Finale - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Đavolja večera 1 » Finale
Finale
JasonDate: Saturday, 15 September 2018, 20:01:03 | Message # 16
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
ChrisKeller

1.Da li ste ikada slagali u odgovorima na pitanja prethodnih večera? NE, mada stv dosta pitanja i sl su bile o ljudima koje uopšte ne znam tako da tu ni ne može da nešto bude laž ili istina kad je lupanje 100% xd
2.Da li ste ikada poene davali po tome da uklonite konkurenciju? DA, do neke mere naravno, što mi je i logično i normalno, mada moram da priznam da bukvalno sve ima uticaj na moje glasanje xd
3.Da li ste zaslužili da se nađete u finalu? DA, bar ja smatram da da, ja stv gotivim ovaj show i trudim se tu i tamo, mada mislim veliki deo učesnika je zaslužio finale, ako gledamo performans xd
4.Da li vam je neko nudio razmenu poena? NE zvanično, ali bilo je ‘daj mi lepe poene pretty please’, ‘daj max, ja sam tebi dao max’ i sl xd (razmenu vidim kao predogovor, mada odg može da bude i DA, zavisi kako se gleda)
5.Da li smatrate da imate šansu da pobedite? DA, ali npr 0.01% (znači tehničku, realnu NE), Maski je ubedljivi favorit, pa idu tiksi/dux/anchy, youngwolf, ja i theguardian ne delujemo baš top, ali svakako videćemo, mada stv msm da će ili Maski ili tiksi, sve ostalo bi bilo ogromno iznenađenje
6.Da li bi sve uradili za pobedu u finalu? NE, mislim sve znači tipa i ubiti čoveka, ali ono, radio bih sve što sam radio i u VS, lagao, muljao i sl, ali stvarno nema konkretne nagrade, tako da ne, jbg XD
 
JasonDate: Saturday, 15 September 2018, 20:01:44 | Message # 17
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
TheGuardian

1.Da li ste ikada slagali u odgovorima na pitanja prethodnih večera? Nisam, mozda jedino nisam mogao da se setim neke osobe za neki epitet pa sam lupio nesto, al ovako ne.
2.Da li ste ikada poene davali po tome da uklonite konkurenciju? Pa na mojoj veceri sam dao Ani 2 umesto 3 poena, jer sam znao da ce publika biti njoj naklonjena a meni malo manje, ispostavilo se da sam bio u pravu :D, srecom pa smo bili najbolji kao kolektiv pa sam se ugurao kroz drugo mesto.
3.Da li ste zaslužili da se nađete u finalu? Naravno, ovde nije potreban komentar
4.Da li vam je neko nudio razmenu poena? Ne, ali primam mito za poene, znate kako da me kontaktirate.
5.Da li smatrate da imate šansu da pobedite? “sansa” je uvek tu, svakako I da ne pobedim, mogu da ucesvtujem u sledecoj sezoni, ako pobedim mogu da se hvalim da sam pobedio xD
6.Da li bi sve uradili za pobedu u finalu? Ne, ovo je pre svega igra I tako se treba postaviti.
 
JasonDate: Saturday, 15 September 2018, 20:02:44 | Message # 18
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Maski

1.Da li ste ikada slagali u odgovorima na pitanja prethodnih večera?
nope, gde bi onda bila zabava biggrin
2.Da li ste ikada poene davali po tome da uklonite konkurenciju?
opet ne, nema ovde neke novcane nagrade il tako nesto pa da se cimam sad da racunam kome kolko da dam poena.
3.Da li ste zaslužili da se nađete u finalu?
za khaita sam navijala mozda on pre mene, al inace kontam da jesam inace ne bi ljudi glasali tako ne? (::
4.Da li vam je neko nudio razmenu poena?
ne biggrin mozda misle da nema vajde jer sam tolka gromada jelte biggrin
5.Da li smatrate da imate šansu da pobedite?
sansu da ali malu, ima ovde dosta ljudi koji su haarizmaticni i interesantni plus poznaju se bolje medjusobno, plus stvarno volim biti iskrena sa odgovorima a ne da se dodvoravam nekome i onda sam tu odma u manjku :P
6.Da li bi sve uradili za pobedu u finalu?
sve? skakati sa mosta, sure, u ziv vulkan, ne bas (:

 
JasonDate: Saturday, 15 September 2018, 20:03:46 | Message # 19
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
tiksi

1.Da li ste ikada slagali u odgovorima na pitanja prethodnih večera? Ne. Možda trojka diskutabilna, ali to je jer zapravo za bilo kakvom forumaškom trojkom za sada nemam želju. Pomislih na Duxa (zbog iskustva) i Jocu (jer je pominjao neku trojku u šali, a i zbog Maski) pa kao da gadjam bar 1 poen (nisam zamisljala nikakve scene, čudno xD).
2.Da li ste ikada poene davali po tome da uklonite konkurenciju? Ne, publicitet je na prvom mestu.
3.Da li ste zaslužili da se nađete u finalu? Da. Svaka pobeda je zasluzena pobeda i bilo ko da je prošao bilo bi zasluženo.
4.Da li vam je neko nudio razmenu poena? Samo poeni za druge vrste usluga xD Nije, niti sam ja to nekom nudila, mislim da bi to ovde bila promašena tema, kao i ono glasanje po broju RL susreta (mada je uticaj neminovan) ili tipa učestvovanje po principu „keep your friends close, keep the points even closer “.
5.Da li smatrate da imate šansu da pobedite? Da, postoji šansa, ali mislim da nisam favorit. Na jednoj strani su ljudi koji se dobro poznaju RL, a tu je i Maski, koja zna neke druge ljude više od mene ovako i pride će vrv oni koji ne vole tu RL grupaciju biti uz nju.
6.Da li bi sve uradili za pobedu u finalu? Ne zanima me plasman kao ni na ESC i VV. Prosto sam ovde da odgovaram na ova pitanja i razmisljam o svojoj percepciji o nekim stvarima i percepciji drugih, koje mogu biti potpuno pogrešne, posebno jer je ovo forum.
 
JasonDate: Saturday, 15 September 2018, 20:04:49 | Message # 20
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
YoungWolf

1.Da li ste ikada slagali u odgovorima na pitanja prethodnih večera?
NE. Ali istina, kao i lepota, je u oku posmatraca.
2.Da li ste ikada poene davali po tome da uklonite konkurenciju?
NE. Nazalost ne znam neke ljude s kojima sam bio na vecerima, sto je uticalo na poene.
3.Da li ste zaslužili da se nađete u finalu?
DA. Ali treba biti pazljiv jer ako krenemo sa time sta je ko zasluzio, provescemo celi zivot zaleci nekoga.
4.Da li vam je neko nudio razmenu poena?
DA. TheGuardian cesto pominje mito, ali nije nesto uspesan u realizaciji svojih planova.
5.Da li smatrate da imate šansu da pobedite?
DA. Ovde sam, zar ne?
6.Da li bi sve uradili za pobedu u finalu?
NE. Jedva odgovorih i na ova pitanja…
 
JasonDate: Saturday, 15 September 2018, 20:05:58 | Message # 21
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline

U ovom delu emisije svako od njih se opredeljuje za jednu od opcija.



*seks na otvorenom ili u zatvorenom prostoru ?

*veza sa mlađim ili starijim partnerom/partnerkom?

*brak ili veza bez obaveza?

*virtuelni ili realni svet?

*Sedam smrtnih grehova (razvrat, zavist, proždrljivost, lenjost, pohlepa, gnev i gordost ) – Koji bi izabrali da morate ?

 
JasonDate: Saturday, 15 September 2018, 20:06:45 | Message # 22
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
anchy

*seks na otvorenom ili u zatvorenom prostoru ? U većini slučajeva u zatvorenom, realno je udobnije smile
*veza sa mlađim ili starijim partnerom/partnerkom? I u Vrućoj stolici sam rekla da mi je ovo potpuno svejedno, ali neka bude stariji, više sam sa njima bila
*brak ili veza bez obaveza? Sa nekim ko mi baš prija, brak, sa ostalima veza bez obaveza… Znači, u većini slučajeva veza bez obaveza biggrin
*virtuelni ili realni svet? Naravno realni… Virtuelni je ok za razonodu
*Sedam smrtnih grehova (razvrat, zavist, proždrljivost, lenjost, pohlepa, gnev i gordost ) – Koji bi izabrali da morate ? Nema šta da biram, lenjost već imam biggrin Ali birala bih razvrat
 
JasonDate: Saturday, 15 September 2018, 20:07:32 | Message # 23
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
DuX

*seks na otvorenom ili u zatvorenom prostoru ? Vise volim na otvorenom.
*veza sa mlađim ili starijim partnerom/partnerkom? Oba su mi skroz okej, mada je pretezno sa starijim od mene ispadalo bolje.
*brak ili veza bez obaveza? Pa u ovom trenutku pre veza bez obaveza, ali takodje su mi i oba u istom trenutku okej.
*virtuelni ili realni svet? Realni svet i VR
*Sedam smrtnih grehova (razvrat, zavist, proždrljivost, lenjost, pohlepa, gnev i gordost ) – Koji bi izabrali da morate ? Neki su vec izabrali mene, ja bih mozda ovaj razvrat birao bar da bude zanimljivo.
 
JasonDate: Saturday, 15 September 2018, 20:08:45 | Message # 24
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
ChrisKeller

*seks na otvorenom ili u zatvorenom prostoru ? zatvorenom xd
*veza sa mlađim ili starijim partnerom/partnerkom? mlađe slađe xexe
*brak ili veza bez obaveza? wtf, pa brak pre, ali oba, msm glupost xd
*virtuelni ili realni svet? realni naravno xd nznm stv kome je virtuelni pre
*Sedam smrtnih grehova (razvrat, zavist, proždrljivost, lenjost, pohlepa, gnev i gordost ) – Koji bi izabrali da morate ? pa lenjost tu najviše imam, a najpre bih nznm, gordost vrvn (msm imam i to xd)
 
YoungWolfDate: Saturday, 15 September 2018, 20:09:25 | Message # 25
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline


Message edited by YoungWolf - Saturday, 15 September 2018, 20:11:08
 
JasonDate: Saturday, 15 September 2018, 20:09:37 | Message # 26
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
TheGuardian

*seks na otvorenom ili u zatvorenom prostoru ? zatovrenom
*veza sa mlađim ili starijim partnerom/partnerkom? Sa mladjom biggrin
*brak ili veza bez obaveza? Trenutno veza bez obaveza, mozda I neka obaveza posle, pa tek kasnije brak biggrin
*virtuelni ili realni svet? Zavisi od raspolozenja xD, ali realan, that’s where the fun stuff is.
*Sedam smrtnih grehova (razvrat, zavist, proždrljivost, lenjost, pohlepa, gnev i gordost ) – Koji bi izabrali da morate ? Pa od svih 7, 6 deluju kao smor I bas negativno, tako da mi ostaje razvrat. Kad je bal nek je bal, nek pljusti sa svih strana biggrin
 
MaskiDate: Saturday, 15 September 2018, 20:10:33 | Message # 27
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
FOTOSOP!!!
vuce fotosop!


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
JasonDate: Saturday, 15 September 2018, 20:11:56 | Message # 28
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Maski

*seks na otvorenom ili u zatvorenom prostoru ?
zatvoren, super je na otvorenom adrenalin i sve te poenese ali na zatvorenom moze trajati mnoogo duze a da ne pricam o opcijama ;P tako da eto kad bi morala da biram onda u zatvorenom.
*veza sa mlađim ili starijim partnerom/partnerkom?
pa oba, al recimo starijim... pitaj me za par godina mozda resim da postanem kugarka :P
*brak ili veza bez obaveza?
nijedno biggrin mozda brak bez obaveza? biggrin a jbg stvarno ne znam zavisi od osobe raspolozenja mesta u zivotu idkn...
reci cu brak pa ako dosadimo jedno drugom mozemo razmenjivati utiske o ljubavnicima dok se ne uzelimo opet :P
ipak postoji ogromna razlika izmedju fizicke i psihicke privlacnosti tako da ako bi nasla nekoh cija me licnost privlaci i ako sam emotivno vezana onda bi brak bio sasvim ok opcija a ko sto reko ako fizicki dosadimo to je najmanji problem toliko ima nacina da se zacini taj aspekat braka...
*virtuelni ili realni svet?
realni, dosta bezim u virtuelni ali na kraju ipak sve nedace i uzas stvarnog sveta nisu toliko strasni koliko je uzasna ideja da ga ne zivim uopste...
*Sedam smrtnih grehova (razvrat, zavist, proždrljivost, lenjost, pohlepa, gnev i gordost ) – Koji bi izabrali da morate ?
lenjost vec imam i prozdrljivost pa ajd mozda napravim trinity sa gordoscu msm da mi terba malo vise toga, cisto da pocnem vise da naplacujem za ilustracije jer ovim tempom nikad necu imati dovoljno za svoj zamak...
 
JasonDate: Saturday, 15 September 2018, 20:13:23 | Message # 29
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
tiksi

*seks na otvorenom ili u zatvorenom prostoru ? U zatvorenom, više se fokusiram na strast i osobu, nego na adrenalin, štaviše to mi deluje i kao cheat, ako je učestalo (a imaju se uslovi za zatvoreno), gde se dodatni izvori zadovoljstva traže u okolnostima. Mada mi nije ni ova vrsta seksa strana.
*veza sa mlađim ili starijim partnerom/partnerkom? Mlađim definitivno. Imala sam fejlove sa osobama mojih godina, nije išlo mada ne isključujem za budućnost. Materijalni aspekt mi je nebitan , želim da osobi budem značajna (imam neki čudan trip kod nekih koji se predstavljaju kao preiskusni da su bili sa nekim matorim raspalim tetkama mojih godina hihi, nekad čak to i vizuelizujem – znam glupost je xd), a osim toga kod starijih sa godinama obično raste i sujeta, pohlepa i opterećenost poslom, a ni koza im vise nije tako lepa hihi
*brak ili veza bez obaveza? Ne lezi mi izgleda ni jedno ni drugo. Ne vidim smisao papirološkog i sociološkog obavezivanja, koja stvara neku vrstu presije u odnosu, a veze bez obaveza podržavam, posebno ako donose neku novu vrstu osećanja i iskustva. Medjutim, ovakve veze, uglavnom, kod mene vremenom stvaraju osećaj skrnavljenja emocionalnog dela sebe i svega postojećeg, nezaslužnosti i uzdizanja značaja fizickih poriva, tako da ne ulazim lako u ovo, sem ako nema emocionalnu potporu ili mi ne omogućava da ispitam neki novi deo sebe.
*virtuelni ili realni svet? Realnost, gde je osemeh- osmeh, hrabrost – hrabrost, gde čitaš istine iz očiju i imaš onaj osećaj kada hodaš po tankom neugaženom snegu. Gde vidiš svoje male čovečuljke kako im rastu stopala ili spustiš glavu na rame osobe koja ti je draga i pogledaš je.
*Sedam smrtnih grehova (razvrat, zavist, proždrljivost, lenjost, pohlepa, gnev i gordost ) – Koji bi izabrali da morate ?
Ako mi se za nesto bude sudilo to ce biti razvrat, mada ga ne vidim kao nešto naročito loše (sličan proždrljivosti) sve dok se ne nanosi emocionalna ili duševna šteta nekoj drugoj tj. trećoj osobi. Osim toga vezan je za temu tabua i nemorala ( a nemoral me baš iritira kao osuda, mada i sama imam svoje crte koje podvlačim), dok su tabui – tabui.
 
JasonDate: Saturday, 15 September 2018, 20:14:23 | Message # 30
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
YoungWolf

*seks na otvorenom ili u zatvorenom prostoru ?
Zatvorenom. U rimskom kupatilu sa bazenom i gomilom ljudi spremnih za dekadentost rimskih orgija.
*veza sa mlađim ili starijim partnerom/partnerkom?
Starijim partnerom… Zene su kao vino… Godine im daju punocu.
*brak ili veza bez obaveza?
Ovo se nekako samo nametne samom osobom sa kojom smo. Izabrao bih brak. Ali verujem i u razvod.
*virtuelni ili realni svet?
U virtuelnom svetu ljudi dobijuhrabrost, postaju nasilnici, otkriju svoju seksualnost. Virtuelni svet moze dati priliku onima koji u zivotu nisu hrabri da zive vodeci se svojim niskim strastima. Ja u stvarnom zivotu nemam problema sa time.
*Sedam smrtnih grehova (razvrat, zavist, proždrljivost, lenjost, pohlepa, gnev i gordost ) – Koji bi izabrali da morate ?
Birao bih ja ali mene je prozdrljivost sama izabrala. Ali kada ne bih patio od morbidne gojaznosti, izabrao bih gorodost. Najmanje se opaza kod ljudi a opet moze se lako moze resiti... Samo pitajte Kecuejn sta je uradila Semirhag.
 
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Đavolja večera 1 » Finale
Search: