Reunion Show - Page 8 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » Reunion Show (VS 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2)
Reunion Show
MaskiDate: Saturday, 01 December 2018, 02:44:24 | Message # 106
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
nije me ni problem da "prihvatim" nesto... biggrin
ali takodje mislim da su i Tiksi i Mumina na prvom mestu intelegentne a potom zene...
i mozes imati sta god medju nogama i idalje imati 0 harizme ili socijalne intelegencije, neces daleko stici...

trudim se da ne igram tako i da izbegavam taj tip konverzacije ne zato sto je ispod mene vec zato sto mi je sve ostalo izazovnije i radije bi osvojila neciji glas ili alijansu u igri na tezi nacin upravo zbog izazova...
a to sto neko padne ako padne nije moja stvar niti mi je zanimljivo da koristim to zarad igre :P
shvaticu ovo kao kompliment jer jelte dolazi od tebe ali realno bi mi doslo kao uvreda jer time nekako ispada da sve zasluge idu na to sto sam zensko, al znam da nije bio cilj tebi da ispadne tako biggrin
flertovanje je nesto cega se verovatno necu nikad doticati u vsu osim ako mi se ta osoba ne dopada stvarno bas i opet ni to nece uticati na igru moju nznm :P

i da sam musko bila bi identicna prosecno gotivna osoba ali bi def gore prolazila nego sad ne zato sto ja radim nesto dugacije vec zato sto me drugi vide drugacije a to vec stvarno nije moj problem cool


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
stingemmmDate: Saturday, 01 December 2018, 03:11:07 | Message # 107
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Naravno, apsolutno se slažem sa tvojim prvim pasusom, nema potrebe da me predstavljaš kao nekoga ko ih je banalizovao samo na to da su žene, naprotiv, ja i jesam pohvalio njihovu perceptivnost da uoče ljude kod kojih mogu da prođu na izvestan način a to je pre svega odraz njihove inteligencije. Omiljeni učesnici, a i saveznici u ovakvim igrama su mi jake žene i apsolutno podržavam kada koriste sve svoje adute. Kao što bih podržao i muškarce koji rade to isto, samo što na forumu nismo imali toliko takvih slučajeva, prosto jer je takav sklop ljudi. Ili samo nismo bili dovoljno perceptivni ili skloni riziku kao žene da uočimo načine da svoju igru unapredimo na takav način, ko zna. Da se na nekom blic žena forumu organizuje VS, verujem da bi druga priča bila. Dakle, apsolutno ni gram negativne konotacije u mojoj izjavi, i ako ikada budem igrao ovde nešto slično, moji prvi savezi će biti sa tiksima, muminama, kučkama i maskama jer je igrati sa vama najzabavnije a i najisplativije po igrača poput mene. Takođe, smatram da koliko dobrog to može da donese, toliko može i lošeg, jer samim tim postajete pretnje drugim ženama, kao i muškarcima koji ne padnu na to. Zato se toliko i divim vašim manevrisanjem ovde jer skoro uvek nađete pravu meru.
A za ostatak mislim da si sve rekla u poslednjoj rečenici, nema ni potrebe da preteruješ sa flertom kada si svesna da je i to što si “samo prosečna gotivna ti” dovoljno. A gore sam ti objasnio kako ne smatram da je ovo bilo svođenje na to da si žena, i apsolutno sam poslednja osoba koja bi izjavila nešto seksistički, mada znam da ti znaš da nije zlonamerno, nego čisto da mi se neko od dežurnih dušebrižnika ne prijebe. Ako je za nekoga uvreda, onda je za ljude koji žrtvuju svoje interese radi žene, dakle muškarce, sigurno ne za vas.


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
JocaJuve94Date: Saturday, 01 December 2018, 03:19:00 | Message # 108
Paskal
Group: Publika
Messages: 457
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
Prvo, Ema svaka cast na pobedi, u realno ne lakoj ekipi...

Drugo.. maski lagano postajes kao moj juve, gubitnik u finalima, mozda te zato i gotivim...

Trece... Reci im sting bre!! I cekamo djavolju da te gledamo!!!


Message edited by JocaJuve94 - Saturday, 01 December 2018, 03:19:29
 
stingemmmDate: Saturday, 01 December 2018, 03:30:35 | Message # 109
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Jockeeeee heart

Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
MaskiDate: Saturday, 01 December 2018, 04:31:36 | Message # 110
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
ma ne moras se pravdati rekla sam da ne mislim da si to mislio biggrin
zato i reko da prihvatam ko kompliment nemam te tu ko bilo sta predstavljati niti sam mislila da si slepac :P
ovo je vise bilo vezano za moje nesudjeno prihvatanje uloge crne udovice cisto jer mi je drazi drugi tip igre iako nekad ne mozes izbeci odredjene stvari...

a iskreno se nadam nekom carlijevi andjeli setupu gde par likusa samo razbuca ostatak vsa i drze se zajedno do kraja onako hladno i glatko cisto da dokazu da nije to neka retkost da zene rade zajedno teehee


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
KachaDate: Saturday, 01 December 2018, 08:04:01 | Message # 111
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Jbg maski, nudila sam ti charlijeve anđele hahaha
Al ti ostala s momcima xD xD

Samo da, kasno sam se sjetila :P


"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
tiksiDate: Saturday, 01 December 2018, 10:16:49 | Message # 112
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Haha lol.

Ne bih ja rekla da je to vaginalna manipulacija per se, u smislu direktnog zavodjenja, vise prepoznavanje muskih osoba sa posebnom protektivnom ulogom u odnosu na pojedine zenskaste karakteristike licnosti (smotanost, neznost, nezasticenost, zenski pristup muskoj osobi blah), gde cesto skrajnu da uvide bitno u igri u odnosu na zanos ove njihove uloge. I sto se zena predstavlja nezasticenije, neki hoce da je izbace itd., a poseduje te karakteristike i kod muskog igraca stvara veci osecaj kod njega da zavisi od njega, mislim da se broj ovakvih muskih kandidata uvecava. Prosto to je u prirodi musko-zenskog odnosa i mislim da je nas par, ukljucujuci i Polly npr, Maski neporecivo potpuno, zaista ovo koristilo u igri (ja odavno nemam sanse za to jer ne da me ne posmatraju nezasticeno nego kao veliku pretnju).

Ovoga je takodje veoma svesna vecina zena u igri, pa i neki da kazem razvijeniji VS igraci i zato najcesce ne zeli da igra sa drugim zenama, jer ih vidi kao pretnje.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
tiksiDate: Saturday, 01 December 2018, 10:31:01 | Message # 113
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Sto se tice Maskine igre, mislim da je odigrala dobro, veoma slicno kao u prethodnoj sezoni, prepoznala takve muske igrace i njih se drzala sto joj je omogucilo da uz minimum napora i rizika dodje ovde gde je. Imala je srece da jedan od njih bude Jakov koji je usao u sezonu sa min 4 bliske osobe, minus po meni sto je sa druge strane mnogo prepustila Jakovu i sad se stice utisak da je isla linijom manjeg otpora i zaista po doprinusu igri ostaje negde u njegovoj senci. Mislim da je trebala mnogo ranije da direktno slabi Jakova, a ne da prepusti da se u zavrsnici resavaju njegovi najblizi saveznici, cime je mozda najjacem igracu Emi ostavljena ogromna sansa da se nadje u finalu i pobedi, sto se i desilo.

Takodje mislim da se islo linijom manjeg otpora kod izbacivanja Anchy/Khait/Slavomir uz one srecne okolnosti sa slikom. Nije mi najjasnije zasto su bas svi troje morali biti izbaceni, da je bar jedan ostao imali bi za nijansu drugaciju Porotu, vise tokova u igri, vrv zanimljiviju sezonu i slabio bi Jakov ranije. Ova prica da bi Anchy bila u finalu, da Khait nije ne znam sta uradio, mislim da je prodaja prazne magle.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
KachaDate: Saturday, 01 December 2018, 10:51:57 | Message # 114
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Ja imam dojam da mi je baš ta "muška zaštita" zeznula igru hahah.. Mislim da bi neusporedivo bolje prošla da su me moji "zaštitnici" shvatili ozbiljno, bilo to kao saveznika, ili kao prijetnju, jer ovako su me, bez mog znanja, šlepali za sobom i time mi onemogućili da se borim. Neki su to radili svjesno i kao dio igre (jakov), što je ok, dok su neki to radili nesvjesno baš uz objašnjenje da sam im draga i da su htjeli da doguram što dalje, i zato nekima još uvijek nije jasno zašto sam se ljutila kad se sve to odigralo, jer oni su mislili da me štite xD tako da taj dio može bit dvosjekli mač, hahah

"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
KachaDate: Saturday, 01 December 2018, 11:01:52 | Message # 115
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
I prije bi rekla da je maski igrala agresivnu, ako želite "mušku" igru jer je ona štitila svoje saveznike koji bi se davnih dana poklali, pogotovo garda za kojeg je bila spremna iskoristit hii, kojemu je "prepustila" osvajanje imuniteta itd, a ne toliko oni nju (osim kad su meni branili da glasam za nju hahah).. Dosta je i krivnje pokupila, recimo taj dio s planiranjem izbacivanja eme, da ih zaštiti, i zato više puta bila u opasnosti od ispadanja.. Iako, s druge strane imala je muške saveznike koji ju ne bi izdali za ništa, tako da bi rekla da je to bila dobra kombinacija i muške i ženske igre xD xD

"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
tiksiDate: Saturday, 01 December 2018, 11:55:20 | Message # 116
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote Kacha ()
tako da taj dio može bit dvosjekli mač, hahah

naravno. Sve zavisi kako ta osoba sa zastitom to koristi i da li im je jedina i "prva" draga i koliko je draga. Takodje, ne kazem da je Maski treptala trepavicama i samo cekala da je odvedu u finale, naprotiv, vec da je to samo jedan aspekt te igre.

U top sezonama, sa jakim igracima, na istu poziciju gledam kao na antiadut jer si tu per se ogromna pretnja, a manje je "muskih zastitnika", nevezano vise dal si u toj novoj sezoni planirao da igras na potpuno drugi nacin, stvarno smara da se uvek igra na taj isti nacin, a ta meta se tesko skida.

btw GLASOVI PUBLIKE,
VEČERAS U 21 H


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
stingemmmDate: Saturday, 01 December 2018, 12:52:32 | Message # 117
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Samo ste upotpunile ono što sam ja rekao novim primerima, slažem se i cilj i jeste naći balans tako da ti prednosti prevaziđu nedostatke. A i sa ovim za razlike u slabijim i jačim sezonama se slažem, kao i za povratnike/novajlije. Svima vama je ovo najbolje išlo od ruke prvi put kad ste se pojavile bez ikakve reputacije. Mada, tiksi, bez obzira na krajnji ishod, ti si i u Kini vrlo pravila svoju armiju baziranu na ovakvim odnosima, i nije te toliko ujebala ta činjenica(mada nije da nije uticala), koliko to da neki drugi nisu hteli da se igraju nego da pobede kreiranjem pregame saveza. A time što je Maski lagano to prošlo i u ovoj sezoni, potvrđuje ovo što si ti rekla da je “slaba” sezona, i upotpunjuje moju tezu o profilima marioneti.

Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
stingemmmDate: Saturday, 01 December 2018, 12:54:33 | Message # 118
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Takođe, stingemmmovi anđeli stižu u nekoj narednoj sezoni gde ću sve da vas okupim i lepo da se volite i da zavodite sve ostale a ja da uživam u kreiranju strategije sa jakim ženama i održavam mir u kući heart

Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
lilakeDate: Saturday, 01 December 2018, 12:59:48 | Message # 119
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Katcho, maski realno nikad nije bila u opasnosti za ispadanje.
 
KachaDate: Saturday, 01 December 2018, 13:03:14 | Message # 120
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Quote lilake ()
Katcho, maski realno nikad nije bila u opasnosti za ispadanje.


Pa nije doslovno, ali ako dođe do revote-a s tvojim imenom, meni je to prilično opasno, pogotovo kad meni ona nije vjerovala, a bilo je dosta da samo ja još napišem njezino ime i da ona ispadne.


"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » Reunion Show (VS 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2)
Search: