13. emisija - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 13. emisija (Džejkobs)
13. emisija
KillyDate: Tuesday, 27 November 2018, 02:16:21 | Message # 16
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
Znajući koliko si se trudio, stvarno mi je žao što si ispao ovako. Čak i sa ovim ispadanjem mislim da će tvoja igra u ovom VS-u ostati itekako zapamćenja (mislim ja sigurno neću zaboraviti XD). Iznenadio si me kad si mi rekao da si odlučio da igraš kao villian jer si meni u prošlom vs-u govorio kako takve stvari nikada ne bih radio, a gle te sad, bio si još veći villian nego ja XD doduše ja ni nisam morao da budem preterano ni predugo zlokoban, ti si otpočetka morao da muljaš.

お前はもう死んでいる
 
SanjaDate: Tuesday, 27 November 2018, 02:17:24 | Message # 17
Major general
Group: Publika
Messages: 280
Awards: 2
Reputation: 0
Status: Offline
Znaci li ovo da sam ja sledeci villian? lol biggrin
 
KillyDate: Tuesday, 27 November 2018, 02:19:53 | Message # 18
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
Quote Sanja ()
Inace, ono sto sam htela danas da kazem je to da si ispao sve ono sto si pricao za Milana da je, i iako nisam igrala zajedno sa njim u mojim ocima je on mnogo iznad tebe, ja to jednostavno tako vidim. A znas zasto? Evo ponavljam opet, iako nismo bili u savezu nekom nikad on i ja, a pisali smo cesto o igri, desavanjima, glasanju, nikad ali nikad me nije slagao. Tako da mi ne mozes reci da nije moglo bez toga, jer on to nije radio a opet evo dosli ste do skoro istog nivoa, sve je bilo pitanje srece ili po tebe nesrece pa Ema uze imunitet
Milana igre spašavaju, da nije toliko ličnih osvojio velike su šanse da bi odavno bi bio izbačen.


お前はもう死んでいる
 
SanjaDate: Tuesday, 27 November 2018, 02:32:50 | Message # 19
Major general
Group: Publika
Messages: 280
Awards: 2
Reputation: 0
Status: Offline
Pa bi, odmah sledeci krug da nisam ispala ja, tako je bilo po planu ali jbg, samo jedna recenica je tad mogla da promeni sve, a to je da je Jakov bio samo malo iskren i rekao da nece na Maski kao sto sam ja rekla da sigurno necu na Emu i to je to biggrin

Smradicu, oprastam ti javno sad, ljudski je prastati lol heart
 
tiksiDate: Tuesday, 27 November 2018, 07:39:27 | Message # 20
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Ok Jakove, generalno cenim aktivnu igru i svakako si imao veliki uticaj na sezonu, ako ne i najveci. Medjutim, kao sto rekoh, ovde je pitanje motiva u igri sa ovim ciljem, a to je da se licno pobedi. Nejasno i dalje zasto si izbacio Lilake/Mika i tu igrao protiv sebe.

Ovako bi ti licno pasovao nick Guardian takodje i cini mi se odradio si najveci deo posla za Maski, dok je ona slobodno mogla da kulira sezonu manje/vise. Obicno tako i bude u sezonama gde se tumaci da je neko hteo da igra po svaku cenu kao villain, a obicno se radi o emotivnim razlozima.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
YoungWolfDate: Tuesday, 27 November 2018, 09:56:14 | Message # 21
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Mislim da je greska bila izbaciti te. Negativna osecanja prema tebi su itekako jaka (znas da cu uvek biti na tvojoj strani biggrin  )  posebno kod Porote, tako ne kapiram ni Maski ni Vukija koji nisu bili za to da tebe ostave u igri a ne da ovako dele glasove. U ovoj situaciji, Ema je pobednik.
 
DžejkobsDate: Tuesday, 27 November 2018, 09:57:10 | Message # 22
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Nisam baš po svaku cenu odigrao kao villian ali se tako dogodilo i samo sam prihvato ulogu sve više i više kako je sezona tekla.

Odradio sam ja posao za njih većinu što ne moram ja da govorim, to govore moje potezi. Emotovni razlozi? Na šta misliš?

Sad da se vratim na Sanju - Ono za Milana sam ti već odgovorio. Dve smo suprotne osobe a i ja sam se iskreno u nekim momentima i zaneo igrom zato što tolilo volim i pratim Survivor da sam na momente zaboravio da ipak igram sa ljudima koji imaju osećanja i da svaki moj potez ima posledice.

Smrdić ti zahvaljuje što si uprkos svemu uvek bila i više nego super prema njemu ali Smrda ne veruje da će ikad više zaigrati ovako nešto.

Ilija - U prošloj sezoni si me iznenadio ti kao ti sa svojim potezima. Ali to ne znači da ja nisam sposoban za tako nešto. U većini slučajeva kad igram role play igru i dobijem priliku da igram kao villian ja to najviše volim da radim. Verovatno zato što mi je tako zabavnije šta znam.. Ali to su u većini slučajeva igre gde se posle niko neće ljutiti što si tako odigrao a ovde ovo prvo i nije role play igra i realnost je da će nekad ljudi reagovati emotivno na neke tvoje poteze.
 
DžejkobsDate: Tuesday, 27 November 2018, 09:59:45 | Message # 23
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Quote YoungWolf ()
Mislim da je greska bila izbaciti te. Negativna osecanja prema tebi su itekako jaka (znas da cu uvek biti na tvojoj strani   )  posebno kod Porote, tako ne kapiram ni Maski ni Vukija koji nisu bili za to da tebe ostave u igri a ne da ovako dele glasove. U ovoj situaciji, Ema je pobednik


Pa slažemo se da je tako. Ali eto ima ona svoje razloge za to tako da ok. Videćemo kako će da se snadju u finalum po svemu sudeći nemaju apaolutno nikakve šanse za pobedu smile
 
tiksiDate: Tuesday, 27 November 2018, 10:10:06 | Message # 24
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Kad kazem emotivni razlozi, stvar je da nekog vise volis nego nekog drugog (mislim kao osobu ne na druge nacine nuzno) sto ti daje vetar u ledja da pred sobom opravdas poteze koje cinis, na koje ne bi bio inace najponosniji. Takodje covek se lako ufura tu u protektivnu ulogu i u takvim situacijama ne samo da ume da igra protiv drugih, nego na mahove i protiv sebe.Nekako je laksi taj villain play kad imas osecaj da ga radis u tudjem interesu.

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
EthanMorascaDate: Tuesday, 27 November 2018, 10:15:23 | Message # 25
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Zdravo, Jakove. biggrin Nadao sam se da ćete Ema i ti glasati zajedno sada i praviti tie, što bi Emi išlo u prilog nezavisno od ishoda. Da si ispao, bio bi joj bar malo zahvalan što ti je pružila šansu, a da si ostao, opet bi joj više odgovarao od Maski ili Gardijana, koji su veća pretnja po pitanju glasova Porote. Zašto je ipak glasala za tebe?

Stekao sam utisak da Ema nije imala nikakvu strategiju i da joj se sve baziralo na outplay elementima igre, dok nikakvog outwita nije bilo. Kakav je tvoj stav po tom pitanju?

Ko od finalista ima najviše šanse da izgubi zbog bitter Porote? biggrin


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
KoviljkaDate: Tuesday, 27 November 2018, 10:43:03 | Message # 26
Sergeant
Group: Publika
Messages: 33
Awards: 2
Reputation: 2
Status: Offline
JAO, NE OPET!
 
DžejkobsDate: Tuesday, 27 November 2018, 11:05:47 | Message # 27
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Zdravo, Jakove. Nadao sam se da ćete Ema i ti glasati zajedno sada i praviti tie, što bi Emi išlo u prilog nezavisno od ishoda. Da si ispao, bio bi joj bar malo zahvalan što ti je pružila šansu, a da si ostao, opet bi joj više odgovarao od Maski ili Gardijana, koji su veća pretnja po pitanju glasova Porote. Zašto je ipak glasala za tebe?

Stekao sam utisak da Ema nije imala nikakvu strategiju i da joj se sve baziralo na outplay elementima igre, dok nikakvog outwita nije bilo. Kakav je tvoj stav po tom pitanju?

Ko od finalista ima najviše šanse da izgubi zbog bitter Porote?


Zdravo smile Pa ajde prvo da objasnim ovo u vezi tie votea. Ona je glasala za mene isključivo zbog toga što je znala da maski ima hii i osećala je da nema neki izbor pošto kao nema dokaza da joj je Gard igrao iza ledja (dokaza ima ali ja nisam hteo da šaljem ssove i da ga diskreditujem i ne znam ti ja šta) tako da tu je propao tie vote pošto ona nije videla pozadinu svega toga. Ja ne znam sad napamet kakva su pravila pa šta bi se desilo da je do kraja ostalo nerešeno a maski je već bacila hii. U tom slučaju svi smo zaštićeni?

Emina igra.. Ema nikada nije htela da saradjuje u smislu da se preterano bavi dogovaranjem. Ja njen kriterijum zovem random kriterijum glasanja i ona to zna biggrin Dovde je došla zato što je ipak stabilna u igrama, imala je hii, dobila je legacy, osvojila dva imuniteta.. Sasvim dovoljno da se nadješ u finalu a da pritom nikada nisi hteo socijalno da učestvuješ u nekom dogovoru već isključivo imaš svoje principe.

Maski neće pobediti zbog bitter porote a glefajući šta je sve uradila mislim da pobedu zaslužuje. Gledajući sa aspekta survivor fana smile


Message edited by Džejkobs - Tuesday, 27 November 2018, 11:07:21
 
RooDate: Tuesday, 27 November 2018, 11:51:20 | Message # 28
Colonel
Group: Publika
Messages: 166
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Quote Sanja ()
Inace, ono sto sam htela danas da kazem je to da si ispao sve ono sto si pricao za Milana da je, i iako nisam igrala zajedno sa njim u mojim ocima je on mnogo iznad tebe, ja to jednostavno tako vidim. A znas zasto? Evo ponavljam opet, iako nismo bili u savezu nekom nikad on i ja, a pisali smo cesto o igri, desavanjima, glasanju, nikad ali nikad me nije slagao. Tako da mi ne mozes reci da nije moglo bez toga, jer on to nije radio a opet evo dosli ste do skoro istog nivoa, sve je bilo pitanje srece ili po tebe nesrece pa Ema uze imunitet


Pa nije te morao lagat kao Jakov jer nije bilo potrebe, da je morao, lagao bi te, pa zar nije i on izvukao od tebe info da imaš hii, iskoristio te i izglasao opet, Jakov je samo više morao lagat jer se našao u takvoj situaciji, i odnos Milana prema tebi je lažan u ovoj igri, samo je saznavao info preko Jakova koji je govorio meni i Maski, i onda ona Milanu, i onda nema potrebe da te sad toliko laže... barem je moj dojam takav
 
KachaDate: Tuesday, 27 November 2018, 12:00:12 | Message # 29
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Quote Roo ()
Pa nije te morao lagat kao Jakov jer nije bilo potrebe, da je morao, lagao bi te, pa zar nije i on izvukao od tebe info da imaš hii, iskoristio te i izglasao opet, Jakov je samo više morao lagat jer se našao u takvoj situaciji, i odnos Milana prema tebi je lažan u ovoj igri, samo je saznavao info preko Jakova koji je govorio meni i Maski, i onda ona Milanu, i onda nema potrebe da te sad toliko laže...


O jooj, pa jakov je toliko toga nepotrebno lagao.. Sam mi je kasnije priznao da nije trebao tako, za igru bi bilo dovoljno puuuno manje manipulacije.. Mislim ja to sve poštujem u terminima igre, samo su mi ove izlike prilično glupe.. A još je i jedna, po meni krucijalna razlika, a to je da je milan cijelo vrijeme govorio da je ovo samo igra i da ga nije pretjerano briga kome šta napravi jer je ovo igra, dok se jakov "slamao" na svaku odluku i glumio kao da mu je teško, dok je cijelo vrijeme u glavi imao ruthless plan... Ponavljam, jakov i ja smo si sad dobri, i ja njegovu igru cijenim, ali ovu su mi gluposti za čitat. Također, ti ne možeš znat kakav je on bio prema nama jer nisi bio na toj strani, s tobom je jakov bio iskren, tako da ne možeš branit što nisi iskusio.


"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
SanjaDate: Tuesday, 27 November 2018, 12:11:13 | Message # 30
Major general
Group: Publika
Messages: 280
Awards: 2
Reputation: 0
Status: Offline
Quote Roo ()
, pa zar nije i on izvukao od tebe info da imaš hii, iskoristio te


Nije imao potrebe da izvlaci nesto sto sam mu rekla sama, jer ja taj hii u principu nisam ni krila da imam. A za sta mislis da me iskoristio, to stvarno ne znam...
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 13. emisija (Džejkobs)
Search: