Emisija 3 - LaraCroft,tiksi,Chris Keller i JocaJuve94 - Page 15 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Đavolja večera 1 » Emisija 3 - LaraCroft,tiksi,Chris Keller i JocaJuve94
Emisija 3 - LaraCroft,tiksi,Chris Keller i JocaJuve94
JasonDate: Thursday, 30 August 2018, 19:24:15 | Message # 211
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
 
JasonDate: Thursday, 30 August 2018, 19:26:07 | Message # 212
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
 
JasonDate: Thursday, 30 August 2018, 19:27:47 | Message # 213
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
 
JasonDate: Thursday, 30 August 2018, 19:30:12 | Message # 214
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
 
JasonDate: Thursday, 30 August 2018, 19:33:48 | Message # 215
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
 
JasonDate: Thursday, 30 August 2018, 19:33:58 | Message # 216
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
 
ChrisKellerDate: Thursday, 30 August 2018, 19:35:43 | Message # 217
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline


Can't stop, so shut your mouth
 
JasonDate: Thursday, 30 August 2018, 19:36:04 | Message # 218
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Cestitke tiksi  hooray 

Vidimo se nesto posle 21h na cetvrtoj veceri  hands
 
tiksiDate: Thursday, 30 August 2018, 19:40:10 | Message # 219
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Fala ljudi, bilo kroz iglene usi ocekivano  kiss 

Sad jos ovi da zafejlaju sa 4. om pa da oboje idemo dalje i mozda jos neko iz baraza smile 



Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
tiksiDate: Thursday, 30 August 2018, 19:57:16 | Message # 220
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Kopiram ovo sto sam Jasonu poslala uz glasove (posto volim da se objasnjavam, pa nek misli ko sta hoce :)):

Zao mi je sto Lari dajem 1, zabavila me dobro na nasoj veceri, ali mislim da je iscrpela svoj potencijal za kasnije. Mislim standardno prica oko mene i greske sa pitanjima, ali to se sada ispucalo. Pored toga ne zanima me iskreno sa kim bi Lara lupila da zeli da spava sa foruma i slicno.

2 Juve. Ja ovog momka izuzetno cenim, iako vidim da mnogi i nemaju bas neki najbolji stav u pogledu njega.Simpaticno mi je cak i sto se sali na racun vegetarijanstva, svoje privlacnosti i slicno i mislim da je bas kvalitetan, ali da neki forumasi josuvek ne mogu najbolje da ga razumeju te da ce malo njih da zeli da ga gleda u finalu. Sve za show, tako da ipak2, iako licno 3.

3. K.Celler. Ova vrsta show-a njemu jako lezi i pokazao je ogromnu zelju u razgovoru sa mnom da ovde prodje dalje. Iako ovo nije najbolji takticki potez za mene licno, cak sam primetila da me navlaci da mu dam 3, kako bi on dao nekom drugom 3, kazem opet, sve za show.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
ChrisKellerDate: Thursday, 30 August 2018, 20:18:54 | Message # 221
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote tiksi ()
3. K.Celler. Ova vrsta show-a njemu jako lezi i pokazao je ogromnu zelju u razgovoru sa mnom da ovde prodje dalje. Iako ovo nije najbolji takticki potez za mene licno, cak sam primetila da me navlaci da mu dam 3, kako bi on dao nekom drugom 3, kazem opet, sve za show

nikoga navlačio nisam ni na šta, iskren sam u svemu bio

niti mi je bila namera (kao neka skrivena hehe zlonamerna NAMERA) da dam nekome drugom 3, Bože ti pomozi xd

ovako evo objašnjenja za tiksi ne3 jer je to takav šok

jedina zna sve 3, ima zanemarljivo više tačnih odgovora

izgubimo na njena 2 pitanja 6p (znači nas 3 se slažemo, znači ona se tako predstavila, nismo sve 3 u krivu svakako što se tiče poznavanje nje znači ne nje same XD), a s njom dopisivanje je svakako suštinski upoznavanje nje, tako da mi je odigrala daleko od savršenog

Lara presimpatična, i Juve je ok isto bio

da sam hteo TAKTIČKI dao bih 1 tiksi i ne bi prošla (100% prošla kao 1.)

svakako nisam očekivao ovoliko glasova publike, hvala vam svima kao i Lari na 3 i tiksi na 3 i Juvetu na 2 xd

čekam neke skrinšotove ako imaš dokaz da sam NAVLAČIO (???) i to pazi KAKO BIH nekome drugom dao 3, rekao sam tiksi od starta da ću videti kome ću kako, da ne gledam samo tačne odgovore jer to nije sve

pozz svim hejterima kiss

tiksika idemo kao 1. i 2. breee u finalnu vječer xd


Can't stop, so shut your mouth
 
tiksiDate: Thursday, 30 August 2018, 20:25:51 | Message # 222
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote ChrisKeller ()
da sam hteo TAKTIČKI dao bih 1 tiksi i ne bi prošla (100% prošla kao 1.)

Da, ali pored ziva Juveta 1 bi za mene bilo preocigledno.

Batali SSove i onako je sprdnja ovo glasanje, znala sam da ce biti izmedju tebe i mene i tamo i ovamo, pa ako ne prodjem kod publike sve ovo drugo je nebitno ,vise je namenjeno da malo zezam tebe hihi

Quote ChrisKeller ()
tiksika idemo kao 1. i 2. breee u finalnu vječer xd

Nego sta smile


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LaraCroftDate: Thursday, 30 August 2018, 20:44:24 | Message # 223
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote tiksi ()
Pored toga ne zanima me iskreno sa kim bi Lara lupila da zeli da spava sa foruma i slicno.

To pitanje nije bilo  wink 

BTW, ne kapiram bas sve ove Jasonove tabele  wacko 

Gde moze da se vidi konacan plasman nas cetvoro ?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
tiksiDate: Friday, 31 August 2018, 03:43:36 | Message # 224
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
To pitanje nije bilo

Pa bilo bi da si prosla dalje ili neko drugo slicno te prirode vrv, a znam da na to ne zelis da odgovaras, a opet random odgovori su bezveze, kao i trpanje tebe za manje vise sve negativno.

Quote LaraCroft ()
Gde moze da se vidi konacan plasman nas cetvoro ?

ti si bila 4ta, 3. Juve, Keller i ja izjednaceni pa su prevagnule min. razlike u glasovima publike izmedju njega i mene.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
ChrisKellerDate: Friday, 31 August 2018, 05:00:16 | Message # 225
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote tiksi ()
Da, ali pored ziva Juveta 1 bi za mene bilo preocigledno.Batali SSove i onako je sprdnja ovo glasanje, znala sam da ce biti izmedju tebe i mene i tamo i ovamo, pa ako ne prodjem kod publike sve ovo drugo je nebitno ,vise je namenjeno da malo zezam tebe hihi

bilo bi, ali bi mi bilo ok da bude preocigledno xd

Quote tiksi ()
Nego sta

nego sta smile


Can't stop, so shut your mouth
 
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Đavolja večera 1 » Emisija 3 - LaraCroft,tiksi,Chris Keller i JocaJuve94
Search: