Baraž - Page 4 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Đavolja večera 1 » Baraž
Baraž
LaraCroftDate: Saturday, 08 September 2018, 20:45:56 | Message # 46
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Jel ima jos nesto i kad ce rezultati ?

Hvala svima na lepim recima za mene i izvinjavam se na kratkim opisima za vas (kao i greskama), ne poznajem vas dovoljno


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
JasonDate: Saturday, 08 September 2018, 20:47:01 | Message # 47
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
U ovom delu emisije potrebno je da svako od njih kaže na kog forumaša pomisli kad čuje određenu reč ili reči.
 
JasonDate: Saturday, 08 September 2018, 20:47:48 | Message # 48
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
*poljubac

Sac –tiksi (#OnaZnaZasto)
YoungWolf - Sac (afera Kissgate sa Tiksi… Ne volim te stvari, ali mi je sada pala na pamet)
Killy - tiksi
NikolaKhait - gjavolka... Ne postoji neko specijalno objasnjenje, ona mi prva padne na pamet kad cujem rec poljubac.
JocaJuve94 Maski, jbg trojka…
LaraCroft - Sac
ChrisKeller - tiksi (za tiksi ova 3 sparena pojma su tu jer jednostavno to su te neke teme s njom, pa kako da ti ne padne ona na pamet, šta ćeš ixxixixiixixix)
Djo Urke hahaha (vecera4)
Pejko - anchy
 
JasonDate: Saturday, 08 September 2018, 20:48:04 | Message # 49
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
*oštrokunđa

Sac - tiksi
YoungWolf - Tic-Tac (ovo bi ona iskompleksirana baba kojoj je zivot prosao i sada se u sve mesa je l’da? Aha, onda Ok. Tic.)
Killy Maski (prvi put čujem za ovu reč, samo si mi prva pala napamet xd)
NikolaKhait - hm, ovo je tesko...neka bude biba91, ne poznajem devojku ali mi zvuci bas kao ostrokundja.
JocaJuve94 – Petar?
LaraCroft - anchy
ChrisKeller - Petar (pa za ova 3 ‘loša’ pojma moraju Sac ili Petar, ali mi je Sac nekako tužniji i povučeniji, a Perinjo više napadan, zato i ovakav raspored)
Djo – Tic-Tac
Pejko – laracroft (random)
 
JasonDate: Saturday, 08 September 2018, 20:48:17 | Message # 50
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
*popularnost

Sac - tiksi
YoungWolf - Polly (ko ne moze da voli ovo stvorenje?)
Killy - LaraCroft
NikolaKhait - McSteamy. Dovoljno sam ga upoznao u Finskoj da bih shvatio da je spreman apsolutno SVE da uradi zarad popularnosti. Nisam mu dozvolio da preko mojih ledja dodje do iste, vec sam mu okrenuo ta ista ledja u novom plemenu Ilvekset i bio primoran da laziram whatsapp cet sa njim da bih ubedio Matketa i Noleta da sam ja osoba kojoj mogu da veruju, a ne Ivan.
JocaJuve94 – Tic-Tac
LaraCroft - Polly
ChrisKeller - tiksi
Djo- troya
Pejko - troya
 
JasonDate: Saturday, 08 September 2018, 20:48:32 | Message # 51
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
*tračara

Sac -tiksi
YoungWolf - ChrisKeller (You know you love me, XOXO)
Killy - ChrisKeller
NikolaKhait - Matija069. Mislim da za ovo ne treba dodatno objasnjenje, ako pak neko zeli, neka se javi i rado cu mu objasniti.
JocaJuve94 -Elio
LaraCroft – Lavica88
ChrisKeller YoungWolf (deluje mi kao osoba koja voli da prozbori po koji trač hehe)
Djo -Elio
Pejko – Sac (random)
 
JasonDate: Saturday, 08 September 2018, 20:48:56 | Message # 52
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
*žalosna vrba

Sac - tiksi
YoungWolf - Dzejkobs (On je kao Majka vrba u Pokahontas, nas oslonac, savet i putokaz)
Killy - YoungWolf
NikolaKhait - srpDJan(nznm tacno kako se pise :/). Nema nekog objasnjenja, jednostavno mi najvise od svih forumasa lici na neku zalosnu vrbu. Nista licno, naravno.
JocaJuve94 - ChrisKeller
LaraCroft - Pejko
ChrisKeller - Sac
Djo - polly
Pejko YoungWolf (Random)
 
JasonDate: Saturday, 08 September 2018, 20:49:16 | Message # 53
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
*seksualnost

Sac - tiksi
YoungWolf - Tiksi (dosta se o njoj prica u ovom kontekstu, pa da iskoristim ovu priliku da kazem da to nije lepo)
Killy Maski (Jer znam da je biseksualna pa mi je prva pala napamet. )
NikolaKhait - NiNa...i ovo je bilo poprilicno random. Prva mi je pala na pamet za rec seksualnost.
JocaJuve94 - Tiksi
LaraCroft - tiksi
ChrisKeller - tiksi
Djo – paaa tiksi
Pejko - tiksi
 
JasonDate: Saturday, 08 September 2018, 20:49:31 | Message # 54
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
*karakondžula

Sac tiksi
YoungWolf - – Maski (nas Patrik Bejtmen, ovo joj je izvorni oblik)
Killy LaraCroft
NikolaKhait - Stole. Znam da se ova rec koristi uglavnom za osobe zenskog pola, ali meni je prva asocijacija na nju bas Stole. Muku sam mucio sa njim u Finskoj, te je stoga morao da izleti medju prvima. Steta, mislim da je stvarno imao potencijala da dogura daleko.
JocaJuve94 - LaraCroft
LaraCroft -DuX
ChrisKeller - Petar
Djo – Lavica ( i dalje te cekam u Bgu)
Pejko Troja :P
 
LaraCroftDate: Saturday, 08 September 2018, 20:49:37 | Message # 55
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Biba ostrokondja  tongue

I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
JasonDate: Saturday, 08 September 2018, 20:49:55 | Message # 56
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
*ironija

Sac - tiksi
YoungWolf– Elio (volim sto kada postuje u ESC temi, njegovi postovi su tako puni ironije da je stvarno urnebesno citati ih)
Killy Smem li sebe izabrati ovde? Ako ne, onda YoungWolf
NikolaKhait - Magdalena. Megi je znala cesto da bude ironicna u svojim postovima u VS Chini, sto se meni licno veoma dopalo. I jedna mala digresija, mislim da ona ima previse potencijala kao Survivor igrac, imala je par sjajnih poteza(najbolji move sezone - izbacivanje Ethana) i navijao sam za nju nakon sto sam ispao. Voleo bih da ucestvuje ponovo u nekoj narednoj sezoni.
JocaJuve94 ja biggrin …. Nekoliko mesta ispod…Mladi vuk
LaraCroft - djo
ChrisKeller - troya (stalno tripuje neku ironiju i sl, bar mi tako deluje xd)
Djo - EthanMorasca
Pejko– Anchy (Random)



Message edited by Jason - Saturday, 08 September 2018, 20:50:19
 
JasonDate: Saturday, 08 September 2018, 20:51:02 | Message # 57
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline

Za kraj je potrebno da se izjasne zašto baš oni treba da uđu u finale i bore se za prvo mesto.
 
JasonDate: Saturday, 08 September 2018, 20:51:39 | Message # 58
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Sac - Iz fazona.

YoungWolf - Na glupo pitanje “Zasto ja?” kosmos mi nekako uvek odgovori ”A zasto da ne?”

Killy - Nemam pojma, to ostavljam na publici da odluči.

NikolaKhait- Uff, nemam pojma, prvo sta mi pada na pamet po cemu se izdvajam od drugih ucesnika u barazu je lepota...mislim da sam ubedljivo najlepsi medju barazlijama. Publika treba da glasa za mene da bih finalistima popravio prosek. Makar sto se lepote tice.

JocaJuve94 - Treba neko nesto na toj veceri I da pojede…treba uneti I nekog filozofa u ekipu…

LaraCroft - Volim drustvene igre i zelela bih da udjem u Finale. Malo sam lose pocela ovo, nisam imala uopste vremena da pratim prva dva kruga, zatim je poceo krug u kojem sam bila i veci deo pravila mi nije ni bio najjasniji.
Sad sve bolje razumem i ako verovatno nemam sanse za prvo mesto, mislim da imam sta da ponudim u Finalu.
Ocekujte me u mnogo boljem izdanju.

ChrisKeller - Ahahahah omg – za malo sam bio drugoplasiran iza tiksi koja je veliki favorit jer ima podršku publike a i takmičara generalno, a i za malo smo ispali sa 27/60 od 30/60 4. grupe, tako da mi je u 2 navrata malo falilo da prođem, takmičari 3. grupe su me dobro ocenili, a i publika me je fino izglasala, smatram da uvek dajem zanimljive komentare i tokom odgovaranja (ovde sad ne jer nema šta) a i tokom samog čitanja, i da doprinosim showu dosta, volim da pravim haos, i iskreno odgovaram, a to su glavni kvaliteti rijaliti zvezda, ovaj dobrih igrača đavoljih večeraaa #KIJA #POTPIS

Djo -

Pejko - Jer su tamo ljudi koje poznajem,iako su mi ove mlade snage jako obecavajuce I mislim da ima par super takmicara...;)
 
JasonDate: Saturday, 08 September 2018, 20:52:52 | Message # 59
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
TAKMIČARI GLASAJU POENIMA 1-8 , A PUBLIKA I FINALISTI 1-9

GLASANJE JE DO UTORKA u 19h
 
ChrisKellerDate: Saturday, 08 September 2018, 20:56:55 | Message # 60
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote Jason ()
YoungWolf - ChrisKeller (You know you love me, XOXO)
<333333333333333333333333


Can't stop, so shut your mouth
 
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Đavolja večera 1 » Baraž
Search: