12. emisija - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 12. emisija (Roo)
12. emisija
troyaDate: Friday, 23 November 2018, 22:18:15 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Dvanaesti takmičar koji napušta VS 8: Cambodia je Roo.

Kako ti se činila sezona?

Kako su ti se činila plemena?

Imaš li favorite?

Šta misliš ko pobeđuje, a ko ispada sledeći?

Šta misliš zašto si izbačen?

Da li si znao da ispadaš?

Da li se kaješ zbog nečega u sezoni?

Ako neko iz publike želi da postavi neko pitanje može slobodno to da uradi.
 
RooDate: Friday, 23 November 2018, 22:38:18 | Message # 2
Colonel
Group: Publika
Messages: 166
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Ajde briznski da ispišem ovo

Kako ti se činila sezona?
Pa nije loša bila što se igara tiče, svidjele su mi se neke igre zbilja , neke mi nisu legle, no ono okej je bilo , što se tiče učesnika, bilo je par neozbiljnih i koji nisu bili ni svjesni u šta su upali...ali dosta mučna igra je bila za mene pošto sam od prvog dana bio pod pritiskom i optuživan da sam muljator , lažljivac , manipulator i tako , a uvijek sam bio na jednoj strani , nisam malo prelazio na jednu malo na drugu stranu kako vjetar zapuše ne bi li izvukao maksimalnu korist za mene... nažalost jedan sam i od glavnih krivaca što je ova sezona otišla jednosmjernom ulicom , sad me pljujte  biggrin 

Kako su ti se činila plemena?
Pa kažem bilo je neozbiljnih nekih igrača , neaktivnih i tako... Jarai pleme mi se činilo jače , no to je tako jer su oni već igrali ovu igru, nakon mješanja mi se moje pleme činilo jače pa smo onda samo gubili haha

Imaš li favorite?
Džejkobs jedino , pošto je on jedini bio uz mene od početka do kraja, da nije bilo njega ja ne bi bio u top5, no njegove šanse za pobjedu su mizerne, nikakve jbg

Šta misliš ko pobeđuje, a ko ispada sledeći?
Pobjeđuje Maski ispada Džejkobs

Šta misliš zašto si izbačen?
Pa izbačen sam u ovom slučaju jer ne poznajem nikoga rl valjda  tongue  , dok ljudi koji su me izbacili se znaju, no vjerovao sam jednoj osobi za koju sam stekao dojam da joj se može vjerovat i da je dobra , no pogriješio sam i jbg, zaslužio sam ispadanje , nema šta... 

Da li si znao da ispadaš?
Pa nisam znao sa sigurnošću , no imao sam tračak sumnje, da... bilo mi je u primisli da me može izdat osoba koja me je izdala... ali ipak sam joj više vjerovao nego li sam sumnjao u nju

Da li se kaješ zbog nečega u sezoni?
Kajem se zbog izbacivanja anchy( u koliko će mi ovo sad trljat u nos ona  tongue ) i kajem se što sam izbacio Kachu na prošlom plemenskom i kajem se nakraju što sam sad , a i većinu ove igre odlučio vjerovati krivoj osobi... ispade ja najveći grešnik xD
 
anchyDate: Friday, 23 November 2018, 22:58:57 | Message # 3
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Hahah, neću ti ništa reći, shvatio si sam izgleda :P

Za tebe isto pitanje kao i za Kaću - koji si plan imao? smile Kojoj to pogrešnoj osobi si verovao?


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
RooDate: Friday, 23 November 2018, 23:16:15 | Message # 4
Colonel
Group: Publika
Messages: 166
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Quote anchy ()
Za tebe isto pitanje kao i za Kaću - koji si plan imao? Kojoj to pogrešnoj osobi si verovao?

Imao sam plan ući u top3, ja , Džejkobs i Maski... i ne nisam na početku igre imao plan za finale kako neki pričaju da od prvog dana sam ciljao finale haha... a pogriješio sam što sam vjerovao Maski , no ja sam znao da ona zna Guardiana rl , no opet zna i Džejkobsa , pa sam se nadao da će ipak bit na našoj strani... u početku igre sam samo s Džejkobsom imao plan to jest savez... onda je došla Kacha s kojom sam se zbližio i probao da ona dospije što dalje... no opet htio sam tjerat taj savez od 3 i nadat se najboljem valjda lol, e sad u top5 sam ušao , što je dosta dobro no opet nije najbolje , najbolje je bilo top3  tongue
 
lilakeDate: Saturday, 24 November 2018, 00:00:42 | Message # 5
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Ali roo, pa objasnili smo ti da u finale ne ideš s njima. Što bi rekao na final tribalu, po čemu je tvoja igra bila bolja od bilo koga od njih?
 
RooDate: Saturday, 24 November 2018, 00:06:45 | Message # 6
Colonel
Group: Publika
Messages: 166
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
E sad ne znam na koje "njih" misliš , kako bi taj final tribal izgledao, misliš ja , Maski i Guardian ?
 
lilakeDate: Saturday, 24 November 2018, 00:12:29 | Message # 7
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Mislim ti maski i jakov ili ti i bilo tko od njih dvoje u f2.
 
RooDate: Saturday, 24 November 2018, 00:25:36 | Message # 8
Colonel
Group: Publika
Messages: 166
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Aha , pa šta bi rekao... to je opet šta bi bilo kad bi bilo i sve šta kažem sad ni nema više smisla kad sam sad tu , a ne na final tribalu haha... al ajde... ne bi imalo neke velike razlike čija je igra bolja... jer smo je odigrali zajedno i svako je imao udjela u tome što smo tamo...no mislim da bi moja i Jakovljeva igra bila jača od njene samo zbog toga koliko smo sranja pretrpili od drugih zbog poteza koje smo radili, i trpili i uvrede i sve... dok bi njen put do tamo bio puno lakši i mislim da bi po tom pitanju ja i on više zaslužili pobjedu... kad bi bio f2 ja i on opet kažem nema nikakve razlike , jedno za drugog smo dali sve... ali opet glupo mi je ovako pričati sad jer mi nema smisla... Guardian je bio moja meta više puta tokom ove igre... probao sam nagovorit Kachu da ga izbacimo dok su bili s nama u plemenu Demarcus i anchy, no nije prošlo i stao sam na tu drugu stranu tad... da ne razbijam savez koji imam od početka... da je pristala možda bi i imao prilike pričat na final tribalu...tko zna
 
anchyDate: Saturday, 24 November 2018, 00:47:50 | Message # 9
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Kao što rekoh, trebalo je da ti bude jasno ako one neće za Guardiana, a sa tobom su u savezu (savezima), znači da tu nešto škripi...

Mnogi od nas se znaju uživo, pa ne možemo svi da igramo zajedno :D tako da na osnovu rl poznanstava nisi baš mogao da imaš neku validnu pretpostavku vezano za to ko će s kim igrati :D Naročito što je, na kraju krajeva, ovo samo igra i to igra u kojoj samo jedan pobeđuje.


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
lilakeDate: Saturday, 24 November 2018, 00:54:15 | Message # 10
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Tko je glasao za tebe?
 
RooDate: Saturday, 24 November 2018, 01:04:01 | Message # 11
Colonel
Group: Publika
Messages: 166
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Jedina mi je greška savez s Maski i što sam ustrajao na tome , i znao sam koliko je bliska s Guardianom i sve... no imao sam razloga i vjerovati da neće napravit ovo šta je napravila... zadržat ću razloge za sebe, no usprkos svemu tome je napravila... a čak se nije udostojila ni reći šta me čeka, ipak sam bio bez imuniteta , u manjini i nisam mogao ništa napravit kako bi promjenio stvari... ali eto čak ni to...jbg
 
RooDate: Saturday, 24 November 2018, 01:05:19 | Message # 12
Colonel
Group: Publika
Messages: 166
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Quote lilake ()
Tko je glasao za tebe?


Za mene su glasali Guardian , Ema i Maski
 
KachaDate: Saturday, 24 November 2018, 07:25:53 | Message # 13
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Eh, probala sam i ja tebe nagovorit da izbaciš maski pa ništa tongue
Istina je da tad nisam htjela izbaci garda, ali tad nas je u igri bilo 11,12, i savez od 2,3 nije bio ni približno dovoljan, a već sam ti rekla da si mi tad bio debelo na prvom mjestu. Ja sam kasnije milion puta probala do toga da se izbaci nju, što bi isto garda maksimalno oslabilo, al eto tad niste vi htjeli biggrin
 
RooDate: Saturday, 24 November 2018, 15:23:29 | Message # 14
Colonel
Group: Publika
Messages: 166
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Pa nisam išao na nju zbog saveza , nije ni Jakov htio, jednostavno je bila takva situacija... dok ti nisi na njega htjela u početku jer evo kažeš valjda zbog toga što nas je još bilo puno u igri , a savez od 2 3 nije dovoljan, a ne zato što si imala savez s njim od početka , a poslije zato što si ga imala u planu za top4 , problem je i meni bio što sam htio ostat s tobom što bliži, i nisam te onda pokušavao poslije nagovarat da ideš na Guardiana jer si se već zbližila s njim i previše , više sam nekako to pokušao sa strane u dogovoru s Jakovom, no nije bilo ni puno prilika kad je uglavnom pobjeđivao igre, bila je sad prilika, ali eto... ti si htjela izbacit Maski , ja Guardiana... i eto gdje smo završili  lol
 
ErinNavanDate: Saturday, 24 November 2018, 15:24:19 | Message # 15
Kućna pomoćnica
Group: Publika
Messages: 1309
Awards: 8
Reputation: 24
Status: Offline
Utisak mi je da većina nas koji smo ispali u skorije vreme ima negativan stav prema Džejkobsu, i osećaj da nas je više izigrao nego nadigrao. Vidim da to nije tvoj slučaj.

Da li misliš da je stvarno bio uz tebe, kako si napisao, ili postoji mogućnost da te je zapravo uljuljkivao i zamazivao ti oči dokle god je mogao, i da je zapravo celo vreme znao da nećeš biti u Final3?

Pitam ovo najviše zato što je ovakav razvoj igre: Maski, TheGuardian, i Džejkobs - Final 3, i onda Maski i verovatno TheGuardian finale; predviđan još od starta.


Koviljka za predsednika!
http://www.forum.epskafantastika.com/index.php
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 12. emisija (Roo)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: