Finale - Page 18 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Đavolja večera 1 » Finale
Finale
YoungWolfDate: Monday, 24 September 2018, 00:01:51 | Message # 256
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Ko izgubi, ima pravo da se ljuti... Ali izgleda da je ovde dosta ljutih medju onima koji nisu igrali... 

Que sera, sera... Hvala svima na glasovima, cak i onim 1...

GAME OVER, FELLAS

 
ElioDate: Monday, 24 September 2018, 00:04:30 | Message # 257
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Nismo mi ljuti Wolf nego pravimo show! Topli pozdrav cupid

Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
ChrisKellerDate: Monday, 24 September 2018, 00:05:54 | Message # 258
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
e da bravo yw

hvala svima na glasovima!!!

smatram se moralnim pobednikom jer sam prvoplasirani muskarac happy


Can't stop, so shut your mouth
 
SacDate: Monday, 24 September 2018, 00:23:35 | Message # 259
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
To je lepo. biggrin

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
stingemmmDate: Monday, 24 September 2018, 02:18:27 | Message # 260
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Citirao bih apsolutnu pobednicu publike: skupljači kajmaka neka se drže skupljanja kajmaka i obuzdavanja svojih strahova.
Komentar koji imam na glasove se uglavnom oslikava u Mumininom komentaru na poslednjem Zlatnom uhu, ne bih da ponavljam i ovde.
Pozdrav svima i vidimo se u drugoj sezoni da jedemo kajmak heart


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
JasonDate: Monday, 24 September 2018, 07:19:10 | Message # 261
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Quote Elio ()
Mislim da su svi glasovi trebalo da se identično objave, a ne samo ovi atraktivni sa komentarima jer stv onda pravimo Zadrugu od Đavolje kad samo ove senzacionalističke glasove ističemo u prvi plan i dodatno podstičemo netrpeljivost među pojedinim forumašima.

Pa stavljeni su juce svi glasovi po vecerama  up
 
tiksiDate: Monday, 24 September 2018, 08:02:30 | Message # 262
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote ChrisKeller ()
moralnim pobednikom jer sam prvoplasirani muskarac

Kakav je bre ovo seksizam xD

Mojih par utisaka oko glasanja:

* sada mi je jako zao sto se i ja nisam drzala " opsteg sistema" i cesto ne bas najbolje ocenjivala osobe koje generalno gotivim najvise, nezavisno od ovih emisija, sta cu predugo radim u skoli i pokusavam da se stavim van sebe kad ocenjujem, nek neko kaze i da je fake, bole me. Dugim deolom je i dobar odraz revolta (vrsta jos jedne autodestrukcije) prema ocekivanom sistemu glasanja koji se pokazao i kao realan. Da sam mogla vrv bih i sebi dala ovde 1, poznajuci sebe.

* Namerno obaranje konkurencije mi je u DJV bezveze, pogotovo ako se istice da se ceni publicitet, mada skroz legitimno,

* Lepi glasovi za mene na mojoj veceri (hvala svima), uz 1 od Lavice i Anchy (i pre grudi i pre onih mojih komentara), pa gde ce vam bre zenska solidarnost, nisam napadala kasnije bezveze izgleda (u alkoholu je istina ) xD Dobila sam bar opkladu kada je Lavica u pitanju.

* Apropo ovoga divljenje Polly, uprkos nekim ranijim desavanjima.  Ni od mene necete videti 1 za provereno zensku osobu (sem za sebe xD, jbg i ja izgleda seksista xD), eto jos jedna slicnost.

* Dux neverovatno lose prosao, u odnosu na moju percepciju ove Djavolje, nekako lose prolazi kod muskaraca. Kod mene apsolutni max u odnosu na bilo koju veceru i bilo kog ucesnika (pricajte da se cepim za DJV3 bole me i to xD).

*Luka ljubav najveca i tjt.

Dodacu posle komentare oko mojih glasova u finalu. Nisam stigla tih par dana.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Monday, 24 September 2018, 08:11:17
 
anchyDate: Monday, 24 September 2018, 08:28:39 | Message # 263
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Quote tiksi ()
pa gde ce vam bre zenska solidarnost


Quote tiksi ()
Kakav je bre ovo seksizam xD


Evo sama si sebi odgovorila lol


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
Lavica88Date: Monday, 24 September 2018, 08:51:40 | Message # 264
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote tiksi ()
Dobila sam bar opkladu kada je Lavica u pitanju.


Samo sto si mislila da si dobila 1 poen zbog kvazipeckanja sa kajmakom, ali vidis da si i u prethodnoj Veceri dobila isti broj poena. biggrin

Dux, jel' te boli zadnjica? dry wink


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
ChrisKellerDate: Monday, 24 September 2018, 14:41:05 | Message # 265
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote anchy ()
Evo sama si sebi odgovorila

bravo anchy, sexizam je sa obe strane!!!

tiksi da ne komentarisem bolje XDXD

stingem kad budes bio prvoplasirani muskarac ili prvoplasirani javi se baj baj


Can't stop, so shut your mouth
 
tiksiDate: Monday, 24 September 2018, 17:24:39 | Message # 266
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote ChrisKeller ()
bravo anchy, sexizam je sa obe strane!!!

slazem se.

Ovo, iznad za Krisov seksizam je sprdanja, a i pise--> xD.

Btw, sto se mene tice i pise u zagradi da sam seksista i tako sam se deklarisala i ranije (navijala u ovom zadnjem VS za zenske takmicare, trazila main zenske ucesnike/neuspesno, neki odgovori na vrucoj). Ovde mi to dolazi i vise do izrazaja nekako jer smo u manjini i zelim i vise zena u VS svetu i da budu uspesne u ovim igrama (slicno kao kad vidim da je zena dobar programer ---> Mumi <3), sto ne znaci da muskarce nesto ne volim, obozavam ih hihi.

Quote Lavica88 ()
Samo sto si mislila da si dobila 1 poen zbog kvazipeckanja sa kajmakom, ali vidis da si i u prethodnoj Veceri dobila isti broj poena.

Ne, ne kladila sam se za finale samo, a mislila sam da je i ranije 1. Nije kvazipeckanje, za kajmak stvarno mislim (iskrenost samo). Najlakse sedis sa strane, ne izdajes nikoga po cenu da ne izdas nekog drugog, ne rangiras omiljene ljude, oni se ne vredjaju, ne pizdis kad gubis, izbacen si, nevoljen itd. opustencijaaa. Ali da bi ovaj forum opstao moraju ove igre da se desavaju i nije to bas lako.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
ElioDate: Monday, 24 September 2018, 17:52:08 | Message # 267
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Mislim da je moguće i bez ove igre jasno izraziti svoj stav i imati različit odnos prema različitim ljudima na forumu u zavisnosti koliko ti prijaju i koliko deliš sa njima ista razmišljanja. Ne smatram da je Djavolja večera neka igra hrabrosti već joj je prevashodan cilj zabava. Recimo imamo ljude koji su učestvovali na Djavoljoj (npr. Djo ili Pejko), a da gotovo nikakav konkretan stav nisu iskazali već su onako otaljali igru. Sa druge strane imamo ljude poput Young Wolfa koji su pravili kvazi frke da bi nagrebali poene, a posle hvatali na patetiku bez ikakvog konkretnog i jasnog stava povodom bilo čega. Sa druge strane imamo ljude poput Tica npr koji nije učestvovao u večeri, a itekako jasno i glasno kaže koga voli, šta voli, a ko i šta mu ne prija i nema problema da se suoči sa bilo kim. Pa neskromno bih i sebe tu svrstao biggrin pa i Lavicu. Dok pola ovih što su učestvovali su ljudi bez karaktera, brojači aviona, hvatači zjala. Učestvovanje na Djavoljoj ne podvlači imanje hrabrosti kao što i neučestvovanje ne znači da si skupljač kajmaka niti da se plašiš bilo čega.

Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...

Message edited by Elio - Monday, 24 September 2018, 18:00:38
 
SacDate: Monday, 24 September 2018, 19:20:44 | Message # 268
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
Lavica88Date: Monday, 24 September 2018, 19:21:13 | Message # 269
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Hvala, Elio, napisao si bukvalno ono sto mislim. biggrin

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
anchyDate: Monday, 24 September 2018, 22:23:17 | Message # 270
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Ok, ti si seksista, ja nisam, i ne delim poene po tome, ne vidim nikakav problem smile A solidarnost, i to ne samo ženska (totalno bzv izraz), se meni ogleda u normalnom odnosu sa osobom, pružanje pomoći ako joj je potrebna, neguranjem nosa u njen život i neizmišljanjem raznih priča o njoj, a ne davanjem poena na nekoj tamo Đavoljoj večeri, ali naravno, svako ima pravo da bude solidaran na svoj način biggrin

Kad se bojiš - ne postojiš!
 
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Đavolja večera 1 » Finale
Search: