12. emisija - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 12. emisija (Roo)
12. emisija
DeMarcusDate: Saturday, 24 November 2018, 15:25:53 | Message # 16
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 71
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Celu sezonu svi pokusavamo izbaciti Maski i nista biggrin bukvalno devojka kida, pogotovo sto je neko ko je izgubio za glas titulu sole survivor-a

Detox coming at you with the strong verse, I'mma speed it up. I have to shut it down first...

Message edited by DeMarcus - Saturday, 24 November 2018, 15:27:14
 
RooDate: Saturday, 24 November 2018, 15:51:40 | Message # 17
Colonel
Group: Publika
Messages: 166
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Quote ErinNavan ()
Utisak mi je da većina nas koji smo ispali u skorije vreme ima negativan stav prema Džejkobsu, i osećaj da nas je više izigrao nego nadigrao. Vidim da to nije tvoj slučaj.Da li misliš da je stvarno bio uz tebe, kako si napisao, ili postoji mogućnost da te je zapravo uljuljkivao i zamazivao ti oči dokle god je mogao, i da je zapravo celo vreme znao da nećeš biti u Final3?

Pitam ovo najviše zato što je ovakav razvoj igre: Maski, TheGuardian, i Džejkobs - Final 3, i onda Maski i verovatno TheGuardian finale; predviđan još od starta.

Ne , nije mi zamazivao oči jer je samnom od početka igre i on mi je prijatelj , tek poslije je on pridodao nama Maski što se ispostavilo greškom , on je igrao veliku ulogu u ispadanju Vlada , rekao mi je kako ima tajni imunitet i da želi ići na mene jer kao lažem sve i spletkarim( zna se Jakov rl sa Vladom, a ovaj je baš brbljav i ne staje pričat pa se tako izbrbljao i za imunitet i kako ide na mene) , na šta sam si ja dao zadatak da idem na Vlada pod svaku cijenu jer ja ništa nisam spletkario... okupio sam dovoljno ljudi i izbacio ga, ja i Jakov imamo savez i povjerenje koje je neraskidivo, ja sam ga isto spasio od ispadanja , da ne govorim koliko puta mi je govorio kako mu teško ovo sve pada što se mora ovako ponašat u igri zbog našeg saveza i koliko puta sam ga ja trebao ohrabrit i sve , a i on mene pogotovo kad sam Kachu izbacio... javio mi je i za Sanjin imunitet pa smo i nju izbacili , javio mi je da Donnie i lilake žele na mene , pa smo i Donnija izbacili, nikad ne bi bilo 5-5 onomad... nije znao da ću sad ispast i pogodilo je i mene i njega to , ali i pogodilo je i osobu koja me izbacila(koliko god to sad možda malo čudno zvučalo) ... ova igra je teška za igrat , nije lako donosit odluke i uvrijede se mnogi, i treba to sve istrpit kad znaš da ono šta radiš u igri ne bi radio u rl ljudima
 
KachaDate: Saturday, 24 November 2018, 18:08:34 | Message # 18
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Misliš li da je maski ravnopravno sudjelovala u vašem savezu ili da ste ti i jakov ipak odradili veći dio posla? Pitam jer mi je dojam da ju neki sa strane gledaju kao boga survivora, dok je moj utisak bio da je u dosta slučajeva uletavala u zadnji čas, nakon što je sve bilo isplanirano, njoj se reklo što da radi i to je to.

"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
RooDate: Saturday, 24 November 2018, 18:41:07 | Message # 19
Colonel
Group: Publika
Messages: 166
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Na početku ujedinjenja je ravnopravno sudjelovala, jer pričala je i sa "drugom stranom" gdje su bili Donnie i lilake, pravila planove , dogovore i tako, spašavala nas, kao i svi što smo se međusobno spašavali, radili smo zajedno... pri kraju kako nas je bilo sve manje nekako je stala... više smo se ja i Jakov čini mi se trudili...jučer se lažno trudila... da sam ja imao imunitet ispao bi Jakov , ovako je samo bilo obrnuto, možda i sačuvaju Jakova za finale ako Ema ne osvoji igru i imunitet, jer Ema im više ne treba ispucala je sve imunitete, a Jakov i Maski su ipak dobri , Emi se Guardian kao šta znaš uvukao i ulizivao zbog onih imuniteta , izmanipulirao i iskoristio ju za glasove i osigurao da joj nikad ne bude meta, a tako onda ni Maski nije bila meta iako je Ema razmišljala čini mi se i glasat za nju , no Guardian je ofc navukao na mene, sad ju realno više ne trebaju, pa nije nemoguće da ipak i bude Jakov u finalu iako sam rekao prije da nema šanse nikakve... no dobro jučer sam bio usijane glave  biggrin
 
KachaDate: Saturday, 24 November 2018, 19:05:42 | Message # 20
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Ako su pametni, emu će izbacit jer im je ona najveća prijetnja za pobjedu xD

Ema je htjela izbaciti maski, pa i glasala je za nju, možda i više puta biggrin


"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
RooDate: Saturday, 24 November 2018, 19:27:37 | Message # 21
Colonel
Group: Publika
Messages: 166
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Znam to da je htjela i bila je glasala, ali to je čini mi se bilo sve prije nego je stupila u kontakt sa Guardianom... i da to šta kažeš bolje da izbace Emu koja se nikome nije zamjerila u ovoj igri praktički i ako osvoji sad ovu igru mislim da i pobjeđuje... a ovako kad bi ova trojka završila u finalu ne zna se tko je omraženiji  biggrin  , što bi opet donijelo i zanimljivo glasanje porote... to sad u slučaju final 3 govorim ofc

Message edited by Roo - Saturday, 24 November 2018, 19:29:01
 
LaraCroftDate: Saturday, 24 November 2018, 19:43:58 | Message # 22
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Roo, igrao si dobro i dosao skoro do kraja igre.

Pusti sad ta pitanja i pridike tipa - zasto si bio sa ovima a nisi sa onima i zasto si glasao tako a ne onako...

Jel ti neko drugi garantovao vise od ovoga dokle si sad dogurao ?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
RooDate: Saturday, 24 November 2018, 19:58:44 | Message # 23
Colonel
Group: Publika
Messages: 166
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Pozz Lara

Nije mi nitko ništa garantirao osim što su me pritiskali da razbijam savez Maski-Guardian i kako s njima neću doći do finala, no nije da mi je netko nešto obećavao ni garantirao s druge strane(nije da sam ja sad nešto uvrijeđen zbog toga, samo ti odgovaram na pitanje)... problem je taj što sam ja bio vrlo rado spreman izbacit Guardiana, no ne i Maski jer od početka igre sam bio sa Jakovom i onda se ubacila Maski i tako je nastao taj savez , prošlu igru sam napravio veliku grešku i nisam osvojio imunitet nego ga je osvojio Jakov , ako on nakraju uđe u moguće final3 finale , e tamo bi bio ja da nisam napravio tu grešku u igri i da sam sad imao imunitet... samo obrni nas dvojicu, tako da to što su mi govorili da neću s njima u finale možda i neće ispast točno ako se tamo nakraju nađe Jakov
 
KachaDate: Saturday, 24 November 2018, 20:02:49 | Message # 24
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Nije možda direktno, ali ne možeš reć da nije uopće. Pričali smo još skroz na početku, kako ćemo ić skupa do kraja, samo valjda nismo "potpisali" hahah

"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
lilakeDate: Saturday, 24 November 2018, 20:25:21 | Message # 25
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Stvarno me zanima što će Jakov reći na ovo i kako će to dalje izgledati jer sam i ja prijateljica sa njim, ali mu je Maski bliža pa me izbacio. Izgleda mi kao da se isto dogodilo i sa tobom. Njih troje je dosta povezano i malo tko može stati između, pa koju god priču da si dobio.
 
RooDate: Saturday, 24 November 2018, 20:38:00 | Message # 26
Colonel
Group: Publika
Messages: 166
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Pa ja ti kažem da je drugačije, on nije povezan sa Guardianom, ali je sa Maski i onda smo napravili savez sa njom, jednom je bila situacija gdje je Jakov tražio ljude za glasanje za Guardiana ili je neki plan radio i spomenuo mi ga, no propao je , i netko drugi je ispao , nez više ni ja... znam šta se i sinoć događalo nakon što sam izbačen i mislim da ipak mogu reći da imam bolji uvid u situaciju nego ti, mislim Jakov mi je nudio imunitet nakon ove zadnje igre, kojeg je osvojio da ja budem siguran sad, no odbio sam to , i rekao ako trebam sad ispast, onda nek ispadnem, stvarno radili smo ja i on dosta jedno za drugog, samo što smo mislili da će Maski bit s nama, velika greška obojice
 
KachaDate: Saturday, 24 November 2018, 20:50:37 | Message # 27
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Ma oni su si trn u oku jedan drugome, na glasanju kad sam ja ispala je gard probao izbacit jakova, tako da je ta verzija vrlo malo vjerojatno biggrin

"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
tiksiDate: Saturday, 24 November 2018, 21:00:32 | Message # 28
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Ovde vazdan ista prica, u svakoj emisiji Jakov nesto zeznuo , a drugi ispadaju. Pa kako jednom ne zezne, da sam ispadne, kad toliko brlja happy

Iz ugla publike koja ne zna nista o vasim odnosima, sve deluje da se Jakov i Guardijan bore za Maski, tj njihov prolaz uz nju, gde ispadaju randomi kako koji nadvlada. Bice zanimljivo cuti njihovu argumentaciju svega toga.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
lilakeDate: Saturday, 24 November 2018, 21:16:48 | Message # 29
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Okej roo, nije tako, ali ovu igru je najbolje i najzabavnije igrati sa dobrim prijateljima. U bilti bilo koju takvu igru, kao kad se frendaći skupe na serveru i potaracaju noobove dok im se smiju na chatu biggrin
 
RooDate: Saturday, 24 November 2018, 21:31:41 | Message # 30
Colonel
Group: Publika
Messages: 166
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Ostaje samo da čekamo finale  biggrin , ja sam rekao kakvo je moje viđenje stvari i znam puno više nego vi... a sad čekamo i njih da vidimo šta će reći... ja sam ovu igru i igrao sa najboljim prijateljem , za kojeg nitko nije ni posumnjao da bi mi mogao bit prijatelj , daleko smo dogurali tongue  , druga stvar je to što sad netko misli da ipak je to samo u mojim očima tako , no ne i u njegovim recimo, nego da mu je bliža Maski , Guardian itd. jer se nas dvoje ne znamo rl itd., zato i kažem , čekamo njih onda...
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 12. emisija (Roo)
Search: