Reunion Show - Page 4 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » Reunion Show (VS 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2)
Reunion Show
troyaDate: Saturday, 01 December 2018, 00:02:32 | Message # 46
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Evo i kastinga, dakle bilo je 8 izazivača od kojih 5 muških i 3 ženskih pa smo gledali da tako bude i kod starih. Prva kolona je originalna ekipa, kako idemo na desno tu su njihove zamene i redosled kako smo ih pitali.

Možda najveća žal za Lazarom, koji kaže da mi je poslao poruku da je zainteresovan ali nikad nije stigla. Facebook sabotaža.

Attachments: 0757742.jpg (22.9 Kb)
 
SacDate: Saturday, 01 December 2018, 00:03:28 | Message # 47
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Cela porota su moralni pobednici.  priest

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
EthanMorascaDate: Saturday, 01 December 2018, 00:05:29 | Message # 48
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Fuj Tegan

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
KachaDate: Saturday, 01 December 2018, 00:07:21 | Message # 49
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Hvala tiksi i ethane biggrin :D heart

"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott


Message edited by Kacha - Saturday, 01 December 2018, 00:08:08
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 01 December 2018, 00:09:45 | Message # 50
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote tiksi ()
Vise mi zasmetalo sto kod nekih ljudi kao sto je npr Jakov nije smetalo sto je dobar sa min 3,4 osobe, sto se svakako odrazilo na celokupan tok sezone, dok je kod drugih to bilo bitno. Mozda slucajnost, tj rezultat naklapanja pa i mene najvise zanima taj redosled castova.

Razlika je u tome izmedju ostalog da Jakov maltene nije zavisio ni od koga u igri u nekom momentu previse i da je sve sam kontrolisao... I da ja pametnije odigrao, pobedio bi. Maski je mogla izleteti npr. na prvom plemenskom da sam ja odlucio da glasam za nju, tako da ona nikakvu kontrolu nije imala od pocetka i vec tada je zavisila od dobre volje drugih ljudi. Posle se poklopilo na switchu zbog dila sa Guardianom da upadne u pleme gde su Slavomir i Ana bili potpuni underdogovi, a onda posle je islo po notama Jakova. Ona je od mergea pa do posle samo iskoristila situaciju da preko Jakova zna situaciju u igri, ne da ona nesto kontrolise ili preokrene i napravi potez vredan pobede. Tipa blindside Dzejkobsa daleko pre final 4. Jer da je recimo Dzejkobs usao u finale umesto Eme, verovatno bi bilo 7-0-0 ili u najboljem slucaju 6-1-0. To ti sve govori.
 
tiksiDate: Saturday, 01 December 2018, 00:10:27 | Message # 51
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Lele gledaj mene 6. ti pick haha. A sta je nas red - kucke?

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
stingemmmDate: Saturday, 01 December 2018, 00:24:00 | Message # 52
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Adekvatna sezona za tabelu u kojoj je Guardian prvi izbor za allstara

Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
stingemmmDate: Saturday, 01 December 2018, 00:26:53 | Message # 53
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Troya, prvenstveno mislim na Guardiana. Maski bi mi imala smisla da nema Ane, obe su bespotrebne. Mada kako su te sve žene poodbijale, nije da si mogao bez ijedne od njih.

Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
stingemmmDate: Saturday, 01 December 2018, 00:31:08 | Message # 54
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
A svi znamo da je guardianov najveći allstar move haos koji je napravio u TARu kao host, jer je u svom jedinom VSu bio najobičnija Ema koja čak nije ni dogurala nigde, i uz to najsimplifikovanija marioneta Mumine i Kelera(uz Petra, Elia, Papija daleko bolji izbori iz samo te sezone). Mada mu je to u TARu očigledno pomoglo da se tebi dodvori te mu je eto uzvraćeno učešćem ovde, tako da sa te strane zaista skidam kapu, odlično je izmanipulisao tvojim egom.

Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
tiksiDate: Saturday, 01 December 2018, 00:32:28 | Message # 55
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Miko ja uopste to nisam komentarisala u tom postu koji citiras. Razumem poentu koju istices, videces i u mom glasu, ali mislim da si ga isto malo zakrajnuo previse na stranu koju zelis da vidis.

Haha Luka, a dobro samo su trebali drugacije da nazovu ovaj AS deo ekipe, tipa nepovezani, ali ni to nije moglo jer se ispostvilo da su neki povezani


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
KachaDate: Saturday, 01 December 2018, 00:32:37 | Message # 56
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Troja, da ti odg na pitanja :D

Kakvi su vaši utisci o ovoj sezoni?
Dobri :D bio je ovo jedan rollercoaster emocija, ali sve u svemu lijepo iskustvo.
Šta vam se dopalo?
Ljudi. Upoznala sam super ljude, s jednim dijelom ću sigurno ostat u kontaktu, a neke planiram upoznati i irl :D
Šta vam se nije dopalo?
Uf, ne sviđaju mi se baš ova poznanstva od prije, koja nismo svi imali. Ne sviđaju mi se ti ss-ovi, općenito dijelovi igre koji nisu dio pravog survivora iako sam se navikla i na to haha
Koje igre su vam se najviše dopale?
One bez painta xD i recimo najdraže igre su mi bile pogodi tko (nije se tako zvala ali ne pamtim) i ova s pitanjima o sezoni
Koje igre vam se nikako nisu dopale?
One u paintu haha.. I one koje su ovisile o brzini interneta (baš skroz)


"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
troyaDate: Saturday, 01 December 2018, 00:32:47 | Message # 57
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote stingemmm ()
Adekvatna sezona za tabelu u kojoj je Guardian prvi izbor za allstara

Zasto da ne? Ako smo procenili da ima potencijala i da ga je u NZ etf klan sputavao. I kao sto vidis decko je opravdao ocekivanja.

Ti kao da nisi gledao americki all stars i ne znas da su Alicia i Amber pozvane u isti, Francesca u Caramoan, Andrea u Caramoan i slicno.
 
stingemmmDate: Saturday, 01 December 2018, 00:33:07 | Message # 58
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Jedino što vredi u ovoj tabeli je što je Ana zamena za tiksi heart

Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
DžejkobsDate: Saturday, 01 December 2018, 00:33:59 | Message # 59
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Quote DonnieBrasco ()
Quote tiksi ()Vise mi zasmetalo sto kod nekih ljudi kao sto je npr Jakov nije smetalo sto je dobar sa min 3,4 osobe, sto se svakako odrazilo na celokupan tok sezone, dok je kod drugih to bilo bitno. Mozda slucajnost, tj rezultat naklapanja pa i mene najvise zanima taj redosled castova.

Razlika je u tome izmedju ostalog da Jakov maltene nije zavisio ni od koga u igri u nekom momentu previse i da je sve sam kontrolisao... I da ja pametnije odigrao, pobedio bi. Maski je mogla izleteti npr. na prvom plemenskom da sam ja odlucio da glasam za nju, tako da ona nikakvu kontrolu nije imala od pocetka i vec tada je zavisila od dobre volje drugih ljudi. Posle se poklopilo na switchu zbog dila sa Guardianom da upadne u pleme gde su Slavomir i Ana bili potpuni underdogovi, a onda posle je islo po notama Jakova. Ona je od mergea pa do posle samo iskoristila situaciju da preko Jakova zna situaciju u igri, ne da ona nesto kontrolise ili preokrene i napravi potez vredan pobede. Tipa blindside Dzejkobsa daleko pre final 4. Jer da je recimo Dzejkobs usao u finale umesto Eme, verovatno bi bilo 7-0-0 ili u najboljem slucaju 6-1-0. To ti sve govori.

Zbog ovog najviše žalim što se nisam našao u finalu. Ljigav igrač jesam bio ali si opet pročitao moju igru i hvala na analizi. 

Opet Maski je sve to iskoristila i za to postoji znanje i jako je dobro odigrala i napravila od mene konjinu haha. Tako da postoji razlog da se i njoj da glas  smile
 
stingemmmDate: Saturday, 01 December 2018, 00:35:13 | Message # 60
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Gledao sam, i ne slažem se sa izborima istih za te sezone. Kao što je Jakov kao drugi kritičan izbor sam rekao, trebalo je da nazoveš ovo Second Chance ili tako nekako(tj. da tematizuješ na taj način ceo cast), a ne da mešaš babe i žabe i nazivaš sve ove ljude ALLSTAROVIMA. Bukvalno Sierra Game Changer Dawn Thomas sa Sandrom Diaz Twine u isti koš.

Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » Reunion Show (VS 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2)
Search: