Finale - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Đavolja večera 1 » Finale
Finale
JasonDate: Saturday, 15 September 2018, 20:15:44 | Message # 31
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Koju životinju vidite na ovoj slici ? (Potrebno je dakažete samo jednu po mogućnosti onu koju prvo primetite)
https://accelerator-origin.kkomando.com/wp-content/uploads/2017/09/a1.jpg
 
JasonDate: Saturday, 15 September 2018, 20:18:11 | Message # 32
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
anchy - Vuk
DuX - U jbt kakavtrenutak za ovu sliku, sve vidiim xD prvo mozda ovaj rep od bogomoljke i njusku
od vuka
ChrisKeller - leptir xd youngwolf mora da kaže vuk životeee
TheGuardian - Nisam ja video zivotinju, zivotnja je videla mene, vuk jepravo pogledao u oci :O kakva je ovo madjija
Maski - uf volela bi da sam prvo sovu videla ili vuka il tako nesto kul alleptir je prvi jbg :P
tiksi - Vuka dominantno.
YoungWolf - VUK. “Have you ever heard thewolf cry to the blue corn moon?”


Message edited by Jason - Saturday, 15 September 2018, 20:18:23
 
JasonDate: Saturday, 15 September 2018, 20:19:13 | Message # 33
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
U ovom delu emisije svako od vas pravi top liste sa po šest ostalih forumaša za večerom , ali ono što se razlikuje od prošlog puta je što MORATE DA RANGIRATE I SEBE  tako da treba da date listu od sedam osoba !!!


Message edited by Jason - Saturday, 15 September 2018, 20:19:37
 
JasonDate: Saturday, 15 September 2018, 20:21:30 | Message # 34
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri i vas po tome ko je najviše opterećen seksom(pozicija 1 najviše , pozicija 7 najmanje).
 
JasonDate: Saturday, 15 September 2018, 20:23:39 | Message # 35
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
anchy

DuX 4
Maski 6
Tiksi 1
Anchy 5
TheGuardian 2
YoungWolf 3
ChrisKeller 7

DuX

Ne bih ni za koga ovde rekao da je opterecen, tako da sortiram po tome ko mozda najvise prica/misli o njemu.
1-Tiksi, 2-Maski,3-DuX,4-Anchy,5-guardian,6-Chris,7-wolf
(A nozda je zapravo trebalo obrnuto ovu listu ako sam lose shvatio pitanje xD)

ChrisKeller

1 dux (hvalio se u par navrata svojim poduhvatima hehe) 2 tiksi (svima jasno, kroz taj kontekst se provlači duže vreme) uh sad stv nznm xD svakako sebe smatram najmanje, a ovo 4 po osećaju 3 youngwolf 4 theguardian 5 anchy 6 maski 7 chriskeller

TheGuardian

1.Tiksi
2.Maski
3.Dux
4.Anchy
5. Youngwolf
6. Guardian
7. Chris

Maski

1.Dux
2.TheGuardian
3.Tiksi
4.Maski
5.Anchy
6.ChrisKeller
7.YoungWulf


cisto sumnjam da je iko ovde opterecen seksomali kontam da neki definitivno vise uzivaju ili jednostavno im cesce pada na
pamet :P


tiksi

1. Tiksi – da li je potreban komentar xD pa na slici sa ovnom (horoskopski znak), prvih 10 min, vidim vaginu xD
2. Anchy – jer je strastvena žena i to zrači iz njenih pogleda i pokreta.
3. Dux -od onih ispod Mire 300 djavola vire. Deluje povučeno, a takve muške osobe su obično veoma seksualne i uživaju u nijansama.
4. TheGuardian – seksualna akumulacija, plavuse sa plavim ocima,
5. Maski – ne znam ni za šta osim za vaginalnu manipulaciju,
6. YoungWolf – seks vezuje za hormone, kao i ljubav,
7. CrisKeller – ne znam ništa o njegovom odnosu prema ovome, sem da misli da ako mi je neko lep sa njim hocu i da se ljubim (Ethan mi u top 3 po lepoti, a ne zelim da se ljubimo xD).

YoungWolf

1. ChrisKeller
2. The Guardian
3. Maski
4. Tiksi
5. Anchy
6. Moja Malenkost
7. Dux

Ovaj redosled se sam po sebi nametnuo. Iskreno verujem da je Keller najoptereceniji seksom, ali ne samim cinom, koliko tabuom koji se kulturoloski veze za seks. Keller voli da provocira cisto da bi video reakciju. Milan voli da se dosta sali na taj racun. O seksualnosti devojaka svi su odreda zainteresovani. O Duxu zaista ne znam nista te bi stoga bilo pogresno da ga ocenjujem.




Message edited by Jason - Saturday, 15 September 2018, 20:30:36
 
ChrisKellerDate: Saturday, 15 September 2018, 20:25:50 | Message # 36
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
YoungWolfe tuzno je koliko si nisko pao xd pogledaj tudje odgovore i kazace ti se samo #kompleksi

Can't stop, so shut your mouth
 
MaskiDate: Saturday, 15 September 2018, 20:26:30 | Message # 37
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
Quote Jason ()
vaginalnu manipulaciju
umirem lol


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
JasonDate: Saturday, 15 September 2018, 20:26:38 | Message # 38
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri i vas po tome ko je najveća kukavica (pozicija 1 najveća , pozicija 7 najmanja).
 
JasonDate: Saturday, 15 September 2018, 20:29:53 | Message # 39
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
anchy

DuX 3
Maski 6
Tiksi 7
Anchy 5
TheGuardian 4
YoungWolf 1
ChrisKeller 2

DuX

Medju kukavice odavde bih mozda svrstao guardiana zato sto nije hteo da se suprotstavi kada je bio TAR, wolfa takodje zbog nekih stvari oko TARa koje nije hteo da izgovori, mada ne mislim da je bas kukavica, i Aleksa mi izgleda kao da bi mogao da se plasi nekih stvari, gde ne mislim na suprotstavljanje ljudima kao u prethodna dva slucaja. Ostsli su svi neustrasivi tako da cu njih manje vise random poredjati po nekim sitnicama:
1-guardian,2-wolf,3-chris,4-maski,5-anchy,6-dux,7-tiksi

ChrisKeller

hahaha ovo je malko uvredljivo ali okkk čisto da se ogradim da nikoga ne vidim kao kukavicu ali aeee 1 youngwolf 2 tiksi 3 theguardian 4 maski 5 anchy 6 dux 7 chriskeller hehe

TheGuardian

1.Dux
2.Maski
3. Tiksi
4. Youngwolf
5. Anchy
6. Chris
7. Guardian

Maski

1.TheGuardian
2.YoungWulf
3.ChrisKeller
4..Maski
5.Anchy
6.Tiksi
7.Dux

znaci stvarno ovo je nemoguce kad ne poznajes ljude...
ajd ja cu rangijam po tome za koga mislim da je najhrabriji ili najglupli ili oba cisto da bi ja bila bliza sedmici jer sam par puta pravila "hrabre gluposti" :P

tiksi

Najgore pitanje, rangiranje diskutabilno jer niko od nas nije bio u nekoj situaciji da demonstrira pravu hrabrost.

1. TheGuardian. Razmisljajući o čuvenoj diskvalifikaciji, ovaj njegov jednostran potez bez previše razmatranja mogu da ocenim ili kao hrabrost ili kao posledicu gordosti . Generalno zbog rezervisanosti, a i kolača koje neće da jede i posebno zbog kolača, visok plasman.

2. YoungWolf . Preugladjenost na ovom forumu mogu da tumačim i kao hrabrost i kao kukavičluk. Jer na ljubav gleda kao na “hormonski disbalans” morao je kod mene u vrhu da bude. Ko smo mi bez hrabrosti da nađemo ljubav, ko smo mi bez ljubavi.

3. Tiksi, negde između ekcesivne hrabrosti i sklonosti velikim rizicima (otišla bi da se vidi sa Larom, Laro valjda me neces izneveriti za svadbu u oktobru) i uplašenosti kod nekih elementarnih situacija (gledanje horora, psi lutatice, trema u tv emisijama, pri prvom RL upoznavanju forumaša itd ). Nekad rigidna kod povlačenja određenih koraka u životu, koji dolaze sa zakašnjenjem, iako su očigledni, usled prevagivanja situacije i straha od posledica promena po druge osobe.

4. K. Celler, jer mi ostali deluju hrabrije. Nema problem da kaže neke “istine” ljudima, mada mi i to deluje pre-ekcesivno (kao što je u rijaliti programima), pa se pitam da li su te istine u sklopu mass media lika koji kreira ili su njegove.

5. Dux jer stvarno nemam pojma koliko je hrabar. Deluje da nema problem da kaže to šta misli i uradi šta želi, niti da se krije iza bilo čega, ali evo npr 6, a da ovo je 5.

6. Anchy je odlučna devojka koja ide za onim što želi i čini mi se da je spremna da rizikuje, ode na bilo koje mesto sa bilo kim i menja stvari u svom životu. Ipak zbog toga što mislim da se baš trudi da bude dobra sa mnogima, da dokaže svoju ispravnost i ljudima koje ne gotivi ili trazi dokaze da bi nekom verovala (ss-ovi) evo neka je 6, mada je forumski aspekt za manje, ali opet rl predstava je jača (za nju je bar za rl donekle imam i tu je 7).

7. Maski jer se ne plaši vanzemaljaca i voli horore, a kaze i da se pentra po krovovima. Pored toga, nazvala je VS glasače bagrom xD

YoungWolf

1. Moja malenkost
2. ChrisKeller
3. The Guardian
4. Tiksi
5. Maski
6. Anchy
7. Dux

Nekada je tesko promeniti stvari. A nekada smo jednostavno kukavice. Sto se ostalih tice, mislim da Keller jednostavno ima problem da se usprostavi nekome na ozbiljan nacin. Dete voli da ga vole. Guardian ne voli da prizna sebi svoje greske. Anchy je jednostavno nezaustavljiva. Ona ide grlom u jagode. Dux ponovo van kategorije.
 
MaskiDate: Saturday, 15 September 2018, 20:30:14 | Message # 40
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
ovde na forumu sve mirno, iza kulisa vatre gose samo da vam kazem ^^

You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
JasonDate: Saturday, 15 September 2018, 20:33:34 | Message # 41
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri i vas po tome ko je najdosadniji (pozicija 1 najviše , pozicija 7 najmanje).
 
ChrisKellerDate: Saturday, 15 September 2018, 20:33:44 | Message # 42
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote Jason ()
Keller jednostavno ima problem da se usprostavi nekome na ozbiljan nacin. Dete voli da ga vole.
? xd #kompleksi


Can't stop, so shut your mouth
 
YoungWolfDate: Saturday, 15 September 2018, 20:33:54 | Message # 43
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
 
JasonDate: Saturday, 15 September 2018, 20:38:10 | Message # 44
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
anchy

DuX 6
Maski 3
Tiksi 4
Anchy 5
TheGuardian 1
YoungWolf 2
ChrisKeller 7

DuX

Pa niko mi nije dosadan gledajuci ovako sveopsti utisak…
1-anchy,2-dux,3-tiksi svi ostali su superr <3
(Ako bas mora za neka pravila evo i ostatak 4-wolf,5-maski,6-guardian,7-chris

ChrisKeller

pa youngwolf mi nije dosadan, ali je fejk, a fejk smara, tj. dosadno je ahahhah ajmo ovakooo ja smatram da dosta kukam i da sam u tim situacijama dosadan tako da sebe neću na posl. mesto hehe 1 youngwolf 2 theguardian 3 tiksi 4 chriskeller 5 anchy 6 dux 7 maski, to je neko trenutno viđenje, mada i ovde stv nikoga ne bih okarakterisao kao dosadnim, već samo u nekim situacijama može da se zadesi (npr theguardian da ćuti, tiksi da spamuje i sl xD)

TheGuardian

1. DuX
2.Anchy
3.youngwolf
4.tiksi
5.maski
6.chris
7.guardian

Maski


1.The Guardian2.YoungWolf3.Maski4.Dux5.Ahchy6.Tiksi7.ChrisKeller mislim da je ovde dosta uticalo i to kakva suim pitanja zapadala, a i ako neko daje jednostavan odgovor tipa samo broj ili
ime bez objasnjenja onda nekako ne pridodaju veceri...
jednostavno neki ljudi su bolji u privlacenjupaznje i pravljenju drame zato i keler nosi trofej kuci P
tiksi

1. Anchy, teranje maka na konac i preispitivanje i dokazivanje pojedinosti u potrebi da se demonstrira pravičnost i/ili veličina ličnosti, bar na ovom apstraktnom mestu, na kojem su kvaliteti i pravda apstraktni. Nisam primetila ni da se bilo kome zamerila, bar ne direktno na forumu. SSovi su takođe našli svoje mesto na ovom popisu.

2. YoungWolf, ozbiljnost (potenciranje knjizevnih, GoT ličnosti, umetnika i kod odgovora šta vidi na slici sa golom ženom) i preuvidjajnost kod njega vodi visokom plasmanu jer je ovo forum na kojem cenim i grotesku i sposobnost samoismevanja. Ljudi koji potenciraju svoja znanja u prosveti ima previše, a ovi u prosveti su obično šuplji, pa imam neku svoju averziju prema tome. Uskoro očekujem njegovo srozavanje na ovoj mojoj listi.

3. Dux dubioza ponekad u raspravama, ne poznajem ga najbolje i nepotpuna uključenost na jednoj strani tasa. Sa druge strane volim da vidim njegove postove i ima svetle forumaške momente.

4. TheGuardian, da gledam samo utisak sa foruma mozda bi bio i 1. , naravno zbog autokratske DSQ, nekomentarisanja nikoga i ničijih poteza na forumu i utiska ravnodušnosti u pogledu foruma i forumaša. Privatno duhovit, a pored toga poseduje stabilnost i razum koji meni povremeno nedostaju i rado ga saslušam privatno, pa sam ga ovde malo spustila.

5. Tiksi. Jošuvek uživam u nesavršenostima nekada apsurdnog lika tiksi koja često ide u autodestrukciju (posebno na esc-ovima, vv-ovima itd sa tim plasmanima, ovim npr sada opisima, odnosom sa Larom koje se plaši i ne plaši se itd), iako i mene ponekad smara posebno zbog predugih postova (jbg opširna sam xd), editovanja i ozbiljnog pristupa nekim temama (a treba da se ovde razonodimo).

6. Maski smotana na forumu, oni njeni postovi sa izlomljenim recima, pojedenim slovima i nerazumljivim značenjima show. Kao da kuva svojim postovima neko svemirsko jelo od hobotnice, koja je ponekad uvuče pipkom u kazanče gde nastavlja da pliva. Asocira me na film naučne fantastike koji je režirao E. Kusturica.

7. K. Celler jošuvek mi je zabavna njegova detinjasta vrckastost, podguznost i “biti ili ne biti želja” da prolazi dalje u ovim igrama. Mislim da osoba pravi lika od sebe što se meni dopada na forumu. Diskutabilno da li se lično krije iza svega i ovako i koliko je njegova iskrenost zapravo čepljenje jer voli mass paznju (a nedoumice čine da mi bude još zanimljiviji).

YoungWolf

1. ChrisKeller
2. Tiksi
3. Moja malenkost
4. TheGuardian
5. Anchy
6. Maski
7. Dux

Zaista ne znam o cemu bih razgovarao sa Kellerom, iako deluje kao stvarno divna osoba. Tiksi ume da prenaglo reaguje na neke stvari. Vuki je moj covek, ali ovo mesto dobija zbog osmosmerki. Anchy i ja imamo sjajan odnos a Maski je dusa... Dux van konkurencije.




Message edited by Jason - Saturday, 15 September 2018, 20:46:14
 
JasonDate: Saturday, 15 September 2018, 20:39:57 | Message # 45
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
U ovom delu emisije se opredeljujete za jednog forumaša iz svakog para i među njima delite 10 poena (10-0,9-1,8-2,7-3,6-4 Kombinacija 5-5 nije dozvoljena i morate se odlučiti za jednog).

NikolaKhait – stingemmm
Elio – TicTac
Lavica88 – LaraCroft
Polly – EthanMorasca
 
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Đavolja večera 1 » Finale
Search: