10. emisija - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: TheGuardian  
Forum » Virtual Survivor 9 - A Song of Ice and Fire » Valar Morghulis » 10. emisija (DelPiero)
10. emisija
troyaDate: Saturday, 16 November 2019, 23:27:05 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Dvanaesti takmičar koji napušta VS 9: Ice and Fire je DelPiero.

Kako ti se činila sezona?

Kako su ti se činila plemena?

Imaš li favorite?

Što misliš, ko pobeđuje, a ko ispada sledeći?

Što misliš, zašto si izbačen?

Jesi li znao da ispadaš?

Kaješ li se zbog nečega u sezoni?

Ako netko iz publike želi postaviti neko pitanje, može to slobodno uraditi.
 
LaraCroftDate: Sunday, 17 November 2019, 10:39:39 | Message # 2
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Da li si igrao kao "hero" ili kao "villain" ?

I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
DelPieroDate: Monday, 18 November 2019, 00:34:49 | Message # 3
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 61
Awards: 2
Reputation: 0
Status: Offline
Kako ti se činila sezona?

Za prvi put odlicna.

Kako su ti se činila plemena?

Imena plemena posebno su mi se svidjela.

Imaš li favorite?

WanderLust 

Što misliš, ko pobeđuje, a ko ispada sledeći?

Pobedjuje WanderLust,ispada Anhel ili StarCraft

Što misliš, zašto si izbačen?

Mozda neki tajni pakt  dry  Ne vjerujem da su nasli neku posebnu pretnju u meni,svakako nisam nijedan imunitet osvojio od kad smo prestali sa timskim igrama

Jesi li znao da ispadaš?

Da, ali nadao sam se barem top4.

Kaješ li se zbog nečega u sezoni?

Zbog brzopletosti moje jedino.

Da li si igrao kao "hero" ili kao "villain" ?

U epskoj fantastici vise volim "villain"-e, ali u stvarnom ili ovom virtuelnom zivotu ipak "hero"
 
DžejkobsDate: Monday, 18 November 2019, 00:52:40 | Message # 4
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Pa sad ako WanderLust StarCraft i Anhel nemaju tajni pakt onda ne znam ko ima. Ili makar dve devojke WanderLust i Uma. 

Sve u svemu ocekivao sam ili da Anhel sada ispadne ili ti. Nekako se tako cini da se u tom smeru ide. 

Da li mozes vise da nam kazes o unutrasnjim dogovorima u igri? Da li si imao sa nekim poseban dogovor za finale i da li je uopste bilo neke socijalne strategije unutar igre?
 
DelPieroDate: Wednesday, 20 November 2019, 12:07:38 | Message # 5
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 61
Awards: 2
Reputation: 0
Status: Offline
Da li mozes vise da nam kazes o unutrasnjim dogovorima u igri? Da li si imao sa nekim poseban dogovor za finale i da li je uopste bilo neke socijalne strategije unutar igre?

Na nasem prvom plemenskom smo se dogovarali da glasamo za visoku_svestenicu sto je bilo ocigledno, kasnije smo se ja i WanderLust dogovorili da istog glasamo pa sta bude.
 
LaraCroftDate: Wednesday, 20 November 2019, 16:07:53 | Message # 6
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Da li si ljut na produkciju serije GOT sto nisu objasnili ko je bio Night King, zasto je posle 10.000 godina bas tada krenuo sa White Walkerima na civilizaciju i da li ti je nelogicno da neko ko je predstavljen toliko nadmocno u 3-4 prethodne sezone, tako lako bude ubijen i od njega ne ostanu ni dugmici na odelu?

I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
DelPieroDate: Wednesday, 20 November 2019, 22:34:32 | Message # 7
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 61
Awards: 2
Reputation: 0
Status: Offline
Da li si ljut na produkciju serije GOT sto nisu objasnili ko je bio Night King, zasto je posle 10.000 godina bas tada krenuo sa White Walkerima na civilizaciju i da li ti je nelogicno da neko ko je predstavljen toliko nadmocno u 3-4 prethodne sezone, tako lako bude ubijen i od njega ne ostanu ni dugmici na odelu?

Nisam sklon samoranjavanju ALI !  biggrin  angry 
Da kazemo to nekako i kapiram zasto su uradili, spremao se novi prequel (koji ce ipak nekada ili nekako snimiti bar kao film), ili zbog pisca i njegovih knjiga gdje ce on to objasnit. Ali da ne napisu barem JEDNU scenu gde se glavni protagonisti koji nose maceve od valirijskog celika bore sa onih 10ak White Walkers-a i Night King-om, plus onakva smrt za takvog villian-a..............................
 
DelPieroDate: Wednesday, 20 November 2019, 22:35:36 | Message # 8
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 61
Awards: 2
Reputation: 0
Status: Offline
Ali ovaj smirk na moju profilnu je koliko toliko ublazio bol  wink
 
LaraCroftDate: Thursday, 21 November 2019, 19:36:34 | Message # 9
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote DelPiero ()
Ali ovaj smirk na moju profilnu je koliko toliko ublazio bol

Kad sam pogledala onu poslednju scenu za stolom u Kings Landingu i videla kakvi smesni likovi su ostali da vladaju, Night King mi vise nije bio negativac, nego tragican lik.

Bolji kraj serije bi bio da je on seo na Presto. Za razliku od mnogih drugih, on je hodao uspravno, imao savrsen odnos visine i kilograma, kao i cistu odecu i obucu.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Thursday, 21 November 2019, 19:44:20
 
DelPieroDate: Thursday, 21 November 2019, 22:07:17 | Message # 10
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 61
Awards: 2
Reputation: 0
Status: Offline
Fan servise at his best, a i nadao sam se da ce barem doci nekako do Kraljeve Luke da vidim lice Cersei ali sta je tuje,mozda u knjigu.
 
Forum » Virtual Survivor 9 - A Song of Ice and Fire » Valar Morghulis » 10. emisija (DelPiero)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: