10. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: TheGuardian  
Forum » Virtual Survivor 9 - A Song of Ice and Fire » Završeni plemenski saveti » 10. plemenski savet (Zima)
10. plemenski savet
troyaDate: Tuesday, 12 November 2019, 22:00:01 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Pleme Zima, dobrodošli na deseti plemenski savet u Virtual Survivor 9 - Ice and Fire. Jedan od vas će po završetku ovog plemenskog saveta biti izglasan i postaće jedanaesta osoba koja napušta Virtual Survivor 9 - Ice and Fire. Rasprava na plemenskom savetu će trajati do sutra u 22:00 h, kada ću pročitati glasove.

Svi morate odgovoriti na postavljena pitanja.

Dolaze i članovi Porote – Selima, Angie I JohnLark, koja je izglasana na prošlom plemenskom savetu. Oni vam mogu postaviti pitanja na koja također trebate odgovoriti.

Glasanje se vrši tajnim putem i to tako što šaljete game hostu privatnu poruku sa imenom osobe za koju glasate.

Pored toga morate napisati i minimum jednu rečenicu komentara, odnosno objašnjenje svog glasa.

Ako neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, uradiće to uz glas.

Anhel ima Tamnu Sestru i za njega ne možete glasati večeras.

A sada nekoliko pitanja:

Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre?

Uma je osvojila Crni glas, kolikog uticaja će to imati na današnji plemenski savet? I u kolikoj meri menja vaše planove?

Da li je ispadanje JohnLarka bilo očekivano?

U igri je ostalo 3 muških i 3 ženskih takmičara, hoće li to imati nekog uticaja?

Anhel, misliš li da bi bio ugrožen da nemaš Tamnu Sestru?

Uma i Anhel, zadnja 3 takmičara koja su ispala su iz starog plemena Čelik, mislite li da ste vi sledeći?

Takodje Uma, ti si jedina bez zaštite u tom smislu na ovom plemenskom, osećaš li se ugroženo?
 
JohnLarkDate: Wednesday, 13 November 2019, 10:22:33 | Message # 2
Major
Group: Publika
Messages: 81
Awards: 0
Reputation: 4
Status: Offline
Pitanje za sve članove:
Kako mislite da bi ove igre načelno trebalo da se igraju?
Ne mislim na metodiku ili strategiju, već na paradigmu. Ne samo opšti odnos, već i vaš vrednosni sud.
 
UmaDate: Wednesday, 13 November 2019, 16:15:43 | Message # 3
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 67
Awards: 1
Reputation: 0
Status: Offline
Istim kao i svaki put do sad.

Moje planove ne mijenja, sem što se možda spasim. biggrin

Nikako..

Mislim da neće.

Mislila sam da ću ispasti par savjeta ranije, tako da sam i sad već dalje nego što sam planirala. A Anhel svakako ima imunitet.

Pomalo :')
 
StarCraftDate: Wednesday, 13 November 2019, 16:41:08 | Message # 4
Lieutenant colonel
Group: Publika
Messages: 117
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre?
Uf, sad baš ne znam više....

Uma je osvojila Crni glas, kolikog uticaja će to imati na današnji plemenski savet? I u kolikoj meri menja vaše planove?
Baš nemam predstavu

Da li je ispadanje JohnLarka bilo očekivano?
Pa ja sam očekivao da će neko glasati za njega sigurno, ali nisam očekivao da će baš sad ispasti.

U igri je ostalo 3 muških i 3 ženskih takmičara, hoće li to imati nekog uticaja?
Ne verujem, do sada se nismo delili po rasi/boji kože/polu/nacionalnosti/religiji itd. smile

Kako mislite da bi ove igre načelno trebalo da se igraju?
Ne mislim na metodiku ili strategiju, već na paradigmu. Ne samo opšti odnos, već i vaš vrednosni sud.

Pa kapiram da treba sarađivati sa ljudima kojima veruješ. Ne znam da li sam odgovorio na pitanje?
 
DelPieroDate: Wednesday, 13 November 2019, 17:12:13 | Message # 5
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 61
Awards: 2
Reputation: 0
Status: Offline
Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre?

Isto kao prosli put

Uma je osvojila Crni glas, kolikog uticaja će to imati na današnji plemenski savet? I u kolikoj meri menja vaše planove?

Mozda hoce a mozda i ne.Ne menja moje planove.

Da li je ispadanje JohnLarka bilo očekivano?

U ovoj fazi ne

U igri je ostalo 3 muških i 3 ženskih takmičara, hoće li to imati nekog uticaja?

Nema

Kako mislite da bi ove igre načelno trebalo da se igraju?
Ne mislim na metodiku ili strategiju, već na paradigmu. Ne samo opšti odnos, već i vaš vrednosni sud.


Nemam pojma
 
WanderLustDate: Wednesday, 13 November 2019, 20:37:08 | Message # 6
Crna vatra
Group: Publika
Messages: 563
Awards: 4
Reputation: 1
Status: Offline
Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre?

Jos nisam odlucila, znaci ne znam.

Uma je osvojila Crni glas, kolikog uticaja će to imati na današnji plemenski savet? I u kolikoj meri menja vaše planove?

Nemam planove za danasnji savet.
Uticaja ce imati utoliko koliko Uma smatra da je ispravno, a posto je opravdano osvojila Crni glas ima pravo i da utice na igru.

Da li je ispadanje JohnLarka bilo očekivano?

Jeste.

U igri je ostalo 3 muških i 3 ženskih takmičara, hoće li to imati nekog uticaja?

Sto se mene tice nema nikakve veze. Jedino sto utice su savezi kojih mislim da vise nema u igri.
---------------------------------------------------------------------

Kako mislite da bi ove igre načelno trebalo da se igraju?
Ne mislim na metodiku ili strategiju, već na paradigmu. Ne samo opšti odnos, već i vaš vrednosni sud.

Ne razumem pitanje, pojasni.


 
AnhelDate: Wednesday, 13 November 2019, 21:48:18 | Message # 7
Major general
Group: Publika
Messages: 433
Awards: 2
Reputation: 2
Status: Offline
Quote troya ()
Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre?


Istim kao i prethodnog puta wink

Quote troya ()
Uma je osvojila Crni glas, kolikog uticaja će to imati na današnji plemenski savet? I u kolikoj meri menja vaše planove?


Uticaja će imati svakako. Ne menja ništa, osim ako crni glas ne udeli meni surprised

Quote troya ()
Da li je ispadanje JohnLarka bilo očekivano?


I da i ne. Možda malo više ne biggrin

Quote troya ()
U igri je ostalo 3 muških i 3 ženskih takmičara, hoće li to imati nekog uticaja?


Mislim da to nema nikakve veze smile

Quote troya ()
Anhel, misliš li da bi bio ugrožen da nemaš Tamnu Sestru?


Naravno da bih bio tongue

Quote troya ()
Uma i Anhel, zadnja 3 takmičara koja su ispala su iz starog plemena Čelik, mislite li da ste vi sledeći?


Tu smo negde biggrin

Quote JohnLark ()
Kako mislite da bi ove igre načelno trebalo da se igraju?
Ne mislim na metodiku ili strategiju, već na paradigmu. Ne samo opšti odnos, već i vaš vrednosni sud.


Misliš kako treba da se glasa? Survivor je surova igra, neko gubi neko dobija i to se nikad ne zna. Mada to je u ovoj sezoni krenulo malo kasnije, s obzirom da su takmičari koji su ispadali od početka bili totalno neaktivni pa se i očekivalo da oni budu izglasani. Možda sam i pogrešno razumeo pitanje, pa neću da dužim... lol
 
troyaDate: Wednesday, 13 November 2019, 22:00:25 | Message # 8
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Diskusija je završena. Pokupiću glasove.
 
troyaDate: Wednesday, 13 November 2019, 22:01:13 | Message # 9
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ukoliko neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, to je poslao u svom glasu.
 
troyaDate: Wednesday, 13 November 2019, 22:03:09 | Message # 10
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Uma je iskoristila Crni glas, ali na kome???
 
troyaDate: Wednesday, 13 November 2019, 22:05:11 | Message # 11
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Glas StarCraft-a se ne računa!
 
troyaDate: Wednesday, 13 November 2019, 22:05:46 | Message # 12
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Jednom kada pročitam glasove, odluka će se smatrati konačnom. Osoba koja bude dobila najveći broj glasova mora odmah da napusti plemenski savet. Pročitaću glasove...
 
troyaDate: Wednesday, 13 November 2019, 22:05:57 | Message # 13
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Prvi glas...
 
troyaDate: Wednesday, 13 November 2019, 22:06:43 | Message # 14
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Hakerka
 
troyaDate: Wednesday, 13 November 2019, 22:08:06 | Message # 15
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Hakerka

2 glasa Hakerka
 
Forum » Virtual Survivor 9 - A Song of Ice and Fire » Završeni plemenski saveti » 10. plemenski savet (Zima)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: