # 41
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
To je bila "briljantna" ideja da ćemo svi glasat za emu u nadi da ćemo u stvari u najboljem slučaju dobit još jedan dan da odlučimo koga ćemo izbaciti. Ja sam htjela na maski, što je jakov odbio jer je mislio da će gard na njega, i bio je spreman riskirati izbacivanje (njegove riječi). Nakon što sam vidjela da o toga neće bit ništa, glupo sam odlučila držat se dogovora, jer jbg ako ispadne jakov, on to očito želi. Nisam imala muda sama glasati za maski, ona je imala. Možda bi na kraju završilo isto. Nisam još sigurna da li je jakov tad kad je to govorio znao da će maski glasat za mene, moguće su obje solucije, al eto. Do doslovno 8 navečer bila sam sigurna da ću glasat za nju, al na kraju nisam, i zbog toga se jako kajem.

"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott


Message edited by Kacha - Friday, 23 November 2018, 20:29:05
 
KachaDate: Friday, 23 November 2018, 20:30:38 | Message # 42
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Znači trebalo je bit 5 glasova na emu, kako ona ne glasa bio bi revote, odnosno svi bi bili na nuli. Bila sam protiv plana od početka, al jbg

"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
lilakeDate: Friday, 23 November 2018, 20:34:58 | Message # 43
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Da, vjerojatno bi isto ispala, ali bar bi im pokazala zube. Ne mogu vjerovati da im je prošla ta muljaža da će svi za Emu... biggrin
 
KachaDate: Friday, 23 November 2018, 20:39:16 | Message # 44
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Pa čak mislim da su mislili tako, ali da se maski u zadnjem trenu uspaničila. S obzirom da ona nije znala šta će napravit tijekom ponovnog glasanja, i u stvari htjela zadržat guardianovu, u ovom slučaju i moju stranu, rekla bi da je prije išla zaštititi sebe u slučaju da ja napravim isto nego neki master plan, iako ko zna

"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
lilakeDate: Friday, 23 November 2018, 20:43:06 | Message # 45
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Ma previše su odluka tako donijeli "u zadnji čas" da bi to bila totalna slučajnost. Isto se desilo sa nama, agent Jakov je stalno forsirao jednu agendu da bi na kraju totalno pogazio svoju riječ prema svima (vjerujem da to nije bio njegov plan) osim gardijana i maski. Zašto se nisi priklonila emi i s nama izbacila maski?
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 11. emisija (Kacha)
Search: