Emisija 3 - LaraCroft,tiksi,Chris Keller i JocaJuve94 - Page 13 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Đavolja večera 1 » Emisija 3 - LaraCroft,tiksi,Chris Keller i JocaJuve94
Emisija 3 - LaraCroft,tiksi,Chris Keller i JocaJuve94
troyaDate: Thursday, 30 August 2018, 13:32:58 | Message # 181
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote tiksi ()
bas sam stigla na vreme

3. dan ne silazis sa foruma, cekas rezultate od zore biggrin
 
tiksiDate: Thursday, 30 August 2018, 13:35:13 | Message # 182
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote troya ()
3. dan ne silazis sa foruma, cekas rezultate od zore

Ko ceka doceka! smile

Mada sam u zadnja 2 dana bila ukupno mozda 1 h, ako se gleda ja na forumu ispred kompa, sta se ovako desava nemam pojma smile


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
JasonDate: Thursday, 30 August 2018, 14:04:20 | Message # 183
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
OSOBA 1

Ova osoba sa svojim pobedničkim mentalitetom nije sklona da bude dugo sama. Nije sklona suočavanju bez razloga i više voli da sačuva mir. Jedini problem ove osobe je kada je prinuđena da bira stranu u sukobu. Ova osoba će učiniti sve što je potrebno da im partner u potpunosti bude zadovoljan, počevši od razgovora pa sve do vođenja ljubavi. Šarm i posvećenost čine je divnim partnerom. Prijatna je za druženje, sklona da bude zauzeta porodicom i prijateljima. Ova osoba je najsrećnija kada radi u društvu druge osobe.Ono što se izdvaja kao mana ove osobe je da ona uvek mora da bude u pravu o čemu god se radilo i da iz svega izađe kao pobednik.


Message edited by Jason - Thursday, 30 August 2018, 14:41:07
 
JasonDate: Thursday, 30 August 2018, 14:07:10 | Message # 184
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
OSOBA 2

Ova osoba je miroljubiva , pravična i mrzi da bude sama. Ova osoba ima izražen intelekt.Ova osoba voli da je okružena umetnošću, muzikom i prelepim mestima . Ova osoba voli da bude deo tima i vrlo često radi sa drugima na kreativnim projektima. Ova osoba ceni ravnopravnost, ne podnosi nepravdu gde god ona bila i čine sve da je otkloni. Pronalaženje pravog partnera je prioritet u životu ove osobe . Usamljenost je neprirodna i veoma tužna stvar za ovu osobu . Prijaju joj dugotrajni razgovori i vapi za tim da je neko sasluša i ako je moguće posavetuje oko donošenja pravih odluka. Ova osoba bi bila sposobna da napadne ako joj neko dira ono što joj je najvažnije u životu a to je porodica.
 
JasonDate: Thursday, 30 August 2018, 14:14:59 | Message # 185
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline

OSOBA 3

Ova osoba jednostavno obožava da je u centru pažnje. I ako ne uspe u tome svim silama će se potruditi da nađe dobar razlog da sve oči budu na njoj.Može se reći da ova osoba obožava dramatičnost, kreativnost i zabavu. Moguće je da ova osoba ima mnogo prijatelja jer je veoma darežljiva i odana Isto tako je jako samouverena i u stanju je da ujedini više grupa ljudi u svakoj prilici. Problemi sa ovom osobom mogu nastati kada postane zaljubljena u samu sebe i u svoja dostignuća. Ova osoba partnere bira po njihovoj spremnosti da joj omoguće lidersku poziciju. Ova osoba nikako ne voli da bude sama jer neće imati kome da priča o svojim uspesima.
 
JasonDate: Thursday, 30 August 2018, 14:29:24 | Message # 186
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
OSOBA 4

Ova osoba je strastvena, prodorna i odlučna. Istraživaće nešto sve dok ne dođe do istine. Možda neće puno izražavati i pokazivati emocije, ali ispod površine dešavaju se velike stvari. Uvek svesna situacije ističe se u snalažljivosti. Ova osoba će čuvati vaše tajne kakve god one bile. Ova osoba ne voli da bude lider i uvek će taj deo prepustiti drugima. Ova osoba mrzi neiskrenost i u stanju je da bude veoma ljubomorna i nepoverljiva. Ova osoba nema veliki krug prijatelja jer su joj važna samo prava prijateljstva. Kada se jednom zaljubi, posvećena je i odana do kraja.
 
Lavica88Date: Thursday, 30 August 2018, 14:39:44 | Message # 187
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Hahahahha nidje veze. Al ajde da pokusam:

1 Juve
2 Keleraba
3 Tiksi
4 Larita


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
ElioDate: Thursday, 30 August 2018, 14:39:55 | Message # 188
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
1. JocaJuve
2. Tiksi
3. ChrisKeller
4. LaraCroft


Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...

Message edited by Elio - Thursday, 30 August 2018, 14:50:57
 
tiksiDate: Thursday, 30 August 2018, 14:43:53 | Message # 189
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
O1 i O2 skoro iste i mislim da sam ja jedna od toga, ako je ova analiza isla malo dublje. Ostala pogadjanja dajem kasnije.

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
NikolaKhaitDate: Thursday, 30 August 2018, 14:49:32 | Message # 190
Masa with an S
Group: Publika
Messages: 371
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
Tiksi 1
Joca 2
Keller 3
Lara 4


Why do all good things come to an end?
 
SacDate: Thursday, 30 August 2018, 14:58:09 | Message # 191
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
1 Joca
2 Chris
3 Tiksi
4 Lara


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
troyaDate: Thursday, 30 August 2018, 15:42:27 | Message # 192
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Prvi put da bukvalno nemam nikakve ideje biggrin
 
ChrisKellerDate: Thursday, 30 August 2018, 15:48:58 | Message # 193
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
ja 3 vrvn
4 vrvn lara

1/2 tiksi i juve

neka bude 
1 juve
2 tiksi

Quote Lavica88 ()
2 Keleraba

da li si stv i dalje ljuta jer sam te stavio kao narcisa omg xd
da li stv osoba sa 30 godina ovako razmislja xd
msm da nema potrebe da dajemo neke "nadimke", ali mozemo, nema problema xd


Can't stop, so shut your mouth
 
ChrisKellerDate: Thursday, 30 August 2018, 16:02:05 | Message # 194
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote Jason ()
Ova osoba jednostavno obožava da je u centru pažnje. I ako ne uspe u tome svim silama će se potruditi da nađe dobar razlog da sve oči budu na njoj.
kako kad, ne zelim u 100% situacija, nego u tipa nznm 50% xd
Quote Jason ()
Može se reći da ova osoba obožava dramatičnost, kreativnost i zabavu. Moguće je da ova osoba ima mnogo prijatelja jer je veoma darežljiva i odana Isto tako je jako samouverena i u stanju je da ujedini više grupa ljudi u svakoj prilici. Problemi sa ovom osobom mogu nastati kada postane zaljubljena u samu sebe i u svoja dostignuća.
ovo je tacno xd
Quote Jason ()
Ova osoba partnere bira po njihovoj spremnosti da joj omoguće lidersku poziciju. Ova osoba nikako ne voli da bude sama jer neće imati kome da priča o svojim uspesima.
ovo nije tacno xd

ako uzmemo da sam ja br3 xD


Can't stop, so shut your mouth
 
troyaDate: Thursday, 30 August 2018, 16:06:31 | Message # 195
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
pre ce da je joca zajubljen u sebe biggrin
 
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Đavolja večera 1 » Emisija 3 - LaraCroft,tiksi,Chris Keller i JocaJuve94
Search: